Autor Wątek: Co chcielibyście zobaczyć w PES-ie 2010?  (Przeczytany 23009 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: Co chcielibyście zobaczyć w PES-ie 2010?
« Odpowiedź #240 dnia: Wrzesień 04, 2009, 11:17:23 »
Bramkarzy w długich spodniach :) pierdółka ale jeszcze nikt tego nie zrobił , a przecie nie każdy GK ma spodenki :) ( Gábor Király i  jego pidżamo podobne spodnie  ;D )

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2009, 11:21:32 wysłana przez serkowski »

Offline cube

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Co chcielibyście zobaczyć w PES-ie 2010?
« Odpowiedź #241 dnia: Wrzesień 05, 2009, 17:09:39 »
ja chce tylko żeby rozgrywka chociaż trochę przypominała mecz, choć odrobinę, bo pes2008 i pes2009 to po prostu śmiech na sali: piłka odbija się jak po betonie, ruchy piłkarzy to lepiej tego nie komentować, strzały i ułożenie stopy to ja nie wiem skąd oni wzięli, rotacja piłki przy wolnych no comment, obrońcy i bramkarze to banda kretynów, piłka jest przyklejona do nogi(można przejść sobie po linii bocznej spokojnie całe boisko), skręcanie piłkarzami typu Kaka czy CR jest po prostu komiczne, już lepiej by dali przez 2 ostatnie lata pesa 6 + nowa grafika(powiedzmy pes7 i pes8), a mogliby już wtedy pracować nad pesem2010 jako wielkim przełomem mieliby dużo czasu na dopracowanie wszystkiego.
i nie pier***** żebym sobie w fife pograł bo banda dzieciaków się jednej gadki od kogoś nauczyła i we wszystkich wątkach tak sracie, połowa wielkich obrońców pesa grała kiedyś w fifę z wypiekami na twarzy, ja sam zawsze grałem w fifę, póki nie zagrałem w pes5 i od tej pory cały czas w pesa, i tak samo jest teraz wszyscy grali w pesa, póki nie zobaczyli fify na konsole, problem w tym, że ja konsloli nie mam i na pesa jestem skazany, bo wiadomo jak wygląda fifaPC

----
aha i co jeszcze mnie dobija podania na dobieg górą, u mnie Q(przełączenie zawodnika) i E(podanie na dobieg), takie podcięcie no lol.pl, na prawdziwym meczu takie coś^^hahaha, no to już nie wiem skąd oni wzięli
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2009, 18:38:09 wysłana przez cube »

C2Q Q6600 4x2.4GHz;Gigabyte S-series;Gigabyte GF GTX260 896MB;4GB DDR2 OCZ 800Mhz;Samsung 320GB, OCZ 600W;DVD LG;MODECOM STEP

Offline popr@w[A]

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 60
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.04.2009r.
Odp: Co chcielibyście zobaczyć w PES-ie 2010?
« Odpowiedź #242 dnia: Wrzesień 09, 2009, 21:54:35 »
a ja bym chciał zobaczyć w nowym PESIE więcej animacji fauli... mnie np trochę to denerwuje jak wchodzę wślizgiem i co drugie wejście to ta sama animacja... Może tylko mnie to denerwuje  :P

Offline bartoex

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.11.2007r.
Odp: Co chcielibyście zobaczyć w PES-ie 2010?
« Odpowiedź #243 dnia: Wrzesień 09, 2009, 22:37:29 »
Jak sie rozgrzewają pilkarze w linie bocznej trenera podchodzacego pod swoje pole bardziej ruchomych animacji kamerzysty no i panow ktorzy pilnuja porzadku na meczu (tektury po co one .. ? ) a i jeszcze chlopcow ktorzy podaja pilki ;-D

Offline patchdemon

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.07.2009r.
Odp: Co chcielibyście zobaczyć w PES-ie 2010?
« Odpowiedź #244 dnia: Wrzesień 13, 2009, 09:34:16 »
a ja bym chcial zeby pes10 chodz troche przypominal w grze bardziej realistyczna gre tak jak jest w rzeczywistosci bo narazie to pes ani fifa nie sa ani troche do tego podobne ;/;/;/

Offline jogurtnik

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.12.2008r.
Odp: Co chcielibyście zobaczyć w PES-ie 2010?
« Odpowiedź #245 dnia: Październik 15, 2009, 10:34:22 »
ja chce tylko żeby rozgrywka chociaż trochę przypominała mecz, choć odrobinę, bo pes2008 i pes2009 to po prostu śmiech na sali: piłka odbija się jak po betonie, ruchy piłkarzy to lepiej tego nie komentować, strzały i ułożenie stopy to ja nie wiem skąd oni wzięli, rotacja piłki przy wolnych no comment, obrońcy i bramkarze to banda kretynów, piłka jest przyklejona do nogi(można przejść sobie po linii bocznej spokojnie całe boisko), skręcanie piłkarzami typu Kaka czy CR jest po prostu komiczne, już lepiej by dali przez 2 ostatnie lata pesa 6 + nowa grafika(powiedzmy pes7 i pes8), a mogliby już wtedy pracować nad pesem2010 jako wielkim przełomem mieliby dużo czasu na dopracowanie wszystkiego.
i nie pier***** żebym sobie w fife pograł bo banda dzieciaków się jednej gadki od kogoś nauczyła i we wszystkich wątkach tak sracie, połowa wielkich obrońców pesa grała kiedyś w fifę z wypiekami na twarzy, ja sam zawsze grałem w fifę, póki nie zagrałem w pes5 i od tej pory cały czas w pesa, i tak samo jest teraz wszyscy grali w pesa, póki nie zobaczyli fify na konsole, problem w tym, że ja konsloli nie mam i na pesa jestem skazany, bo wiadomo jak wygląda fifaPC

----
aha i co jeszcze mnie dobija podania na dobieg górą, u mnie Q(przełączenie zawodnika) i E(podanie na dobieg), takie podcięcie no lol.pl, na prawdziwym meczu takie coś^^hahaha, no to już nie wiem skąd oni wzięli

Mam dla Ciebie radę: jeżeli chcesz realizmu to idź sobie na boisko pograć z kolegami. Ja tak robię jak mnie zaczyna denerwować fizyka gry w PES-e.

Pozdrawiam fanów FCB przed ważnym meczem z Valencią ;]
Dobrego bramkarza można poznać po tym jak mocny jest jego słaby punkt.

Offline czerwono-czarny

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Jelenia Góra
  • Wiadomości: 801
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.02.2009r.
  • Nick Ingman & Terry Devine-King - Mars
Odp: Co chcielibyście zobaczyć w PES-ie 2010?
« Odpowiedź #246 dnia: Październik 15, 2009, 12:41:59 »
Drogi Cube jeśli chcesz mieć pełny realizm piłkarski polecam tę gre:Real soccer

tryb gry: single / multiplayer
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

Wymagania:

-strój sportowy
-Piłka
-chęci

Krótki opis gry:

Piłka nożna (ang. football, amer. soccer) – gra zespołowa, najpopularniejsza na świecie dyscyplina sportu. Od 1900 r. dyscyplina olimpijska. Na całym świecie w 2006 roku w rozgrywkach brało udział 265 milionów zawodniczek i zawodników, oraz 5 milionów sędziów należących do 207 lokalnych związków zrzeszonych w FIFA. W meczach piłkarskich uczestniczą dwie rywalizujące ze sobą drużyny. Celem gry jest umieszczenie piłki w bramce przeciwnika. Zwycięża drużyna, która w regulaminowym czasie gry (dwie połowy po 45 minut każda w rozgrywkach seniorów) zdobędzie więcej bramek. Mecze piłkarskie odbywają się na prostokątnym, pokrytym murawą boisku. Rozmiary boiska to 45 m do 90 m szerokości i długości od 90 m do 120 m, lecz boisko nie może być kwadratowe. Od 14 marca 2008 roku każde nowe boisko powinno mieć 105 metrów długości i 68 metrów szerokości. Decyzję tą przyjął Komitet Wykonawczy FIFA na podstawie przepisów opracowanych przez IFAB instytucję odpowiedzialną za Przepisy Gry w Piłkę Nożną.

Ocena: 10/10 Moja recenzja-Wspaniała gra i nigdy się nie nudzi i przy tym jest zdrowa! Polecam.



Offline Cooler

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Chodzież WLKP
  • Wiadomości: 328
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.01.2009r.
  • Coool
Odp: Co chcielibyście zobaczyć w PES-ie 2010?
« Odpowiedź #247 dnia: Październik 15, 2009, 12:56:14 »
też gram w BaL Jestem lewy pomocnik w Poloni Chodzież super gra polecam
Man Utd 4 Ever :P
Rooney The Best :D
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
[size=20]Lockerz.com Rozdaje Zaproszenia[/size]

szpilek666

  • Gość
Odp: Co chcielibyście zobaczyć w PES-ie 2010?
« Odpowiedź #248 dnia: Październik 15, 2009, 14:46:40 »
też gram w BaL Jestem lewy pomocnik w Poloni Chodzież super gra polecam
No BaL jest najlepsze, kamera 1-osobowa...i do tego jaka jakość grafiki i realizmu :P
edit:
Od PES 2010 oczekuję:
- Aby nie było bilardu (zwykle w obronie), gdzie grając silną płaską piłkę w pole karne wzdłuż np. 7go metra można się spodziewać, że obrońca dostanie w "drewno" o strzeli "swojaka".
- Aby bramkarz nie uprawiał siatkówki, ani nie wypluwał w 80% piłek pod nogi zawodnika twojej drużyny...szczególnie gdy strzelam Buffonowi, przy użyciu magika o overallu 71 i nazwisku Kiesling :/
- Aby podania na dobieg czasem trafiały do ludzi z mojej drużyny.
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2009, 15:12:14 wysłana przez szpilek666 »

Offline szaman13

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Worksop
  • Wiadomości: 51
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.08.2009r.
Odp: Co chcielibyście zobaczyć w PES-ie 2010?
« Odpowiedź #249 dnia: Październik 16, 2009, 21:26:45 »
poparawic podania ... zeby nie byli  cofnieci  w rozwoju ...  jak naciskam 1  to niech podaje a nie po 2 sek...

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Co chcielibyście zobaczyć w PES-ie 2010?
« Odpowiedź #249 dnia: Październik 16, 2009, 21:26:45 »