Autor Wątek: Real Madryt - transfery, newsy  (Przeczytany 1400212 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline RAUL_7

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2009r.
  • El Ángel de Madrid
Odp: Real Madryt - transfery, newsy nowe informacje!!!
« Odpowiedź #180 dnia: Wrzesień 04, 2009, 17:53:31 »
no to sie zrobił wielki cuchnący klops z tematu : " Real Madryt - transfery,newsy nowe informacje "  :'(
    >>>>>>> N I E C H<<<<<<<<<<Z W Y C I Ę Ż A>>>>>>>>>>L E C H<<<<<<<<<<W I E L K I>>>>>>>>>>>K O L E J O R Z<<<<<<<<<<K K S>>>>>>>

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy nowe informacje!!!
« Odpowiedź #181 dnia: Wrzesień 04, 2009, 18:09:19 »
Dobra wracam do tematu Snaijder dzisiaj wylewał zale ze w Realu nieszanują ludzi że niewie czemu odszedł, odszedł bo to co pokazywał w sparingach to żal.pl, pierwszy z holenderskiej kolonii to wywalenia był Huntellar i odszedł, drugi był VdV a o Snaijderze się tak niemówiło, przyszły sparingi i VdV pokazał ze ma jaja i chce sie pokazać a Snaijedr gral jakby mu niezależało to go wyj***li na zbity pysk.

A i wywiad z De la Redem

Jak to jest spędzać lato bez piłki?
To moje pierwsze lato bez piłki. Do tej pory zawsze trenowałem, teraz nagła zmiana. Czas spędzam często w domu i gram z moim synkiem Olivierem. Muszę się przystosować.

Jak wygląda Twój dzień?
Całkiem normalnie. Spędzam czas z dzieckiem, które ma dopiero 15 miesięcy, spędzam czas z rodziną. Uważnie oglądam futbol. Nie ma mnie w Valdebebas, ale często spotykam się z chłopakami z zespołu.

Oglądałeś inaugurację sezonu z Deportivo?
O tak. To nowy, ekscytujący Madryt. Wielcy zawodnicy przyszli do tego i tak silnego już zespołu. Nastąpiła ogromna zmiana, czego ludzie spodziewali się po dojściu do władzy Florentino.

Jednym z nowych piłkarzy jest Esteban Granero, Twój kompan z Castilli i Getafe. Nie zazdrościsz mu trochę?
Tak, ale tak zdrowo (śmiech). Jestem uszczęśliwiony, że Esteban gra. Za każdym razem wypatruję go na boisku, kocham to. Chcę jak najwięcej słyszeć o takich zawodnikach jak Granero i Arbeloa, chcę, aby dotarli na sam szczyt. (...)
 
Do Realu trafił również Xabi, ktory gra na Twojej pozycji.
Drużyna szybko się do niego przystosuje, podobnie jak on do drużyny. Będzie jednym z najsilniejszych punktów w tym roku.

Czy rozmawiałeś z trenerem Pellegrinim?
Tak, kilka razy. Mówił, że wielką szkodą jest, iż nie mogę trenować z drużyną. Chciałby, abym był dostępny.

Kiedy dobra piłka zadomowi się w Madrycie na dłużej?
Spokojnie, cały mecz dobrej gry to wcale nie tak mało. Będą występy lepsze i gorsze, ale z czasem dobra gra zadomowi się tu na stałe. Tak do miesiąca czasu...

Mija dziesięć miesięcy od czasu Twego zasłabnięcia. W czerwcu ogłoszono, że nie wejdziesz do kadry zespołu. Jak sytuacja wygada teraz?
Wyjechałem na wakacje i nie mam nowych wiadomości.

Co usłyszałeś od Valdano, gdy powiedział Ci, że nie będziesz trenował z zespołem?
Valdano powiedział mi, że klub jest w stałym kontakcie z lekarzami, którzy twierdzą, że nie znają jeszcze nazwy i przyczyn mojej zapaści. Dlatego, w ramach zapobiegania, postanowiliśmy, że nie będę podejmował żadnego wysiłku fizycznego. Tak sytuacja wygląda obecnie.

Czy postawienie ostatecznej diagnozy nie trwa zbyt długo?
Jeden z lekarzy powiedział mi, że medycyna nie jest wszechwiedząca. Mój wypadek jest szczególny, ponieważ testy genetyczne wypadły bardzo dobrze. Tak samo biopsja. A jednak miałem zapaść i to jest punkt odniesienia. To nie może się powtórzyć. Nie mogę ponieść takiego ryzyka.

Tyle badań, a nadal bez odpowiedzi. Jak wpływa to na Twoje samopoczucie?
Po tylu miesiącach przyjmuję to na spokojnie. Człowiek się przyzwyczaja.

Badano Cię w Hiszpanii i zagranicą. Co pozostaje? W 1998 roku miał miejsce przypadek zawodnika Realu Madryt, Aitora Karanki, który wrócił do gry...
Każdy przypadek jest inny. On cierpiał na zapalenie mięśnia sercowego, które się diagnozuje i leczy. W moim przypadku zbyt mało wiadomo, by nazwać rzeczy po imieniu. Gdyby powiedziano mi, że to zapalenie mięśnia sercowego albo coś innego wiedziałbym, na czym stoję i czy mogę coś z tym zrobić, czy też nie.

Wróćmy do tych dramatycznych wydarzeń na stadionie Gal 30 października. Co pamiętasz z zapaści?
Ta sytuacja zmieniła moje życie i nigdy jej nie zapomnę. Przez 25 sekund leżałem bez życia w trawie, a gdy wróciłem do siebie, zobaczyłem stojących nade mną ludzi.

Bałeś się?
Nie. Byłem zaskoczony i zastanawiałem się, co się w ogóle stało. Pytałem, dlaczego leżę na trawie, aż lekarz powiedział, żebym się nie odzywał. A jestem osobą, którą łatwo biorą nerwy.

Widziałeś zdjęcia?
Wielokrotnie.

Co czujesz, gdy je widzisz?
Czuję się dziwnie. Jakbym widział taki wypadek w telewizji i to innej osoby. Myślę, że to nie ja tam jestem, trudno to wytłumaczyć.

Gdy tragicznie zmarł Jarque, znów mówiono o Twoim przypadku.
Tak, ale jego rodzinę dotknęło to znacznie mocniej niż moją. Miałem więcej szczęścia i teraz jestem tutaj. To wszystko jest bardzo smutne. Łączę się w bólu z rodziną Jarque.

Dlaczego młodzi piłkarze cierpią na takie problemy?
Zawał może zdarzyć się każdemu. Nie ma podziału na wiek czy profesję. Dlaczego trafia również na młodych piłkarzy? To nie jest dobre pytanie. Nagła śmierć może Cię dopaść w Twoim domu. Nie powinniśmy myśleć, że ma to jakiś szczególny związek z futbolem.

We Włoszech pojawiły się głosy, że stoi za tym doping.
Bzdura. Wielu kolarzy zostało złapanych na dopingu, a ich wysiłek jest przecież większy, niż ten piłkarzy. I nic złego im się nie działo. Ja na przykład jestem zdrowszy od jabłka (śmiech). Myślę, że podobnie jak w moim przypadku, było także w przypadku Puerty i Jarque.

Zdajesz sobie sprawę, że możesz już nigdy nie zagrać?
Tak, ale nie myślę o tym. Spodziewam się, że któregoś dnia poznam przyczynę choroby i na tej podstawie zostanie wymyślone coś, co pozwoli mi grać. Czy będzie to trwało kilka lat, czy będę miał wtedy lat 30... Chcę wiedzieć, co mi jest, to najważniejsze. Czekam na słowa: "Słuchaj, dolega Ci to i to i możesz grać" albo "Nie możesz grać, bo nie ma na Twoją chorobę lekarstwa". Teraz po prostu czekam.

Co zrobiłbyś, gdybyś miał w rękach lekarskie pozwolenie na grę?
A jak myślisz (śmiech).

Wracając do przyjemniejszych tematów. Wsparcie Realu zawsze będzie dla Ciebie gorące
Tak. Ba, nawet kibice Barcelony życzą mi powrotu do zdrowia, chociaż to odwieczny rywal.

Czy idąc jej wzorem, powinno się stawiać na więcej wychowanków w pierwszej drużynie?
Są różne sposoby na prowadzenie szkółki. W Barcelonie wychowankowie dostają coraz więcej minut i wtedy podejmuje się decyzję, czy są coś warci, czy nie. Iniesta przez trzy pierwsze lata zagrał może 20 razy. Transfery w Madrycie z pewnością utrudnią młodym wejście do drużyny.

Wraz z przybyciem Ramóna Martíneza madrycka Cantera została poważnie uszczuplona.
Nie uważam, aby to on był winowajcą. Inni pracowali przed nim i efekty były podobne. Chodzi bardziej o sam model funkcjonowania. Nikt nie stawia mocno na młode drużyny.

Dziękuje serdecznie i mam nadzieję, że zobaczymy Cię w stroju piłkarskim.
Dziękuję. Mam nadzieję, że tak się stanie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2009, 18:15:27 wysłana przez RealMadrytFan:) $$$ »
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Maciąg

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, newsy nowe informacje!!!
« Odpowiedź #182 dnia: Wrzesień 04, 2009, 18:38:17 »

Nie wydaje mi się, żeby kibice to sobie ubzdurali, bo nie mieliby po co...

Co ma do tego Andaluzja ??? ???

Mieli po co w tamtych czasach piłka była czymś wiecej niż sportem to nie to co w dzisiejszych czasach gdzie liczy się tylko sukces głównie finansowy. Co do Andaluzji a ma to wiele wspólnego bo Andaluzja to tak samo oddzielny region jak Katalonia czy Baskowie wiec warto poznać i ich zdanie ;] Florinho - przyjete ;P Każdy ma swoje zdanie ale prosze wszystkich nie związanych z Realem.... Jeśli macie zamiar obrażać Real i pisać głupoty albo zmieniać temat na np. reprezantacje Niemiec to wam grzecznie powiem żebyście się przenieśli do innego tematu ;] Bo to wkur...

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy nowe informacje!!!
« Odpowiedź #183 dnia: Wrzesień 04, 2009, 18:50:16 »
A to znaczy że my polacy nielubimy Ukrainców,Białorusinów bo właśnie oni są w polskich domach często pomocą domową i jeżdżą na prace sezonowe. A z tą historią to już całkowiie przegiołeś. Polska i Niemcy rządzący są za zgodą i sejm i bundestag tylko wlaśnie przez ludzi którzy mają chorą nienawiść do nich niema między nami pełnej zgody. Za co nielubić niemców za wojne?? takie czasy popi****lony Hitler i faszyzm, ale teraz to inny kraj. Czy nienawidzimy Szwedów za potop??

Czytaj ze zrozumieniem. Pisalem gdzies ze niemcy wlasnie z tego powodu nie lubia polakow? Zero szacunku u kazdego szwaba do polaka. Kazdy niemiec uwaza sie za osobe lepsza od polaka. Wedlug nich zaden polak niemcowi nie dorwona bo oni byli i sa lepsi. A polakow maja za zwykle zero. Polska weszla do Unii a oni tak jak traktowali, tak traktuja. Nie obchodzi mnie ich bundestag. I teraz o Ukraincach itd. Polacy szanuja ich prace, to co robia dla naszego kraju,za to ze nam pomagaja. A niemcy? Szwaby maja gdzies to co polacy robia tak samo jak polakow maja gdzies. I nie mow ze to jest chora nienawisc. Bo szwaby nigdy Polski nie lubily i lubic nie beda. Przyklad? Chociaz to co robia z polskimi pilkarzami, jak ktorys odmowi gry w ich reprezentacji to z miejsca jest przegrany.. Czemu pilkarze typu Podolski czy Trochowski wybieraja niemcy? Bo jesli nie wybiora szwabow to juz maja prze*****
A co do historii, jak chcesz to zalatwie podrecznik od kumpla ktory uczyl sie w niemczech. zrobie skana i wysle i zobaczymy co jest przegieciem.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2009, 18:57:12 wysłana przez eMeK »

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy nowe informacje!!!
« Odpowiedź #184 dnia: Wrzesień 04, 2009, 18:59:10 »
Czytaj ze zrozumieniem. Pisalem gdzies ze niemcy wlasnie z tego powodu nie lubia polakow? Zero szacunku u kazdego szwaba do polaka. Kazdy niemiec uwaza sie za osobe lepsza od polaka. Wedlug nich zaden polak niemcowi nie dorwona bo oni byli i sa lepsi. A polakow maja za zwykle zero. Polska weszla do Unii a oni tak jak traktowali, tak traktuja. Nie obchodzi mnie ich bundestag. I teraz o Ukraincach itd. Polacy szanuja ich prace, to co robia dla naszego kraju,za to ze nam pomagaja. A niemcy? Szwaby maja gdzies to co polacy robia tak samo jak polakow maja gdzies. I nie mow ze to jest chora nienawisc. Bo szwaby nigdy Polski nie lubily i lubic nie beda. Przyklad? Chociaz to co robia z polskimi pilkarzami, jak ktorys odmowi gry w ich reprezentacji to z miejsca jest przegrany.. Czemu pilkarze typu Podolski czy Trochowski wybieraja niemcy? Bo jesli nie wybiora szwabow to juz maja prze*****

Mój kolega jest niemcem mieszka w polsce jest naprawde spoko, znam co najmniej z 15 osób które wyjeżdżają do pracy w nieczech przy osobach starszych jeszcze niespotkalem sie ze stwierdzeniem braku szacunku ze strony niemca do polaka. A gdyby Obraniak odmówił teraz gry dla Polski i wybrał Francje pewnie byś po nim jechał tak jak teraz Francuzi, w Lille odrazu poszedł na ławe i to nieoznacze że w Francji tempi się Polaków
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2009, 19:01:32 wysłana przez RealMadrytFan:) $$$ »
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Quaresma.pl

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 459
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.06.2009r.
  • Hala Madrid
Odp: Real Madryt - transfery, newsy nowe informacje!!!
« Odpowiedź #185 dnia: Wrzesień 07, 2009, 17:46:33 »
Ty z tym Obraniakiem to nie pisz nic bo raczej nie wiesz o co biega. A co do wypowiedzi eMka to widze ze duzo wie i ja się z nim zgadzam. Nie lubie niemców bo poprostu uwazają się za lepszych i myśle że mlode pokolenia z czasem zapomną o tym co było ale gdy sobie przypomne co się wtedy działo to do tej pory się źle na duszy robi.
Ale wracają do spraw Realu to szkoda że Robben odszedł bo to była moja perełka w tym składzie i dobrze grał w sparingach (lepiej niż CR)
" border="0

Offline MaticSergio

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 608
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.05.2009r.
  • OF-maker
Odp: Real Madryt - transfery, newsy koszulki do LM zaprezentowane!!!
« Odpowiedź #186 dnia: Wrzesień 09, 2009, 19:22:34 »


Real Madryt zaprezentował koszulki na sezon 2009/10 Ligi Mistrzów.

Najważniejszą różnicą w stosunku trykotów używanych przez Królewskich w La Liga, jest pojawienie się flagi hiszpańskiej ponad symbolem Santiago Bernabeu, który został tam umieszczony, by oddać hołd legendarnemu prezesowi. Podczas jego panowania Real Madryt święcił największe sukcesy sportowe, teraz z tym znakiem na koszulce, piłkarze chcą nawiązać do tamtych wspaniałych czasów. Oprócz tego symbol ma także przypominać, że finał tegorocznych zmagań o Puchar Europy, zostanie rozegrany na stadionie nazwanym na cześć działacza sportowego - Estadio Santiago Bernabeu. Koszulki można zakupić na oficjalnej stronie klubu oraz dystrybutorów.

Nie można zapominać, że jest to koszulka pucharowa, dlatego w wyglądzie koszulki zostało również uwzględnione to, że Real wygrywał Puchar Europy aż dziewięć razy. Te złote czasy symbolizują złote paski oraz kołnierz w stylu retro, podobny do tego, w którym występował Di Stefano (uznany najlepszym zawodnikiem Królewskich w historii). Te skromne detale przypominają, jaki cel przyświeca w tym roku zawodnikom zespołu - przywrócić złote czasy dla Los Blancos, poprzez odniesienie sukcesu w tych elitarnych rozgrywkach.

Technologia stworzona dla zwycięzców
Nowa koszulka Realu Madryt została zaprojektowana tak, by zawodnicy, którzy ją przywdzieją odnieśli zwycięstwo. Sprawia, że zawodnik ubrany w ten strój, jest szybki, mniej się poci, a przede wszystkim czuje się komfortowo. To wszystko dzięki specjalnym innowacjom zastosowanym przez producenta trykotów - firmę Adidas. Technologia Flow Mapping (nowa generacja ClimaCool) i ForMotion zapewnią lekkość, mobilność i wygodę.

Nowa technologia przepływu powietrza, Flow Mapping, gwarantuje maksymalne wchłanianie potu i płynny przepływ powietrza. Po zapoznaniu się z anatomią ciała, na koszulce zostały umieszczone dziurki w miejscach, w których organizm nagrzewa się najbardziej. Oprócz tego nowy krój sprawia, że zawodnik porusza się z wielką swobodą.



" border="0

Offline ckman1973

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1476
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.01.2009r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy koszulki do LM zaprezentowane!!!
« Odpowiedź #187 dnia: Wrzesień 12, 2009, 20:55:30 »
Real wygrywa do przerwy 1:0 z Espanyolem, Ronaldo siedzi na ławie, za niego Granero, który strzelił gola.
Też tak miałem jak byłem fanem Barcy. A mianowicie rok temu jak nie dostali się do finału to ich znienawidziłem i przeszłem na Manchester United

Offline MaticSergio

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 608
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.05.2009r.
  • OF-maker
Odp: Real Madryt - transfery, newsy koszulki do LM zaprezentowane!!!
« Odpowiedź #188 dnia: Wrzesień 12, 2009, 21:52:06 »
2:0 Guti!!!

" border="0

Offline MaticSergio

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 608
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.05.2009r.
  • OF-maker
Odp: Real Madryt - transfery, newsy koszulki do LM zaprezentowane!!!
« Odpowiedź #189 dnia: Wrzesień 12, 2009, 22:00:14 »
I 3:0 Ronaldo!!!!!!

" border="0

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy Pewna wygrana w lidze z Espanyolem!!!!
« Odpowiedź #190 dnia: Wrzesień 13, 2009, 13:46:33 »
Jakiego gola Ronaldo strzelił ??? ???
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Karol_654

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Radecznica
  • Wiadomości: 125
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.02.2009r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy Pewna wygrana w lidze z Espanyolem!!!!
« Odpowiedź #191 dnia: Wrzesień 13, 2009, 14:05:07 »
Jakiego gola Ronaldo strzelił ??? ???

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=c7011df0c812d1a1979e7876e32abd2f&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=c7011df0c812d1a1979e7876e32abd2f&amp;action=login">LOGOWANIE</a>


" border="0

Offline MaticSergio

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 608
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.05.2009r.
  • OF-maker
Odp: Real Madryt - transfery, newsy wygrana w LM !!!! 2:5 skrót meczu
« Odpowiedź #192 dnia: Wrzesień 20, 2009, 19:09:40 »
Real wygrywa juz 1:0 Ronaldo strzelił!!!!

" border="0

Offline cube

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy wygrana w LM !!!! 2:5 skrót meczu
« Odpowiedź #193 dnia: Wrzesień 20, 2009, 19:27:09 »
o ja pi*****e, po co to piszesz?? jak ktos jest zainteresowany to ogląda, albo czyta ta cała relacje live na realmadrid.pl twoje głupie spamowanie typu: "1:0" itd. jest zbędne

C2Q Q6600 4x2.4GHz;Gigabyte S-series;Gigabyte GF GTX260 896MB;4GB DDR2 OCZ 800Mhz;Samsung 320GB, OCZ 600W;DVD LG;MODECOM STEP

Offline MaticSergio

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 608
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.05.2009r.
  • OF-maker
Odp: Real Madryt - transfery, newsy wygrana w LM !!!! 2:5 skrót meczu
« Odpowiedź #194 dnia: Wrzesień 20, 2009, 19:47:00 »
Ale tak jak ktos nieogloda

" border="0

Offline RAUL_7

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2009r.
  • El Ángel de Madrid
Odp: Real Madryt - transfery, newsy wygrana w LM !!!! 2:5 skrót meczu
« Odpowiedź #195 dnia: Wrzesień 20, 2009, 20:59:29 »
W dzisiejszym meczu ciężko było o motywacje i porywającą gre z dużo słabszym przeciwnikiem jakim dziś bez wątpienia było Xerez ale wynik może cieszyć 5 - 0  ;D po bramkach :Ronaldo 1' , 75' ,Guti 79' , R.Van Nisterloy 89' najbardziej cieszy bramka "van Nistergola" po ciężkiej kontuzji powrót w wielkim stylu 1 strzał na bramke pod nogami bramkarza piękny strzał i gol !Real liderem !

!!! HALA MADRID !!!
    >>>>>>> N I E C H<<<<<<<<<<Z W Y C I Ę Ż A>>>>>>>>>>L E C H<<<<<<<<<<W I E L K I>>>>>>>>>>>K O L E J O R Z<<<<<<<<<<K K S>>>>>>>

Offline cube

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy wygrana w LM !!!! 2:5 skrót meczu
« Odpowiedź #196 dnia: Wrzesień 20, 2009, 21:09:44 »
a dupa tam i tak najlepszy jest José María Gutiérrez Hernández ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Guciak rulezzzzz..

C2Q Q6600 4x2.4GHz;Gigabyte S-series;Gigabyte GF GTX260 896MB;4GB DDR2 OCZ 800Mhz;Samsung 320GB, OCZ 600W;DVD LG;MODECOM STEP

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy wygrana w LM !!!! 2:5 skrót meczu
« Odpowiedź #197 dnia: Wrzesień 20, 2009, 21:24:46 »
w końcu widzieliśmy Ruda cieszącego się ze zdobycia brami

A co do meczu to wynik bdb,a gra była zbyt "senna".
Brawa dla obrony za 0 z tyłu,pomimo tylu stałych fragmentów przeciwnika  :>

Ronaldo,w każdym meczu bramka,a ostatnio po dwie :-D
Guti w tak krótkim czasie zrobił więcej niż Kaka
No i strzela brami.Został naszym as'em

Marcelo dobry mecz.Sergio widać że nie grał,ale na plus.
Gago miał kilka niecelnych zagrań i taki chaotyczny mi się wydawał,no ale on nie grał zbyt wiele,jeszcze nie w formie.
Benzema,strzelił bramkę,ale reszta meczu bez niego.


Teraz czas na  Villareal,liczę na równie dobry wynik,ale o niebo lepszą grę ;)  ;-P
Dzisiaj przegrali 3-2 z Ath. Bilbao

P.S no i mamy lidera!!!!
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2009, 22:37:04 wysłana przez Sergio#20 »

kuba19934

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, newsy wygrana w LM !!!! 2:5 skrót meczu
« Odpowiedź #198 dnia: Wrzesień 20, 2009, 22:07:10 »
no gratulacje dla realu za zaaplikowanie 5 bramek xerez
macie lidera!
 :P

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy wygrana w LM !!!! 2:5 skrót meczu
« Odpowiedź #199 dnia: Wrzesień 21, 2009, 11:40:57 »
no gratulacje dla realu za zaaplikowanie 5 bramek xerez
macie lidera!
 :P

Nom...widzę, że Gran Derbi będą bardziej zacięte niż w zeszłym roku ;) ;) Oby
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madryt - transfery, newsy wygrana w LM !!!! 2:5 skrót meczu
« Odpowiedź #199 dnia: Wrzesień 21, 2009, 11:40:57 »