Archiwum > Sport

Real Madryt - transfery, newsy

(1/1921) > >>

MaticSergio:
Zgodnie z opiniami innych załozyłem wątek by tutaj wszyscy fani Realu mogli komentowac mecz, transfery, i informacje na temat Realu ! Jak sie podaba taki pomysł?

Przewidywane stroje Real Madryt na sezon 10/11 ;)

home



away







                     NEWS:                                            TRANSFERY:                                       
   
1.Klub zarobił 92,5 mln euro na sprzedaży                   1.Joselu - wzmocnienie na przyszłosc
2.Van der Vaart zostaje w Madrycie                          2.Oficjalnie: Miguel Torres piłkarzem Getafe CF!




       


WYWIAD Z CASILLASEM
Kiedy zamierzasz zgolić brodę?
Sam nie wiem. Naprawdę. Od pewnego momentu przestałem się po prostu golić. Zapuściłem ją aż do teraz.

Myślałem, że powiesz mi, że zgolisz ją po wygraniu Mundialu...
Nie, to nie jest żadna obietnica. Po prostu jeśli pewnego dnia wstanę i broda mi się już znudzi, to ją zgolę.

Wraz z biegiem lat jesteś coraz bardziej przesądny?
Nie, mam takie same nawyki jak zawsze. Od niedawna tylko zacząłem zakładać skarpety piłkarskie na odwrót. Nie muszę tu chyba wspominać także o tym, że zawsze gram z krótkimi rękawkami, a ponadto mam takie przyzwyczajenie, że po zdobyciu bramki muszę dotknąć poprzeczki.

Masz to, co chciałeś - drużynę zdolną powalczyć o Ligę Mistrzów.
Cóż, to prawda. Przybyło do klubu kilku wspaniałych zawodników, którzy bardzo wpłyną na ogólny poziom zespołu i pomogą nam odzyskać hegemonię w Europie. W tym sezonie na pewno przeżyjemy wiele wspaniałych wieczorów z Ligą Mistrzów.

Jakbyś ocenił to, czego dokonał Florentino?
Nie mam nawet słów. Wystarczy zobaczyć, jak wielką nadzieję przywrócił całemu madridismo. O każdym kolejnym transferze dowiadywałem się, będąc na wakacjach. Wraz z biegiem czasu coraz bardziej nie mogłem się doczekać powrotu do pracy i rozpoczęcia tego nowego sezonu.

Czy za pierwszej kadencji Florentino nie czułeś się przez niego wystarczająco wspierany?
Ale wręcz przeciwnie, to przecież on przedłużył ze mną kontrakt. Ludzie po prostu lubią sobie wymyślać tego typu rzeczy. Tak samo jak to, że niby nie lubię się z Raúlem. To nie ma sensu.

Koszulki LM 09/10 Realu!!!





SKRÓT MECZU Z FC ZURICH W LM

REJESTRACJA lub LOGOWANIE



MaticSergio:
No to wlasnie tutaj jakies mecz mozemy omawiac np. najblizszy z Juventusem w polfinale pucharu pokoju nastepne tez a o transferach tez mozna np. o Xabim Alonso którego transfer stoi bo wielki ????????????

GułA:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEtylko czemu Ci kibice,chcą dopiero dyskutowac jak Real kupił CR9 I Kake.....bo naprawdę niepamietam,by w przeciagu sezonu każdy mecz byl tak dyskutowany....no nic trzeba teraz się do tego przyzwyczaic ::)

--- Koniec cytatu ---
Ponieważ CR i Kaka mieli dużo fanów...:)

mrowa196:
Ja raz założyłem temat, ale kibicem Realu jestem od zawsze nie jak jacyś fani CR9 którzy idą za nim. Ja kibicem Realu jestem od dawna i dawno się do tego przyznawałem nawet po meczu z Liverpoolem i z Barcą, a nawet po jednym meczu z Liverpoolem wyszedłem na miasto w koszulce Realu.
Pozdro dla prawdziwych fanów np. Sergio, RealMadrytFan, Maciąg itp.

Maciąg:
Mecz z Liverpool'em ogladałem z kumplami i też wracałem do domu w koszulce z Realu i flagą ;] Jestem dumny że jestem kibicem Realu niezależnie od wyników. Dobrze że ten temat został założony, więc zacznę jako pierwszy co sądzicie o Granero? Według mnie po ostatnich meczach zasłuzył na grę w 1. jedenastce tylko jest problem za kogo bymiał grać? ;/ Lass, Kaka, Ronaldo, Robben ktoś z nich musiał by siedzieć na ławce według mnie najsłabiej ostatnio Lass wypada ale to jest jedyny pivot w pomocy, a Granero jest raczej ofensywnym pomocnikiem...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej