Autor Wątek: Joga Bonito!!!!  (Przeczytany 1195 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline mawashi

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.12.2008r.
Joga Bonito!!!!
« dnia: Styczeń 19, 2009, 11:04:21 »
Panowie jestem tu nowy zagrałem dopiero kilkadziesiąt spotkań ale już nasunęła mi się pewna refleksja. Zauważalna jest tendencja wśród niektórych graczy do nadmiernego dryblowania. Normalną rzeczą jest ominięcie od czasu do czasu przeciwnika ale opieranie swojej całej taktyki na podaniu do Kaki czy Messiego i biegu pod bramkę przeciwnika to moim zdaniem lekka przesada. Takie rajdy wykorzystują kiepskie zachowanie obrońców w PES. Rozumiem, że chcecie wygrywać ale Panowie miejcie trochę szacunku jeżeli nie do siebie to chociaż do przeciwnika. Piłka Nożna to gra zespołowa więc wykorzystujmy jedenastu zawodników a nie jednego czy dwóch. PES daje wielkie możliwości budowania akcji więc wykorzystujmy je.

Joga Bonito Panowie!!

PS: Jeszcze jedno pytanko do graczy co po strzeleniu bramki ogladaja całe scenki z cieszącymi się piłkarzami i całe powtórki. Po co Wy to oglądacie? Co wy tam robicie? TAńczycie ze szczęścia? Przejeżdzacie na kolanach przez przedpokój? Dzwonicie do kogoś się pochwalić że gola strzeliliście? No ludzie rozumiem jak się jakąs piękną bramkę strzeli to się chce obejrzeć no ale jak już mówiłem wcześniej: BEZ PRZESADY.

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Joga Bonito!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 19, 2009, 11:07:37 »
co proponujesz :)

Offline Deimian7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2006
  • location:
  • Wiadomości: 2663
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2006r.
  • Gram w: ...
Odp: Joga Bonito!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 19, 2009, 14:31:56 »
Podanie L1 X i od razu L1 trójkąt jest piękne, ale też wykorzystuje błędy w obronie. Tak już zrobili pes'a. Musimy się nauczyć grać i starać się jak najmniej popełniać tych błędów. Nie wiem jak Ci idzie w grze, ale pewnie jakby było dobrze, to nie byłoby tego posta  :)

PS: Jeżeli atakuje Cię taki np. messi to nie leć swoim obrońcą na niego, staraj się cofać i wyczuć moment kiedy wypuszcza piłkę. Przeciwnik nie będzie wiedział co robić, jeżeli odległość miedzy Toba a nim bedzie się zmniejszała, a on nie będzie mógł już biec na pełnej szybkości.

JOGA BONITO  ;)

Offline buchos

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2007
  • location:
  • Wiadomości: 291
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2007r.
Odp: Joga Bonito!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 19, 2009, 15:18:33 »
.....
PS: Jeżeli atakuje Cię taki np. messi to nie leć swoim obrońcą na niego, staraj się cofać i wyczuć moment kiedy wypuszcza piłkę. Przeciwnik nie będzie wiedział co robić, jeżeli odległość miedzy Toba a nim bedzie się zmniejszała, a on nie będzie mógł już biec na pełnej szybkości.

JOGA BONITO  ;)

Dokładnie  ;)

Offline krzychuan90

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Niebieskie Katowice
  • Wiadomości: 191
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.12.2008r.
Odp: Joga Bonito!!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 19, 2009, 16:09:36 »
dziogo bonioto :P

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Joga Bonito!!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 19, 2009, 16:09:36 »