Autor Wątek: Dlaczego stadiony wklejone do folderu GDB i kitsy z "other leagues" nie działają  (Przeczytany 2063 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adonim

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.08.2008r.
dlaczego stadiony wklejone do folderu GDB i stroje z "others leagues" nie działają?.
Wkleiłem dzis na próbe jeden stadion aby sprawdzić czy działa - a mianowicie chodzi mi o stadion - "New Shaktar Stadium" w formacie GDB.
Ale nie widzi go PES. Kitserwer zainstalowany jest raczej poprawnie bo ze strojami problemu nie mam, tj. że strojami lig angielskiech, francuskiej, hiszpańskiej i włoskiej - czyli tych gdzie mam folder GDB. Problem mam z resztą zespołów z tzw. "others league A i B" - tam wgrałem pare kitsów ale nie widzi ich PES jednak, z tym że nie posiadałem folderu GDB dla tych zespołów - wiec na szybkiego zrobiłem sobie sam taki folder ale to widac nie jest rozwiązanie.

Może ktoś posiada takowy folder GDB z "resztą drużyn A i B" z pesa2008 i go mi prześle albo da namiary na niego, będe wdzięczny.
A 2 sprawa - prosze mi opisać jak zrobić aby stadiony w formacie GDB wklejone do tego folderu były "widziane" przez PESa własnie - i jeżeli da radę też prosilbym bym o odpowiedni namiar na folder do tego.

Offline KoronaFan

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lip 2008
  • location:
  • Wiadomości: 142
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.07.2008r.
  • FANATYCY Z NAD SILNICY
Sprawa pierwsza zobacz czy w pliku map ktory sie znajduje w unii sa zapisane te druzyny (numer druzyny,liga,nazwa klubu).Jak nie to uzupełnij ten plik . Za pomoca edytora dowiesz sie jaki numer  ID ma karzda druzyna.Sprawa druga ja tez probowalem wgrac stadion szahtaru ale mialem taki sam klopot wiec wgralem inny i wszystko dziala bardzo dobrze.
MKS 4ever

Offline adonim

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.08.2008r.
nie mam edytora tego ;/ - moze bys wspomogl mnie blizej tym ID - bo gram sobie kariere liverpoolem - i wiem ze na 99% awansuje do 1 ligi i chcialem sobie przygotowac lepsza oprawe jak tam bede gral juz - wiadomo - kazda druzyna z FA League na swoim stadionie - lepszy klimat i wiekszy realizm gry :-), bo kitsy do English leagues to wiadomo nie problem - bez problemu idą. Ale jak bede gral puchary to sprawa kitsów dla innych zespołow jest wazna. Co do pliku "map" - nie ma tam zapisanych tych druzyn z other leagues A i B wiec pewnie dlatego ich nie widzi, skad takiegio "mapa" aktualnego moge sciagnąć?

Offline KoronaFan

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lip 2008
  • location:
  • Wiadomości: 142
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.07.2008r.
  • FANATYCY Z NAD SILNICY
Tego editota to masz pobierz sobie REJESTRACJA lub LOGOWANIE Sprwa druga a wgrywales sobie jakis patch???
MKS 4ever

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer