Autor Wątek: Real Madryt - transfery, newsy  (Przeczytany 1402183 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Florq

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Wrz 2008
  • location: Racibórz
  • Wiadomości: 979
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2008r.
  • Gary Neville is a red, he hates scousers...
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy wygrana w LM !!!! 2:5 skrót meczu
« Odpowiedź #220 dnia: Wrzesień 22, 2009, 20:18:10 »
Ohh, znowu kłótnia!

Bosh, tylko Cris, Real, Perez, LM...

Nie macie co innego do roboty, tylko wiecznie "Hala Madrid"???

Real to nie jest prawdziwy klub, gdyby nie kasa i Perez, to tego klubu nie ma w La Liga. Poza tym Real niszczy futbol...

Barca jak dla mnie lepiej gra i więcej wnosi do futbolu

I nie żebym był sezonowcem czy coś, ale stwierdzam fakty...

Offline cube

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy wygrana w LM !!!! 2:5 skrót meczu
« Odpowiedź #221 dnia: Wrzesień 22, 2009, 20:21:22 »
po części się zgadzam i nie trzepać się do florka123
Ale powiem jedno: mam w d**e CR, Pereza i kase... KOCHAM REAL, mogą grac w 3 lidze nawet!!

C2Q Q6600 4x2.4GHz;Gigabyte S-series;Gigabyte GF GTX260 896MB;4GB DDR2 OCZ 800Mhz;Samsung 320GB, OCZ 600W;DVD LG;MODECOM STEP

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy wygrana w LM !!!! 2:5 skrót meczu
« Odpowiedź #222 dnia: Wrzesień 22, 2009, 20:28:52 »
Ohh, znowu kłótnia!

Bosh, tylko Cris, Real, Perez, LM...

Nie macie co innego do roboty, tylko wiecznie "Hala Madrid"???

Real to nie jest prawdziwy klub, gdyby nie kasa i Perez, to tego klubu nie ma w La Liga. [/b]Poza tym Real niszczy futbol...[/b]

Barca jak dla mnie lepiej gra i więcej wnosi do futbolu

I nie żebym był sezonowcem czy coś, ale stwierdzam fakty...

Real to nie prawdziwy klub? A jaki? Gdyby nie kasa to Barcelony też by nie było. Real niszczy futbol? To podnoszenie poziomu nazywa się niszczeniem? Barca więcej wnosi do futbolu? Dlaczego?
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline wik1992

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2008r.
  • Ronaldinho-The Best Football Player on the World
Odp: Real Madryt - transfery, newsy wygrana w LM !!!! 2:5 skrót meczu
« Odpowiedź #223 dnia: Wrzesień 22, 2009, 20:32:59 »
Powiedzieć Ci dlaczego Barca więcej wnosi do futbolu  ??? ??? ??? To Ci powiem  ;) ;) ;)

Barca-atak,atak i jeszcze raz atak

Inny klub-atak,obrona,atak,atak,obrona,obrona
My terrorist name is: Ahmed The Tanzanian ;]

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy wygrana w LM !!!! 2:5 skrót meczu
« Odpowiedź #224 dnia: Wrzesień 22, 2009, 20:34:55 »
Real to nie prawdziwy klub? A jaki? Gdyby nie kasa to Barcelony też by nie było. Real niszczy futbol? To podnoszenie poziomu nazywa się niszczeniem? Barca więcej wnosi do futbolu? Dlaczego?

No wlasnie tez tego nie rozumiem... W dzisiejszych czasach bez pieniedzy nie osiagnie sie niczego. Kto ma kase, ten rzadzi, taka prawda. I nie nazwal byl tego nieszczeniem futbolu. Chcialbym takze dowiedziec sie ktory klub jest prawdziwy?

kuba19934

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, newsy wygrana w LM !!!! 2:5 skrót meczu
« Odpowiedź #225 dnia: Wrzesień 22, 2009, 20:53:56 »
no w sumie pieniadze sa wazne ale co za duzo to nie zdrowo, zakupy bez pojecia niszcza rynek(man city...ehm ehm)
mi sie wydaje jednak ze praca z młodzieza jest wazniejsza a skład trzeba uzupełniac jakimis wyjadaczami oczywioscie gwiazdy tez sie przydadza ale np arsenal,barca, ajax ich wychowankowie maja w sercu swoje kluby i zawsze beda dawac 101% a pilkarz kupiony nie zawsze taka prawda
aaaaa galaktyczny dzieki za poparcie

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy wygrana w LM !!!! 2:5 skrót meczu
« Odpowiedź #226 dnia: Wrzesień 22, 2009, 21:03:14 »
Widać że niewszyscy interesują się swoimi klubami na dobre i na zle :P
Ohh, znowu kłótnia!

Bosh, tylko Cris, Real, Perez, LM...

Nie macie co innego do roboty, tylko wiecznie "Hala Madrid"???

Real to nie jest prawdziwy klub, gdyby nie kasa i Perez, to tego klubu nie ma w La Liga. Poza tym Real niszczy futbol...

Barca jak dla mnie lepiej gra i więcej wnosi do futbolu

I nie żebym był sezonowcem czy coś, ale stwierdzam fakty...

Niewiem co cię razie jesli kibic mówi Hala Madrid ??? Real niszczy futbol?? Barca więcej wnosi?? Tamten sezon Barcy to było coś ale w poprzednich latach co?? 2 i 3 miejsce w La Liga, owszem Barca to wielki klób bo wkońcu 2 raz zdobyli lige i LM a o wyczyn ale co ona wielkiego wnosi do futbolu czy wszyscy chcą tak grać jak barca NIE. Pewnie zaraz ktoś wyjedzie że Barca ma wychowanków, Arbeloa, Granero, Raul, Cassilas, Guti, z tego jeszcze Real oddaje sporo wychowanków do innych klubów z opcją pierwokupu np. Parejo, Miguel Torres

Powiedzieć Ci dlaczego Barca więcej wnosi do futbolu  ??? ??? ??? To Ci powiem  ;) ;) ;)

Barca-atak,atak i jeszcze raz atak

Inny klub-atak,obrona,atak,atak,obrona,obrona

To jest styl gry a to niewiele ma wspólnego z wnoszeniem nowych stylów do piłki i gwarantuje ci że Barca niejest jedynym klubem który cały czas atakuje, apropo atakuje bardziej bym to nazwał bardzo długim, ciekawym i ładnym posiadaniem piłki a do ataku to jeszcze dużo, oni chyba w każdym meczu niemają z 30 strzałów na bramke przecwnika ???. A pozatym chyba się niepamięta jak Real grał za czasów Del Bosque potrafił wymienić z 40 podań i strzelić gola i to każdemu rywalowi i nietwierdze że wniósł coś taką gra do futbolu.

A co do kasy to taki teraz jest świat i płakanie niektórych trenerów że Real czy City niszczą rynek to naprawde żal du**e ściska widać zawiść że oni mają kase. Teraz jest 21 wiek a nie 70-80 lata 20 wieku gdzie pilkarze dostawali niewielką kase i grali z oddaniem dla klubu, teraz to z oddaniem gra się dla kasy a klub często ma się gdzieś i pierdo***ie jak Kaka gdzie przeprasza Milan że odszedł jest poniżej krytyki, może jak zagrają teraz z nimi niedługo w LM to strzeli ze 3 samobuje??
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy wygrana w LM !!!! 2:5 skrót meczu
« Odpowiedź #227 dnia: Wrzesień 22, 2009, 21:05:28 »
no w sumie pieniadze sa wazne ale co za duzo to nie zdrowo, zakupy bez pojecia niszcza rynek(man city...ehm ehm)
mi sie wydaje jednak ze praca z młodzieza jest wazniejsza a skład trzeba uzupełniac jakimis wyjadaczami oczywioscie gwiazdy tez sie przydadza ale np arsenal,barca, ajax ich wychowankowie maja w sercu swoje kluby i zawsze beda dawac 101% a pilkarz kupiony nie zawsze taka prawda
aaaaa galaktyczny dzieki za poparcie

Tak tylko ktora druzyna swoja gre opiera teraz tylko na swoich wychowankach? Z tych lepszych druzyn, przychodza mi do glowy dwie druzyny. Arsenal i Ajax. Ajax w ostatnich latach nie potrafi dostac sie do Ligi Mistrzow. W UEFA tez nie radzil sobie zbyt dobrze. Arsenal? Kiedy ostatnio zdobyli mistrzostwo? JAk byl Hnery, Pires, Vieira, Gilberto Silva a to wychowankowie nie sa. W Lidze Mistrzow stac ich jednyie na cwiercfinal itd.Kto wygrywa Lige Mistrzow? Biedne druzyny? Raczej nie... W dzisiejszych czasach jesli chce sie odniesc znaczacy sukces trzeba wydawac pieniadze. Pieniadze w 90% rowne sa z sukcesem. Barcelona przypomne tez wydala na Ibrahimovica wuchte kasy, Alves jest najdorzszym obroncom. Gdyby nie Eto'o, Henry, Alves, Toure nigdy nie doczekalibysmy sie takiego sezonu jakim byml 08/09 w wykonaniu Barcelony. Moze kiedys wychowankami wygrywano Lige itd. Teraz sa inne czasy, chcac odnosic sukcesy trzeba ryzykowac i wydawac pieniadze.

co ona wielkiego wnosi do futbolu czy wszyscy chcą tak grać jak barca NIE.
Tutaj sie nie zggodze... To ze nie wszyscy graja tak jak Barcelona to nie wynika z tego ze nie chca. Do takiej gry trzeba miec tez odpowiednich wykonawcow. A Xavi, Messi czy Iniesta jest tylko jeden.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2009, 21:12:40 wysłana przez eMeK »

Offline RAUL_7

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2009r.
  • El Ángel de Madrid
Odp: Real Madryt - transfery, newsy wygrana w LM !!!! 2:5 skrót meczu
« Odpowiedź #228 dnia: Wrzesień 22, 2009, 21:12:11 »
proponuje założyć temat Barcelona - transfery,newsy ... bo tutaj robi sie tłoczno od kibiców tej drużyny i co jeden to bardziej zawistny pieniędzy,zawodników,zaraz dojdzie może stadion,miasteczko treningowe itd. Zazdrość i strach przed porażką przemawiają przez kibiców Barcy ! a Real skupia sie na swojej pracy i jak narazie robi to bardzo dobrze 1 miejsce w Primiera Divisione a na drugim . . . . . . . . . zapomniałem jak ten klub sie nazywał  :'(


!!!HALA MADRID !!!
    >>>>>>> N I E C H<<<<<<<<<<Z W Y C I Ę Ż A>>>>>>>>>>L E C H<<<<<<<<<<W I E L K I>>>>>>>>>>>K O L E J O R Z<<<<<<<<<<K K S>>>>>>>

Offline MaticSergio

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 608
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.05.2009r.
  • OF-maker
Odp: Real Madryt - transfery, newsy wygrana w LM !!!! 2:5 skrót meczu
« Odpowiedź #229 dnia: Wrzesień 22, 2009, 21:12:42 »
Barcelona tez po słabszych sezonach kupiła sporo piłkarzy a teraz ja Real kupił to wielkie krytykowanie i ze Real to nie jest prawdziwy klub Real zawsze był i bedzie wielki nawet bez tych  gwiazd ktore przyszły w tym okienku zdobił mistrzostwo Hiszpani jak cos

Sory Cube ze to powiem ale wkurza mnie to wiem ze myslisz ze polowa na tym forum to sezonowcy ale jesli ktos jest kibicem danego kluby w tym przypadku Realu to to jest watek dla niego a co cie obchodzi taki sezonowiec jego sprawa jaki jest "zdradliwy" Tu mamy pisac o meczach Realu o transferach tez ale nie wyzywac klocic wypowiadac sie na temat sezonowców co chyba w wiekszosci watków było

Napiszesz wynik meczu zeby ktos jak jest na forum sie dowiedzial to ty zaraz sapiesz po to ten watek jest! O REALU MADRYT!


A propo tygo ze niby real nie jest prawdziwym zespolem to chyba zazdrosc przez was przemawia po co sie wtrocacie real zrobil bardzo dobre transfery tego lata i tyle i kazdy klub moze do czasu w ktorym kiedy wejdzie te ograniszone transfery
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2009, 21:15:35 wysłana przez MaticSergio »

" border="0

kuba19934

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, newsy wygrana w LM !!!! 2:5 skrót meczu
« Odpowiedź #230 dnia: Wrzesień 22, 2009, 21:17:23 »
realmadrytfan
napisałes za nie tylko barca atakuje?RACJA
ale tyklo ona robi to z głowa a nie atakuje na slepo ze traci przy tym mase bramek(bynajmniej na razie)
oni bronia i atakuja cała 11, to jest druzyna
aaaaa i barca ma swoj odrebny styl ci co ogladaja mecze moga to stwierdzic bo jest specyficzny sposob gry ale ty zapewne mecze realu ogladasz i mysle ze nie ogladasz kazdego meczy barcy ale moze sie myle
i nie wyjezdzaj nam tu z del bosque bo jak on grał to ciebie jeszcze na swiecie nie było mnie zreszta tez.
a co do pieniedzy pilkarze to tez ludzie i swoje wartosci w zyciu powinni znac tym bardziej ze moga spac na pieniadzach
P.S.klub a nie klób  ;D
sory ze nie w czasie napisałem ale pojawiło sie sporo komentów, wczesniej wysłac chciałem

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy wygrana w LM !!!! 2:5 skrót meczu
« Odpowiedź #231 dnia: Wrzesień 22, 2009, 21:19:07 »
A propo tygo ze niby real nie jest prawdziwym zespolem to chyba zazdrosc przez was przemawia po co sie wtrocacie real zrobil bardzo dobre transfery tego lata i tyle i kazdy klub moze do czasu w ktorym kiedy wejdzie te ograniszone transfery

Zazdrosc nie przemawia przez NAS tylko przez jedna osobe. Przypomne, ze tylko jedna osoba pisala o tym ze Real nie jest prawdziwym klubem. Dziwne jest to, ze kazdy z forumowiczow nie mowi o swoim klubie tylko o "przeciwniku" ;D trzeba to zmienic ;>

realmadrytfan
napisałes za nie tylko barca atakuje?RACJA
ale tyklo ona robi to z głowa a nie atakuje na slepo ze traci przy tym mase bramek(bynajmniej na razie)
oni bronia i atakuja cała 11, to jest druzyna
aaaaa i barca ma swoj odrebny styl ci co ogladaja mecze moga to stwierdzic bo jest specyficzny sposob gry ale ty zapewne mecze realu ogladasz i mysle ze nie ogladasz kazdego meczy barcy ale moze sie myle
i nie wyjezdzaj nam tu z del bosque bo jak on grał to ciebie jeszcze na swiecie nie było mnie zreszta tez.
a co do pieniedzy pilkarze to tez ludzie i swoje wartosci w zyciu powinni znac tym bardziej ze moga spac na pieniadzach
P.S.klub a nie klób  ;D
sory ze nie w czasie napisałem ale pojawiło sie sporo komentów, wczesniej wysłac chciałem

Jak pisal o Del Bosque to zapewne chodzilo mu o czasy kiedy obecny trener repzrzentacji Hiszpanii trenowal Real. I wtedy Real niesamowity. Prawdziwi galaktyczni. Mieli taki styl, ktorego zadna druzyna nie potrafila skopiowac. Cos wyjatkowego. Wedlug mnie wszystko psuc sie zaczelo w momencie gdy Real sprzedal Makelele do Chelsea bo ten rzadal podwyzki...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2009, 21:23:40 wysłana przez eMeK »

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy wygrana w LM !!!! 2:5 skrót meczu
« Odpowiedź #232 dnia: Wrzesień 22, 2009, 21:21:08 »
realmadrytfan
napisałes za nie tylko barca atakuje?RACJA
ale tyklo ona robi to z głowa a nie atakuje na slepo ze traci przy tym mase bramek(bynajmniej na razie)
oni bronia i atakuja cała 11, to jest druzyna
aaaaa i barca ma swoj odrebny styl ci co ogladaja mecze moga to stwierdzic bo jest specyficzny sposob gry ale ty zapewne mecze realu ogladasz i mysle ze nie ogladasz kazdego meczy barcy ale moze sie myle
i nie wyjezdzaj nam tu z del bosque bo jak on grał to ciebie jeszcze na swiecie nie było mnie zreszta tez.
a co do pieniedzy pilkarze to tez ludzie i swoje wartosci w zyciu powinni znac tym bardziej ze moga spac na pieniadzach
P.S.klub a nie klób  ;D

gwarantuje ci że zarówno ja, jak i ty byliśmy na świecie jak Del Bosque trenował Real  ;)

A co do Barcy to niewatpliwie wielka drużyna z wielkim piłkarzami i własnym ładnym stylem gry sam twierdze że Messi jest lepszy od CR7.
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

kuba19934

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, newsy wygrana w LM !!!! 2:5 skrót meczu
« Odpowiedź #233 dnia: Wrzesień 22, 2009, 21:24:18 »
gwarantuje ci że zarówno ja, jak i ty byliśmy na świecie jak Del Bosque trenował Real  ;)

A co do Barcy to niewatpliwie wielka drużyna z wielkim piłkarzami i własnym ładnym stylem gry sam twierdze że Messi jest lepszy od CR7.
czasy sie zmieniaja za rok moze byc na odwrot chociaz bym tego nie chciał
myslalem ze masz na mysli jak del bosque grał
eMeK czytaj ze zrozumieniem nie napisałem stac samymi wychowankami wczytaj sie
EDIT:KTO PISAŁ ZE REAL NIE JEST PRAWDZIWM KLUBEM?
EDIT:to dobrze bo myslalem ze o mnie ci chodzi a to nie była iluzja tyklo zwykłe pytanie tylko powiekszyłem zebys odpisał
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2009, 21:36:52 wysłana przez kuba19934 »

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy wygrana w LM !!!! 2:5 skrót meczu
« Odpowiedź #234 dnia: Wrzesień 22, 2009, 21:28:30 »
czasy sie zmieniaja za rok moze byc na odwrot chociaz bym tego nie chciał
myslalem ze masz na mysli jak del bosque grał
eMeK czytaj ze zrozumieniem nie napisałem stac samymi wychowankami wczytaj sie

ok moj blad

no w sumie pieniadze sa wazne ale co za duzo to nie zdrowo, zakupy bez pojecia niszcza rynek(man city...ehm ehm)
mi sie wydaje jednak ze praca z młodzieza jest wazniejsza a skład trzeba uzupełniac jakimis wyjadaczami oczywioscie gwiazdy tez sie przydadza ale np arsenal,barca, ajax ich wychowankowie maja w sercu swoje kluby i zawsze beda dawac 101% a pilkarz kupiony nie zawsze taka prawda
aaaaa galaktyczny dzieki za poparcie

W takim razie do Arsenalu, Barcelony i Ajaxu dopisz tez Real. Raul, Casillias, Guti.

Tylko mi nie mow ze ja napisalem ze Real nie jest prawdziwym klubem!! Florek oczywiscie to napisal...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2009, 21:33:09 wysłana przez eMeK »

Offline wik1992

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2008r.
  • Ronaldinho-The Best Football Player on the World
Odp: Real Madryt - transfery, newsy wygrana w LM !!!! 2:5 skrót meczu
« Odpowiedź #235 dnia: Wrzesień 22, 2009, 21:39:46 »
proponuje założyć temat Barcelona - transfery,newsy ... bo tutaj robi sie tłoczno od kibiców tej drużyny i co jeden to bardziej zawistny pieniędzy,zawodników,zaraz dojdzie może stadion,miasteczko treningowe itd. Zazdrość i strach przed porażką przemawiają przez kibiców Barcy ! a Real skupia sie na swojej pracy i jak narazie robi to bardzo dobrze 1 miejsce w Primiera Divisione a na drugim . . . . . . . . . zapomniałem jak ten klub sie nazywał  :'(


!!!HALA MADRID !!!

Tak,ze strachu aż popuściłem  ;) ;) ;) Dla mnie mogli nawet wydać 1 mld na transfery,ale jeśli to się nie przełoży na dobrą gre to pieniądzie idą do piachu.Z kim do tej pory grał Real w lidze  ??? ??? ??? Raczej z nikim z wyższej półki,a Barca rozgromiła Athletico 5-2.To mówi samo za siebie  ;) ;) ;)

ps.Już raz to dzisiaj mówiłem,poczekajmy do Gran Derbie,wtedy się przekonamy kto jest lepszy  ;) ;) ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2009, 21:44:20 wysłana przez wik1992 »
My terrorist name is: Ahmed The Tanzanian ;]

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy wygrana w LM !!!! 2:5 skrót meczu
« Odpowiedź #236 dnia: Wrzesień 22, 2009, 21:58:23 »
Ohh, znowu kłótnia!

Bosh, tylko Cris, Real, Perez, LM...

Nie macie co innego do roboty, tylko wiecznie "Hala Madrid"???

Real to nie jest prawdziwy klub, gdyby nie kasa i Perez, to tego klubu nie ma w La Liga. Poza tym Real niszczy futbol...

Barca jak dla mnie lepiej gra i więcej wnosi do futbolu

I nie żebym był sezonowcem czy coś, ale stwierdzam fakty...
Jesteś z zewnątrz i nie wiesz,a piszesz.

Czy te pieniądze to z nieba spadły???
Nie to Real dzięki sukcesom je ma.Nie zawsze miał pieniądze,ostatnio czytałem na RM.pl,że po jednym zwycięstwie w Champions League jeden z prezesów,nie miał pieniędzy by wypłacić piłkarzom premie

Powiedzieć Ci dlaczego Barca więcej wnosi do futbolu  ??? ??? ??? To Ci powiem  ;) ;) ;)

Barca-atak,atak i jeszcze raz atak

Inny klub-atak,obrona,atak,atak,obrona,obrona

Ciekawi mnie jakby wygladała gra Barcy bez obrońców???

no w sumie pieniadze sa wazne ale co za duzo to nie zdrowo, zakupy bez pojecia niszcza rynek(man city...ehm ehm)
mi sie wydaje jednak ze praca z młodzieza jest wazniejsza a skład trzeba uzupełniac jakimis wyjadaczami oczywioscie gwiazdy tez sie przydadza ale np arsenal,barca, ajax ich wychowankowie maja w sercu swoje kluby i zawsze beda dawac 101% a pilkarz kupiony nie zawsze taka prawda
aaaaa galaktyczny dzieki za poparcie


Sorry,ale dla mnie to czysta hipokrytyka
To Real zawsze miał ich więcej.
Barcelona za czasów Cruijffa,Joan Gaspart miała wychowanków,ale jak piszesz Ajaxu i innych piłkarzy...Gdy Laport obją prezesure,to zaczeli stawiać na szkółkę...

ale

dopiero jak Xavi,Puyol,Iniesta zaceli coś grać to panuje zachwyt jak Barcelona pracuje z młodzieżą
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2009, 22:21:32 wysłana przez Sergio#20 »

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy wygrana w LM !!!! 2:5 skrót meczu
« Odpowiedź #237 dnia: Wrzesień 23, 2009, 13:30:46 »
proponuje założyć temat Barcelona - transfery,newsy ... bo tutaj robi sie tłoczno od kibiców tej drużyny i co jeden to bardziej zawistny pieniędzy,zawodników,zaraz dojdzie może stadion,miasteczko treningowe itd. Zazdrość i strach przed porażką przemawiają przez kibiców Barcy ! a Real skupia sie na swojej pracy i jak narazie robi to bardzo dobrze 1 miejsce w Primiera Divisione a na drugim . . . . . . . . . zapomniałem jak ten klub sie nazywał  :'(
!!!HALA MADRID !!!

Mam do was szacunek kibice Realu, ale jak czytam takie posty to mnie krew zalewa. Rada na przyszłość kolego RAUL_7.... przemyśl to 100 razy zanim coś takiego napiszesz drugi raz
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline wik1992

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2008r.
  • Ronaldinho-The Best Football Player on the World
Odp: Real Madryt - transfery, newsy wygrana w LM !!!! 2:5 skrót meczu
« Odpowiedź #238 dnia: Wrzesień 23, 2009, 14:06:09 »


Ciekawi mnie jakby wygladała gra Barcy bez obrońców???


Chyba mnie nie zrozumiałeś  ::) ::) ::)
My terrorist name is: Ahmed The Tanzanian ;]

Offline Florq

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Wrz 2008
  • location: Racibórz
  • Wiadomości: 979
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2008r.
  • Gary Neville is a red, he hates scousers...
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy wygrana w LM !!!! Mamy lidera!!!!
« Odpowiedź #239 dnia: Wrzesień 23, 2009, 14:27:53 »
I kłótnia przeze mnie!

Napisałem tak, bo już mnie wk**** wszyscy z tym Realem. Jest tyle wspaniałych klubów, a tylko o Merengues! mowa. Wiecznie tylko "Real=LM", "Real najlepszy", a gdzie byli wcześniej?? Zachwycali się Barcą! Debile... (choć nie wszyscy, bo niektórzy naprawdę są za Realem)

Może nie jesteśmy w latach .70, ale obecna sytuacja futbolu mnie smuci. Coraz mniej prawdziwych spotkań, korupcja, sędziowie tacy jak Webb i Ovrebo...

Napisałem, że Real to nie prawdziwy klub, bo nie podoba mi się ich polityka i historia.


TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madryt - transfery, newsy wygrana w LM !!!! Mamy lidera!!!!
« Odpowiedź #239 dnia: Wrzesień 23, 2009, 14:27:53 »