Autor Wątek: Co chcielibyście zobaczyć w PES-ie 2010?  (Przeczytany 23016 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline jogurtnik

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.12.2008r.
Odp: Co chcielibyście zobaczyć w PES-ie 2010?
« Odpowiedź #140 dnia: Lipiec 29, 2009, 20:36:24 »
Szczerze mówiąc są niedociągnięcia ale to z szybkością nie nazwałbym błędem tylko hmmm... próbą wyrównania szans. Dzięki temu daję radę na najwyższym poziomie pokonać Man Utd. grając Lille lub innym słabszym o 2 klasy od Man klubem.
Dobrego bramkarza można poznać po tym jak mocny jest jego słaby punkt.

mrowa196

  • Gość
Odp: Co chcielibyście zobaczyć w PES-ie 2010?
« Odpowiedź #141 dnia: Lipiec 29, 2009, 21:43:29 »
Mnie ta szybkość wkurza, ale dlatego że np. taki Martins jest lepszy od Raula lub Van Nisterlooya, a cała szybkość ma zbyt duży wpływ na grę. W fifie tego nie ma, ale i tak w to gówno nie gram. 

Offline Pstryks

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 736
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.08.2009r.
  • joł :)
  • Gram w: ...
Odp: Co chcielibyście zobaczyć w PES-ie 2010?
« Odpowiedź #142 dnia: Lipiec 29, 2009, 23:28:38 »
W fifie tego nie ma, ale i tak w to gówno nie gram. 
Dokładnie gdy grałem w fife to wciągle z 40 metrów technicznym strzałem Xavim waliłem w okienko.
Piszę poprawnie po polsku.

Offline bodzioMILAN

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Bytów
  • Wiadomości: 293
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.06.2009r.
Odp: Co chcielibyście zobaczyć w PES-ie 2010?
« Odpowiedź #143 dnia: Lipiec 29, 2009, 23:48:23 »
fifa jest bardzo łatwa jak jesteś sam na sam z bramkarzem wciśniesz strzał i strzałkę w jakąś stronę zawsze jest bramka a bramkarz jest dla picu robi tylko przepiękną paradę aby to wszystko wyglądało przepięknie dlatego te bramki tak ładnie wyglądają, pes to całkiem inna bajka jak jesteś sam na sam wcale nie myślisz ze już strzeliłeś bramkę jeśli zrobisz coś podobnego co w fife w większości akcjach bramkarz to wyłapie trzeba trochę bardziej ruszyć głową.

mrowa196

  • Gość
Odp: Co chcielibyście zobaczyć w PES-ie 2010?
« Odpowiedź #144 dnia: Lipiec 30, 2009, 10:41:34 »
Ale trzeba przyznać że w Fifie animacje bramkarzy są z@jebiste, np. jak strzeli się technicznie po ziemi to bramkarz rzuca się rękami na ziemie i później zanim leci reszta ciała, a jak jest lob to się odchyla jak kuszczak, a jak jest w okno to się rzuca i nogi ma tak dziwnie złączone jak każdy bramkarz w realu, a w pesie się rzucają sztywniacy.

Offline bodzioMILAN

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Bytów
  • Wiadomości: 293
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.06.2009r.
Odp: Co chcielibyście zobaczyć w PES-ie 2010?
« Odpowiedź #145 dnia: Lipiec 30, 2009, 14:46:14 »
no w fife bramkarze ładnie się rzucają tylko tego fife zazdroszczę ale w fife na pc to  tragicznie wygląda.

Bugi7

  • Gość
Odp: Co chcielibyście zobaczyć w PES-ie 2010?
« Odpowiedź #146 dnia: Lipiec 31, 2009, 12:05:20 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE     
ZAPRASZAM DO GŁOSOWANIA

Offline jogurtnik

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.12.2008r.
Odp: Co chcielibyście zobaczyć w PES-ie 2010?
« Odpowiedź #147 dnia: Lipiec 31, 2009, 12:32:47 »
Brakuje mi jeszcze jednej rzeczy w PES-e, mianowicie specjalnego komentarza dla wielkich meczów derbowych. Coś jak Barca vs Real, Arsenal vs Chelsea, Man Utd. vs Man City, Lyon vs PSG itp. Chciałbym usłyszeć od komentatorów pare rzeczy na temat zespołów a nie tylko standardowe teksty, że derby i takie tam.
Dobrego bramkarza można poznać po tym jak mocny jest jego słaby punkt.

19Remas20

  • Gość
Odp: Co chcielibyście zobaczyć w PES-ie 2010?
« Odpowiedź #148 dnia: Lipiec 31, 2009, 16:44:19 »
symulacja by sie przydała w master leugue i jakies normalne spolszczenie a nie wycinane z fify chodzi o szpaka i szaranowicza noo i by mogło być po polsku w koncu no a tak po za tym więcej stadionow by się przydało i jakas lepsza muzyka i wiecej lig bo nie tylko angielska , hiszpanska , mogli by dodac niemiecką , i ekstraklase polską , do fify im jeszcze trochę brakuje jeżeli chodzi o składy i o tet inne bajery ale pes jest bardziej realistyczny ;)

Offline pawlusiek3

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.07.2009r.
Odp: Co chcielibyście zobaczyć w PES-ie 2010?
« Odpowiedź #149 dnia: Lipiec 31, 2009, 18:04:55 »
Więcej stadionów, lig, piłek, butów,soundtracki lepsze nowocześniejsze xD, proste obsługiwanie tricków(pozatym więcej ich!!) żeby w replayach zawodzniki niebiegały jak kukły, spolszczona cała wersja i komentarz ( bardziej nasycony więcej mówienie zagadań i dokładniejszy!!!). tańszy w sklepach, żeby były aktualizacje po każdym oczku transferowym. Kariera podobna do FIFY żeby nie musowo było instalować dodatków przez kitserwer bardziej podobniejsze twarze i żeb yy było ich zdecydoanie wiećej (przecież to XXI w.xD) jeszcze np. jak piłkarz schodzi z boiska to żeby był podobniejszy trener, zawodniki żeby się przy liniach rozgrzewały i wiel wiele więcej żeby były wszystkie puchary polski uefa lm... no i chyba było by to tyle  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;) ;) ;) :D :D
Żeby też sędzie byli podobni np howward web ;D :D symulowanie meczóww łatwiejsze transfery w karierze i żeby było tak jak w fifie ile procent umiejętności ma każdy gracz np. ronaldo 99, benzema 96 itp.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2009, 18:09:58 wysłana przez pawlusiek3 »

Offline Zaq

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2009
  • location: Manchester
  • Wiadomości: 277
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.07.2009r.
  • Striker.
Odp: Co chcielibyście zobaczyć w PES-ie 2010?
« Odpowiedź #150 dnia: Lipiec 31, 2009, 23:01:35 »
Czego oczekuje od pesa 2010?:)

+więcej licencji
+jeszcze bardziej dopracowanego gameplay'a
+nowocześniejszej grafiki
+więcej trików(nie tylko dla najlepszych ale np jak w fifie podwójna piętka każdy powinien to umieć)
+może wreszcie dopracowanego trybu online? xD
+lepszego żywszego komentarza
+lepszych animacji, parad bramkarskich
+naprawdę wysokiego poziomu trudności i IQ rywali(ale to bardzo bardzo aby zasłużyć na grę na top playerze-np po wygraniu 1000 meczów na top playerze odblokować mógł by się tryb legend)

-mniej bugów

Pozdrawiam

PREMIERSHIP > oll.

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Co chcielibyście zobaczyć w PES-ie 2010?
« Odpowiedź #151 dnia: Lipiec 31, 2009, 23:10:48 »
nic dodać, nic ując :D

Offline prototypez

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.07.2009r.
Odp: Co chcielibyście zobaczyć w PES-ie 2010?
« Odpowiedź #152 dnia: Sierpień 01, 2009, 12:05:44 »
-Nie wiem czy bylo to juz pisane, bo niechailo mi sie czytac, ale goscie od PES powinni sie skupic na transferach, i na klubach wyzszej rangi, bo jak zaczynam ML powiedzmy Realem to on popularnosc ma na C, a powinny byc prawdziwe statystki ze on bedzie mial popularnosc na A a nie na C bo to bez sensu, a zeby kupic jakiegos zawodnika to jest to bez sensu, fajne ze moge sobie kupic takiego Ronaldo dopiero w 5 sezonie ale to jest bez sensu bo on jest juz stary, transfery sa dobrze przemyslane w FIFA pierwszy sezon i mozna kupic Ronaldo czy tam Messiego. Transfery w PES to beznadzieja najwiekszy minus gry.
-Lepsza gra obrony
-Nowe animacje dla bramkarzy-
-Tricki (tylko zeby wykonac trick np. na klawie to zeby trzebabylo trzymac jakis przycisk bo takto biegniesz i czasami ci niepotrzebnie wyjdzie trick i tracisz pilke.)
-BaL: zeby czesciej do ciebie podawali, a gdy tylko nacisniesz jakis przycisk to zeby podali odrazu, bo takto biegasz po calym boisku i wogole pilke nie dostajesz...)
-Transfery
-Transfery
-Transfery!!!!!!!!!!!!!!!!
-Wieksze mozliwosc w tworzeniu taktyki, bo te to bardzo male do tego co mozna byloby zrobic. (przynajmniej nad dobra taktyka trzebaby bylo troche pomyslec)
-Soundtrack
-Statystyki
-Stale fragmenty gry (bo jak mam strzelic z wolnego to nie strzele bo albo w mur albo nad bramka, zdecydownie zbyt trudne ich wykonywanie, tak jak w FIFA to bylo by dobrze.
-Transfery :D
-Rzuty karne( zeby strzelenie gola w nich nie zalezalo od celnosci strzalow, bo jak np. mam karne gdy gram Polska na Brazyli to nie dam rady wygrac, jedyny sposob by strzelic to strzal w srodek bramki, od niczego by to nie zalezalo poprostu bylo by to losowe np. 10% nie trafisz w bramke, 10% trafisz w slupek, 30% Obroni Bramkarz, 50% Strzelisz gola, wplyw na to moglby miec sila strzalu , technika ale na to jak strzelisz a nie na to czy trafisz czy nie.)
-Wybor strzalu, strzal z prostego podbica, strzal techniczny, lob(lepsze dopracowanie) i np. przy karnych bys tez mogl wybrac ktory strzal.
-Mozliwosc symulacji meczy w ML.
-I, zeby ten komentator wprowadzal troche tego dramatyzmu do gry swoimn komentowaniem.



Rozpisalem sie, pewnie wiele istotnych rzeczy nie napisalem, bo zapomnialem, aleee is good :D


Offline bodzioMILAN

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Bytów
  • Wiadomości: 293
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.06.2009r.
Odp: Co chcielibyście zobaczyć w PES-ie 2010?
« Odpowiedź #153 dnia: Sierpień 01, 2009, 13:19:04 »

+nowocześniejszej grafiki


To chyba dostaniemy :]?

Offline jogurtnik

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.12.2008r.
Odp: Co chcielibyście zobaczyć w PES-ie 2010?
« Odpowiedź #154 dnia: Sierpień 01, 2009, 19:34:25 »
Nie ma co, oczekiwania wobec nowego PES-a są duże. Myślę, że kilka zostanie zaspokojonych a reszta cóż... będzie musiała być (oczywiście w miarę możliwości) zrealizowana przez naszych ukochanych twórców dodatków.
Dobrego bramkarza można poznać po tym jak mocny jest jego słaby punkt.

Offline kakix

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 282
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2009r.
Odp: Co chcielibyście zobaczyć w PES-ie 2010?
« Odpowiedź #155 dnia: Sierpień 01, 2009, 19:41:24 »
żeby bramkarze nie przenikali przez słupek

Offline Pstryks

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 736
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.08.2009r.
  • joł :)
  • Gram w: ...
Odp: Co chcielibyście zobaczyć w PES-ie 2010?
« Odpowiedź #156 dnia: Sierpień 01, 2009, 21:14:31 »
Ja żeby siatka nie była tak rozciągliwa bo raz za reklamy wyszedłem a ona za mną z 4 metry  :o
Piszę poprawnie po polsku.

Offline Lusik16

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1286
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.02.2009r.
  • FLY HIGH :)
Odp: Co chcielibyście zobaczyć w PES-ie 2010?
« Odpowiedź #157 dnia: Sierpień 01, 2009, 22:08:51 »
Fajne cieszynki ;
Brazylijskie tańce np. Robinho w man city :DxD
<<<We make the history >>>

 I am CAPTAIN CHARISMA !!!!!!

michu5

  • Gość
Odp: Co chcielibyście zobaczyć w PES-ie 2010?
« Odpowiedź #158 dnia: Sierpień 02, 2009, 00:46:06 »
-Nie wiem czy bylo to juz pisane, bo niechailo mi sie czytac, ale goscie od PES powinni sie skupic na transferach, i na klubach wyzszej rangi, bo jak zaczynam ML powiedzmy Realem to on popularnosc ma na C, a powinny byc prawdziwe statystki ze on bedzie mial popularnosc na A a nie na C bo to bez sensu, a zeby kupic jakiegos zawodnika to jest to bez sensu, fajne ze moge sobie kupic takiego Ronaldo dopiero w 5 sezonie ale to jest bez sensu bo on jest juz stary, transfery sa dobrze przemyslane w FIFA pierwszy sezon i mozna kupic Ronaldo czy tam Messiego. Transfery w PES to beznadzieja najwiekszy minus gry.
-Lepsza gra obrony
-Nowe animacje dla bramkarzy-
-Tricki (tylko zeby wykonac trick np. na klawie to zeby trzebabylo trzymac jakis przycisk bo takto biegniesz i czasami ci niepotrzebnie wyjdzie trick i tracisz pilke.)
-BaL: zeby czesciej do ciebie podawali, a gdy tylko nacisniesz jakis przycisk to zeby podali odrazu, bo takto biegasz po calym boisku i wogole pilke nie dostajesz...)
-Transfery
-Transfery
-Transfery!!!!!!!!!!!!!!!!
-Wieksze mozliwosc w tworzeniu taktyki, bo te to bardzo male do tego co mozna byloby zrobic. (przynajmniej nad dobra taktyka trzebaby bylo troche pomyslec)
-Soundtrack
-Statystyki
-Stale fragmenty gry (bo jak mam strzelic z wolnego to nie strzele bo albo w mur albo nad bramka, zdecydownie zbyt trudne ich wykonywanie, tak jak w FIFA to bylo by dobrze.
-Transfery :D
-Rzuty karne( zeby strzelenie gola w nich nie zalezalo od celnosci strzalow, bo jak np. mam karne gdy gram Polska na Brazyli to nie dam rady wygrac, jedyny sposob by strzelic to strzal w srodek bramki, od niczego by to nie zalezalo poprostu bylo by to losowe np. 10% nie trafisz w bramke, 10% trafisz w slupek, 30% Obroni Bramkarz, 50% Strzelisz gola, wplyw na to moglby miec sila strzalu , technika ale na to jak strzelisz a nie na to czy trafisz czy nie.)
-Wybor strzalu, strzal z prostego podbica, strzal techniczny, lob(lepsze dopracowanie) i np. przy karnych bys tez mogl wybrac ktory strzal.
-Mozliwosc symulacji meczy w ML.
-I, zeby ten komentator wprowadzal troche tego dramatyzmu do gry swoimn komentowaniem.



Rozpisalem sie, pewnie wiele istotnych rzeczy nie napisalem, bo zapomnialem, aleee is good :D


No to tak, na moje transfery sa dobre w pesie, zeby kupic dobrego pilkarza musisz dobrze grac, to utrudnia gra, a aim trudniejsz gra tym lepsza (dla mnie przynajmniej), Tych symulacji w l tez bym nie chcial bo to popsulo by nastroj pesa, bylo by jak w fifie, wlaczasz gre, kupujesz najlepszych symulujesz caly sezon i masz mistrzostwo,w pesieto czy zdobedziesz jakis tytl zalezy od tego jak grasz, a nie jaki masz sklad, z komentarzem masz racje, w pesie ozesz oddac strzal techniczny (strzal+R2) i lob tez (strzal+L1 lub L1+strzal zalezy czy wysoki lob czy plaski) , z wolnych tez nie jest tak trudno strelic, ale to oczywiste ze kazdy strzal nie wpadnie(z wolnych najlepiej tutorial obejrzyj bo dlugo by tlumaczyc, statystyki sa fatalne w pesie, to prawda i ostania rzecz , w balu bezsensu bylo be gdyby podawali ci pilke po wcisnieciu "magic button" za kazdym razem, musisz wyjsc na pozycje i prosic o podanie, na prawdziwym meczu tez nie masz pilki wtedy gdy sobie to wymazysz (no chyba ze nie grasz w pile i realizm sie dla ciebie nie liczy)soundtrack moglby byc lepszy, animacje bramkarzy tez, a obrona mnie dobija, szczegulnie w bal, jak kazda pilke wybijaja w aut ,albo sami w pojedynke pchaja sie w paru wrogowi czesto bezsesownie traca pilke, trikow w pesie jest chyba wystarczajaco duzo i podoba mi sie to ze nie latwo je zrobic.
u, rozpisalem sie troche i to by bylo na tyle
a i zagladajcie na REJESTRACJA lub LOGOWANIE , o pesie bylo tam bardzo duzo napisane, zagladnijce w starsze artykule.
pzdr ;)

Offline kakix

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 282
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2009r.
Odp: Co chcielibyście zobaczyć w PES-ie 2010?
« Odpowiedź #159 dnia: Sierpień 02, 2009, 10:00:33 »
nie polecaj inych forum którymi są rywalami pesleague >:(

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Co chcielibyście zobaczyć w PES-ie 2010?
« Odpowiedź #159 dnia: Sierpień 02, 2009, 10:00:33 »