Autor Wątek: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy  (Przeczytany 19224 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline ggman

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Rotterdam
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.02.2009r.
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #100 dnia: Lipiec 23, 2009, 19:20:49 »
Nie ma problemu dodac tabeli z klasyfikacja oceny lacza, ale jak juz pisalem wczesniej rzetelnosc tych ocen jest juz malo rzeczywista bo to jest ocenianie na zasadzie jak mi mecz wyszedl a nie jaki jest przeciwnik, ja wygram to wysoka ocena dla przeciwnika jak przegram to niska. Oceny lacza sa od bardzo dawna i doswiadczenia wiemy ze sa wystawioane w duzej czesci przypadku na podstawie emocji albo pomijane.

Co do przejscie z jednej wersji pes'a do nowej, to rowniez przywolam sie na doswiadcznie. Przerabialismy juz wersje ze przydzial do ligi nastepuje na podstawie rankingu i gracze woleli zeby przeprowadzac eliminacje przytaczajac tu argument ze fakt ze ktos jest dobry w pes XX nie znaczy ze bedzie dobry w pes YY i nie powinno mu sie nalezec miejsce w wysokiej lidze z urzedu.



Msciciel, od zawsze wiadomo , ze im lepsze lacze gospodarza tym wieksze prawdopodobienstwo ze gosc wygra, wiec wiadomo ze ocena lacza przez goscia w przypadku wygranej bedzie wyzsza. to jest zasada, ktora sie nie zmienia i z tym trzeba sie zgodzic. Aczkolwiek nie zawsze tak jest. czasem przeciez mozna przegrac na wyjezdzie ale ocenic lacze przeciwnika obiektywnie... czasem mozna wygrac mimo jakichs tam lagow czy innych przeciwnosci i ocenic lacze gorzej... To jest liga fair play, tu liczy sie dobra zabawa, dla graczy to powienien byc poligon uczciwosci, czystej gry a jednoczesnie rywalizacji o jak nalepsza pozycje. W Lidze Fair Play nie wynik a czysta gra bardziej sie liczy, przeciez pod takimi haslami tworzyliscie te lige.... Nalezy liczyc na obiektywnosc graczy. Oceny moga byc ukryte, nie musi byc tabeli, tabela moze pojawic sie na koniec sezonu... W przypadku gdy gracz pominie ocene lacza, wynik nie powienien byc potwierdzony, lub (czego wolalbym uniknac) gospodarz dostanie max liczbe punktow. Uwazam tez, ze skala ocen 1-10 jest troche zbyt szczegolowa. mysle ze 1-3 (zle, ok, dobre) lub 1-6 (bardzo zle, zle, takie sobie, ok,  dobre, bardzo dobre) bylaby lepsza.
 Skoro obecna ocena lacza przeciwnika nie sprawdza sie, a to potwierdza wszyscy ktorzy tutaj graja,bo nikt na to nie patrzy i praktycznie kazdy to pomija... to dlaczego nie sprobowac czegos innego? a to co sie nei sprawdza wykasowac? Poza tym przetestowac takie cos mozna w Lidze Fair Play.. Jestem pewien ze to sie lepiej sprawdzi niz obecne glosowanie na lacze przeciwnika.
Ostatnia sprawa... Podobnie bylo i jest z kartkami.. Wprowadziliscie obowiazek wypelniania po meczu w lidze liczbe zoltych i czerwonych kartek..  to sie nie sprawdza, gracze zapominaja o tym, nie chce im sie, nie wiedza ze to konieczne..
W Lidze Fair Play, kiedy byla przewidziana nagroda,  funkcjonowalo to znakomicie. Gracze wprowadzali kartki do systemu i nie bylo z tym problemu, tabela zoltych i czerwonych byla odwiedzana, gracze rywalizowali o miejsce, gdyz byla przewidziana nagrroda. Podobnie bedzie z ocena lacza. Jestem pewnien. Tez chcialbym ufundowac nagrode, nawet jesli bedzie to nagroda symboliczna: Szalik POGON SZCZECIN, lub mniej politycznie: SZALIK REPREZENTACJI POLSKI.

Zastanowcie sie admini nad ta propozycja, jesli wejdzie to w takim ksztalcie macie moj szalik jako nagrode, moze cos do tego dorzuce. Moze by zrobic ankiete wsrod graczy czy chca takiej kwalifikacji?? Gracz ktory by to wygral, nosilby mialo najmniej lagujacego gracza z najlepszym laczem. Jesli to nie wejdzie to trudno. Juz nie bede o tym pisal. ZAMYKAM TEMAT tym postem.


co do ligi pes 2010 jest jeszcze troche czasu. ale moim zdaniem jest inna zasada: kto byl dobry w pesa 2009 , bedzie tez dobry w pesa 2010. ta zasada lepiej sie sprawdza, niz ta druga podniesiona przez graczy, ktorzy wczesniej nei grali w lidze i chca kuchennymi drzwiami dostac sie do pierwszej ligi... Liga powinna byc stala, powinna obowiazywa zasada spadkow, awansow, a nie ciaglej rotacji, non stop . Nowi gracze , ktorzy chca eliminacji, w wiekszosci przypadkow nie sa graczami konsekwentnymi, a na pewno nie sa graczami ktorym mozna ufac tak jak graczom ktorzy juz pokazali sie w lidze i dograli ja do konca . Powinno sie nagradzac graczy, ktorzy graja w lidze juz jakis czas i ktorzy juz jakis czas buduja te strone i prestiz.Z  dosiwadczenia widac, ze tacy gracze potrafia kilka razy z rzedu dograc lige do konca... W przypadku nowych graczy bedziemy mieli taka sama sytuacje jak co sezon, gdzie po 10 graczy wycofuje sie w trakcie ligi i trzeba wpisywac walkowery...

tu tez proponuje rozpisac ankiete wsrod graczy..
POGON SZCZECIN

Offline antoniaczek

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.12.2008r.
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #101 dnia: Lipiec 24, 2009, 00:46:45 »
20 zł
gracz: antoniaczek
moneybookers


potwierdzam :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2009, 01:00:05 wysłana przez antoniaczek »

Offline antoniaczek

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.12.2008r.
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #102 dnia: Lipiec 24, 2009, 01:01:58 »
Mam pytanie, czy system jest taki - mecz na moim hoscie, mecz na hoscie rywala - suma bramek?

Offline saidac

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.01.2009r.
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #103 dnia: Lipiec 24, 2009, 01:49:07 »
prosze mnie zapisać pes 2009
Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez linie obrony samolubnych i tyranie złego bramkarza, Błogosławiony ten, co w imię zwycięstwa i kilku goli, prowadzi słabych przez pole karne,bo on jest stróżem drużyny swojej i panem zagubionych piłek

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #104 dnia: Lipiec 24, 2009, 09:38:29 »
Mam pytanie, czy system jest taki - mecz na moim hoscie, mecz na hoscie rywala - suma bramek?

nie :) to normalna liga :) kazdy z kazdym gra mecz zgodnie z harmonogramem - co tydzien dostajesz 5 nowych wyzwan i wychodzi tak ze kazdy gra mecz i rewanz ale osobno

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #105 dnia: Lipiec 24, 2009, 11:49:38 »
msciciel dzieki ze sie odezwales na forum

no z ta nagroda to byla propozycja ,moglbym co innego ufundowac.. chodzi o sam fakt, ale przy podjesciu macka_pl odechciewa sie tutaj cokolwiek robic.


a co ty takiego robisz, że ci się odechciwa -  chyba zaśmiecasz forum bo piszesz o różnych sprawach w każdym wątku. A o to potwierdzenie moich słów


a co myslisz odnosnie plynnego przejscia z ligi 2009 do ligi 2010 ? opisalem swoja propozycje na innym poscie, tym o podsumowaniu 3 sezonu pesa2009.  to bylaby dobra propozycja zarowno dla nowych graczy jak i dotyczasowych...

nikt nie podjal dyskusji z wyjatkiem macka_ktory jednym zdaniem zanegowal wszystko.


Tak jak sama nazwa mówi - to jest liga FAIR PLAY - więc gracze dogadują się czy były lagi, jak były nie wpisują wyniku o grają kiedy indziej.

« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2009, 11:51:52 wysłana przez maciek_pl »

Offline ggman

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Rotterdam
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.02.2009r.
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #106 dnia: Lipiec 24, 2009, 12:09:29 »

"Tak jak sama nazwa mówi - to jest liga FAIR PLAY - więc gracze dogadują się czy były lagi, jak były nie wpisują wyniku o grają kiedy indziej"

Maciek_pl prosze nie pisz takich rzeczy!!! Bo gracze to blednie zinterpretuja!!! bo wedlug tego co napisales, kazdy gracz -gosc bedzie decydowal po meczu czy potwierdzic wynik czy moze nie , bo mu tak o jedno ciecie za duzo wyskoczylo... masakra.. ale zes teraz napisal paranoje.

Liga Fair Play moim zdaniem polega na odpowiednim dogadywaniu sie z przeciwnikiem co do teminu meczu i co do lacza. jak lacze jest nie takie, gracz-gosc prosi o przelozenie meczu, ale nie OLA BOGA po pelnym meczu!!!! Jak to sobie wyobrasz? ze gracz-gosc przegra i powie, ze byly lagi? to przelozymy? caly mecz gral , mial szanse na wygranie 0-0 88minuta, nagle traci bramke i mowi ze lagi? i ze gramy jeszcze raz???? masakra... teraz to mnie zadziwiles... zawsze sa lagi czy to wieksze czy mniejsze. zasada rozgrywania meczow powinna byc taka sama jak wszedzie.



jak sie nie masz czego czepic to czep sie tego ze pomylilem watki... najlepszy sposob zeby gracza udupic... odechciewa mi sie tutaj udzielac mi sie na forum, jak podchodzisz z wielka lacha i negujesz wszystko zamiast dac sobie wytlumaczyc i podjac chociazby minimalnie dyskusje..

msiciel mi sie podoba, bo przynajmniej cos konkrentego odpisal, cos co mialo rece i nogi i cos po czym moglem sie zastanowic i poszukac innych rozwiazan.. a dyskusja z Toba? "nie podoba sie , to nie graj" ...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2009, 12:16:12 wysłana przez ggman »
POGON SZCZECIN

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #107 dnia: Lipiec 24, 2009, 12:27:27 »
Maciek_pl prosze nie pisz takich rzeczy!!! Bo gracze to blednie zinterpretuja!!! bo wedlug tego co napisales, kazdy gracz -gosc bedzie decydowal po meczu czy potwierdzic wynik czy moze nie , bo mu tak o jedno ciecie za duzo wyskoczylo... masakra.. ale zes teraz napisal paranoje.


ty tak postępujesz? jak przegrywasz to mówisz, że lagi. Chyba tak skoro mierzysz wszytskich swoją miarą.
Nie znasz regulaminu, nie czytasz zasad, zmieniasz cos co dobrze funkcjonuje.

Twoje wypowiedzi, które nie dotycza ligi fair play bede kasował. Jak cos załóż nowy temat na forum z pomysłem, o ile takiego juz nie ma

Offline Wisnia

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Wroc³aw
  • Wiadomości: 120
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.12.2006r.
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #108 dnia: Lipiec 24, 2009, 15:52:58 »
pisza pisza i dalej beda pisac ;D w lidze fair play mamy grac bezproblemowo chyba po to sie zapisujemy a co do lagow to tak jak w zwyklych meczach na poczatku meczu juz mozesz stwierdzic czy idzie grac czy nie jezeli jest ok to gramy a jezeli nie probujemy w innym terminie:) jakos ostatni sezon minął i wszyscy(chyba wszyscy) byli zadowoleni.

Offline antoniaczek

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.12.2008r.
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #109 dnia: Lipiec 24, 2009, 19:42:27 »
można się dowiedzieć czy moja wpłata zostala zaksięgowana i jestem dopisany do ligi?:)

Offline msciciel

  • Zarząd
  • *****
  • Join Date: Wrz 2005
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 2908
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 17.09.2005r.
    • http://dark-zone.eu
  • Gram w: ...
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #110 dnia: Lipiec 25, 2009, 06:22:57 »
można się dowiedzieć czy moja wpłata zostala zaksięgowana i jestem dopisany do ligi?:)

wplata doszla

Offline Fabio_1908

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 153
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 13.01.2009r.
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #111 dnia: Lipiec 25, 2009, 11:57:03 »
Ja też chciałbym się dowiedzieć czy moja kasa doszła czy juz mnie zapisaliście:) a najlepiej jak by była zrobiona lista i codziennie aktualizowana:)

Offline kfiatulla

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 384
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2019
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #112 dnia: Lipiec 27, 2009, 10:00:58 »
20 pln przed chwilą przelałem - zapisuję się znów do ligi - kfiatulla - pes2009

Offline ggman

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Rotterdam
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.02.2009r.
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #113 dnia: Lipiec 27, 2009, 10:28:41 »
ciekawe kiedy admini w koncu zrobia liste zapisanych i kiedy ta liga wystartuje
POGON SZCZECIN

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #114 dnia: Lipiec 27, 2009, 10:34:05 »
ciekawe kiedy admini w koncu zrobia liste zapisanych i kiedy ta liga wystartuje

taka lisat jest zrobiona. Ruszamy w tym tygodniu

Offline ggman

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Rotterdam
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.02.2009r.
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #115 dnia: Lipiec 27, 2009, 10:38:39 »
macku_pl a mozesz ja obwiescic wszem i wobec? kilka osob juz sie dopytywalo. prosze o pokazanie jej uaktualnionej.
POGON SZCZECIN

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #116 dnia: Lipiec 27, 2009, 10:46:46 »
macku_pl a mozesz ja obwiescic wszem i wobec? kilka osob juz sie dopytywalo. prosze o pokazanie jej uaktualnionej.


na pierwszej stronie zawsze masz

pieniążki wpłacili

1. FREAK                     20 zeta          jaki pes???
2. chunsoo19               20 zeta          pes2009
3. JACKMIL                  20 zeta          pes2009
4. ELCAPITANO             20 zeta          PES 2009
5. JACA_GLIWICE          50 zeta          jaki pes??
6.  es_sabbi                  50 zeta            pes2009
7. WISNIA                     20 zeta           pes2009
8. Pawlito1968               20 zeta         PES 2009
9. Hanter                      50 zeta         pes2009
10. brendon25                20 zeta       pes2009
11. arapek                     50 zeta        pes2009
12.  kajman                    20 zeta        pes2009
13. ggman                     20 zeta         pes2009
14. kfiatulla
15. Fabich
16. antoniaczek
17. saidac
18. artuditu01
19. tokario
20.

Offline kfiatulla

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 384
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2019
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #117 dnia: Lipiec 27, 2009, 15:27:56 »
Czy już wiadomo jakiego typu drużynami będziemy grać w lidze fairplay? Wiem że jest przeprowadzona ankieta, ale moim zdaniem o takich sprawach powinni decydować tylko bezpośredni zainteresowani, czyli gracze którzy będą brać udział w rozgrywkach tej ligi, a nie 30-40 osób które głosowało w ankiecie. Pokój.

Offline ggman

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Rotterdam
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.02.2009r.
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #118 dnia: Lipiec 27, 2009, 15:47:43 »
zgadzam sie z przedmowca. nalezaloby zrobic ankiete dla osob zapisanych do ligi i na tej podstawie okreslic druzyny jakimi bedziemy grali.

Dla mnie osobiscie wazne jest zeby wszystkie druzyny prezentowaly rowny poziom. czyli albo others, albo gramy Polska
POGON SZCZECIN

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #119 dnia: Lipiec 27, 2009, 17:26:54 »
popieram kfiatulle, zreszta sam juz o tym wspominalem, skoro my placimy to chyba mozemy my decydowac kim gramy??

Ja proponuje albo tak jak bylo ostatnio albo dac wszystkim tajlandie :D

moze dla odmiany cos z reprezentacji?? dawno juz nimi nic nie bylo

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #119 dnia: Lipiec 27, 2009, 17:26:54 »