Autor Wątek: Jak przerobić adx (aix) na bin ?  (Przeczytany 2121 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arek1974

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2007
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.11.2007r.
Jak przerobić adx (aix) na bin ?
« dnia: Czerwiec 17, 2009, 20:25:33 »
Ściągnąłem sobie hymn Premier League w mp3. Przerobiłem na wav. Potem skonwertowałem na adx, znowu skonwertowałem na aix, zmieniłem rozszerzenie na bin. Wkleiłem do odpowiedniego folderu w kitserwerze z numerami plików odpowiadających za intro przy wychodzeniu piłkarzy na boisko i ... pupcia. W ogóle nie ma żadnej muzyki  Coś zrobiłem źle ? Gram na patchu Premier Ligue i chciałem mieć intro z hymnem EPL :)

Szukałem na forum podpowiedzi, ale to co znalazłem nie pomogło mi :(

troj1988

  • Gość
Odp: Jak przerobić adx (aix) na bin ?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 17, 2009, 22:07:09 »
Ściągnąłem sobie hymn Premier League w mp3. Przerobiłem na wav. Potem skonwertowałem na adx, znowu skonwertowałem na aix, zmieniłem rozszerzenie na bin. Wkleiłem do odpowiedniego folderu w kitserwerze z numerami plików odpowiadających za intro przy wychodzeniu piłkarzy na boisko i ... pupcia. W ogóle nie ma żadnej muzyki  Coś zrobiłem źle ? Gram na patchu Premier Ligue i chciałem mieć intro z hymnem EPL :)

Szukałem na forum podpowiedzi, ale to co znalazłem nie pomogło mi :(

moim skromnym zdaniem to powinno zostać w formacie adx a nie bin. ale nie wiem jak to jest jesli chodzi o muzyke przy wejsciu na boisko...

Offline Arek1974

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2007
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.11.2007r.
Odp: Jak przerobić adx (aix) na bin ?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 18, 2009, 13:12:55 »
Hmm, no właśnie tak też nie działa. Działa dodatek, który można znaleźć na forum z róznymi intro, które działają, ale które właśnie są w rozszerzeniu .bin (zresztą jak otworzysz ASF - em cs0d to zobaczysz, że niektóre pliki są właśnie bin i to one odpowiadają m.in. za muzykę przy wyjściu na boisko) :(

Offline Teco

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2009
  • location:
  • Wiadomości: 487
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.03.2009r.
    • Namierzanie telefonu po numerze
Odp: Jak przerobić adx (aix) na bin ?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 18, 2009, 18:40:21 »
Intro jak wychodzą piłkarze musi być w bin i tyle...tylko trzeba to dobrze skonwertować:P
Zdecydowanie najlepszy w Polsce lokalizator numerów REJESTRACJA lub LOGOWANIE.

Offline Arek1974

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2007
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.11.2007r.
Odp: Jak przerobić adx (aix) na bin ?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 19, 2009, 09:47:08 »
Intro jak wychodzą piłkarze musi być w bin i tyle...tylko trzeba to dobrze skonwertować:P
Teco, dzięki, tylko napisz jak :) Skonwertowałem z mp3 do wav, potem z wav w Dkzstudio do adx, z adx do aix, zmieniłem rozszerzenie na bin i .... nic. Zastąpiłem tym plikiem wszystkie pliki odpowiadające za intro i nie ma żadnego dźwięku jak wychodzą na bosiko. Co robię źle ?

Offline Teco

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2009
  • location:
  • Wiadomości: 487
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.03.2009r.
    • Namierzanie telefonu po numerze
Odp: Jak przerobić adx (aix) na bin ?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 19, 2009, 12:18:48 »
Mp3 do Wav ja konwertuje w takim parametrze (PCM 24,000 kHz; bitów: 16 ; Stereo) następnie przerobiony wav konwertuje w dkz w takim(2400 hz , stereo i zaznaczam save adx... a potem konwertuje już na aix a potem zmieniam nazwę z aix na bin nadaje numer jaki trzeba i działa:D(cs0d.img w tym folderze oczywiście)
Zdecydowanie najlepszy w Polsce lokalizator numerów REJESTRACJA lub LOGOWANIE.

Offline Arek1974

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2007
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.11.2007r.
Odp: Jak przerobić adx (aix) na bin ?
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 19, 2009, 12:41:49 »
Mp3 do Wav ja konwertuje w takim parametrze (PCM 24,000 kHz; bitów: 16 ; Stereo) następnie przerobiony wav konwertuje w dkz w takim(2400 hz , stereo i zaznaczam save adx... a potem konwertuje już na aix a potem zmieniam nazwę z aix na bin nadaje numer jaki trzeba i działa:D(cs0d.img w tym folderze oczywiście)
Dzięki, dzisiaj w domu postaram się zrobić wszystko wg Twoich wskazówek.

P.S. Kicha, zrobiłem wg Twoich wskzówek i nic, mam ciszę przy wychodzeniu drużyn na boisko. Próbowałem i przez kitservera (folder cs0d) i przez wgranie do oryginalnego cs0d i zapisanie go na pulpicie i zastąpieniu za oryginalny. I tak i tak nie działa. Czy probleme może być to, że jak odtwarzam plik adx (po konwersji z wav) to pokazuje 44100 Hz, a jak odtwarzamplik adx oryginalny z gry to jest 2400 Hz ? Jak próbuję przy konwersji z wav do adx w DkzStudio ustawić stereo i 2400 HZ to wyskakuje mi jakis błąd :( Jaki jest inny program do konwersji z wav do adx ?

P.S.2 Udało mi się nawet skonwertować tak, żeby było 24,000 Hz, stereo, podmieniłem pliki i dalej kicha. Już mi brakło pomysłu, a bardzo mi zależy na tym dźwięku :)

Teco, a może w wolnej chwili przerobiłbyś mi ten hymn na taki, co będzie działał :) ? Pewnie nie bardzo masz czas, ale jakby co to daj znać ...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2009, 00:48:28 wysłana przez Arek1974 »

Offline Martinso

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1105
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 16.07.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Jak przerobić adx (aix) na bin ?
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 21, 2009, 22:12:44 »
to jest dobry temat bo moglbym czekać na wasze zamówienia jakbym umiał także to wgrac na bin... np muzyka po strzeleniu bramki

Offline Teco

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2009
  • location:
  • Wiadomości: 487
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.03.2009r.
    • Namierzanie telefonu po numerze
Odp: Jak przerobić adx (aix) na bin ?
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 21, 2009, 22:31:45 »
zapodaj to coś pomyślimy:)
Zdecydowanie najlepszy w Polsce lokalizator numerów REJESTRACJA lub LOGOWANIE.

Offline Arek1974

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2007
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.11.2007r.
Odp: Jak przerobić adx (aix) na bin ?
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 22, 2009, 09:03:26 »
zapodaj to coś pomyślimy:)
Tu jest do pobrania Hymn Premier League.mp3 :) REJESTRACJA lub LOGOWANIE :) Jakbyś znalazł chwilkę i przerobił go na bin, to byłoby super

Offline Teco

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2009
  • location:
  • Wiadomości: 487
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.03.2009r.
    • Namierzanie telefonu po numerze
Odp: Jak przerobić adx (aix) na bin ?
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 22, 2009, 10:51:53 »
3maj:) musi działać tylko daj  od 11 do 30(bo pewnie chcesz to mieć zawsze a nie tylko sporadycznie) numerki i gitara:) i działać będzie na bank jest dobrze przeze mnie skonwertowane do aix- bin:)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Zdecydowanie najlepszy w Polsce lokalizator numerów REJESTRACJA lub LOGOWANIE.

Offline Arek1974

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2007
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.11.2007r.
Odp: Jak przerobić adx (aix) na bin ?
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 22, 2009, 11:36:19 »
3maj:) musi działać tylko daj  od 11 do 30(bo pewnie chcesz to mieć zawsze a nie tylko sporadycznie) numerki i gitara:) i działać będzie na bank jest dobrze przeze mnie skonwertowane do aix- bin:)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Kurcze, z Ciebie Teco to normalnie Intercity :) Zaraz jak wrócę do domu to wrzucę w PES - a i zobaczę czy działa :) Ale i tak wielkie dzięki !
Teco - szacun dla Ciebie :) wszystko gra na 102. Dzięki Tobie gra w PES-a stała się znacznie przyjemniejsza. Dzięki.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2009, 08:25:12 wysłana przez Arek1974 »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Jak przerobić adx (aix) na bin ?
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 22, 2009, 11:36:19 »