Autor Wątek: Pesleague.pl schodzi niziutko :(  (Przeczytany 5133 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Charis

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2008
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.03.2008r.
Pesleague.pl schodzi niziutko :(
« dnia: Styczeń 11, 2009, 12:52:02 »
Witam.
Chciałbym zauważyć, że to forum, administratorzy i generalnie społeczność pesleague.pl w ogóle nie zwracają uwagi na pisownie, cały sens tekstu i jego zrozumiałość. Każdy list, jaki przychodzi do mnie na e-maila zawiera kilka - kilkanaście takich byków, które ja robiłem w 3 klasie podstawówki. Wkurza mnie też to, że ludzie zaczynają coraz bardziej pisać bez polskich znaków (także w ogłoszeniach, jakie dostajemy wszyscy na e-maila) przez co tekst jest niezrozumiały.
Ludzie, jeżeli nie umiecie pisac po polsku poprawnie, to nie bierzcie się za to do jasnej kur@# !!

Offline unkas

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 486
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.03.2007r.
Odp: Pesleague.pl schodzi niziutko :(
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 11, 2009, 13:31:50 »
jak ci sie nie podoba  to wyjdz ,niemam czasu zwarac uwagi  na bledy bo nie pisze opowiadania ani podania o prace a jak nie umiesz sie domyslec jezeli ktos w zdaniu zgubi litere to jestes glabem i zatrzymales sie na tej swojej 3 klasie podstawowki . LUDZIE OLEJCIE TEGO KOLESIA JA JESZCZE NIEMIALEM PROBLEMU Z ODCZYTANIEM JAKIEGOS WASZEGO ZDANIA PISZCIE JAK WAM SIE PODOBA MNIE TO NIE PRZESZKADZA !!!!!!!!!

cu za kules przypumial mi jedego naucysiela z postawufki kturegu barco  ni lubfilem .

Offline Charis

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2008
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.03.2008r.
Odp: Pesleague.pl schodzi niziutko :(
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 11, 2009, 14:59:54 »
Problem w tym, że wszystkie inne serwisy ,,konkurencyjne" jakoś umią się dostosować i nie walą byków w co drugim słowie.
Jak już piszecie do szerszej grupy ludzi to zachowajcie chociaż ,,fason" (chyba, że nie wiesz co to znaczy analfabeto). Twoje pismo świadczy o Tobie i o całej społeczności, którą jako ,,kapitan" reprezentujesz bizonie jeden.

Offline unkas

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 486
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.03.2007r.
Odp: Pesleague.pl schodzi niziutko :(
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 11, 2009, 15:16:56 »
buaaaahaahhahaahhahahahhahahhahahaha kim ty jestes wogole hahahahahahhaahahahhahahahhaa widze ze ci sie juz ta liga niepodoba i tacy kolesie psuja cala atmosfere jeszcze ten tytul     
'' Pesleague.pl schodzi niziutko :( ''  masakra a i nie trzeba byc analfabeta zeby poprawnie pisac posty na pesleague po chyba nikt nie jest slepy gdy widzi podkreslone wyrazy na czerwono oznaczajace blad w slowie tylko ze nie wszystkim chce sie poprawiac bo to zajmuje wiecej czasu a zreszta juz w tym poscie nic nie napisze bo jest marny i niechce mi sie wdawac w dyskusje z kretynem .....aha i nie jestem zadnym kapitanem i pesleague jest narazie bezkonkurencyjny wiec wyjdz wyyyyyyyyyyyyyyyyjjjjjjjjjjjdzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2009, 15:25:47 wysłana przez unkas »

Offline tomy

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2007
  • location:
  • Wiadomości: 44
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.09.2007r.
Odp: Pesleague.pl schodzi niziutko :(
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 11, 2009, 15:46:07 »
Witam.
Chciałbym zauważyć, że to forum, administratorzy i generalnie społeczność pesleague.pl w ogóle nie zwracają uwagi na pisownie, cały sens tekstu i jego zrozumiałość. Każdy list, jaki przychodzi do mnie na e-maila zawiera kilka - kilkanaście takich byków, które ja robiłem w 3 klasie podstawówki. Wkurza mnie też to, że ludzie zaczynają coraz bardziej pisać bez polskich znaków (także w ogłoszeniach, jakie dostajemy wszyscy na e-maila) przez co tekst jest niezrozumiały.
Ludzie, jeżeli nie umiecie pisac po polsku poprawnie, to nie bierzcie się za to do jasnej kur@# !!
Wiesz co? Moim zdaniem pisząc taki tekst chcesz po prostu przyczepić się do byle czego. Poza tym skoro nie możesz się domyślić co piszą admini w e-mailach świadczy to o twoich niskich możliwościach intelektualnych.

Offline scorpion17

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2007
  • location:
  • Wiadomości: 770
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2007r.
  • Hala Madrid !!!
Odp: Pesleague.pl schodzi niziutko :(
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 11, 2009, 16:17:18 »
Bo jak nie ma do czego się przyczepić... to doczepmy się pisowni ;D A tak swoją drogą, to tak było, tak jest i tak będzie. Internet rządzi się swoimi prawami i nikomu nie narzucisz tego jak ma pisać.
Si luchamos podemos perder, si no lo hacemos estamos perdidos! Madrid!

Offline SEBAKLEJ

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Maj 2007
  • location:
  • Wiadomości: 240
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.05.2007r.
Odp: Pesleague.pl schodzi niziutko :(
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 11, 2009, 19:36:03 »
dokladnie charis jestes kapuscianym glabem i tyle unkas masz racje

Offline Etoomaster

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2007
  • location:
  • Wiadomości: 987
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.11.2007r.
Odp: Pesleague.pl schodzi niziutko :(
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 11, 2009, 20:13:08 »
ja akurat mam posrednie zdanie w tej dyskusji.Oczywiscie kazdy sie domysli o co chodzi w tekscie nawet z bledami (akurat co do polskich znakow to kiedys ich nie bylo na pesleague wiec sie juz ludzie przyzwyczaili :P ) Aczkolwiek charis ma troche racji poniewaz nie ukrywam ze prawie kazdy robi byki i to czasami mnie tez wkurza...A te byki nie sa w stylu ze literki niepostawil tylko jak sie pisze  zamiast O (ó) U itd. czasami jak w tekscie sa wlasnie takei byki czlowiek tez moze sie wkurzyc...

pozatym moze szanowny charis jest nauczycielem polskiego :D
"Robię to co lubię, a jeśli komuś się to nie podoba,... pieprzyć to"

Offline meen1989

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2006
  • location:
  • Wiadomości: 330
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2006r.
Odp: Pesleague.pl schodzi niziutko :(
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 11, 2009, 20:48:10 »
Witam.
Chciałbym zauważyć, że to forum, administratorzy i generalnie społeczność pesleague.pl w ogóle nie zwracają uwagi na pisownie, cały sens tekstu i jego zrozumiałość. Każdy list, jaki przychodzi do mnie na e-maila zawiera kilka - kilkanaście takich byków, które ja robiłem w 3 klasie podstawówki. Wkurza mnie też to, że ludzie zaczynają coraz bardziej pisać bez polskich znaków (także w ogłoszeniach, jakie dostajemy wszyscy na e-maila) przez co tekst jest niezrozumiały.
Ludzie, jeżeli nie umiecie pisac po polsku poprawnie, to nie bierzcie się za to do jasnej kur@# !!


Nie spodziewałem się że bedziemy mieli w lidze pedancika:D Jak nie pasuje to nie czytaj. Nikomu nie przeszkadza tylko Tobie. Idealny przyklad pednacika

budzikwn

  • Gość
Odp: Pesleague.pl schodzi niziutko :(
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 11, 2009, 21:32:59 »
Witam.
Chciałbym zauważyć, że to forum, administratorzy i generalnie społeczność pesleague.pl w ogóle nie zwracają uwagi na pisownie, cały sens tekstu i jego zrozumiałość. Każdy list, jaki przychodzi do mnie na e-maila zawiera kilka - kilkanaście takich byków, które ja robiłem w 3 klasie podstawówki. Wkurza mnie też to, że ludzie zaczynają coraz bardziej pisać bez polskich znaków (także w ogłoszeniach, jakie dostajemy wszyscy na e-maila) przez co tekst jest niezrozumiały.
Ludzie, jeżeli nie umiecie pisac po polsku poprawnie, to nie bierzcie się za to do jasnej kur@# !!
To jest prawda.

Offline Pumba58

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 361
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2008r.
Odp: Pesleague.pl schodzi niziutko :(
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 11, 2009, 21:42:06 »
hahah chlopie wez idz takie rzeczy mow w szkole albo gdzies ku*rwa a nie na forach. OGARNIJ JAJCA !!!!

Offline Daniel1988.

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 38
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.10.2008r.
  • W naszych sercach tylko ŁKS !!
Odp: Pesleague.pl schodzi niziutko :(
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 11, 2009, 21:46:48 »
Ludzie nie dyskutujcie z idiotą bo najpierw sprowadzi was do swojego poziomu a pozniej pokona doswiadczeniem.

budzikwn

  • Gość
Odp: Pesleague.pl schodzi niziutko :(
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 11, 2009, 21:48:46 »
Ludzie nie dyskutujcie z idiotą bo najpierw sprowadzi was do swojego poziomu a pozniej pokona doswiadczeniem.

Jezeli uwazasz za idiote osobe , która chce wprowadzac spoko zmiany na tym forum i przy okazji ratowac piekny ojczysty jezyk to ................ ja Cie nie rozumiem!

Offline zajac

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Wrz 2005
  • location: Nowe Miasto nad Wartą
  • Wiadomości: 1860
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.09.2005r.
Odp: Pesleague.pl schodzi niziutko :(
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 12, 2009, 00:12:21 »
Kolega ma rację. Forma wiąże się z estetyką i wizerunkiem serwisu przez co może stawać się bardziej profesjonalny i atrakcyjniejszy dla potencjalnych graczy i sponsorów. Osobiście mi to nie przeszkadza. Patrząc na ten problem humorystycznie to pamięta ktoś mistrza pisowni "orzeł21"? :D

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Pesleague.pl schodzi niziutko :(
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 12, 2009, 08:55:53 »
Problem w tym, że wszystkie inne serwisy ,,konkurencyjne" jakoś umią się dostosować i nie walą byków w co drugim słowie.
Jak już piszecie do szerszej grupy ludzi to zachowajcie chociaż ,,fason" (chyba, że nie wiesz co to znaczy analfabeto). Twoje pismo świadczy o Tobie i o całej społeczności, którą jako ,,kapitan" reprezentujesz bizonie jeden.

szkoda, ze twoje wypowiedzi maja jeden cel obrażanie... a to jest gorsze niż błąd ortograficzny

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Pesleague.pl schodzi niziutko :(
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 12, 2009, 08:57:43 »
Kolega ma rację. Forma wiąże się z estetyką i wizerunkiem serwisu przez co może stawać się bardziej profesjonalny i atrakcyjniejszy dla potencjalnych graczy i sponsorów. Osobiście mi to nie przeszkadza. Patrząc na ten problem humorystycznie to pamięta ktoś mistrza pisowni "orzeł21"? :D

naszym mentorem jest orzeł :D

Offline deejay

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2005
  • location: Włocławek
  • Wiadomości: 927
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.11.2005r.
Odp: Pesleague.pl schodzi niziutko :(
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 12, 2009, 10:35:58 »
Hehe postów słynnego Orła nikt nie przebije, aż chyba dokopie się do archiwum i sobie poczytam  ;D
I love this game

Offline pysiek10

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2006
  • location: Jastrzebie Zdrój
  • Wiadomości: 32
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.11.2006r.
Odp: Pesleague.pl schodzi niziutko :(
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 12, 2009, 10:50:11 »
Mnie osobiscie tez to nie przeszkadza jak sobie kto pisze ale.......... kolega ma racje szanujmy swoj ojczysty jezyk bo co nam pozostalo.
Only Fc Liverpool !!!

Offline Charis

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2008
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.03.2008r.
Odp: Pesleague.pl schodzi niziutko :(
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 13, 2009, 20:53:01 »
szkoda, ze twoje wypowiedzi maja jeden cel obrażanie... a to jest gorsze niż błąd ortograficzny
Maciek_pl - ja zacząłem z normalnego tonu, a to, że potem Unkas na mnie naskoczył, to dlaczego miałbym nie odpowiedzieć? Jak widzisz nie wszystkim jest to obojętne. Przez wypowiedzi typu ,,Ludzie olejcie tego kolesia" robi z siebie idiotę i frajera, który nie umie odpowiedzieć sensowną ripostą.

Unkas, jako użytkownik forum mam prawo wyrażać swoje uwagi w tym temacie.
I nie wiem, czy pesleague.pl jest bezkonkurencyjny...

Offline zajac

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Wrz 2005
  • location: Nowe Miasto nad Wartą
  • Wiadomości: 1860
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.09.2005r.
Odp: Pesleague.pl schodzi niziutko :(
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 13, 2009, 21:57:58 »
[SPAM]A co się z orłem stało? Nie gra już?[/SPAM]

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pesleague.pl schodzi niziutko :(
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 13, 2009, 21:57:58 »