Autor Wątek: 2 października - data permiery Pes2010??  (Przeczytany 6292 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bataaa

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Tu i tam :)
  • Wiadomości: 78
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.10.2008r.
  • Że Fifa? ;> ...... <lol2> ;)
Odp: 2 października - data permiery Pes2010??
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 29, 2009, 19:08:04 »
PES się nie podoba przejdźcie na FIFĘ.
Dzisiaj nawet nie wolno mieć nadziei na lepsze jutro.


To mnie urzeklo stary....;) jestes 5! ;)
karma ? :)



i jeszcze;)
-rogalik19 i jakubek ;)

Death1234

  • Gość
Odp: 2 października - data permiery Pes2010??
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 29, 2009, 19:09:06 »
a to niby czemu w tym roku ...... ci co mówią że pes 2009 2008 były słabe to nie narzekajcie tylko se kupcie FIFE jak coś nie pasuje
Dla mnie pes jest świetny ! ... A jak dla kogoś nie pasuje to nich se kupi fife i se na ich forum pogada że fifa to że fifa tamto
dla mnie Pes jest zajeb.istą gierką !

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: 2 października - data permiery Pes2010??
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 29, 2009, 19:09:54 »
Nikt nie może być pewny, co tak naprawde się szykuje. Być może to celowe chwyty, a może Panowie postanowili wziac sie ostro do roboty i mile nas zaskoczyć. Stracili bardzo dużo na zaufaniu i zdają sobie z tego sprawe, więc albo są to świnie i zamydlają nam oczy, albo są w porządku i postanowili wziąć się ostro do roboty.

Jacy są na prawde, dowiemy się w tym roku.


Pożyjemy zobaczymy ja tam w nich wieże PES to dobra marka wystarczy trochę serca, szlifu i będzie git.
Oczywiście nie wykluczam, że wydadzą coś w stylu PES 2008, 2009* ale po co ich skreślać na starcie tylko dla tego, że trochę nas zawiedli.
*oczywiście mi osobiście podobały się te odsłony mówię za innych ;)  
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2009, 19:11:28 wysłana przez darko11221 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline marcin8

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 249
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2008r.
Odp: 2 października - data permiery Pes2010??
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 29, 2009, 19:13:37 »
Co wy chcecie od KONAMI chłopaki się starają ich wina, że nie są tak wielką korporacją jak EA ?
A tak w ogóle to jak na fanów PESA nie macie najlepszego zdania o tej grze od razu spisujecie ją na straty.
Pewnie nawet nie macie oryginalnej gry.
Kto nie zapłacił choćby złotówki za PESA nie ma prawy wymagać czegokolwiek.
PES się nie podoba przejdźcie na FIFĘ.
Dzisiaj nawet nie wolno mieć nadziei na lepsze jutro.
Jedno jest pewne PES 2010 będzie lepszy od PES 2009 mi to wystarcza.
Teraz pytanie: trochę lepszy ? czy dużo lepszy ?
ahahaha ;D nie macie oryginalnego pesa ;D dobre...,2009 tez mial byc lepszy od 2008..., kubica tez mial lepiej jezdzic w tym sezonie bo przeciez udoskonalili bolidy ;D tym tez sie tak podniecaliscie?? :D
kto wie jak sie gra w tą gre i co mam dac

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: 2 października - data permiery Pes2010??
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 29, 2009, 19:13:43 »
a to niby czemu w tym roku ...... ci co mówią że pes 2009 2008 były słabe to nie narzekajcie tylko se kupcie FIFE jak coś nie pasuje
Dla mnie pes jest świetny ! ... A jak dla kogoś nie pasuje to nich se kupi fife i se na ich forum pogada że fifa to że fifa tamto
dla mnie Pes jest zajeb.istą gierką !
Pobieram w 100%
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: 2 października - data permiery Pes2010??
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 29, 2009, 19:15:40 »
ahahaha ;D nie macie oryginalnego pesa ;D dobre...,2009 tez mial byc lepszy od 2008..., kubica tez mial lepiej jezdzic w tym sezonie bo przeciez udoskonalili bolidy ;D tym tez sie tak podniecaliscie?? :D
Pes 2009 akurat jest lepszy od pesa 2008
Nie pomyliłeś czasem forum TO JEST FORUM PESA
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline marcin8

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 249
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2008r.
Odp: 2 października - data permiery Pes2010??
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 29, 2009, 19:15:56 »
moze dlatego jest dla was zaj.....ty bo w niego nie gracie :D jakie macie nicki na pesleague??
kto wie jak sie gra w tą gre i co mam dac

Death1234

  • Gość
Odp: 2 października - data permiery Pes2010??
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 29, 2009, 19:18:20 »
moze dlatego jest dla was zaj.....ty bo w niego nie gracie :D jakie macie nicki na pesleague??
my w niego nie gramy ty chyba śnisz i skąd to wiesz niby ja gram codziennie !

Offline marcin8

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 249
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2008r.
Odp: 2 października - data permiery Pes2010??
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 29, 2009, 19:18:34 »
Pes 2009 akurat jest lepszy od pesa 2008
Nie pomyliłeś czasem forum TO JEST FORUM PESA
jeszcze powiedz ze 2008 jest lepszy od 6, tez przeciez nowszy...
ja nie wiem tylko napisalem MOŻE nie gracie
kto wie jak sie gra w tą gre i co mam dac

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: 2 października - data permiery Pes2010??
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 29, 2009, 19:25:16 »
Nowe info O nadchodzącej odsłonie PESA

Online Overhaul for PES2010 


Hello. Hatsumi again.

Sorry it's been a while since the team blogged. We've been focusing so hard on the development. We'll provide more regular updates from now on.

Today, I would like to explain online play for PES 2010. I'm really
aware how important an issue online play is to the fans and we know
we've got to get it right this year.

We have been thoroughly studying technologies in order to address all the feedback we've heard about PES2008 and PES2009. It's been a long process - there's been many, many aspects to think about.


However, I'd like to say here and now that not only have we fixed the lag and warp problems of the past, but we thoroughly overhauled the entire online system! I know people are going to want to see proof of this, but I'm 100% confident in my predictions.

Trying to explain everything in detail would get much too complicated (and boring!), but put simply we have adopted an enhanced version of the system used for PES6 examining the experience we had with PES2008 and PES2009, which guarantees a rewarding level of play control as well asno lag & warp problems. We're really excited by the results.

In addition to the enhanced system, we are going to implement a new feature with which you can play various competitions with others users from all over Europe and another feature which provides several options specifically to enjoy with your registered friends.

Stay tuned and we'll give you more info when we can!

Inne INFO

New Game Details Announced

Konami’s development team has revealed more details for PES2010. The next version will focus on realism, which will be reflected in the pace of the game. Build up play will be key. Players will need to make the most of passing and movement to break down opposition and work scoring opportunities. Soft goals will be eliminated.

Individual player skills are being reworked and a new system will allow users to incorporate them into team strategies. Mixing up these abilities, switching some on and other off will generate new ways to play PES.

Further details of the tactical slider system have also been unveiled. The sliders allow for real time fine tuning of defensive and attacking play, pressing, width, support and a range of other settings. Each team in PES will have a unique tactical setting, but players are free to alter every area to suit their own style of play.

The Master League now incorporates both the Champions League and Europa Leagues, offering a complete season for players to enjoy. Success in the Master League will see players streamed into these competitions. The lure of European football can also be used to attract stronger players to your side, with transfer dealings and contracts now significantly more realistic in their use and including real currency dealings.

More details on exciting new features will be announced shortly.


posted by Naoya Hatsumi 



Wywiad z Producentem gry

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=8ceb0d07d9c56f8b54a2aac554cbe177&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=8ceb0d07d9c56f8b54a2aac554cbe177&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Death1234

  • Gość
Odp: 2 października - data permiery Pes2010??
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 29, 2009, 19:27:22 »
tłumaczenie : Online remont do PES2010


Witaj. Hatsumi ponownie.

Sorry it's been a while ponieważ zespół blogu. We've poświęcała tak ciężko na rozwój. Będziemy dostarczać bardziej regularne aktualizacje od teraz.

Dzisiaj, chciałbym wyjaśnić online grać na PES 2010. I'm really
świadomość, jak ważną kwestią jest, aby grać w Internecie fanów i wiemy
mamy się udać w tym roku.

Mamy dokładnie studiował technologii w celu rozwiązania wszystkich opinie słyszeliśmy o PES2008 i PES2009. To był długi proces - nie ma wiele, wiele aspektów, o których warto pomyśleć.


Jednak chciałbym powiedzieć, tu i teraz, że nie tylko mamy stałe opóźnienia i osnowy problemów z przeszłości, ale gruntowny remont całego systemu w trybie online! Wiem, ludzie chcą się widzieć dowód na to, ale jestem przekonany w 100% moich przewidywań.

Próba wyjasniania wszystkiego w szczegółach, by dostać się zbyt skomplikowane (i nudne!), Ale po prostu musimy umieścić przyjęła udoskonalona wersja systemu stosowanego do PES6 zbadaniu doświadczenia mieliśmy z PES2008 i PES2009, który gwarantuje satysfakcję poziomie zaawansowania kontroli jak również opóźnienia i osnowy asno problemów. Jesteśmy naprawdę podekscytowani wynikami.

Oprócz zwiększonej systemu, będziemy do wprowadzenia nowej funkcji, z którymi możesz grać różne konkursy z innymi użytkownikami z całej Europy i innym elementem, który oferuje kilka opcji specjalnie do korzystania z zarejestrowanych przyjaciół.

Stay tuned, a damy Ci więcej informacji, kiedy można!

Inne INFO

Nowa gra Szczegóły Ogłoszono

Konami rozwoju zespołu ujawniło więcej szczegółów na PES2010. W następnej wersji będą się koncentrować na realizm, co będzie odzwierciedlone w tempo gry. Budować odgrywać będzie kluczową. Gracze będą musieli dokonać najbardziej przekazywania i przepływu rozbić opozycję i oceny możliwości pracy. Miękkie cele zostaną wyeliminowane.

Indywidualne umiejętności gracza są przerobione i nowy system pozwoli użytkownikom na włączenie ich do zespołu strategii. Mieszanie tych umiejętności, przełączania i niektórych innych startu będzie generować nowe sposoby do gry PES.

Dalsze szczegóły dotyczące taktyczne suwak systemu zostały również odsłonięta. Suwaki czasie rzeczywistym pozwala na precyzyjne dostrojenie obronnych i atakowanie grać, prasowanie, szerokość, wsparcie i szereg innych ustawień. Każda drużyna w PES będzie mieć unikatowy taktyczne ustawienie, ale gracze mogą zmienić każdy obszar garnitur własny styl gry.

Master League teraz zawiera zarówno Ligi Mistrzów i Europa Lig, oferując pełny sezon dla graczy cieszyć. Sukces w Master League zobaczymy zawodników strumieniowanej w tych konkursach. W łechtać europejskiej piłki nożnej mogą być także wykorzystywane w celu przyciągnięcia silniejszych graczy na stronie, z transferu relacje i umów się znacznie bardziej realistyczny i ich wykorzystania w tym transakcje walutowe rzeczywiste.

Więcej szczegółów na temat ekscytujące nowe funkcje zostaną ogłoszone wkrótce.

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: 2 października - data permiery Pes2010??
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 29, 2009, 21:04:17 »
oj narzekacie narzekacie :/ widać, że żadni z was fani PESa a tylko czerpiecie z niego ekonomiczne zyski :/
Jakoś grałem w ISS 1 i 2, w PESa 3 mimo, że nie było tam ani jednego prawdziwego nazwiska i było tylko kilka zespołów ale odpowiadał mi klimat gry i jej niesamowita grywalność :) uważam że dzięki temu wciąż o łeb przewyższa FIFE mimo tych pomyłek jakie można spotkać w PESie08 lub 09, dlatego ja osobiście zamierzam w ciemno kupić PESa 2010 :) Bo kocham tą grę :) nie umiem grać na żywo w piłkę i chociaż ta gra daje mi tę namiastkę "wiatru" we włosach :D

Offline mavano-88

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 152
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2009r.
Odp: 2 października - data permiery Pes2010??
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 29, 2009, 23:10:45 »
dla mnie najwazniejsze rzeczy w pesie 2010 licencje ligi niemiecka brazylyjska rosyjska hiszpanska szkocka itd no i grafa i tryb online

Death1234

  • Gość
Odp: 2 października - data permiery Pes2010??
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 29, 2009, 23:22:56 »
ja bym chciał tak jak ty  mavano-88 żeby było ich od hu*a i więcej licencji, grafe lepszą , żeby jak wykonujesz stałe fragmęty częściej można by było strzelić bramke, bardziej realistyczne strzelanie karnych, więcej trików, możliwość grania online, belcome a legends lepsze,lepsza sztuczna inteligencja zawodników czyli zagranie z klepki,drybling taki jak messiego w meczu z getafe,
strzał stylem quaresmy,a także strzał lub dośrodkowanie rabona czyli krzyżak,no i takie silne strzały, i koszulki takie ze spodenek wyjęte i taki był by idealny pes  ;)

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: 2 października - data permiery Pes2010??
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 30, 2009, 08:03:35 »
na nowe ligi nie ma szans :/ naprawdę w to wątpie a to z tego powodu że PES 2010 wykupił prawa do Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej :)

a swoją drogą.... 27.08.2009 - losowanie fazy grupowej LM więc nie wiem jak oni chcą w miesiąc dodać te teamy skoro im tak długo zajmuje wydawanie patchy :)

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: 2 października - data permiery Pes2010??
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 30, 2009, 09:28:48 »
Licencje odpadają z prostego powodu TO JEST KONAMI a więc niezbyt zamożne studio.
Za licencja na ligę hiszpańska KONAMI zapłaciło w tamtym roku ok. 500 tyś euro licencja za ligę angielską mogłaby wynieś nawet 2 mln euro.
Więc jak widzicie to nie jest tania rzecz
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: 2 października - data permiery Pes2010??
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 30, 2009, 09:36:05 »
Licencje odpadają z prostego powodu TO JEST KONAMI a więc niezbyt zamożne studio.
Za licencja na ligę hiszpańska KONAMI zapłaciło w tamtym roku ok. 500 tyś euro licencja za ligę angielską mogłaby wynieś nawet 2 mln euro.
Więc jak widzicie to nie jest tania rzecz

ale dla mnie to nie przeszkoda tylko mogliby zatrudnić Juce'a i wdrożyć kitserver, tak abyśmy sami mogli sobie pozmieniać nazwy :) tylko pliss niech dodadzą wiecęj slotów na nowe teamy i piłkarzy, przyśpiewki etc. to ja już sam mogę to sobie zrobić :/
fajniej też by było przerobić kitserver w ten sposób aby można było dodawać flagi jako "jpg" z proste menu typu wskaż->wybierz to byłoby ekstra :) i niech w grze dorzucą opcje tworzenia własnych teamów i lig :) to 2 tygodnie po premierze i mamy własnego zajebistego PESa :) tylko nie wiem czy to możliwe prawnie...


ale nie martwcie się bo..... JUŻ TYLKO 94 dni do premiery PESa 2010 :)

Offline ★Aveiro★

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1018
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.04.2009r.
  • MANCHESTER UNITED 4 EVER GLORY
Odp: 2 października - data permiery Pes2010??
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 30, 2009, 09:41:48 »
es_sabbi a dalczego ty nie grasz w piłke cos tam wposminałeś wcześniej


Man UTD FOREVER

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: 2 października - data permiery Pes2010??
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 30, 2009, 10:06:48 »
Przed paroma dniami Jon Murphy przeprowadził wywiad z głównym projektantem mechaniki w grze panem
Satoshi Suzuki który zdradził nam kilka informacji o nadchodzącej odsłonie PESA są to szczątkowe informacje:
-Trybie kariery będzie rozbudowany w tryb menadżerski co ważne będzie zintegrowany z ligą mistrzów i ligą europejską, która jak wiadomo znajdzie się w nowym Pesie.
-Animacje będą dodatkowo rozbudowane w systemie motion capture tworzone tylko przez profesjonalnych graczy,  na dzień dzisiejszy zostały zaimportowane w 100 % ruchy Leo Messiego. Satoshi jest przkonany, że realizm animacji zostanie dobrze zintegrowany z grą aby w odpowiednim momencie odpowiednia animacja została wykonana.
-Grafika zostanie znacznie poprawiona zostanie dodanych wiele efektów graficznych na twarzach zawodników pojawi się pot (możliwe że w trakcie meczu).
-Tryb Online zostanie kompletnie przebudowany będzie stale aktualizowany (może cześciej niż to miało miejsce w PES 2009)
-Satoshi zapewnia że kształt zmian będzie jak najbardziej zgodny z tym co fani chcieli by zobaczyć w nowej PESIE.
Z aniglika nie jestm najlepszy więc możliwe że coś źle dosłyszałem więc nie mieć pretensji



« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2009, 10:09:04 wysłana przez darko11221 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: 2 października - data permiery Pes2010??
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 30, 2009, 10:11:08 »
ale dla mnie to nie przeszkoda tylko mogliby zatrudnić Juce'a i wdrożyć kitserver, tak abyśmy sami mogli sobie pozmieniać nazwy :) tylko pliss niech dodadzą wiecęj slotów na nowe teamy i piłkarzy, przyśpiewki etc. to ja już sam mogę to sobie zrobić :/
fajniej też by było przerobić kitserver w ten sposób aby można było dodawać flagi jako "jpg" z proste menu typu wskaż->wybierz to byłoby ekstra :) i niech w grze dorzucą opcje tworzenia własnych teamów i lig :) to 2 tygodnie po premierze i mamy własnego zajebistego PESa :) tylko nie wiem czy to możliwe prawnie...


ale nie martwcie się bo..... JUŻ TYLKO 94 dni do premiery PESa 2010 :)
To jest w sumie pomoc w łamaniu prawa.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: 2 października - data permiery Pes2010??
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 30, 2009, 10:11:08 »