Autor Wątek: Zapisy do 10 sezonu ligi pes6  (Przeczytany 10669 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ledzik

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2006
  • location: Poznan
  • Wiadomości: 338
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.01.2006r.
Odp: Zapisy do 10 sezonu ligi pes6
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 27, 2009, 18:37:21 »
Chyba nigdzie nie jest napisany co z drużynami? Wiem, że mam wybrać, ale czy to oznacza, że będę nią grał w lidze?

Offline VanNistergoalPL

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2008
  • location:
  • Wiadomości: 28
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.07.2008r.
Odp: Zapisy do 10 sezonu ligi pes6
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 28, 2009, 01:49:19 »
Mam prosbe odnosnie irc a dokladnie schematow nika na nim. Moze ci ktorzy chca grac w pes6 dawali by przed swoim nikiem PES6_ zebysmy wszyscy byli obok siebie daloby to dobry przeglad pola ;)


PES6_VanNistergoalPL
PES6_gracz111
PES6_gracz222
PES6_gracz333
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2009, 01:58:44 wysłana przez VanNistergoalPL »
SPRAWDZCIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Hubi89PL

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2008
  • location:
  • Wiadomości: 165
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 25.02.2008r.
Odp: Zapisy do 10 sezonu ligi pes6
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 28, 2009, 06:05:48 »
Mam prosbe odnosnie irc a dokladnie schematow nika na nim. Moze ci ktorzy chca grac w pes6 dawali by przed swoim nikiem PES6_ zebysmy wszyscy byli obok siebie daloby to dobry przeglad pola ;)


PES6_VanNistergoalPL
PES6_gracz111
PES6_gracz222
PES6_gracz333

No wiadomo ;D tak powinno się robić ! :), już coraz więcej graczy tak pisze na IRS-ie :) ja by co panowie i panie jestem dostępnych do dwóch części PES-a 6 i 9 :D Pozdrawiam :).
REJESTRACJA lub LOGOWANIE Zapraszam :)

Offline Hubi89PL

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2008
  • location:
  • Wiadomości: 165
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 25.02.2008r.
Odp: Zapisy do 10 sezonu ligi pes6
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 28, 2009, 06:16:23 »
Wszystko musialem sam robic na zasadzie prob i bledow i udalo mi sie w koncu znaleźć, sposob i odpowiedna konfiguracje. W instrukcji np nie ma nic na temt hamachi, nie ma nic na temat pliku hosts w systemie32, a to sa rzeczy wydaje mi sie istotne i potrzebne. Takze uwazam ze trzeba wiecej poswiecic kwesti polaczen. PZDR ALL  ;) 

Hmmm może nie wszystkiego przeczytałeś, bo ja jeszcze napisałem czym jest IP zewnętrzny i wewnętrzny... i jaki to jest powód że gracze nie moga się ze sobą połączyć.
                         
                         A Więc...

      PANOWIE ! MUSICIE WIEDZIEĆ! CZY MACIE IP ZEWNĘTRZNY, pare razy miałem tak z graczami którzy nie mieli o tym zielonego pojęcia co to jest IP ZEW, a wszystko OPISANE było od A DO ZET.... dopiero kiedy zalozyłem SERWER za pomocą HAMACHI ponieważ mam IP WEW. gracz X skumał jednak że coś nie gra, skoro wczasie ładowania gry po jakimś czasie wyskakuje czarny ekran.. oznacza to że posiada IP ZEWNETRZNE..no i po chwili kiedy gracz zakładał serwer PRZEZ SWOJE ZWYKŁE IP odrazu połączyło :)  MUSICIE TO WIEDZIEĆ , bo jeśli nie będziecie wiedzieć będą potem skutki jak kolega z góry Tommy612 napisał.. Jeśli chodzi o " hosts" to wcale nie jest potrzebny, bo dla większość graczy wpisywanie ip i numery serwerów jest bardzo skomplikowane i nie dziwie się, bo skumać można ale naprawde po jakimś czasie.. Dlatego więc  stworzyli PROGRAM PSL, który jest ułatwieniem dla wszystkich graczy którzy chcą zagrać... nie trzeba wchodzić w hosts i w GOALSERVER6 aby wpisywać numer odpowiedniej kolejności ip gracza, po prostu, wchodzi się w PROGRAM PSL, wpisuje się IP GRACZA a po chwili jak będzie odpowiedz IP w tym czarnym okienku "CLIENT" (czyli osoby która się podłancza) oznacza to, że wtedy można wchodzić na serwer i rozegrać mecz z przeciwnikiem bez żadnych problemów :D ...tyle... Pozdrawiam :).
REJESTRACJA lub LOGOWANIE Zapraszam :)

Offline Hubi89PL

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2008
  • location:
  • Wiadomości: 165
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 25.02.2008r.
Odp: Zapisy do 10 sezonu ligi pes6
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 28, 2009, 06:55:00 »
Kiedy rusza liga ?

Proponuje ISS Patch zrobić jak oficjalny patch ligowy. Nowa liga (bundesliga), aktualne statystki graczy, oraz składy. Nie wiem czy mogę podać link, dlatego piszcie do mnie prywatnie.

Fajnie by było gdyby zrobili  np. na online Patcha z Polską Ligą Extraklasy :) to by była dopiero frajda ! ;D
REJESTRACJA lub LOGOWANIE Zapraszam :)

Offline Mrowiec

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2008
  • location:
  • Wiadomości: 48
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.03.2008r.
Odp: Zapisy do 10 sezonu ligi pes6
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 28, 2009, 09:48:51 »
heh ja wczoraj probowalem cos zrobic  z IRC 2 h poszly na marne... to ja mam po turniejach i wyzwaniach ...   a patch to chyba jest nawet
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2009, 11:07:32 wysłana przez Mrowiec »


Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Zapisy do 10 sezonu ligi pes6
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 28, 2009, 10:50:58 »
Mam prosbe odnosnie irc a dokladnie schematow nika na nim. Moze ci ktorzy chca grac w pes6 dawali by przed swoim nikiem PES6_ zebysmy wszyscy byli obok siebie daloby to dobry przeglad pola ;)


PES6_VanNistergoalPL
PES6_gracz111
PES6_gracz222
PES6_gracz333

dzis przedyskutujemy kanał pes6 :)

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Zapisy do 10 sezonu ligi pes6
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 28, 2009, 10:51:37 »
Chyba nigdzie nie jest napisany co z drużynami? Wiem, że mam wybrać, ale czy to oznacza, że będę nią grał w lidze?

gramy zespołami zadeklarowanymi :) nic się nie  zmienia - a składy wrzucimy z litego od benia :) dziś bedzie newsik :)

Offline Tommy612

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Kwi 2007
  • location:
  • Wiadomości: 244
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.04.2007r.
Odp: Zapisy do 10 sezonu ligi pes6
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 28, 2009, 11:31:39 »
PANOWIE ! MUSICIE WIEDZIEĆ! CZY MACIE IP ZEWNĘTRZNY, pare razy miałem tak z graczami którzy nie mieli o tym zielonego pojęcia co to jest IP ZEW, a wszystko OPISANE było od A DO ZET.... dopiero kiedy zalozyłem SERWER za pomocą HAMACHI ponieważ mam IP WEW. gracz X skumał jednak że coś nie gra, skoro wczasie ładowania gry po jakimś czasie wyskakuje czarny ekran.. oznacza to że posiada IP ZEWNETRZNE..no i po chwili kiedy gracz zakładał serwer PRZEZ SWOJE ZWYKŁE IP odrazu połączyło :)  MUSICIE TO WIEDZIEĆ , bo jeśli nie będziecie wiedzieć będą potem skutki jak kolega z góry Tommy612 napisał.. Jeśli chodzi o " hosts" to wcale nie jest potrzebny, bo dla większość graczy wpisywanie ip i numery serwerów jest bardzo skomplikowane i nie dziwie się, bo skumać można ale naprawde po jakimś czasie.. Dlatego więc  stworzyli PROGRAM PSL, który jest ułatwieniem dla wszystkich graczy którzy chcą zagrać... nie trzeba wchodzić w hosts i w GOALSERVER6 aby wpisywać numer odpowiedniej kolejności ip gracza, po prostu, wchodzi się w PROGRAM PSL, wpisuje się IP GRACZA a po chwili jak będzie odpowiedz IP w tym czarnym okienku "CLIENT" (czyli osoby która się podłancza) oznacza to, że wtedy można wchodzić na serwer i rozegrać mecz z przeciwnikiem bez żadnych problemów :D ...tyle... Pozdrawiam :).

No i fajnie. Właśnie mi chodzilo o to żeby kogos sprowokować do opisu tej kwestii. Moze komus cos sie rozjaśniło. PZDR i +
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2009, 12:00:05 wysłana przez Tommy612 »
GLORY !! GLORY !!  MAN UNITED !!!

Offline Etoomaster

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2007
  • location:
  • Wiadomości: 987
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.11.2007r.
Odp: Zapisy do 10 sezonu ligi pes6
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 28, 2009, 13:36:39 »
Fajnie by było gdyby zrobili  np. na online Patcha z Polską Ligą Extraklasy :) to by była dopiero frajda ! ;D
noo byloby super taka liga orange kazdy ma wylosowany inny zespol z ekstraklasy... :D
"Robię to co lubię, a jeśli komuś się to nie podoba,... pieprzyć to"

Offline styku

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Wrz 2007
  • location: WROCŁAW
  • Wiadomości: 1802
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2007r.
  • ŚLĄSK WROCŁAW
Odp: Zapisy do 10 sezonu ligi pes6
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 28, 2009, 17:10:29 »
jestem za !!!

zamawiam jak coś ŚLĄSK WROCŁAW  ;D

Offline Hubi89PL

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2008
  • location:
  • Wiadomości: 165
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 25.02.2008r.
Odp: Zapisy do 10 sezonu ligi pes6
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 28, 2009, 18:18:53 »
jestem za !!!

zamawiam jak coś ŚLĄSK WROCŁAW  ;D

A ja LECHIE GDAŃSK ;D hehe :)

------------------------------------------

Ogólnie ciekawe czy ktoś potrafiłby z patchu Extraklasy zamiast Bundesligi wstawić lige Extraklase ;D Etoomaster zapodaj mi linka na priv z tą ligą BUNDESLIGI która działa w trybie SIECI :) spróboje zamiast Ligi Niemieckiej wstawić Ligę Extraklase, zobaczymy czy wypali ;D myśle że może się udać ;D Pozdro :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2009, 18:33:58 wysłana przez Hubi89PL »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE Zapraszam :)

Offline VanNistergoalPL

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2008
  • location:
  • Wiadomości: 28
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.07.2008r.
Odp: Zapisy do 10 sezonu ligi pes6
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 28, 2009, 22:45:02 »
a co do skladow ja z beniem i raulem pracujemy (chwilowo nie mam czasu ale pojedziemy z tym ) nad paczem z nowymi statami i ekipmi pomysl o tym maciek_pl



                  LINK
                   
                    | |
                    | |
                    | |
                  \     /
                    \ /
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2009, 22:48:37 wysłana przez VanNistergoalPL »
SPRAWDZCIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Roo66

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sie 2007
  • location:
  • Wiadomości: 116
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2007r.
Odp: Zapisy do 10 sezonu ligi pes6
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 29, 2009, 00:10:27 »
Mam małą prośbę. Prosiłbym o zmianę mojego nicku na stronie z Roo66 na madev póki się liga nie zaczęła. Dziękuję ;D

Offline reksio74

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 24.11.2007r.
Odp: Zapisy do 10 sezonu ligi pes6
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 29, 2009, 11:34:24 »
a co mam zrobic jeżeli wchodzę do sieci na serwer french i nie ma nikogo?robie wszystko jak jest napisane na pierwszej stronie,mam swoje Ip,wpisuje je w PSL host GS6 dwa razy,pes orginalny,wchodzie do sieci,wpisuje hasło,wchodze na serwer fench ,tworze własny pokój i nc sie nie dzieje,nie ma nikogo.co jest jeszcze nie tak?

Offline Hubi89PL

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2008
  • location:
  • Wiadomości: 165
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 25.02.2008r.
Odp: Zapisy do 10 sezonu ligi pes6
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 29, 2009, 12:00:29 »
a co mam zrobic jeżeli wchodzę do sieci na serwer french i nie ma nikogo?robie wszystko jak jest napisane na pierwszej stronie,mam swoje Ip,wpisuje je w PSL host GS6 dwa razy,pes orginalny,wchodzie do sieci,wpisuje hasło,wchodze na serwer fench ,tworze własny pokój i nc sie nie dzieje,nie ma nikogo.co jest jeszcze nie tak?
---------------------------------------------------------------------
reksio74
 
 Yyyy chyba nie przeczytałeś wszystkiego do końca... albo nie wiesz wszystkiego związane z tą częścią PESA...
Wszystko jest napisane od A do Zet... ale spoko, wytłumacze po raz kolejny.
1. Jeżeli chcesz z kimś zagrać musisz sobie znaleść przeciwnika...
2. Program wszystko ma do skumania!. że są dwie ikonki HOST i CLIENT... oznacza to że są dwie opcje która pozwalają połączyć się z graczem... PSL Host - to funkcja którą włancza osoba która zakłada i wpisuje swoje ip (Jeżeli oby dwie strony nie posiadają Ip zewnętrznego wtedy obojętne jest kto zakłada.. ale żeby połączyć się muszą gracze posiadać Program Hamachi (Program który pozwala połączyć się z graczami z innej sieci)
Ale jeśli gracz posiada Ip zewnętrzne po prostu podaje swoje zwykłe swoje IP przeciwnikowi i po chwili włacza HOST - Wpisuje swoje ip i daje znac przeciwnikowi który ma mu dać znać aby wszedł w ikonke PSL-CLIENT aby wpisał jego ip i podłączył się.....
Jeśli osoba która się połancza i po wpisaniu numeru IP Wyskoczy na  czarnym ekranie(CLIENT) "ODPOWIEDZ NUMERU IP OSOBY KTÓRA ZAKŁADA SERVER) oznacza to że możecie wchodzić do serwera wtedy który z was mówi na którym serwerze siedzicie.
Ale Jeśli wyskoczy na tym czarnym że czas upłynął (W CLIENT)... czy coś w tym stylu, oznacza to że musicie od nowa włączyć program aż was połączy !
------------------------------------------------------------------------------------------           
 Hmm pewnie dlatego się gubisz bo jesteś ciekaw  "DLACZEGO NIE DZIAŁAJĄ SERWERY PES-a 6 KIEDY WŁACZASZ PROGRAM ??" Ponieważ Serwery PES-a 6 jakoś  w Lutym zamknęli ... i stworzyli  program "PSL" dla FANÓW tej części aby mogli dalej w nią GRAĆ przez POŁĄCZENIE IP (MULTIPLAYER) - Multiplayer jednym słowem jest to funkcja która pozwala podłanczać się do osoby która hostuje... Maksymalne 3 osoby mogą połączyć do Osoby która zakłada serwer ! aby można było zagrać np. 2vs2. Aha żeby grać przez ten Program PSL nie trzeba mieć oryginalnej wersji.
Chyba to wszystko... dowiedziałeś się najważniejszych i najświeższychinformacji dotyczące PES-a 6-stki ! których nie wiedziałeś. Pozdro :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2009, 12:21:40 wysłana przez Hubi89PL »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE Zapraszam :)

Offline frogas12

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lut 2008
  • location:
  • Wiadomości: 862
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.02.2008r.
  • Glory Glory Man Utd!!!!! Forza LECH!!!!!
Odp: Zapisy do 10 sezonu ligi pes6
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 29, 2009, 12:33:18 »
moze mi ktos wrzucic link z aktualnymi skladami online???bedzie karma

Offline frogas12

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lut 2008
  • location:
  • Wiadomości: 862
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.02.2008r.
  • Glory Glory Man Utd!!!!! Forza LECH!!!!!
Odp: Zapisy do 10 sezonu ligi pes6
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 29, 2009, 12:36:42 »
a co do ligi...powiiny byc losowane kluby z jakiegos koszyka slabszego...a nie ze pozniej co chwile manchcester manchester lub barca itd...pomyslcie o tym bo by bylo duzo lepiaj...

budzikwn

  • Gość
Odp: Zapisy do 10 sezonu ligi pes6
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 29, 2009, 12:54:58 »
No niby tak,ja tez bym wolal pograc sredniakami ,ale co inter to inter , nie?

Offline frogas12

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lut 2008
  • location:
  • Wiadomości: 862
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.02.2008r.
  • Glory Glory Man Utd!!!!! Forza LECH!!!!!
Odp: Zapisy do 10 sezonu ligi pes6
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 29, 2009, 13:04:43 »
no tak ale pozniej co chwile to te same druzyny...a da ktos linka mi????

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Zapisy do 10 sezonu ligi pes6
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 29, 2009, 13:04:43 »