Autor Wątek: Real Madryt - transfery, newsy  (Przeczytany 1420764 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline robrunek123

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2008
  • location: St. Malanowo
  • Wiadomości: 51
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.03.2008r.
  • Zebrahaed 4ever!!! més que un club
Odp: Real Madryt - transfery, newsy Mecz Real Madryt vs Sevilla LIga!!!!
« Odpowiedź #360 dnia: Październik 13, 2009, 16:38:39 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
jak widzicie nie tylko CR9 płacze
płacz to rzecz ludzka każdy ma się prawo rozkleić co wy chcecie od tych piłkarzy zobaczy sie kto bd lepszy awy już wielkie alo robicie że jeden jest lepszy od drugiego ja lubie barce nosze ich czapkę co dzień do sql ale nie obchodzi mnie to czy oni płaczą czy nie tylko czy pokażą coś fajnego na boisku

Death1234

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, newsy Mecz Real Madryt vs Sevilla LIga!!!!
« Odpowiedź #361 dnia: Październik 13, 2009, 18:25:57 »
płacz to rzecz ludzka każdy ma się prawo rozkleić co wy chcecie od tych piłkarzy zobaczy sie kto bd lepszy awy już wielkie alo robicie że jeden jest lepszy od drugiego ja lubie barce nosze ich czapkę co dzień do sql ale nie obchodzi mnie to czy oni płaczą czy nie tylko czy pokażą coś fajnego na boisku
no wiesz ty może nie ale wkurwia mnie to jak pokazują CR9 jak płacze

Offline cube

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy Mecz Real Madryt vs Sevilla LIga!!!!
« Odpowiedź #362 dnia: Październik 13, 2009, 18:34:25 »
dobra sklejcie już, wiecznie tylko cr to i cr tamto, ale problemem realu sa teraz kontuzje!!!!!: cr, guti, metzelder, rvn, arbeloa powoli dopiero wraca.......cos te rotacje pellegriniego sie nie sprawdzaja...

proponuje pousuwac posty od:
Wysłany przez: RAUL_7

Hiszpańska telewizja Cuatro mia.........

C2Q Q6600 4x2.4GHz;Gigabyte S-series;Gigabyte GF GTX260 896MB;4GB DDR2 OCZ 800Mhz;Samsung 320GB, OCZ 600W;DVD LG;MODECOM STEP

Offline wik1992

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2008r.
  • Ronaldinho-The Best Football Player on the World
Odp: Real Madryt - transfery, newsy Mecz Real Madryt vs Sevilla LIga!!!!
« Odpowiedź #363 dnia: Październik 13, 2009, 19:09:02 »
no wiesz ty może nie ale wkurwia mnie to jak pokazują CR9 jak płacze

Bo tylko Kryśka płacze o byle co  :D :D :D
My terrorist name is: Ahmed The Tanzanian ;]

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: Real Madryt - transfery, newsy Mecz Real Madryt vs Sevilla LIga!!!!
« Odpowiedź #364 dnia: Październik 13, 2009, 20:37:16 »
dobra sklejcie już, wiecznie tylko cr to i cr tamto, ale problemem realu sa teraz kontuzje!!!!!: cr, guti, metzelder, rvn, arbeloa powoli dopiero wraca.......cos te rotacje pellegriniego sie nie sprawdzaja...

proponuje pousuwac posty od:
Wysłany przez: RAUL_7

Hiszpańska telewizja Cuatro mia.........

Zamiast 5 graczy po 20 baniek wolał jednego płaczka za 100 , więc teraz niech się głowi co dalej ;) Chora jest polityka realu

Offline RAUL_7

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2009r.
  • El Ángel de Madrid
Odp: Real Madryt - transfery, newsy Mecz Real Madryt vs Sevilla LIga!!!!
« Odpowiedź #365 dnia: Październik 13, 2009, 20:54:05 »
20 przeciętnych graczy to nie to co jeden który potrafi odmienić losy meczu w jednej indywidualnej akcji .Real jest najlepszym klubem na świecie i dlatego kupuje najlepszych piłkarzy a chore to są komentarze typu: "Kryśka płacze o byle co" itp ...więc dzieciaki rzucajcie takie komenty i napinki na Onecie albo WP pod kiepskimi artykułami,tam możecie się prześcigać w swoich "mądrościach".
    >>>>>>> N I E C H<<<<<<<<<<Z W Y C I Ę Ż A>>>>>>>>>>L E C H<<<<<<<<<<W I E L K I>>>>>>>>>>>K O L E J O R Z<<<<<<<<<<K K S>>>>>>>

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: Real Madryt - transfery, newsy Mecz Real Madryt vs Sevilla LIga!!!!
« Odpowiedź #366 dnia: Październik 13, 2009, 21:10:14 »
20 przeciętnych graczy to nie to co jeden który potrafi odmienić losy meczu w jednej indywidualnej akcji .Real jest najlepszym klubem na świecie i dlatego kupuje najlepszych piłkarzy a chore to są komentarze typu: "Kryśka płacze o byle co" itp ...więc dzieciaki rzucajcie takie komenty i napinki na Onecie albo WP pod kiepskimi artykułami,tam możecie się prześcigać w swoich "mądrościach".

Ty za to jesteś starzec :) każdy z nas jest i będzie zawsze dzieckiem ,  Real najlepszym klubem BYŁ a nie jest to duża różnica , obronę mają dziurawą jak sito , nie trzeba kupować piłkarzy pod względem kasy ale pod względem drużyny , w dzisiejszym futbolu liczy się gra zespołowa a nie Crystyna + Kaka , sami nic nie zdziałają , Real jest ogromnym klubem , szanowanym ,kochanym na całym globie , ale niech zmieni politykę bo co z tego że kupuje najdroższych piłkarzy ( ilu ich się już zmarnowało ) jak i tak nic nie osiąga ?

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2009, 21:14:48 wysłana przez serkowski »

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy Mecz Real Madryt vs Sevilla LIga!!!!
« Odpowiedź #367 dnia: Październik 13, 2009, 21:29:02 »
Ty za to jesteś starzec :) każdy z nas jest i będzie zawsze dzieckiem ,  Real najlepszym klubem BYŁ a nie jest to duża różnica , obronę mają dziurawą jak sito , nie trzeba kupować piłkarzy pod względem kasy ale pod względem drużyny , w dzisiejszym futbolu liczy się gra zespołowa a nie Crystyna + Kaka , sami nic nie zdziałają , Real jest ogromnym klubem , szanowanym ,kochanym na całym globie , ale niech zmieni politykę bo co z tego że kupuje najdroższych piłkarzy ( ilu ich się już zmarnowało ) jak i tak nic nie osiąga ?

Pozdrawiam

W ostatnich sezonach nic nie osiagal.. Kupili Ronadlo, Kake i jak narazie widac efekty lepszej gry. Wiec poki co powstrzymal bym sie z komentarzami, że nic nie osiagna. A co do c.Ronaldo mozna go nie lubic, smiac sie z niego ale jest w tej chwili obok Messiego najlepszym pilkarzem na świecie. A placz po finale ME z Grecja moim zdaniem swiadczy tylko o jego ambicji.
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2009, 21:32:04 wysłana przez eMeK »

Offline Madrista_9

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.10.2009r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy Mecz Real Madryt vs Sevilla LIga!!!!
« Odpowiedź #368 dnia: Październik 13, 2009, 21:40:11 »
W ostatnich sezonach nic nie osiagal.. Kupili Ronadlo, Kake i jak narazie widac efekty lepszej gry. Wiec poki co powstrzymal bym sie z komentarzami, że nic nie osiagna. A co do c.Ronaldo mozna go nie lubic, smiac sie z niego ale jest w tej chwili obok Messiego najlepszym pilkarzem na świecie. A placz po finale ME z Grecja moim zdaniem swiadczy tylko o jego ambicji.

No dokładnie , niech każdy sobie pomyśli jak JA(czyli Ty) bym się czuł po przegranym finale ? Czy bym płakał? najprawdopodobniej bo to jest ludzka rzecz i można zgrywać maczo nie nie ja nie będę płakał ale tak się tylko mówi.. Śmiać się z kogoś bo jest bardziej wrażliwy to GŁUPOTA ;)

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: Real Madryt - transfery, newsy Mecz Real Madryt vs Sevilla LIga!!!!
« Odpowiedź #369 dnia: Październik 13, 2009, 21:40:18 »
W ostatnich sezonach nic nie osiagal.. Kupili Ronadlo, Kake i jak narazie widac efekty lepszej gry. Wiec poki co powstrzymal bym sie z komentarzami, że nic nie osiagna. A co do c.Ronaldo mozna go nie lubic, smiac sie z niego ale jest w tej chwili obok Messiego najlepszym pilkarzem na świecie. A placz po finale ME z Grecja moim zdaniem swiadczy tylko o jego ambicji.

Człowieku co znaczy zdanie ,, W ostatnim czasie nic nie osiągną ? czy to znaczy że ja mówie o tym sezonie ? Kiedy kupili kake ? crystynę ? dwa lata temu ? Chyba chciałeś napisać nic nie osiągnie ?

Offline MaticSergio

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 608
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.05.2009r.
  • OF-maker
Odp: Real Madryt - transfery, newsy Mecz Real Madryt vs Sevilla LIga!!!!
« Odpowiedź #370 dnia: Październik 13, 2009, 21:43:42 »
pŁACZ NORMALNA RZECZ WYDAC ZE PIŁKARZ SIE  BARDZO ZAANGARZOWAŁ
nieraz płakał np. Terry (łezka w oku) Ronaldo

" border="0

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: Real Madryt - transfery, newsy Mecz Real Madryt vs Sevilla LIga!!!!
« Odpowiedź #371 dnia: Październik 13, 2009, 21:44:59 »
Real Nic nie osiagnął jesli chodzi o poprzednie sezony. Kupili Kake i C. Ronaldo i widac efekt lepszej gry.

Ok teraz się z tobą zgodzę , ja pisząc o Realu odpisywałem na post w którym kolega X pisał o Realu ( Najlepszy klub ) ja odpisałem BYŁ  , bo w ostatnich latach to tylko w Nazwie jest tym wielkim Klubem :)

Co do płaczu , każdy z nas kiedyś płakał , do dziś , nie wiemy jakie to są emocję , dla człowieka który kocha to co robi i nagle bum , traci coś co chciał by było jego :) , to że zamieściłem fotkę to nie znaczyło że się z jego płaczu nabijam , ale nadal twierdzę że dla mnie on nie jest gwiazdą , jest pajacem , takie jest moje zdanie ....

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2009, 21:48:05 wysłana przez serkowski »

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy Mecz Real Madryt vs Sevilla LIga!!!!
« Odpowiedź #372 dnia: Październik 13, 2009, 21:53:22 »
Pajacem czy nie ale napewno jest pilkarzem ktory w kazdym zespole zrobi "roznice". w tej chwili nie ma lepszego pilkarza od C. Ronaldo (i Messiego). Mnie zycie prywatne pilkarzy nie obchodzi. Ja oceniam ich po tym co prezentuja na boisku a C. Ronaldo na boisku akurat duzo pokazuje. I jesl ichodzi o to jakim jest pilkarzem, to go szanuje. Kazdy chcialby miec takie umiejetnosci jak on ;]
pozdro

PS zdarzylo mu sie raz rozryczec po przegranym finale z Grecja w 2004 roku, gral wtedy w swoim kraju, przed wlasna publicznoscia, majac zaledwie 19 lat dostal sie do finalu ME gdzie inni pilkarze przez cala swoja kariere tego nie osiagną. Przegral ten final. Emocje wielkie.. i przez to jedno wydarzenie jest teraz "beksa"? Tak samo nie rozumiem dlaczego pajac niby.. ale ok ;]
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2009, 21:57:46 wysłana przez eMeK »

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy Mecz Real Madryt vs Sevilla LIga!!!!
« Odpowiedź #373 dnia: Październik 13, 2009, 21:57:37 »
W Realu różnice robi Lassana Diarra. Patrzecie mecz z Marsylią dzie CR9 grał ale nic się nieukładało w środku pola. 1 bramka długa piłka i gapiostwo obrony, 2 wątpliwy karny, 3 Marsylia grała w 10 i juz się pogubiła.
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy Mecz Real Madryt vs Sevilla LIga!!!!
« Odpowiedź #374 dnia: Październik 13, 2009, 21:59:26 »
W Realu różnice robi Lassana Diarra. Patrzecie mecz z Marsylią dzie CR9 grał ale nic się nieukładało w środku pola. 1 bramka długa piłka i gapiostwo obrony, 2 wątpliwy karny, 3 Marsylia grała w 10 i juz się pogubiła.

To tylko powtierdza, że Real to nie tylko C. Ronaldo i Kaka ale tez inni, bez ktorych ciezko bylo by osiagnac wynik.

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: Real Madryt - transfery, newsy Mecz Real Madryt vs Sevilla LIga!!!!
« Odpowiedź #375 dnia: Październik 13, 2009, 22:03:36 »
Pajacem czy nie ale napewno jest pilkarzem ktory w kazdym zespole zrobi "roznice". w tej chwili nie ma lepszego pilkarza obok C. Ronaldo (i Messiego). Mnie zycie prywatne pilkarzy nie obchodzi. Ja oceniam ich po tym co prezentuja na boisku a C. Ronaldo na boisku akurat duzo pokazuje. I jesl ichodzi o to jakim jest pilkarzem, to go szanuje. Kazdy chcialby miec takie umiejetnosci jak on ;]
pozdro

Ja mam grono moich ulubionych i szanowanych kopaczy , jego tam nie ma i nie będzie , zawsze kibicowałem Realowi , czasy gdzie grał mój ulubieniec Roberto C hmm łezka się w oku zakręciła , kiedy grał Hierro , w napadzie Ronaldo + Świetny Raul , nie myśl że jestem kibicem Sukcesu , że gdy coś zdobywał i był na szczycie sławy to go uwielbiałem a teraz się odwróciłem , NIE , troszkę inaczej od tego lata patrzę na ten klub , qwiło mnie nie samowicie kupno Crystyny , i już inaczej na to spoglądam

Pozdrawiam

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy Mecz Real Madryt vs Sevilla LIga!!!!
« Odpowiedź #376 dnia: Październik 13, 2009, 22:18:27 »
Ja mam grono moich ulubionych i szanowanych kopaczy , jego tam nie ma i nie będzie , zawsze kibicowałem Realowi , czasy gdzie grał mój ulubieniec Roberto C hmm łezka się w oku zakręciła , kiedy grał Hierro , w napadzie Ronaldo + Świetny Raul , nie myśl że jestem kibicem Sukcesu , że gdy coś zdobywał i był na szczycie sławy to go uwielbiałem a teraz się odwróciłem , NIE , troszkę inaczej od tego lata patrzę na ten klub , qwiło mnie nie samowicie kupno Crystyny , i już inaczej na to spoglądam

Pozdrawiam
Mi tez tamten Real bardziej sie podobal od tego. Pamietam przez chwile gral tam tez Anelka, do dzis pamietam bramke ktora zdobyl przeciwko Bayernowi w polfinale Ligi Mistrzow, Makelele ktory by lwtedy najlepszym defensywnym pomocnikiem. Odwalal kawal dobrej roboty a zostal nie doceniony przez wladze klubu. Akcje R.Carlosa lewa strona. Ronaldo ktory jako pilkarz Realu zostajac krolem strzelcow pomogl Brazylii w zdobyciu MŚ w 2002 roku. Wczesniej ejszcze byl Morientes (swietnie pasowal w ataku z Raulem). Wielu twierdzi, że Barcelona z zeszlego sezonu byla najlepsza druzyna w historii. Mnie jakos bardziej przekonywal Real z tamtych lat. I zgodze sie.. dla mnie ten Real to juz nie to co kiedys. Ale po paru slabszych latach, Real ma znowu szanse cos zdobyc (z duza pomoca C.Ronaldo). Chociaz takiej sympatii juz dla mnie nie zdobedzie jak druzyna prowadzona przez Del Bosque.

Offline wik1992

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2008r.
  • Ronaldinho-The Best Football Player on the World
Odp: Real Madryt - transfery, newsy Mecz Real Madryt vs Sevilla LIga!!!!
« Odpowiedź #377 dnia: Październik 13, 2009, 23:19:50 »
Najlepszą reprezentacją na świecie jest Polska  ;) ;) ;)
Najlepszym klubem na świecie jest Barcelona  ;) ;) ;)
A najlepszym zawodnikiem na świecie jest Ronaldinho  ;) ;) ;)

I koniec,kropka.
My terrorist name is: Ahmed The Tanzanian ;]

Offline Madrista_9

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.10.2009r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy Mecz Real Madryt vs Sevilla LIga!!!!
« Odpowiedź #378 dnia: Październik 14, 2009, 08:08:01 »
Z pierwszym się zgodzę xD, natomiast z drugim absolutnie nie. Póki co najlepszą drużyną na świecie jest Man Utd. Dopiero w grudniu się przekonamy czy Barcelona odbierze im to miano najlepszej drużyny świata.
Ronaldinho? nie rozśmieszaj mnie...

Death1234

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, newsy Mecz Real Madryt vs Sevilla LIga!!!!
« Odpowiedź #379 dnia: Październik 14, 2009, 08:46:18 »
Z pierwszym się zgodzę xD, natomiast z drugim absolutnie nie. Póki co najlepszą drużyną na świecie jest Man Utd. Dopiero w grudniu się przekonamy czy Barcelona odbierze im to miano najlepszej drużyny świata.
Ronaldinho? nie rozśmieszaj mnie...
wow popierasz Man Utd :D a co do ronaldinho to powiem że był najlepszy ale powtarzam był !!! (teraz to albo CR9 ale L.M10

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madryt - transfery, newsy Mecz Real Madryt vs Sevilla LIga!!!!
« Odpowiedź #379 dnia: Październik 14, 2009, 08:46:18 »