Autor Wątek: Real Madryt - transfery, newsy  (Przeczytany 1433943 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline krolewski1902

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 69
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 10.06.2009r.
  • Real Madrid Best Club XX,XXI Century
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #2660 dnia: Kwiecień 18, 2011, 21:38:34 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Troszke sie wystraszyl. Ale na tym wideo co kopna pilke w kibcow widac jak sie cieszy glupio wiec pretensje Pepego sluszne

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #2661 dnia: Kwiecień 19, 2011, 14:01:35 »

Kataloński dziennik GOL puścił dzisiaj wodzę fantazji, tworząc taką okładkę. Komentarz zbędny.
źródło:Facebook!
O kurde :D

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #2662 dnia: Kwiecień 19, 2011, 14:21:38 »
Cytuj
I co teraz powiesz ,że Real miał nasrane w gaciach ?...

Co ma liga, w której wszystko jest już rozstrzygnięte, do Ligi Mistrzów? W LM mimo wszystko Real ma taką przewagę, że Mourinho pod względem taktycznym zjada Guardiolę i zdąża go wysrać jeszcze przed końcowym gwizdkiem.
" border="0

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #2663 dnia: Kwiecień 19, 2011, 14:36:40 »
Morunho to tytan pracy, a Guradiola ma tylko dobry skład, który trenuje się sam...

Offline bartiveb

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 252
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.06.2009r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #2664 dnia: Kwiecień 19, 2011, 15:20:43 »
Morunho to tytan pracy, a Guradiola ma tylko dobry skład, który trenuje się sam...
Mogę być tolerancyjny w stosunku do krytycznej postawy co do gry Barcelony , ale kiedy słyszę takie bzdury jakie wypisujesz to mam ochotę wyłączyć komputer, trafne było by określenie żaaal , choć nobowskie to jak najwłaściwiej określa twoją wypowiedź. Zamilcz nim jeszcze bardziej się skompromitujesz.

Co ma liga, w której wszystko jest już rozstrzygnięte, do Ligi Mistrzów? W LM mimo wszystko Real ma taką przewagę, że Mourinho pod względem taktycznym zjada Guardiolę i zdąża go wysrać jeszcze przed końcowym gwizdkiem.
Co z tego , że Mou poustawia swoich ludzi wedle upodobania , byle tylko zniszczyć piękno gry. Nie problem władować pięciu chłopa w obrone i jechać długą piłą na napastników. Nie krytykuje takiej postawy, ale osobiście nie cierpie takiego futbolu , więc nie pierdziel głupot że taktyka Mou to geniusz i mistrzostwo , bo obrażach innych w ten sposób , którzy nie preferują prowadzenia gry Portugalczyka.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2011, 15:26:00 wysłana przez bartiveb »


Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #2665 dnia: Kwiecień 19, 2011, 15:33:39 »
Mogę być tolerancyjny w stosunku do krytycznej postawy co do gry Barcelony , ale kiedy słyszę takie bzdury jakie wypisujesz to mam ochotę wyłączyć komputer, trafne było by określenie żaaal , choć nobowskie to jak najwłaściwiej określa twoją wypowiedź. Zamilcz nim jeszcze bardziej się skompromitujesz.
Co z tego , że Mou poustawia swoich ludzi wedle upodobania , byle tylko zniszczyć piękno gry. Nie problem władować pięciu chłopa w obrone i jechać długą piłą na napastników. Nie krytykuje takiej postawy, ale osobiście nie cierpie takiego futbolu , więc nie pierdziel głupot że taktyka Mou to geniusz i mistrzostwo , bo obrażach innych w ten sposób , którzy nie preferują prowadzenia gry Portugalczyka.

To wyłącz komputer. Kto ci broni? Idź na świeże powietrze, weź piłkę i bądź kolejnym, który strzela wolne na pustą bramkę i trafia co dwudziesty strzał krzycząc na całe gardło "Xaaavi!!! I nie ma bramki!"

Istotą dzisiejszej piłki jest taktyka, a ta u ludzi takich jak Mourinho, Benitez, Juan De Ramos. Guardiolę cenię jako piłkarza, bo pamietam jaki trójkąt tworzył z Sergi Barjuanem i Luisem Enrique, ale on bazuje na tym co wypracowali z tą drużyną Van Gaal i Rijkaard. Soorki stary, ale do Guardioli przekonam się dopiero wtey jak poprowadzi jakiś inny zespół z innej ligi niż hiszpańska, czy portugalska i coś z tym zespołem osiągnie, bo jak na razie Barcelona to zespół (jak powiedział kiedyś ten łysy w okularach z nSport), w którym wystarczy 10 minut przed meczem wejśc do szatni i wypisać na tablicy skład.

Offline bartiveb

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 252
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.06.2009r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #2666 dnia: Kwiecień 19, 2011, 15:46:12 »
Benitez, Juan De Ramos - bez komentarza. Trener to nie tylko osoba od robienia suszarek i sporządzania taktyk na poszczególne mecze , to że Guardiola nie jest wybitnym taktykiem ( a nigdy tak nie uważałem) nie znaczy , że nie ma wielu innych zalet jako coach. Dobieraj rozsądniej i trafniej słowa jak próbujesz komuś coś udowodnić ;)


Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #2667 dnia: Kwiecień 19, 2011, 15:50:44 »
Co z tego , że Mou poustawia swoich ludzi wedle upodobania , byle tylko zniszczyć piękno gry.

Jak można zniszczyć coś, co jest pojęciem względnym? Poza tym: Barcelona gra pięknie? Jasne, ale na pewno nie za Guardioli.

Cytuj
Nie problem władować pięciu chłopa w obrone i jechać długą piłą na napastników.

Gdyby to nie był problem, Barcelona zbierałaby w plecy od byle średniaka co tydzień, bo mieliśmy już okazję zaobserwować, jak sobie radzi z dobrze zorganizowaną obroną.

Cytuj
więc nie pierdziel głupot że taktyka Mou to geniusz i mistrzostwo , bo obrażach innych w ten sposób , którzy nie preferują prowadzenia gry Portugalczyka.

Rozumiem, że przeciwko Barcelonie ma grać otwarte karty i nie pamiętać o obronie? Dostaliby tak, jak bodajże w październiku. Takie rozwiązania to na United przy gonieniu wyniku 0:1... Wtedy Mourinho był zbyt pewny siebie, teraz dostał nauczkę i kto wie, czy Real nie wygrałby, gdyby nie czerwień do Albiola. Cóż, mam nadzieję, że Królewscy powtórzą swoją dobrą grę w następnym Gran "Derbi" (które derbami nie są w żadnym razie), a może nawet zagrają lepiej. Drużyny Mourinho nigdy nie grały pięknie wobec społecznych standardów, ale zawsze jakieś sukcesy odnosiły. Przecież to w jego okresie pracy Chelsea zgarnęła 96 punktów w lidze, co w Anglii jest rzeczą niewątpliwie trudniejszą niż w Hiszpanii, gdzie taki sam bilans miał... wicemistrz kraju.

Kilka drużyn, między innymi Inter czy United (trzy lata temu, rzecz jasna) pokazały, że jeśli porządnie się spiąć i zorganizować, to Barcelonę można pokonać najbardziej prymitywną taktyką defensywną - pozwalaniem na rozegranie piłki przed polem karnym.

Cytuj
Dobieraj rozsądniej i trafniej słowa jak próbujesz komuś coś udowodnić Mrugnięcie

Ja myślę, że to Guardiola, a nie rudek powinien coś udowodnić.
" border="0

Offline bartiveb

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 252
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.06.2009r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #2668 dnia: Kwiecień 19, 2011, 16:29:48 »
To czy Real ma grać otwarcie czy nie zależy wyłącznie od obu trenerów. Z reguły gra w GD  była otwarta i dynamiczna, dlatego jestem pełen podziwu , gdyż Real jako jedna z nielicznych drużyn nie skupiała się wyłącznie na defensywie, nawet podczas pamiętnej "Manity".
Poruszyłeś kwestie pracy Mou w Chelsea, otóż faktycznie wyniki miał i to doprawdy imponujące, ale chciałbym nawiąząć do stylu w jakim grała Chelsea, a ten niestety ... nie zachwycił , swego czasu krążyło wiele powiedzonek jakoby The Blues grali rzeźnicką piłkę itp.
Idąc dalej źle odebrałeś moje argumenty. Ja tylko przedstawiłem niektóre fakty, nie uważam że Barcelona jest poszkodowana , bo każdy gra ultradefensywnie przeciwko niej, szkoda że taka sytuacja ma miejsce , ale cóż ja znajduje tylko jedyne sensownie wytłumaczenie tego faktu. Każdy się  boi siły rażenie Dumy Katalonii , toteż "przede wszystkim nie stracić" jest jak najbardziej na miejscu, ale przyznasz że murowanie bramki jest złe dla widowiska , a dla mnie kibica , oglądanie np. Interu , który poza obroną nie miał/a nic do zaoferowania jest żenującym widokiem. Streściłem się w kilku linijkach, wyrażając moje zdanie na poszczególne , poruszone tematy;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2011, 16:31:56 wysłana przez bartiveb »


Offline ebolek22

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.02.2009r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #2669 dnia: Kwiecień 19, 2011, 17:55:33 »
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=ff19f1ae98998bf641b875d8722ac8b1&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=ff19f1ae98998bf641b875d8722ac8b1&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #2670 dnia: Kwiecień 19, 2011, 19:22:44 »
Ja osobiście pamiętam oreślenia Chelsea jako:maszyna,jeden,spójny organizm,drużynę szaleńczo konsekwentną...Inaczej w sezonie 2004-05,nikt by się nie zachwycał meczem w 1/8 LM,nazywając to starcie przedwczesnym finałem.
a dla mnie kibica , oglądanie np. Interu , który poza obroną nie miał/a nic do zaoferowania jest żenującym widokiem.
Piszesz tak jedynie przez pryzmat drugiego meczu na Camp Nou, zapominając o tym na San Siro, zapominając o teatrze 'akuku', przez co na skutek Inter grał bez gracza występującego na najważniejszej pozycji w meczach z tą Barcą.

Pamiętasz sezon 2003-04 pierwsze GD na Camp Nou w jakim składzie wybiegła Barca, jak się nastawiła na ten mecz?
Widzisz teraz w czasach gdzie Barca gnoi wszystkich, zapominasz(albo nie wiesz), że to nie Barca zawsze była synonimem futbolu ofensywnego,pięknego i takie tam.Trochę to jest smutne, te 6 lat zamazuje, wcześniejsze,20,40,60...

Skład był taki:
Victor Valdés - Carles Puyol , Michael Reiziger , Giovanni van Bronckhorst - Phillip Cocu , Luis García , Gabri , Xavi , Gerard , Thiago Motta - Patrick Kluivert
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2011, 21:04:11 wysłana przez Sergio#20 »

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #2671 dnia: Kwiecień 19, 2011, 19:27:30 »
Ja osobiście pamiętam oreślenia Chelsea jako:maszyna,jeden,spójny organizm,drużynę szaleńczo konsekwentną...Inaczej w sezonie 2004-05,nikt by się nie zachwycał meczem w 1/8 LM,nazywając to starcie przedwczesnym finałem.Piszesz tak jedynie przez pryzmat drugiego meczu na Camp Nou, zapominając o tym na San Siro, zapominając o teatrze 'akuku', przez co na skutek Inter grał bez gracza występującego na najważniejszej pozycji w meczach z tą Barcą.

Pamiętasz sezon 2003-04 pierwsze GD na Camp Nou w jakim składzie wybiegła Barca, jak się nastawiła na ten mecz?
Widzisz teraz w czasach gdzie Barca gnoi wszystkich, zapominasz(albo nie wiesz), że to nie Barca zawsze była synonimem futbolu ofensywnego,pięknego i takie tam.Trochę to jest smutne, te 6 lat zamazuje, wcześniejsze,20,40,60...
Jeżeli chodzi o skład to był to pewnie:
Rustu
Christianval
Reiziger
Puyol
Marquez
Xavi
Cocu
Motta
Luis Enrique
Kluivert
Saviola

Tak przypuszczam...

Offline bachu12

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 562
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #2672 dnia: Kwiecień 21, 2011, 00:08:47 »
Brawo REAL. Brawo Cristiano. Barca pokazała naprawdę do dupy! Barca ssie

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #2673 dnia: Kwiecień 21, 2011, 00:15:18 »
To być może był mecz na przełamanie dla C. Ronaldo. Bo nie ulega wątpliwości, że wielkim piłkarzem jest, ale dzięki tej bramce dającej zwycięstwo być może ta wielkość zacznie pokazywać w meczach o większą stawkę. I tego fanom Realu, jak i samemu piłkarzowi życzę ;D

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #2674 dnia: Kwiecień 21, 2011, 00:23:49 »
Hala Madrid! Mourinho po raz kolejny pokazał , że jest najlepszy w swoim fachu :-)

Offline ebolek22

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.02.2009r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #2675 dnia: Kwiecień 21, 2011, 00:27:39 »
Campeones,Campeones Ole Ole Ole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #2676 dnia: Kwiecień 21, 2011, 00:32:03 »
Mourinho! Mourinho! Mourinho!

Offline Fala1902

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 376
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Hala Madrid!!!
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #2677 dnia: Kwiecień 21, 2011, 00:33:27 »
Mamy wreszcie jakiś puchar!!! Brawo. Co za piękna noc!!! Hala Madrid ;)

Offline bartiveb

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 252
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.06.2009r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #2678 dnia: Kwiecień 21, 2011, 00:40:27 »
Nawiązując do Ronaldo , poza zdobytą bramką kompletne dno i tu się chyba każdy szanujący  kibic Realu ze mną zgodzi. Pierwsza połowa fantastyczna w waszym wykonaniu , druga połowa kompletna dominacja Barcelony. Dla mnie mecz remisowy , ale mimo wewnętrznej złości gratuluje zwycięstwa. Do środy.
bachu12 jak widać twój post był nie tyle śmieszny , co żałosny. Ssać to wiesz co możesz ;)


Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #2679 dnia: Kwiecień 21, 2011, 00:48:46 »
Zagrał dno, strzelił bramkę, przejechał się z Keitą w 117(?)min, Real wygrał.Oby więcej takich meczy :P
Pierwsza połowa należała wyłącznie do Realu, druga do Barcy, ale znowu ona atakował okresami, nie było ciągłości, a widok jak Real walczy w dogrywce.Coś pięknego.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #2679 dnia: Kwiecień 21, 2011, 00:48:46 »