Autor Wątek: PIERWSZE INFORMACJE O PES2010!!!!  (Przeczytany 3390 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AP

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 137
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.08.2008r.
  • IKER & GIGI The Best
Odp: PIERWSZE INFORMACJE O PES2010!!!!
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 21, 2009, 11:12:54 »
Według mnie powinni zrobić coś żeby w Becom a Legend dało się grać bramkarzem.

Offline marcin8

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 249
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2008r.
Odp: PIERWSZE INFORMACJE O PES2010!!!!
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 22, 2009, 13:12:25 »
Bayern napisał ''gra bramkarzy mi się podoba'' :) Nie wiem ,może to taki żarcik z jego strony ;D Bramkarz w pes09 to jest totalna porażka.Przecież on nic nie robi.Zamiast przesuwać się po linii on po prostu idzie za zawodnikiem.Można go spokojnie wyciągnąć z bramki na kilka metrów ,obejść i wejść z piłką do bramki ;D Wystarczy włączyć sobie trening i spróbować.Można go robić jak się tylko podoba.Mnie jeszcze denerwuje jedna rzecz.Po strzeleniu z np. z wolnego piłkarz stoi ok.3 sekundy jak by go wmurowało.Nie można od razu strzelić i biec.To samo dzieje się przy odbiorze piłki,albo zderzeniu z innym zawodnikiem.Nie wiem co oni tam robią ale zachowują się jakby ich wmurowało ;D Krótki słupek to jest tragedia.Nie denerwuje mnie kiedy przegram bo ktoś jest lepszy ale jak ktoś prawie przy każdej bramce dobiega do linii końcowej , strzela i każda wpada to mam chęć rozj... pada.Gdyby zrobili w końcu na prawdę dobrego pesa to na pewno wiele by się pozmieniało w rankingu pesleague ;)
kto wie jak sie gra w tą gre i co mam dac

Offline Bayern

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Sie 2006
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 248
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2006r.
Odp: PIERWSZE INFORMACJE O PES2010!!!!
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 22, 2009, 13:29:00 »
Bayern napisał ''gra bramkarzy mi się podoba'' :) Nie wiem ,może to taki żarcik z jego strony ;D Bramkarz w pes09 to jest totalna porażka.Przecież on nic nie robi.Zamiast przesuwać się po linii on po prostu idzie za zawodnikiem.Można go spokojnie wyciągnąć z bramki na kilka metrów ,obejść i wejść z piłką do bramki ;D Wystarczy włączyć sobie trening i spróbować.Można go robić jak się tylko podoba.Mnie jeszcze denerwuje jedna rzecz.Po strzeleniu z np. z wolnego piłkarz stoi ok.3 sekundy jak by go wmurowało.Nie można od razu strzelić i biec.To samo dzieje się przy odbiorze piłki,albo zderzeniu z innym zawodnikiem.Nie wiem co oni tam robią ale zachowują się jakby ich wmurowało ;D Krótki słupek to jest tragedia.Nie denerwuje mnie kiedy przegram bo ktoś jest lepszy ale jak ktoś prawie przy każdej bramce dobiega do linii końcowej , strzela i każda wpada to mam chęć rozj... pada.Gdyby zrobili w końcu na prawdę dobrego pesa to na pewno wiele by się pozmieniało w rankingu pesleague ;)
Mijanie bramkarza w kazdej czesci było banalne. Napisałem ze gra bramkarzy mi sie podoba, poniewaz według mnie bardzo dobrze interweniuje przy strzałąch z dystansu i ogólnie nie jest źle z bronienem na linii. Ja porównuje ze wcześniejszymi częsciami i wzgłedem pes 2008 tutaj bramkarz jest bardzo dobry. W pesie 6 tez dobrze bronil ale tylko strzaly z bliskiej odległosci, strzały z dystansu bardzo często wpadały i tez łatwo było strzelic po długim rogu z R2

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PIERWSZE INFORMACJE O PES2010!!!!
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 22, 2009, 13:29:00 »