Autor Wątek: Konkurs na najpiękniejszą bramkę PES 2009 w zwykłym meczu  (Przeczytany 7074 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline falcon87pl

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramkę PES 2009 w zwykłym meczu
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 17, 2009, 23:04:50 »
Wg mnie 22 najlepsza (oddalem jeszcze glosy na 32 i 36). Co mnie najbardziej dziwi to te strzaly z 25-30 m :| od 4 miesiecy nie gram w PES 2009(mialem jedna ciekawa bramke z tych co mi zostaly ale zapomnialem w koncu wyslac) ale z tego co pamietam to od poczatku od kiedy kupilem pes'a to bluznilem ze z odleglosci wiekszej niz 22-24m nawet najlepsi zawodnicy nie mogli nic ustrzelic, ba ! nawet w bramke Rooneyem czy CR7 nie moglem czesto wcelowac(mowie o TP). Az rece opadaly. Teraz ogladam kompile i prosze jak "gwozdzie" wchodza. Czy to te wszystkie update'y konami i patche to spowodowaly ?
"FIFA still does a good job, but it just doesn't seem to tweak our footballing nipples the same way."

Offline mavano-88

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 152
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2009r.
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramkę PES 2009 w zwykłym meczu
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 17, 2009, 23:11:20 »
20 bramek jest beznadziejne według mnie don manu zawalil ta kompilacje nawet jak pisalem do niego nie odpisal czy doszedly do niego bramki czy jest tak nieobiektywny bo umiescil w wiekszosci bramki jednego typy w filmiku brak róznorodnosci nie zwrocil przy tym uwagi co decydowalo o strzale jak muwie 20 bramek z przypadku ja mam wyslalem bramke z 40 po podaniu z wolnego kaki strzal po ziemi Adriano nie sadze ze ktos umial to tak powturzyc jak ja czsami muj prawie kazdy wolny konczy sie golem . Jednym słowem wiekie G..... wyszedlo z tej kompilaci minus dla donmanu !!!!!  Adzig_pl mial najtrudnieszy technicznie do wykonania strzal reszta bramek to wiekszosci edytowani pilkarze zal.pl głosuje na 1
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2009, 23:16:54 wysłana przez mavano-88 »

Offline Griszak17

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 125
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.12.2008r.
  • zobacz do góry nogami
    • http://www.borussia.com.pl/
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramkę PES 2009 w zwykłym meczu
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 17, 2009, 23:58:43 »
bramka nr.29 bardzo podobna do mojej tylko ze mojej niema ciekawe czemu, ale dlatego oddam na nią głos. Coś bym jeszcze napisał ale niechce dostac bana na tym prawdopodobnie totalitarnym forum. 
moja kombilacja bramek i inne
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline gozdi

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.02.2009r.
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramkę PES 2009 w zwykłym meczu
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 18, 2009, 01:07:21 »
Witam. Na wstępie zaznaczę, że pomysł na konkurs jest ok i Ci którzy to robili też musieli przysiąść, żeby to wszystko poskładać na co czasu było trochę potrzeba. Większość bramek mi się podoba i szacunek dla tych ludzi, którzy to strzelili. Ale. Zachodzę w głowę, jaki był dobór bramek do konkursu. Z tego co zauważyłem i chyba większość ludzi się ze mną zgodzi, to 3/4 bramek jest po strzałach z dystansu a za tego znaczna większość po odbiciu piłki od słupka. Bez złośliwości. Taki był dobór Bramek? Mi zdawało się, że będą też bramki po akcjach (mam na myśli po podaniach po ziemi). Chyba, że ludzie takich nie przysłali (czego i jak nie zrobiłem tutaj, a wysłałem na BaL dwie[ a ta druga, nie wstawiona do konkursu jest moim skromnym zdaniem lepsza]). Chodzi mi mianowicie o to, że takie strzały na pewno zajebiście wyglądają i jeszcze lepiej wyglądały by w realu, ale takich bramek nie zdobywa się wykorzystując własne umiejętności (a na pewno nie w największym stopniu). Po prostu ktoś wali z dystansu i mu wchodzi 'nie chcący', bo tam nie celował, w samo okno, albo odbija się od poprzeczki. Co prawda moja też taka była, ale padła po, nieskromnie powiem, przytomnym odegraniu. Widziałęm kiedyś filmik typa, który wchodził ludziom do bramki samymi podaniami wykorzystując też czasami i strzały z dystansu. Kopara mi opadła, jak to oglądałem. A tu coś dla oczu, jeśli ktoś tego nie widział. A powinien. To się dopiero nazywa piłka nożna. REJESTRACJA lub LOGOWANIE Tyle ode mnie. Pozdrawiam.

Offline wik1992

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2008r.
  • Ronaldinho-The Best Football Player on the World
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramkę PES 2009 w zwykłym meczu
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 18, 2009, 07:43:14 »
up-->Ja jedną taką wysłałem  ;) ;) ;) Ale się niestety nie dostała :-\ :-\ :-\
My terrorist name is: Ahmed The Tanzanian ;]

Offline DoMManU

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.10.2008r.
  • Gram w: PES 06
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramkę PES 2009 w zwykłym meczu
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 18, 2009, 11:39:58 »
Witam. Na wstępie zaznaczę, że pomysł na konkurs jest ok i Ci którzy to robili też musieli przysiąść, żeby to wszystko poskładać na co czasu było trochę potrzeba. Większość bramek mi się podoba i szacunek dla tych ludzi, którzy to strzelili. Ale. Zachodzę w głowę, jaki był dobór bramek do konkursu. Z tego co zauważyłem i chyba większość ludzi się ze mną zgodzi, to 3/4 bramek jest po strzałach z dystansu a za tego znaczna większość po odbiciu piłki od słupka. Bez złośliwości. Taki był dobór Bramek? Mi zdawało się, że będą też bramki po akcjach (mam na myśli po podaniach po ziemi). Chyba, że ludzie takich nie przysłali (czego i jak nie zrobiłem tutaj, a wysłałem na BaL dwie[ a ta druga, nie wstawiona do konkursu jest moim skromnym zdaniem lepsza]). Chodzi mi mianowicie o to, że takie strzały na pewno zajebiście wyglądają i jeszcze lepiej wyglądały by w realu, ale takich bramek nie zdobywa się wykorzystując własne umiejętności (a na pewno nie w największym stopniu). Po prostu ktoś wali z dystansu i mu wchodzi 'nie chcący', bo tam nie celował, w samo okno, albo odbija się od poprzeczki. Co prawda moja też taka była, ale padła po, nieskromnie powiem, przytomnym odegraniu. Widziałęm kiedyś filmik typa, który wchodził ludziom do bramki samymi podaniami wykorzystując też czasami i strzały z dystansu. Kopara mi opadła, jak to oglądałem. A tu coś dla oczu, jeśli ktoś tego nie widział. A powinien. To się dopiero nazywa piłka nożna. REJESTRACJA lub LOGOWANIE Tyle ode mnie. Pozdrawiam.

Powtarzam to po raz wtóry, takich bramek tam nie było a jeśli były podobne to obrońcy stali i oglądali akcję jaka się rozgrywa na boisku bądź były to akcje jakie występują w większości meczy w pro evolution soccer 2009. Po za tym we wszystkich konkursach wygrywają te bramki które zostały zdobyte przez przypadek, mam na myśli strzały z bardzo ostrego kąta, próby dośrodkowań które kończą się efektowną bramką i strzał z dystansu. Po za tym ponad 80 bramek odpadło z powodu źle nadesłanego zgłoszenia do konkursu, np. brak informacji o szczęśliwym zdobywcy bramek, zbyt duża liczba nadesłanych bramek, bramki z innej gry niż pes2009 i.t.p.

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramkę PES 2009 w zwykłym meczu
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 18, 2009, 12:38:35 »
Witam. Na wstępie zaznaczę, że pomysł na konkurs jest ok i Ci którzy to robili też musieli przysiąść, żeby to wszystko poskładać na co czasu było trochę potrzeba. Większość bramek mi się podoba i szacunek dla tych ludzi, którzy to strzelili. Ale. Zachodzę w głowę, jaki był dobór bramek do konkursu. Z tego co zauważyłem i chyba większość ludzi się ze mną zgodzi, to 3/4 bramek jest po strzałach z dystansu a za tego znaczna większość po odbiciu piłki od słupka. Bez złośliwości. Taki był dobór Bramek? Mi zdawało się, że będą też bramki po akcjach (mam na myśli po podaniach po ziemi). Chyba, że ludzie takich nie przysłali (czego i jak nie zrobiłem tutaj, a wysłałem na BaL dwie[ a ta druga, nie wstawiona do konkursu jest moim skromnym zdaniem lepsza]). Chodzi mi mianowicie o to, że takie strzały na pewno zajebiście wyglądają i jeszcze lepiej wyglądały by w realu, ale takich bramek nie zdobywa się wykorzystując własne umiejętności (a na pewno nie w największym stopniu). Po prostu ktoś wali z dystansu i mu wchodzi 'nie chcący', bo tam nie celował, w samo okno, albo odbija się od poprzeczki. Co prawda moja też taka była, ale padła po, nieskromnie powiem, przytomnym odegraniu. Widziałęm kiedyś filmik typa, który wchodził ludziom do bramki samymi podaniami wykorzystując też czasami i strzały z dystansu. Kopara mi opadła, jak to oglądałem. A tu coś dla oczu, jeśli ktoś tego nie widział. A powinien. To się dopiero nazywa piłka nożna. REJESTRACJA lub LOGOWANIE Tyle ode mnie. Pozdrawiam.

Zgadzam się z tobą w 10000%. Nienawidzę grać z ludźmi, którzy nie grają zespołowo. Na szczęści gram w klubie, który ma podobną taktykę jak Barca. Na każdym turnieju mamy ciągle piłkę przy nodze, potrafimy grać ze sobą mając opaski na oczach. To między innymi za styl gry tak kocham Barcelonę. Co do tych bramek to również masz rację. Ja grając w Pesa po prostu nie strzelam z dystansu (może czasem  ;) ), bo co to za zabawa jak wiesz, że to przez niepełnosprawnych bramkarzy strzeliłeś pięknego gola. W ogóle nie ma radości z takiej bramki. A po wykonaniu kilkunastu podań i strzale z pola karnego jest wielka frajda
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Griszak17

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 125
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.12.2008r.
  • zobacz do góry nogami
    • http://www.borussia.com.pl/
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramkę PES 2009 w zwykłym meczu
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 18, 2009, 13:34:40 »
również popierwam np. w mojej kompilacji w której sa różne rzeczy ale jest tez pare fajnych akcji takich akcji szkoda ze dommanu nie docenił np. bramki nr.1 w moim filmiku którą wysłałem na konkurs a zresztą kogo to obchodzi jak ktos chce to niech zobaczy

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=beb0596c6528d4bd78734cea09728835&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=beb0596c6528d4bd78734cea09728835&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2009, 13:38:06 wysłana przez Griszak17 »
moja kombilacja bramek i inne
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline `Eduardo0

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.04.2009r.
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramkę PES 2009 w zwykłym meczu
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 18, 2009, 13:39:40 »
Wszystkie bramki są bardzo ładne, ale nr.4 przebiła wszystkie :)

Metz

  • Gość
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramkę PES 2009 w zwykłym meczu
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 18, 2009, 14:24:43 »
Moja nie była moze cudowna ale uważam ze dobra z powodu tego ze nie było w niej strzału "nie chcacy" tylko wydaje mi sie ładny gol po składnej akcji

Offline DoMManU

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.10.2008r.
  • Gram w: PES 06
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramkę PES 2009 w zwykłym meczu
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 18, 2009, 14:35:07 »
również popierwam np. w mojej kompilacji w której sa różne rzeczy ale jest tez pare fajnych akcji takich akcji szkoda ze dommanu nie docenił np. bramki nr.1 w moim filmiku którą wysłałem na konkurs a zresztą kogo to obchodzi jak ktos chce to niech zobaczy

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=beb0596c6528d4bd78734cea09728835&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=beb0596c6528d4bd78734cea09728835&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Co druga bramka na online tak wyglada przynajmniej jak ja gram...

Offline Griszak17

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 125
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.12.2008r.
  • zobacz do góry nogami
    • http://www.borussia.com.pl/
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramkę PES 2009 w zwykłym meczu
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 18, 2009, 14:50:37 »
skoro co druga tak wygląda to dlaczego bramka 29 jest w kompilacji jakiegos tam maziego12 a mojej nie ma. Przeciez są podobne jego bramy tez nie trzeba było działac a tak mam prawo czuc sie oszukany
moja kombilacja bramek i inne
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline DoMManU

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.10.2008r.
  • Gram w: PES 06
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramkę PES 2009 w zwykłym meczu
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 18, 2009, 14:53:44 »
skoro co druga tak wygląda to dlaczego bramka 29 jest w kompilacji jakiegos tam maziego12 a mojej nie ma. Przeciez są podobne jego bramy tez nie trzeba było działac a tak mam prawo czuc sie oszukany

najprawdopodobniej pierwszy przyslal bramke a kto pierwszy ten lepszy

Offline Griszak17

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 125
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.12.2008r.
  • zobacz do góry nogami
    • http://www.borussia.com.pl/
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramkę PES 2009 w zwykłym meczu
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 18, 2009, 15:03:33 »
a ostatni bedą pierwszymi  :D. A ja mysle ze podjąłes taką decyzje dlatego ze on strzelił ją tevezem a ja keanem z liverpoolu. W koncu l-pool to twój główny rywal ;)
moja kombilacja bramek i inne
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline DoMManU

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.10.2008r.
  • Gram w: PES 06
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramkę PES 2009 w zwykłym meczu
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 18, 2009, 15:42:33 »
a ostatni bedą pierwszymi  :D. A ja mysle ze podjąłes taką decyzje dlatego ze on strzelił ją tevezem a ja keanem z liverpoolu. W koncu l-pool to twój główny rywal ;)

Nie wogóle się tym nie kierowałem... kocham ManU reszta to reszta równi dla mnie... no może ostatnio zaczał mnie real wkurzać bo to co on robi na rynku transferowym to jest nie do pomyślenia...

Czy waszym zdaniem ta bramka powinna znaleźć się w kompilacji ?

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=beb0596c6528d4bd78734cea09728835&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=beb0596c6528d4bd78734cea09728835&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Offline gozdi

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.02.2009r.
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramkę PES 2009 w zwykłym meczu
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 18, 2009, 16:12:02 »
Proste. Po zespołowej akcji i ładnie wykończona. Miałaby mój głos.

Offline DoMManU

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.10.2008r.
  • Gram w: PES 06
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramkę PES 2009 w zwykłym meczu
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 18, 2009, 16:14:54 »
Proste. Po zespołowej akcji i ładnie wykończona. Miałaby mój głos.

No właśnie ten film powyżej to moja przykładowa akcja online... takie bramki padają co 15 min więc jak wyłonić najpiękniejszą bramkę wsród tylu bliźniąt? też lubie oglądac piekne akcje ale wiem ze 80% zdecydowanie woli strzaly z dystansu i bramki z farta co widac po poprzednich konkursach

Metz

  • Gość
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramkę PES 2009 w zwykłym meczu
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 18, 2009, 16:28:49 »
Nie wiem, mozliwe ale ja jednak wole składne akcje i nie dlatego ze ja taka strzeliłem;) Tylko to jest piekne w futbolu

Offline DoMManU

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.10.2008r.
  • Gram w: PES 06
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramkę PES 2009 w zwykłym meczu
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 18, 2009, 16:34:50 »
ja to najbardziej lubie bramki typu akcja z kontry ze 20 podań podanie na skrzydlo dosrodkowanie w okolice 25 metrow od bramki wbieg gracza strzal z pierwszej pilki z niebywala rotacja i predkoscia w okienko + poprzeczka/slupek ^^

tyle ze takich bramek to prawie nie ma ani w prawdziwym swiecie ani w grach

Offline Griszak17

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 125
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.12.2008r.
  • zobacz do góry nogami
    • http://www.borussia.com.pl/
Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramkę PES 2009 w zwykłym meczu
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 18, 2009, 17:01:48 »
przy strzałach z dystansu trzeba nacisnąć tylko przycisk i liczyc na farta a aby wyszła składna akcja trzeba sie nieżle natrudzić wciskając więcej klawiszy oraz trzeba szybko myślec więc dlatego uwazam  własnie takie gole za piękne. Ale nic pozostaje mi tylko robienie własnych kompilacji.

Piłka to piękny sport, ale już dawno sie przekonałem ze dobrym piłkarzem nie może zostac zawodnik który umie kiwac lecz dobry piłkarz to taki który potrafi podac piłke.
moja kombilacja bramek i inne
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Konkurs na najpiękniejszą bramkę PES 2009 w zwykłym meczu
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 18, 2009, 17:01:48 »