Autor Wątek: Wasze kariery w BAL  (Przeczytany 28154 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wasze kariery w BAL
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 03, 2009, 21:21:12 »
A ja grałem 8 sezonów Babilanya CF  :D
Pozdro

Jakim cudem ??? ??? :) Ja gram w Śląsku bo nie chciałem na razie przechodzić do Juve (dopiero pierwszy sezon, a ja nie chcę siedzieć na ławce)
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline 09RADEK09

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.07.2009r.
Odp: Wasze kariery w BAL
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 04, 2009, 09:50:17 »
Ja pierwsze 2 sezony grałem w Chievo Verona zdobyłem przez 2 sezony 2 mistrzostwa kraju i wygrałem puchar uefa(ligę europejską) wygrałem mistrzostwa świata następnie miałem tranfer do Juventusu Turyn zdobyłem wszystko co możliwe z reprą tak samo aż zakończyłem karierę.

Offline Shakur77

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 160
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.06.2009r.
  • I Belong To Jesus
Odp: Wasze kariery w BAL
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 04, 2009, 13:05:56 »
Jak sie sprawdza swoja wartość? Nie mylic z zarobkami ;)

Offline Quaresma.pl

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 459
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.06.2009r.
  • Hala Madrid
Odp: Wasze kariery w BAL
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 05, 2009, 18:48:27 »
Chłopacy nie wiem na jakich wy poziomach gracie że odrazu do Romy  ;D Żart

Ja grałem na początku w Napoli. Było zarąbiście, 13 razy najlepszy gracz w 1 sezonie. Grałem tam 3 sezony i bygrałem z nimi 2 razy lige, puchar uefa i Lige mistrzów. Potem przeszedłem za grubą kasę do Juve. Siedziałem 2 sezony zdobyłem Lige i byłem najlepszym graczem i strzelce LM  ;D
Potem przyszła kolej na zmiane ligi. Chelsea londyn  ;D Wygryzłem podstarzałego drogbe ze składu. Wygrałem wszystko co było możliwe ale dostałem oferte z Realu!! No i uległem  ;D HALA MAdRID! Po 2 sezonach w Madrycie znudziło mi się i nie grałem dalej. Musiałem formata walnąc i po BaL  ;D
" border="0

Offline Nata-Pata19

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 170
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.08.2009r.
  • Boruc Forever ;**
Odp: Wasze kariery w BAL
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 19, 2009, 12:13:12 »
No to tak najpierw gra w reprezentacji Polski i 62 gole a potem kupił mnie Celtic Glasgow 4 sezony i aż 84 bramy w Celticu i kupił mnie Real Madryt 2 sezony i 47 goli w Realu i kupiła mnie Legia Warszawa na 6 sezonów 104 gole !!!! no i obecnie gram połowę drugiego sezonu i na razie 4 gole w Manchester United  8)


Chcesz żebym Ci pomógł ?!Pisz !!!!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2009, 12:17:37 wysłana przez Nata-Pata19 »


Offline lux

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.11.2009r.
Odp: Wasze kariery w BAL
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 28, 2010, 15:23:48 »
Stworzyłem gościa o nazwisku Maurice (tak, nazwa kojarzy się z bajką Madagaskar). Koleś ma 164cm wzrostu i 55 kg wagi, więc o strzelaniu bramek głową można zapomnieć (tak myslałem :D). Poziom: Top player, mecze: 5 minutowe. Po pierwszym meczu wstępnym zaproponowano mi kontrakty z Legią, Górnikiem Zabrze i Ruchem Chorzów. Pomyślałem... Legia odpada, bo nienawidzę tego zespołu, Górnik też nie za bardzo mi podchodził, więc siłą rzeczy musiałem wybrać Ruch. W Ruchu spędziłem 3 sezony. Pierwszy sezon to przebicie się do podstawowego składu ( w sumie zagrałem 21 spotkań, strzeliłem 3 gole i miałem 2 asysty). Sezon drugi był dużo lepszy (34 spotkania, 9 goli (3 miejsce w klasyfikacji strzelców po Arruabarenie z Legii i Chałbińskim z Zagłębia) i oprócz tego miałem 4 asysty (miejsce 4 wśród asystentów). Sezon trzeci był jeszcze lepszy. Graliśmy w pucharze UEFA, ale nie wyszliśmy z grupy, za to udało nam się wygrać ligę polską i puchar ekstraklasy. Ja zdobyłem 2 tytuły najlepszego strzelca (w lidze 14 goli, a w pucharze ekstraklasy 4). Do tego dorzuciłem jeszcze gola przeciwko Werderowi w pucharze UEFA. Sezon zakończyłem z 19 golami w 40 występach. Jeżeli chodzi o asysty to udało mi się zająć I miejsce w rankingu asyst w pucharze ekstraklasy (3 asysty). Miałem jeszcze 4 asysty w lidze, a więc łącznie 7 asyst. Wiedziałem, że w wieku 19 lat warto byłoby zastanowić się nad zmianą klubu. Miałem kilka ciekawych propozycji: Chievo Verona, Blackburn, Manchester City, Wisła Kraków, Lech Poznań i Numancia. Nie chciałem grać już w Polsce, ale nie chciałem też grać w Anglii. Wybrałem więc Numancię, bo wiedziałem, że w połowie sezonu mogę dostać się do lepszego hiszpańskiego klubu. Było ciężko z początku, bo nie grałem już z cieniasami z polskiej ligi, tylko już z potentatami. Moje umiejętności szybko wzrastały, bo mecze z Barcą, Realem, Atletico, lub Valencią dawały mnóstwo punktów do doświadczenia. Długo nie mogłem nic strzelić. Po 9 meczach nie miałem na swoim koncie ani jednego trafienia, asysty także nie miałem. Wkurzyłem się, zmieniłem fryzurę na łysą pałkę i od razu w pierwszym meczu z nową fryzurą miałem asystę w meczu przeciwko Getafe. To pokazało mi, że mogę być naprawdę dobry. W 7 ostatnich meczach pierwszej połowy sezonu zdobyłem 5 bramek i miałem 3 asysty (w sumie 5 goli i 4 asysty). Numancia awansowała na siódme miejsce. Dzięki dobrej średniej ocen: 6.87 zgłosiły się po mnie RCD Mallorca, Getafe, Valencia i Athletic Club Bilbao. Wybrałem Valencie, bo była 3 w lidze. To był inny świat. Moimi partnerami w ataku byli: David Villa, Semih Senturk, Arizmendi, Robinho i Morientes. Współpraca świetnie układała się zwłaszcza z ''El Moro''. Dorzuciłem jeszcze 7 trafień i 7 asyst (głownie do Morientesa, który zajebiście strzelał z główki). Z dwunastoma golami byłem 6 strzelcem ligi (przede mną Eto'o, Aguero, Forlan, Rafael Sobis i David Villa, który miał tyle samo goli co ja). Z 11 asystami byłem najlepszym asystentem. Zdobyliśmy mistrzostwo Hiszpanii, Puchar Hiszpanii, i byliśmy o krok od zwycięstwa w lidze mistrzów, ale przegraliśmy w karnych z ManU. Moim celem na następny sezon stało się zdobycie korony króla strzelców. Przedłużyłem kontrakt z Valencią, choć chciały mnie m.in. Barca, Atletico, Sevilla, Tottenham Hotspur i Werder Brema. To był świetny sezon dla mnie. Potrójna korona: zwycięstwo w lidze mistrzów (Finał z Barcą 1:0, po moim golu), oraz Puchar Hiszpanii (finał z Betisem Sevilla : 2-1) i oczywiście Mistrzostwo Hiszpanii ( 11 pkt przewagi nad Barcą!!!)
Ja zdobyłem króla z 19 golami na koncie  (drugi Eto'o miał ich 18) i najlepszego asystenta (było ich 10). Tytuł najlepszego gracza sezonu stał się faktem. Zostałem także wybrany najlepszym piłkarzem Świata i Europy. Postanowiłem po sezonie przenieść się z powrotem do ekstraklasy, gdyż chciałem szybciej wspinać się w rankingu goli ogółem. Zostałem wybrany najlepszym piłkarzem Świata i Europy. Wybrałem ofertę Korony Kielce, która skończyła ligę na 2 miejscu i grała w lidze mistrzów. Tam udało się strzelić w sumie w 48 meczach 36 goli i asystować przy 17. Sezon zakończyliśmy na 1 miejscu w lidze, zdobyliśmy puchar ekstraklasy i w lidze mistrzów odpadliśmy w półfinale z Interem. Byłem królem strzelców ekstraklasy (27 goli), królem strzelców pucharu ekstraklasy (4 trafienia), a w lidze mistrzów miałem pięć trafień. Miałem także najwięcej asyst w lidze (11). W pucharze ekstraklasy 2 asysty i w lidze mistrzów 4. Po tym sezonie znudziło mi się granie i przerzuciłem się na F1 2010 by Codemasters. Jak mi się zachce, to pewnie jeszcze wrócę do zapisania w tym temacie moich dalszych osiągnięć. W końcu Maurice ma dopiero 22 lata i jeszcze mnóstwo goli do strzelenia. W sumie zdobyłem jak na razie 98 goli i miałem 51 asyst w 179 meczach.

Offline lukasz16

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2012
  • location:
  • Wiadomości: 44
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.06.2012r.
Odp: Wasze kariery w BAL
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 05, 2012, 12:29:16 »
Teraz ja opsze swoją

Zaczynałem kariere w Nice,byłem bardzo wysokim napastnikiem 195 cm.No i grałłem w tej Nicei strzeliłem coś oło 10 goli w  1 sezonie ,później zgłosił się po mnie Fulham.W tym klubie grałem wtedy razem z Ronaldo  i kilkoma gwiazdami .Niby dobra drużyna ale słabo mi szło. później  zupełnie niespodziewanie dostałem ofertę od Arsenalu..I to był początek mojej wielkiej kariery.Bo  w Arsenalu zdobyłem chyba króla strzelców wygrałem LM po dogrywce i Mistrzostwo Anglii.A kolejny sezon to gra w Liverpoolu  i kolejna LM i tytuł króla strzelców.Kolejny sezon chyba też spędziłem w Liverpoolu a później otrzymałem ofertę od Juventusu .I niby zdobywałem co roku mistrzostwo i króla strzelców  ,świetnie mi się grało w składzie z Diego,Giovinco i Robinho no ale brakowało mi europejskiego pucharu chociaz grałem raz w  finale LE ale przegrałem  z Interem.A dzakończennie mojej kariery  nastąpiło właśnie w Interze.I własnie w tym sezonie chciałem wygrać 3 LM ale nietstety się nie udało.I zakończyłęm kariere w ... wieku 29 lat.A zrobiłem to z takiego powodu że miałem jakąś klątwę  że nie mogłęm wygrać LM.A i jeszcze kilka słów o karierze w reprezentacji.Z reprezentacją Polski zająłem kilka razy 3 miejsce na MŚ i ME.A co do indywidualnych sukcesów to zdobywałem złote piłki ,w total goal ranking miałem 1 miejsce jeśli chodzi o reprezentacje i klub.Zaliczałem też dużo asyst,byłem w 11 sezonu  .No i teraz żałuje  że w tak młodym wieku zakonczyłem kariere

Tutaj przedstawiam jeden krótki film z tej pięknej kariery:D

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Wasze kariery w BAL
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 05, 2012, 12:29:16 »