Autor Wątek: Problem z scoreboardem ;/  (Przeczytany 1195 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mevan

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 132
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.12.2008r.
Problem z scoreboardem ;/
« dnia: Maj 25, 2009, 14:53:52 »
Elo, mam mały problem ze scoreboardem. Gram na E-klasa Patch 2009 i miałem wybrany przez siebie scoreboard w Service Packu. Jednak niedawno pojawił się ciekawy scoreboard to postanowiłem go ściągnąć i zainstalować. Niestety coś sknociłem i podczas gdy włączam mecz mam zamiast nazw drużyn białe paski :/ To samo mam na koniec meczu kiedy ma mi się pojawić wynik końcowy meczu. Teraz moje pytanie brzmi: Czy jeśli odinstaluje kitservera i skopiuje tego, który jest w E-klasa Patchu 2009 to czy będę miał dalej swoje savy i zedytowanych zawodników i czy naprawi mi się ten scoreboard na jakiś z E-klasy Patch'a? Po tym jak ściągnąłem E-klasa Patcha to edytowałem trochę zawodników jednej drużyny i chcę aby to zostało tak jak mam teraz. Proszę o pomoc

Death1234

  • Gość
Odp: Problem z scoreboardem ;/
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 25, 2009, 15:03:17 »
Elo, mam mały problem ze scoreboardem. Gram na E-klasa Patch 2009 i miałem wybrany przez siebie scoreboard w Service Packu. Jednak niedawno pojawił się ciekawy scoreboard to postanowiłem go ściągnąć i zainstalować. Niestety coś sknociłem i podczas gdy włączam mecz mam zamiast nazw drużyn białe paski :/ To samo mam na koniec meczu kiedy ma mi się pojawić wynik końcowy meczu. Teraz moje pytanie brzmi: Czy jeśli odinstaluje kitservera i skopiuje tego, który jest w E-klasa Patchu 2009 to czy będę miał dalej swoje savy i zedytowanych zawodników i czy naprawi mi się ten scoreboard na jakiś z E-klasy Patch'a? Po tym jak ściągnąłem E-klasa Patcha to edytowałem trochę zawodników jednej drużyny i chcę aby to zostało tak jak mam teraz. Proszę o pomoc
ściągnij jeszcze raz albo usuń jeden z plików jak masz 2 podajżę poszukaj 2 takich samych plików w cv06.img tam poszukaj  ;) ;)

Offline Mevan

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 132
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.12.2008r.
Odp: Problem z scoreboardem ;/
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 25, 2009, 15:13:26 »
w cv06.img nie mam dwóch takich samych plików.

Offline Mafiu

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.04.2009r.
Odp: Problem z scoreboardem ;/
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 25, 2009, 20:01:03 »
mu chyba chodziło o 2 pliki, które mają np.nazwę scoreboard_1 i unnamed_1, chodzi o te cyferki.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Problem z scoreboardem ;/
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 25, 2009, 20:01:03 »