Autor Wątek: Konkurs na najpiękniejszą bramke pes2009  (Przeczytany 31767 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Bugi7

  • Gość
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramke pes2009
« Odpowiedź #280 dnia: Czerwiec 16, 2009, 21:01:18 »
jest moje tez  :D

Offline wik1992

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2008r.
  • Ronaldinho-The Best Football Player on the World
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramke pes2009
« Odpowiedź #281 dnia: Czerwiec 16, 2009, 21:25:14 »
Jest moja  ;) :o ::)
ps.Wszystkie bramki są piękne  :D ;) ;)
My terrorist name is: Ahmed The Tanzanian ;]

Offline jajo111

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 77
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.12.2008r.
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramke pes2009
« Odpowiedź #282 dnia: Czerwiec 16, 2009, 21:28:24 »
sorry że w tym wątku ale mam pytanie: Jest jakiś program albo coś co doda mi kasę w Master league ??? ??? ??? Kiedys to było na forum ale nie mogę poszukać  :-\ :-\ :-\
Blue is the colour, football is the game


Offline walec26

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 66
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 16.05.2009r.
  • Yeah !
  • Gram w: PES 2013
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramke pes2009
« Odpowiedź #283 dnia: Czerwiec 16, 2009, 21:34:02 »
Cytuj
a DoMManU może zrób z tych bramek co odrzuciłeś jedne Filmik o tematyce wielcy przegrani XD
Dajcie spokój :P , mało ma roboty ?
ronaldo3.png" border="0

Offline Karczoch

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Gliwice
  • Wiadomości: 38
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.03.2009r.
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramke pes2009
« Odpowiedź #284 dnia: Czerwiec 16, 2009, 21:34:27 »
No wszystkie piękne choć mojej nie ma ale tera wiem jak trza strzelać żeby być w konkursie :P Czyli ustawiasz na amator i strzelasz ciągle z połowy licząc że wejdzie jakiś i wysyłasz zawsze 3 a nie 1 bo masz większe szanse ... chyba tylko 4 gole były z pola karnego a pozostałe to gole z ponad 30 metrów ... przynajmniej wiem jakie gole są ładne nie te z woleja i od poprzeczki ani przewrotki (jak to inni pisali) tylko nawalanie z 30+ metrów i liczenie na to że odbije sie od poprzeczki :-\

@jajo111
Poszukaj jakiegoś trainera pewnie to dodaje kase

Offline kimi

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.01.2009r.
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramke pes2009
« Odpowiedź #285 dnia: Czerwiec 16, 2009, 21:48:34 »
No wszystkie piękne choć mojej nie ma ale tera wiem jak trza strzelać żeby być w konkursie :P Czyli ustawiasz na amator i strzelasz ciągle z połowy licząc że wejdzie jakiś i wysyłasz zawsze 3 a nie 1 bo masz większe szanse ... chyba tylko 4 gole były z pola karnego a pozostałe to gole z ponad 30 metrów ... przynajmniej wiem jakie gole są ładne nie te z woleja i od poprzeczki ani przewrotki (jak to inni pisali) tylko nawalanie z 30+ metrów i liczenie na to że odbije sie od poprzeczki :-\



Zgadzam się z kolegą ktoś kiedyś powiedział że strzały z dystansu nie będą się wogule liczyć bo to normalnym meczu strzelisz a, tu 80 % bramek to strzały za pola karnego , przewrotki to najefektywniejsze bramki  i bramki w polu karnym oszukujesz obrońców , bramkarza i uderzasz technicznie nie do obrony

Offline Pablo1919

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Cze 2008
  • location: Leszno
  • Wiadomości: 377
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.06.2008r.
    • GTA IV
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramke pes2009
« Odpowiedź #286 dnia: Czerwiec 16, 2009, 21:52:12 »
Większość bramek na jedno kopyto- strzał z dystansu poprzeczka gol, ale jest też kilka fajnych  co nie co dzień padają ;D

Offline ★Aveiro★

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1018
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.04.2009r.
  • MANCHESTER UNITED 4 EVER GLORY
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramke pes2009
« Odpowiedź #287 dnia: Czerwiec 16, 2009, 21:54:58 »
dokładnie tak 93 % bramek z daleka poprzeczka gol  troche ich za durzo   :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(


Man UTD FOREVER

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramke pes2009
« Odpowiedź #288 dnia: Czerwiec 16, 2009, 21:55:49 »
dokładnie tak 93 % bramek z daleka poprzeczka gol  troche ich za durzo   :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Może ban dałby tobie troche do myślenia...
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramke pes2009
« Odpowiedź #289 dnia: Czerwiec 16, 2009, 21:57:14 »
bramki w polu karnym oszukujesz obrońców , bramkarza i uderzasz technicznie nie do obrony

Bez obrazy, ale właśnie to jest największą wadą pesa :)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline ★Aveiro★

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1018
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.04.2009r.
  • MANCHESTER UNITED 4 EVER GLORY
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramke pes2009
« Odpowiedź #290 dnia: Czerwiec 16, 2009, 21:57:54 »
weś sie odwal fabregas ty nie leprzy


Man UTD FOREVER

Offline kimi

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.01.2009r.
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramke pes2009
« Odpowiedź #291 dnia: Czerwiec 16, 2009, 21:58:24 »
No cóż bramki wybrane nie ma się już teraz co żalić tylko czekać na premierę bramek z BaL  ;D

PS.ej Cesc Fabregas słuchaj ja w swoich powtórkach tez miałem takie strzały które są przedstawione w filmiku i  ich nie wysłałem bo autor filmiku pisał że takie to w każdy meczu padają a wiec wysłałem szczerze ci powiem  przewrotkie która mi się udała w czasie kilku miesięcy grania i 2 inne z których jedna została nominowana wiec, po co takie gadanie ze w polu karnym nic ładnego nie strzelisz i do tego mało spotykanego
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2009, 22:05:25 wysłana przez kimi »

Offline PERSON

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2008
  • location: POLSKA
  • Wiadomości: 1475
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.04.2008r.
  • #Patchmaker www.pesleague.pl
    • LEGIA
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramke pes2009
« Odpowiedź #292 dnia: Czerwiec 16, 2009, 22:01:01 »
a DoMManU może zrób z tych bramek co odrzuciłeś jedne Filmik o tematyce wielcy przegrani XD

Więc może to nie jest taki głupi pomysł
Masz z czymś problem,Potrzebujesz rady,Ktoś Łamię REGULAMIN !!!Pisz Do Mnie!!! a na pewno Ci pomogę

Offline Karczoch

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Gliwice
  • Wiadomości: 38
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.03.2009r.
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramke pes2009
« Odpowiedź #293 dnia: Czerwiec 16, 2009, 22:01:53 »
Dobra załóżmy że było kilka takich a co z pozostałymi ? Jakoś zawsze powiem jeszcze raz i napisze drukowanymi ZAWSZE w konkursach pesleague.pl są gole z 30+ metrów i tak było z Pes 6 i Pes 2009 :-\ Po co sie starać łupaj z połowy a dostaniesz sie do konkursu motto konkursów pesleague wynika z tych konkursów :-\ Widać wszyscy którzy strzelili z 30+ metrów i biorą ich bramki do konkursu są szczęśliwi i po co zmieniać zasady ...

Bramki z BaL też będą takie na 1000% DoMManU wybierze same strzały z 30+ metrów ide o zakład ... Uwaga ci którzy strzelali gole z pola karnego nie ma cie szans z tymi co strzelili z 30 paru metrów !!!

Co do pomysłu bramek przegranych to mi wisi to czy bedzie czy nie

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramke pes2009
« Odpowiedź #294 dnia: Czerwiec 16, 2009, 22:02:53 »
weś sie odwal fabregas ty nie leprzy

Hehe nie jestem może zbyt mądry, ale poprawnie pisac się nauczyłem. I nie dodaje stu ikonek ->  :(
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramke pes2009
« Odpowiedź #295 dnia: Czerwiec 16, 2009, 22:06:44 »
Dobra załóżmy że było kilka takich a co z pozostałymi ? Jakoś zawsze powiem jeszcze raz i napisze drukowanymi ZAWSZE w konkursach pesleague.pl są gole z 30+ metrów i tak było z Pes 6 i Pes 2009 :-\ Po co sie starać łupaj z połowy a dostaniesz sie do konkursu motto konkursów pesleague wynika z tych konkursów :-\ Widać wszyscy którzy strzelili z 30+ metrów i biorą ich bramki do konkursu są szczęśliwi i po co zmieniać zasady ...

Bramki z BaL też będą takie na 1000% DoMManU wybierze same strzały z 30+ metrów ide o zakład ... Uwaga ci którzy strzelali gole z pola karnego nie ma cie szans z tymi co strzelili z 30 paru metrów !!!

Co do pomysłu bramek przegranych to mi wisi to czy bedzie czy nie

Według mnie najładniejsza jest bramka nr 40 zdobyta z pola karnego :) I myślę, że ma szanse w konkursie :) Ja nie mam zamiaru się tłumaczyc dlaczego wysłałem taką, a nie inną bramkę, ponieważ zdobyłem ją online i z nie byle kim.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline Pablo1919

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Cze 2008
  • location: Leszno
  • Wiadomości: 377
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.06.2008r.
    • GTA IV
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramke pes2009
« Odpowiedź #296 dnia: Czerwiec 16, 2009, 22:08:46 »
Ogólnie to zrobić filmik z bramkami nie dostały sie do konkursu można, ale lepiej żeby i na nie można by było zagłosować wtedy było by sprawiedliwie, bo w konkursie są bramki które spodobały się jednemu oceniającemu, a nie jedna brameczka z tych "przegranych" jest ładniejsza od tych z konkursu. Sprawiedliwość być musi.

Offline Karczoch

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Gliwice
  • Wiadomości: 38
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.03.2009r.
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramke pes2009
« Odpowiedź #297 dnia: Czerwiec 16, 2009, 22:13:30 »
Cesc rozumiem cie strzeliłeś wysłałeś wygrałeś ale zawsze faworyzowane są bramki z daleka
Pablo sprawiedliwości na tym świcie niestety nie ma i każdy o tym wie :-\ Zawsze będą wygrywać bramki z 30 paru metrów i nikt nie zaprzeczy "bo są piękniejsze od tych z pola karnego" "bo trudniej strzelić" a z 30 paru metrów to fart jest a konkurs to popis umiejętności a nie kto ma większy fart ... :-\

Cytacik z wikipedii:
Konkurs może dotyczyć bezpośrednio samych ludzi (ich wiedzy, umiejętności, osiągnięć itp.) lub przedmiotów i idei, które są jedynie rezultatem działalności człowieka (kryterium bycia: najlepszym, najciekawszym, najbardziej popularnym, najbardziej oryginalnym itp.)

Mam też link dla was dociekliwych nic nie zmieniłem REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2009, 22:19:40 wysłana przez Karczoch »

Offline kimi

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.01.2009r.
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramke pes2009
« Odpowiedź #298 dnia: Czerwiec 16, 2009, 22:17:06 »
Cesc rozumiem cie strzeliłeś wysłałeś wygrałeś ale zawsze faworyzowane są bramki z daleka
Pablo sprawiedliwości na tym świcie niestety nie ma i każdy o tym wie :-\ Zawsze będą wygrywać bramki z 30 paru metrów i nikt nie zaprzeczy "bo są piękniejsze od tych z pola karnego" "bo trudniej strzelić" a z 30 paru metrów to fart jest a konkurs to popis umiejętności a nie kto ma większy fart ... :-\

Zgadzam sie z tobą kolego w 100%

Offline Pablo1919

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Cze 2008
  • location: Leszno
  • Wiadomości: 377
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.06.2008r.
    • GTA IV
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramke pes2009
« Odpowiedź #299 dnia: Czerwiec 16, 2009, 22:19:45 »
Dokładnie, fart, wciskasz strzał i ot cała filozofia, "najpiękniejsza bramka pes2009" to powinna być bramka zdobyta po wielu kombinacyjnych podaniach, pracy całego zespołu, wtedy widać, że nie byle kto umie tak owe strzelać, bo przy takich bramkach trzeba umieć myśleć.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramke pes2009
« Odpowiedź #299 dnia: Czerwiec 16, 2009, 22:19:45 »