Autor Wątek: Problem z graczem Wrobelinho  (Przeczytany 1830 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Owen55

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Rzeszów
  • Wiadomości: 243
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.12.2006r.
    • http://www.lfc.pl
Problem z graczem Wrobelinho
« dnia: Luty 24, 2009, 08:20:20 »
Bardzo mi przykro, że muszę napisać tego posta, lecz nie chcę aby ktoś został postawiony w takiej sytuacji jak ja.

Mowa tutaj o wczorajszym Pucharze Dnia. Wszystko było w porządku do meczu z graczem Wrobelinho. Ba, nawet z nim świetnie się grało i prowadziliśmy b. wyrównany, ciekawy mecz... do 60 min (0-0), po czym nas rozłączyło (nie wiem - może z mojej winy, choć bezpośredniego wypływu na to nie miałem, zresztą jak sam Wrobelinho wie rozłączyło nas w jego polu karnym, no ale już nieważne bo nie o to chodzi). Napisałem od razu do niego na MIRC-u, żeby postawił nowy pokój i zagramy te dodatkowe 30 min, a jeśli wciąż będzie remis to jeszcze dodatkowe 30, jako dogrywkę. Z niechęcią ale zrobił tak jak powiedziałem. W 22' strzeliłem bramkę na 1-0, wciąż atakowałem... 30 minuta, jestem nadal pod jego polem karnym - wybijam piłkę na aut. Napisałem, że 30 min i kończymy, tak jak się umawialiśmy. Zripostował się, że nie jest pewien czy tamten mecz zakończyliśmy w 60. Nie chcąc się kłócić dograłem mecz do 40 minuty, po czym:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Następnie troszkę rozmowy na MIRC-u i kilka epitetów na Dabala...

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Nie wiem dlaczego wciąż znajdują się tacy gracze, którzy nie chcą grać do końca fair. Ze stanu remisowego chcą zrobić gładkie 3-0 dla siebie. Najpierw się na coś zgadzają, następnie, gdy przegrywają ich poglądy ulegają obrotowi o 180 stopni. Czy zwycięstwo na pesleague.pl jest tak cenne i takie ważne, że niektórzy kompletnie zapominają o swych wartościach moralnych, może to już nikogo nie obchodzi? Poza tym wyzwanie organizatorów turnieju od patałachów i kretynów to szczyt nie powiem czego. Człowiek, który swój wieczór poświęca na to, aby spragniony lud mógł w jednym miejscu robić to, co lubi - nie idzie na piwo, na bilarda czy oglądać TV, a na drugi dzień musi iść do pracy. Dlaczego nie chcecie tego uszanować?

Myślę, że za takie zachowanie - utrudnianie rozegrania turnieju, szukanie sposobu jak wygrać poza boiskiem, obrażanie innych graczy, a także organizatora turnieju, powinno być bardzo surowo karane! Mam nadzieję, że gracz Wrobelinho odpocznie sobie od gry przez odpowiedni czas, a szkoda, bo graczem jest bardzo dobrym.

Offline Wrobelinho

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.12.2008r.
Odp: Problem z graczem Wrobelinho
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 24, 2009, 10:39:46 »
Bo to sa jakies zarty, osoba ktora zajmuje sie pucharem powinna byc non stop dostepna do rozmowy, a jego nie bylo z 15min i ile mam czekac? potem sie kazdy dziwi ze sa jakies opoznienia. A co do meczu, to ciebie wywalilo, nie twierdze ze specjalnie, bo roznie bywa. Ale ja osobiscie nie zwrocilem uwagi w ktorej to bylo minucie. A co do tekstu ze grasz jak "wiesniak" to dalej tak twierdze, bo jaki normalny gracz strzela bramke na 1-0 i stoi w narozniku boiska z pilka, zastawia sie i kosi bez przyczyny? Jak gramy to gramy normalnie. Jestes bardzo dobrym graczem ale pewnych zachowan nie toleruje poprostu. Glownie wkurzylo mnie takie granie i to ze nie moglem sie doczekac na opiekuna pucharu dnia, gdzie po jakims czasie dostalem odrazu bana na mIRC-a, czego tez do konca nie rozumiem.I nie uwazam zeby takie zachowanie jak moje moglo byc przyczyna skreslania z ligi czy nawet blokowania konta na termin blizej nie okreslony. I odbanujcie mi mIRC-a. Z wyrazami szacunku Wrobelinho.

Offline Wrobelinho

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.12.2008r.
Odp: Problem z graczem Wrobelinho
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 24, 2009, 11:17:48 »
hehehe granie na czas to sztuczka techniczna? nie rozsmieszaj mnie czlowieku. to jest chamska gra na czas i nic wiecej. ta czekalem 15min na opiekuna ktory odrazu dal bana, i siedzi ci 38osob na mircu i cisnie mi ze niechce wyniku wpisac. takie bany to dla mnie smieszna sprawa

Offline unkas

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 486
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.03.2007r.
Odp: Problem z graczem Wrobelinho
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 24, 2009, 11:43:34 »
lol to jest piłka i wszystko co w piłce jest dozwolone można używać ,,ale widać że jak sobie z takimi zagraniami nie radzisz to może powinieneś poćwiczyć na treningu a później grać w turniejach  wtedy nie musiałbyś nazywać Owena wieśniakiem .A co do adminów  to zróbcie jakaś czarną listę takich konfliktowych graczy bo to co się wyprawia to jest śmieszne te konflikty są takie głupie ze szkoda czytać jeszcze trochę i będą się kłócić oto ze ten mi strzelił bramkę z dystansu a ten z dobitki  masakra czarna listę takich graczy i za dwa głupie konflikty zakaz grania turniej na miesiąc i już

Offline Owen55

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Rzeszów
  • Wiadomości: 243
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.12.2006r.
    • http://www.lfc.pl
Odp: Problem z graczem Wrobelinho
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 24, 2009, 11:55:04 »
A co do tekstu ze grasz jak "wiesniak" to dalej tak twierdze, bo jaki normalny gracz strzela bramke na 1-0 i stoi w narozniku boiska z pilka, zastawia sie i kosi bez przyczyny?

Normalny gracz umie policzyć ile minut trzeba dograć, jeśli połączenie zerwie się w 60 minucie, a że Ty tego zrobić nie umiałeś i chciałeś naciągnąć mnie na 10 minut. Nie miałem ochoty się już z Tobą kłócić, więc dograłem, a Ty masz z kolei pretensje o to jak dograłem. Mam wrażenie, że jakbym nie przetrzymywał piłki, znalazłbyś sobie innym powód, byle by tylko "zabłysnąć", ale to już nie moja sprawa i szkoda już emocji na to zdarzenie.

"Nie traktujcie swoich przeciwników jako rywali" - to chyba motto naszych turniejów/pucharów. Przegrałem z Quaresmą w półfinale i podziękowałem mu za dobry mecz, on również. A nie zaklinałem go od wieśniaków przez to, że obronił mi 2 czy 3 karne...

A co do adminów  to zróbcie jakaś czarną listę takich konfliktowych graczy bo to co się wyprawia to jest śmieszne te konflikty są takie głupie ze szkoda czytać jeszcze trochę i będą się kłócić oto ze ten mi strzelił bramkę z dystansu a ten z dobitki  masakra czarna listę takich graczy i za dwa głupie konflikty zakaz grania turniej na miesiąc i już

Super pomysł!
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2009, 11:56:38 wysłana przez Owen55 »

Offline Wrobelinho

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.12.2008r.
Odp: Problem z graczem Wrobelinho
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 24, 2009, 12:43:44 »
Sam sobie pocwicz.. ja nie uznaje gry na czas jako uczciwy element gry w pilke. a po drugie nie patrzylem na czas w meczu bo qrwa skad mialem wiedziec ze Cie wywali

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: Problem z graczem Wrobelinho
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 24, 2009, 15:59:58 »
Wrobelinho - masz żółtą kartkę i zakaz gry w kolejnych 3 T/P - jeszcze raz będziesz obrażał, wyzywał to będzie blokada konta a jak to nie pomoże to wylecisz, tyle na ten temat

Offline Wrobelinho

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.12.2008r.
Odp: Problem z graczem Wrobelinho
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 24, 2009, 17:20:35 »
Nie przesadzajmy z tym obrazaniem:) Poprostu sie unioslem, i pierwszy raz mialem taka sytuacje, nigdy nikt sie mnie nie czepial. A co z odbanowaniem mirca??

Offline Dabal

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Pszczyna
  • Wiadomości: 1246
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 02.12.2006r.
Odp: Problem z graczem Wrobelinho
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 24, 2009, 17:48:54 »
Po pierwsze nie czekałeś na pewno 15 min to niemożliwe, po drugie naucz sie cierpliwości jesli pisze do ciebie 20 osob naraz to musisz pokolei odpisywac mogles czekac najwyzej 5 minut po trzecie naucz się szanować ludzi , jesli nie odpisuje od razu to logiczne ze nie robie tego zlosliwie tylko albo gram mecz w pucharze albo odpisuje i zajmuje sie innymi takimi jak TY, wiec bardzo cie prosze przemysl swoje zachowanie i skoncz obrazac wszystkich dookoła dostałes najlagodniejsza karę z możliwych.

Offline Wrobelinho

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.12.2008r.
Odp: Problem z graczem Wrobelinho
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 24, 2009, 18:12:24 »
Nie obrazam wszystkich do okola. Bo nikt jeszcze sie nei skarzyl na mnie i moje zachowanie, zbieram raczej poztywne oceny. Wiec ktos mi odbanuje tego mirca?? Powiem przepraszam, ale nie dokonca wszystko mi sie podoba, ale to juz niewazne.

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: Problem z graczem Wrobelinho
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 24, 2009, 18:36:34 »
możesz już wejść

Offline Wrobelinho

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.12.2008r.
Odp: Problem z graczem Wrobelinho
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 27, 2009, 11:54:53 »
Dzisiaj jest turniej dnia, i niewiem czy moge w nim wystapic. Ostatnio odbywaly sie turnieje, w ktorych nie bralem udzialu z powodu na bana. Prosze o odpowiedz czy moge dzis zagrac.

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: Problem z graczem Wrobelinho
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 27, 2009, 12:39:27 »
możesz

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Problem z graczem Wrobelinho
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 27, 2009, 12:39:27 »