Autor Wątek: Dodanie KILKU nazwisk do polskiego komantarza.  (Przeczytany 952 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cube

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.08.2008r.
  • Gram w: ...
Dodanie KILKU nazwisk do polskiego komantarza.
« dnia: Czerwiec 23, 2009, 16:46:26 »
Witam, czy istnieje taka możliwość, żeby dodać sobie kilka nazwisk do polskiego komentarza by Kempes?? Chodzi mi tylko o dosłownie kilka dla graczy Realu: Higuain, Marcelo(nie Marcelo Matos) i kilka innych. Bo Higuain ma w edycji niby przypisany komentarz ale Szpaku nie mówi jego nazwiska. I proszę jak ktoś nie potrafi mi pomóc to niech nie pisze głupot. I nie pisać również:"Czy zrobiłby ktoś dla ManU, Barcy itd. itp. bo to mój wątek i jak ktoś wytłumaczy tutaj co i jak to każdy już będzie mógł sobie sam zrobić.Potrzebne będzie chyba ggs?? Nie wiem, z góry dzięki ;) I czy będzie to można wrzucić do kitservera czy edytować ten plik w oryginalnym img(znaczy ten od Kempesa)??
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A i mógłby mi ktoś wrzucić te pliki z FIFY 09, które będą potrzebne, chodzi tylko o graczy Realu(ostatecznie może jakoś sam je zdobędę.....)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2009, 18:14:05 wysłana przez Dante »

C2Q Q6600 4x2.4GHz;Gigabyte S-series;Gigabyte GF GTX260 896MB;4GB DDR2 OCZ 800Mhz;Samsung 320GB, OCZ 600W;DVD LG;MODECOM STEP

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Dodanie KILKU nazwisk do polskiego komantarza.
« dnia: Czerwiec 23, 2009, 16:46:26 »