Autor Wątek: Real Madryt - transfery, newsy  (Przeczytany 1433463 razy)

0 użytkowników i 12 Gości przegląda ten wątek.

Offline dimiC

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 118
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2009r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #1220 dnia: Maj 06, 2010, 21:03:16 »
Sergio#20 mordkę to może ty masz;) Czytać ze zrozumieniem potrafię i dlatego Ci odpisałem bo napisałeś, że Barcelona ma tylko jednego bramkostrzelnego napastnika, a ja widzę ich tam 4:) I kto tutaj nie wie co pisze?

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #1221 dnia: Maj 06, 2010, 21:08:21 »
Tylko że ty podałeś ilość bramek graczy Barcy we wszystkich rozgrywkach, a wiadomo że dalej zaszli w LM, Pucharze Króla grali też w kl.MŚ
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #1222 dnia: Maj 06, 2010, 21:08:25 »
Cofnąłem i napisałeś,że para Krycha-Igła wypada lepiej od pary Messi-Ibra,a potem dałeś tabele pokazującą ile kto ma bramek w lidze  ;) ;) ;) Ja Ci tylko pokazałem,że ta przewaga nie jest jakaś wielka  8) 8) 8)

ps.Messi i Ibra też grają ze sobą dopiero pierwszy sezon  ;) ;) ;)

Widzę,że dalej nie wiesz,a rozchodzi się o to,ze FlAtRoN,napisał coś w stylu Ronaldo 'Real bez Ronaldo nie istnieje',dlatego pokazałem,ze w Madrycie bramki zdobywają on i Igła,oraz to,że Real nie jest bardziej uzależniony od Portugalczyka,aniżeli Barca od Messiego,a ta tabela miała pokazać,różnicę w bramkach 2 najlepszych snajperów obydwu zespołów.... ;)

Ta przewaga wynosi 4 bramki tylko na wzgląd Messiego,dlatego też wysnułem wniosek,ze to Real ma lepsza parę napastników 

P.S jeżeli para Cristiano-Higuain strzeli jeszcze 2 bramki będzie to najskuteczniejsza linia ataku,w LL,jak do tej pory mają 51 bramek,rekord wynosi  52 bramki,rekord ten został ustalony w sezonie 89/90 przez Hugo Sánchez'a i Martín'a Vázquez'a.


Sergio#20 mordkę to może ty masz;) Czytać ze zrozumieniem potrafię i dlatego Ci odpisałem bo napisałeś, że Barcelona ma tylko jednego bramkostrzelnego napastnika, a ja widzę ich tam 4:) I kto tutaj nie wie co pisze?
Tak mam mordkę,dziwne myslałem,ze Ty też,ale skoro mówisz,że nie,to boję się pomyślec co takiego tam masz ;D :o


Czytać ze zrozumieniem potrafię i dlatego Ci odpisałem bo napisałeś, że Barcelona ma tylko jednego bramkostrzelnego napastnika, a ja widzę ich tam 4 I kto tutaj nie wie co pisze?

dalej niestety Ty,próbuj do skutku,za którymś razem Ci się uda(albo i nie)  ;)






« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2010, 21:18:38 wysłana przez Sergio#20 »

Offline wik1992

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2008r.
  • Ronaldinho-The Best Football Player on the World
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #1223 dnia: Maj 06, 2010, 21:42:01 »
Widzę,że dalej nie wiesz,a rozchodzi się o to,ze FlAtRoN,napisał coś w stylu Ronaldo 'Real bez Ronaldo nie istnieje',dlatego pokazałem,ze w Madrycie bramki zdobywają on i Igła,oraz to,że Real nie jest bardziej uzależniony od Portugalczyka,aniżeli Barca od Messiego,a ta tabela miała pokazać,różnicę w bramkach 2 najlepszych snajperów obydwu zespołów.... ;)

Ta przewaga wynosi 4 bramki tylko na wzgląd Messiego,dlatego też wysnułem wniosek,ze to Real ma lepsza parę napastników 

P.S jeżeli para Cristiano-Higuain strzeli jeszcze 2 bramki będzie to najskuteczniejsza linia ataku,w LL,jak do tej pory mają 51 bramek,rekord wynosi  52 bramki,rekord ten został ustalony w sezonie 89/90 przez Hugo Sánchez'a i Martín'a Vázquez'a.

Tak mam mordkę,dziwne myslałem,ze Ty też,ale skoro mówisz,że nie,to boję się pomyślec co takiego tam masz ;D :o


dalej niestety Ty,próbuj do skutku,za którymś razem Ci się uda(albo i nie)  ;)








Ma lepszą parę,bo to pokazują bramki i Ja tego nie podważam,ale znowu 4 bramki to nie jest przepaść  ;) ;) ;)
My terrorist name is: Ahmed The Tanzanian ;]

Offline dimiC

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 118
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2009r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #1224 dnia: Maj 07, 2010, 00:13:55 »
Sergio#20 lepiej nie myśl, pomogę Ci, mam twarz:)

Offline RAUL_7

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2009r.
  • El Ángel de Madrid
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #1225 dnia: Maj 07, 2010, 00:36:20 »
Znów śmietnik sie robi na forum ;/ jakiś admin by sie przydał co posprząta te posty nie na temat tak jak ten powyżej i wiele innych....kur**a wezcie sie zastanówcie dzieciaki co piszecie i pod jakim tematem bo zaczyna to już być wk**wiające ;/
    >>>>>>> N I E C H<<<<<<<<<<Z W Y C I Ę Ż A>>>>>>>>>>L E C H<<<<<<<<<<W I E L K I>>>>>>>>>>>K O L E J O R Z<<<<<<<<<<K K S>>>>>>>

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #1226 dnia: Maj 07, 2010, 02:10:23 »
W ataku przydałby się taki drugi Higuain. Ehhhh....szkoda, że tak źle pożegnali się kiedyś z Morientesem, bo on kiedyś z Raulem tworzył pięknie grającą zabójczą parę....kurde nie wiem mogliby kupić kogoś pokroju Jermaina Defoe, albo wreście "wychować" jakiegoś napastnika, któy będzie dobrym progresem na lata następne

rudek9 - odpowiedz brzmi NIE MA !  :)

a co do samego transferu to zaskoczyła mnie ta (jeszcze nie oficjalnie potwierdzona) informacja transferu Di Marii do Realu ponieważ na to miejsce wcześniej szykowany był Silva i Ribery no i jeszcze Canales o nim też sie mówiło .
Osobiście był bym za Silvą - bo bardzo dobry proces jakim jest "hiszpanizacja"Realu był by nadal prowadzony.

I przy takim rozwiązaniu zostańmy jak najdłużej :D

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #1227 dnia: Maj 07, 2010, 14:48:10 »
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline CiagorexSTW

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.11.2008r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #1228 dnia: Maj 07, 2010, 14:54:12 »
niewielu tu widać, troche mały ten obrazek
" border="0

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #1229 dnia: Maj 07, 2010, 14:56:48 »
Guti się pedali ;)

Powołani na Atletic

Lista powołanych:
Bramkarze: Casillas, Dudek.
Obrońcy: Arbeloa, Sergio Ramos, Marcelo, Albiol, Garay, Metzelder.
Pomocnicy: Gago, Diarra, Kaká, Lass, Guti, Drenthe, Xabi Alonso, Granero.
Napastnicy: Cristiano Ronaldo, Benzema, Higuaín.
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #1230 dnia: Maj 07, 2010, 15:05:24 »

fotografowany z Gutim "mężczyzna" okazał się nie tylko członkiem rodziny, ale wręcz siostrą. Myląca jest krótka fryzurka dziewczyny (pocałunek w usta trochę nietypowy dla rodzeństwa, przynajmniej jak na polskie warunki, ale widać Hiszpanie już tak mają). Nie ma to jednak jak sensacyjna plotka.


Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #1231 dnia: Maj 07, 2010, 15:10:52 »
Dzięki Sergio#20 za wyjaśnienie.
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline LuKeL

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 380
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.01.2010r.
  • Visca el Barca !!
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #1232 dnia: Maj 07, 2010, 20:30:27 »
To moze Zlatan sie przytula z siostrą a nie z Pique ;D
" border="10


Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #1233 dnia: Maj 07, 2010, 20:33:45 »
Może to jest siostra Pique jakaś Maria albo coś :) ??

Pelle powiedział: "Ta kolejka zadecyduje"
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline LuKeL

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 380
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.01.2010r.
  • Visca el Barca !!
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #1234 dnia: Maj 07, 2010, 20:41:22 »
A dziennikarze robią afery żeby jednych i drugich przed swoimi meczami zdekoncentrować :P
" border="10


Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #1235 dnia: Maj 08, 2010, 10:15:44 »
Prawdopodobnie dzisiaj ostatni mecz Gutka na Santiago Bernabeu... :(  :'( :'(


Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #1236 dnia: Maj 08, 2010, 11:20:37 »
No i może lepiej że odejdzie teraz, widać że nie stać już go na dobrą grę w większości sezonu ma tylko udane pojedyncze mecze.
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #1237 dnia: Maj 08, 2010, 11:26:21 »
wolę te pojedyncze mecze,aniżeli cało sezonową kupe Kaki...poza tym nie miał też jakiś strasznych słabych meczów,jak grał to zawsze walczył,pokazywał że podanie to najważniejsza cześć futbolu.Odchodzi ikona...

Offline cube

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #1238 dnia: Maj 08, 2010, 17:53:23 »
nie zdziwię się, jak od początku zagra Granero...sry, ja rozumiem, że wychowanek ale kolo kompletnie się nie sprawdza, taki Pedro, Bojan czy Busquets od razu potrafili się wypromować, zagrać na poziomie LM i dzisiaj to świetni gracze, a ten kudłacz nie dość, że wygląda jak dziad, to nic specjalnego nie gra, dla mnie przeciętniak i wraz z przyjściem Canalesa(który gra zdecydowanie lepiej w Racingu niż Pirat w Getafe) Granero powinien odejść do jakiegoś średniaka...

C2Q Q6600 4x2.4GHz;Gigabyte S-series;Gigabyte GF GTX260 896MB;4GB DDR2 OCZ 800Mhz;Samsung 320GB, OCZ 600W;DVD LG;MODECOM STEP

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #1239 dnia: Maj 08, 2010, 18:31:49 »


wolę te pojedyncze mecze,aniżeli cało sezonową kupe Kaki...poza tym nie miał też jakiś strasznych słabych meczów,jak grał to zawsze walczył,pokazywał że podanie to najważniejsza cześć futbolu.Odchodzi ikona...
Real tak już ma,że sprzedaje dobrych piłkarzy,popatrzcie na Robbena i Sneijdera.

Źródło transfery.info
Czyżby Real Madry planował kolejny wielki transfer? Jak donoszą hiszpańskie media, Galaktyczni mają zamiar wyłożyć ofertę opiewającą na 120 milionów funtów za supergwiazdę Barcelony, Lionela Messiego.

To sprawa, która zaszokowałaby całym piłkarskim światem. Real szuka sposobu na przerwanie hegemonii zespołu z Camp Nou, a takim może okazać się wykupienie ich największej gwiazdy.

Real pobił rekord transferowy zeszłego lata, kupując Cristiano Ronaldo z Manchesteru United za 80 milionów funtów. Florentino Perez jest gotów złożyć kolejną ogromną ofertę.

Wiadomość ta wydaje się nieprawdopodobna. Trudno wyobrazić sobie Messiego w koszulce Realu, ale nie takie rzeczy działy się w historii futbolu.
I co wy na to???????
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #1239 dnia: Maj 08, 2010, 18:31:49 »