Autor Wątek: Pesleague.pl schodzi niziutko :(  (Przeczytany 5135 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline msciciel

  • Zarząd
  • *****
  • Join Date: Wrz 2005
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 2908
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 17.09.2005r.
    • http://dark-zone.eu
  • Gram w: ...
Odp: Pesleague.pl schodzi niziutko :(
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 14, 2009, 11:08:36 »
Wedlug mnie oficjalne komunikaty, newsy powinny zawierac polskie znaki, jednak wolne wypowiedzi na forum juz jak komu jest wygodniej. Ja z natury uzywam polskich znakow tylko w oficjalnych wiadomosciach bo bez nich pisze sie na codzien duzo szybciej a jeszcze nie spotkalem sie z tym zeby komus to przeszkadzalo. Moze w kregach polonistow jest to dobry temat do dyskusji ale w branzy IT nikt nie zaprzata sobie tym glowy.

Offline JetLi

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2008
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2008r.
Odp: Pesleague.pl schodzi niziutko :(
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 15, 2009, 23:04:23 »
Zgadzam się. Serwis, który chce coś sobą prezentować, i który szczyci się teraz mianem naj w Polsce powinien dawać przykład. To naprawdę nie jest miło patrzeć na takie karygodne błędy. I nie piszę tu tylko o błędach ortograficznych. Rozpoczyna się kolejny sezon ligowy w najstarsza wersje pes-a. W dziecko, które zrodziło pesleague. I jakie mamy info? 14 sezon gdy jest to sezon 15. Kolejna sprawa. Jak maciek mi pisał całą konkurencję pesleague wykończyło. Ale w jaki sposób? Zamykając drzwi zdrowej konkurencji? Wyrzucając bez powodu i podania jakiejkolwiek informacji osoby próbujące coś samemu stworzyć? Tak został potraktowany Tristan. I oczywiście wątek z zapytaniem co, jak i dlaczego to się stało został szybciutko skasowany. To chyba potwierdza, że pesleague nie wspina się do góry a spada w dół.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2009, 23:07:17 wysłana przez JetLi »

Offline Flaqson

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.05.2006r.
    • SLIZG
Odp: Pesleague.pl schodzi niziutko :(
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 15, 2009, 23:58:08 »
podbijam Jetliego

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Pesleague.pl schodzi niziutko :(
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 16, 2009, 08:43:29 »
Zgadzam się. Serwis, który chce coś sobą prezentować, i który szczyci się teraz mianem naj w Polsce powinien dawać przykład. To naprawdę nie jest miło patrzeć na takie karygodne błędy. I nie piszę tu tylko o błędach ortograficznych. Rozpoczyna się kolejny sezon ligowy w najstarsza wersje pes-a. W dziecko, które zrodziło pesleague. I jakie mamy info? 14 sezon gdy jest to sezon 15. Kolejna sprawa. Jak maciek mi pisał całą konkurencję pesleague wykończyło. Ale w jaki sposób? Zamykając drzwi zdrowej konkurencji? Wyrzucając bez powodu i podania jakiejkolwiek informacji osoby próbujące coś samemu stworzyć? Tak został potraktowany Tristan. I oczywiście wątek z zapytaniem co, jak i dlaczego to się stało został szybciutko skasowany. To chyba potwierdza, że pesleague nie wspina się do góry a spada w dół.

odpowiem na twoje pytanie, bo własnie wprowadzasz ludzie w bład. Nie sprawdzisz informacji a piszesz bzdury na forum:

- obecnie jest sezon 14 a nie 15 - aby to sprawdzić wystarczy wejść w zakładkę liga, następnie archiwum i zobaczyć, że teraz jest 14 sezon rozgrywek ligowych

- twój wątek nie został skasowany tylko przeniesiony. Może nie wiesz, ale forum podzielone jest na kilka grup wątków tematycznych( TY PISZESZ GDZIE POPADNIE). Jednym z nich jest blokada kont i tam już od dawna jest powód usunięcia tego pana ze społeczności pesleague.pl. PROSZĘ OTO LINK
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline JetLi

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2008
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2008r.
Odp: Pesleague.pl schodzi niziutko :(
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 16, 2009, 08:53:47 »
Nigdy w przypadku Tristana nie miało to miejsca. Jeśli twierdzisz, że się mylę pokaż dowody, których zawsze żądasz a sam zrobiłeś to bez nich. A co gorsza, informację o zbanowaniu Tristana podałeś długo po napisaniu mojego posta. Po prostu dopisałeś Tristana do djbarcy, o którym info było wcześniej. Ale było tam pisane tylko i wyłącznie o nim. Nawet Ci dokładnie napiszę kiedy to zrobiłeś: « Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2009, 11:32:15 wysłane przez maciek_pl » Więć jak widać Tristana dopisałeś 15 stycznia a ja posta napisałem 14. A jako dowodzik Twoich manipulacji obejrzyj sobie poniższego screena  ;D

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Czyżby ktoś się pomylił i przekleił coś co ktoś mu kazał napisać?  ;D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2009, 09:06:49 wysłana przez JetLi »

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Pesleague.pl schodzi niziutko :(
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 16, 2009, 09:15:53 »
zarząd podjął decyzje o zbanowaniu graczy mając ku temu powody. Temat uważamy za skończony

Offline JetLi

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2008
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2008r.
Odp: Pesleague.pl schodzi niziutko :(
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 16, 2009, 09:24:54 »
Czyli wszystko jasne. Z braku dowodow na uzasadnienie swojej decyzji kończysz temat. I wiadomo już (wszyscy teraz wiedzą) jak zdrową rywalizację prowadzisz z ludźmi. Zbanowany bo chciał coś sam stworzyć. Piękne i chlubne to.

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: Pesleague.pl schodzi niziutko :(
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 16, 2009, 09:46:31 »
a gdzie jest napisane że mamy podawać informacje o wyrzuceniu kogoś w tej samej minucie kiedy została podjęta decyzja ?
przestań bawić się w adwokata bo to w niczym nie pomoże
zarazem ostrzegam jak będziesz rzucał bezpodstawne oskarżenia to źle skończysz
cyt:"
3. Każdy z graczy jest zobowiązany do poszanowania oraz kultury wobec innych uczestników oraz opiekunów.
4. Członkowie ligi są zobligowani do godnego jej reprezentowania.
5. Gracze łamiący postawienia z punktów 2,3 oraz 4 lub/i działający na szkodę ligi, będą z niej natychmiast usuwani.
6. Osoby psujące atmosferę i zakłócające grę innym graczom będą usuwane z ligi i banowane na ligowym pokoju oraz kanale IRC. "


temat skończony każdy nowy założony post dotyczący tego tematu będzie usuwany - decyzja zarządu jest jasna i klarowna .

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Pesleague.pl schodzi niziutko :(
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 16, 2009, 10:42:52 »
Nigdy w przypadku Tristana nie miało to miejsca. Jeśli twierdzisz, że się mylę pokaż dowody, których zawsze żądasz a sam zrobiłeś to bez nich. A co gorsza, informację o zbanowaniu Tristana podałeś długo po napisaniu mojego posta. Po prostu dopisałeś Tristana do djbarcy, o którym info było wcześniej. Ale było tam pisane tylko i wyłącznie o nim. Nawet Ci dokładnie napiszę kiedy to zrobiłeś: « Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2009, 11:32:15 wysłane przez maciek_pl » Więć jak widać Tristana dopisałeś 15 stycznia a ja posta napisałem 14. A jako dowodzik Twoich manipulacji obejrzyj sobie poniższego screena  ;D

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Czyżby ktoś się pomylił i przekleił coś co ktoś mu kazał napisać?  ;D


każda osoba inteligentna zobaczy, że post był napisany 14 stycznia -  modyfikacja byla 15 stycznia. Twoj post był napisany 14 stycznia.... ale tak jak napisałem wcześniej czlowiek inteligentny. Osoby reklamujące inne ligi bez naszej zgody beda wyrzucane

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pesleague.pl schodzi niziutko :(
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 16, 2009, 10:42:52 »