Autor Wątek: Jarocin LAN PARTY 2009  (Przeczytany 1391 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Freak

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Jarocin
  • Wiadomości: 153
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.12.2006r.
Jarocin LAN PARTY 2009
« dnia: Marzec 03, 2009, 21:04:08 »

Witam !!!

Turniej Odbył się 27.02.2009

Więc było to trzecie wydanie "PRO EVOLUTION SOCCER PARTY LAN JAROCIN" W tym wydaniu mieliśmy 40 uczestników i 8 stanowisk PC. Zaczelismy turniej o godzinie 10.tzn. o 10 zaczeli sie schodzić uczestnicy kiedy było juz 40 osob zaczelismy losowanie. ( grupy losowała Dziewczyna/Narzyczona/Żona Kasperczaka nie wiem dokładnei bo nie pytałem hehe Wszystko było sprawnie i bez problemu bo JarocinskiOsrodekKultury udostępnił nam sale widowiskową  gdzie było duzo miejsca u nie było ścisku tak na przyszłość mozna nawet zrobic turniej na 100osób ehhe ogólnie  nawet to mamy w planach, ale narazie zostajemy przy mniejszej ilości. Więc zaczeliśmy grać o 11. Klimat turniejowy był wgm. mnie wspaniały  grupy były wyrównane. Pierwszy raz trafiłem na grupe z moim bratem Adrian(AdizgPL) i 2 innymi graczami. bez problemu wygrałem każdy mecz, ale neistety mój brat nie wyszedł ...  szkoda bo wgm mnie był on kandydatem też na podium ... nastepnie 1/16Miałem prezsciwnika z NowegoMiasta. Sebiastiana z którym wygrałem w 28minucie dogrywki nastepnie grałem z młodym zawodnikiem z którym wygrałem w Rzutach Karnych hehehe nastepnie niestety natrafiłem na kasperczaka ... gdzei do 20 minuty mecz źle wróżył  ... bo przegrywałem 0;2... Ale Manchester gra do Końca i wynik się zmienił na 3;2 na moją korzyść.Finał z Gruniem był rozgrywany Czasem 15min.
Wygrana była na moją korzyść wynikiem 5;1.
Turniej zaliczam do udanych. Teraz będę starał się o sponsoring jakiś firm Komputerowych
Żeby na następny turniej były jakieś większe nagrody.

ps. zdjęcia z turnieju ukażą się niedługo.

Pozdrawiam; Kamil(Freak)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE


« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2009, 21:27:58 wysłana przez Freak »

Offline robien_PL

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 544
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2008r.
  • TS WISŁA KRAKÓW ! ! !
Odp: Jarocin LAN PARTY 2009
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 03, 2009, 21:29:57 »
apropo turnieju to mozna na takich turniejach grac na klawie???
mogl by byc jakis temat w ktorym by bylo info o jakichs turniejach w danym miescie(jct śląsk)  ;D
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2009, 21:41:36 wysłana przez Robben92 »
Proud to be Polish

Offline Freak

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Jarocin
  • Wiadomości: 153
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.12.2006r.
Odp: Jarocin LAN PARTY 2009
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 03, 2009, 21:36:36 »
tak byla możliwość grania na klawi.

Offline kasperczak

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2007
  • location:
  • Wiadomości: 327
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 22.12.2007r.
Odp: Jarocin LAN PARTY 2009
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 03, 2009, 23:10:24 »
mój pierwszy lan i powiem że było super, wiele sie nauczyłem, poznałem spoko ziomków, mielśmy okazje porozmawiać i pograć bez lagów, bardzo mi sie podobało, było wesoło ale emocji też nie brakowało, pozdrawiam kolegę który w grupie mnie rozwalił , nie wiem ile miał lat ale był napewno najmłodszym uczestnikiem tego lana, szacun za gre kolego nie miałem żadnych szans, pewno zemścił sie za brata ;D , lan udany , 4 miejsce dobre, nawet lepsze niż moja gra, pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Jarocin LAN PARTY 2009
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 03, 2009, 23:10:24 »