Autor Wątek: Real Madryt - transfery, newsy  (Przeczytany 1432820 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8400 dnia: Sierpień 01, 2013, 11:52:29 »
Przesadził teraz i to grubo. Jakiś wyscig chyba z Sandruszkiem robią kto bardziej zniszczy swój klub.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Nejdro

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Kwi 2012
  • location: Tychy
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 26.04.2012r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8401 dnia: Sierpień 01, 2013, 11:56:12 »
Tylko martwi mnie, że amatorka Sandro zaczyna blednąć przy Florentino, który chyba kiedyś pierdzielił, że szejki niszczą rynek.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2013, 11:59:48 wysłana przez Nejdro »
Prawdziwą porażką nie jest przegrać, ale nie podjąć walki w ogóle.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8402 dnia: Sierpień 01, 2013, 12:01:43 »
Bale przejdzie raczej do Realu za 120 kokosów. Levy cudownie przeruchał Pereza. To chyba najbardziej przepłacony piłkarz w historii. Będzie beka, jak się nie sprawdzi. Ano, zapomniałem. Przecież zwróci się na koszulkach ::)

No i Cristiano znowu będzie smutny.
To jeszcze nie potwierdzone, ale kasa niezła... Patrząc jednak na poziom jaki prezentuje i to, że jeszcze duużo się rozwinie może być jednym z najlepszych na świecie. No i Real musiał jakoś odpowiedzieć na transfer Neymara...
" border="0" border="0

Offline Nejdro

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Kwi 2012
  • location: Tychy
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 26.04.2012r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8403 dnia: Sierpień 01, 2013, 12:28:11 »
No, ale bez jaj. Biorąc pod uwagę to, że mógł kupić dwa razy tańszych Suareza, Falcao czy Cavaniego.. Ale jak Perez się uprze na kogoś to nic się nie liczy. Patrz na to: REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2013, 12:30:38 wysłana przez Nejdro »
Prawdziwą porażką nie jest przegrać, ale nie podjąć walki w ogóle.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8404 dnia: Sierpień 01, 2013, 12:41:06 »
No racja, ale niestety taki zaczyna robić się futbol - jeden wielki biznes... Real wydał 30 banek na Illaramendiego, to dla nich taki Bale jest wart 120... Trochę się niedobrze robi jak patrzy się na te obie sumy... To samo Fernandinho z City ::) Ja tylko liczę, że Real znowu pierdolnie się w LM (najlepiej z Barceloną) z takim składem i ta kasa wejdzie im do dupy...!
" border="0" border="0

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8405 dnia: Sierpień 01, 2013, 14:27:08 »
Tańszy i wcale nie gorszy byłby Reus, albo poczekać za rok na Draxlera. Świat schodzi na psy. Przecież on nie jest tyle wart!

Offline Katalonbar

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Mar 2011
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 773
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 05.03.2011r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: PES 06
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8406 dnia: Sierpień 01, 2013, 18:02:00 »
Te 120 mln to oficjalnie?'
Pharmacie populaire REJESTRACJA lub LOGOWANIE analogues de medicaments

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8407 dnia: Sierpień 01, 2013, 18:07:46 »
Oby nie.
Jakoś nie widzę go ciągnącego Real przez cały sezon jak Tottenham w ubiegłym sezonie. Tam był na piedestale tutaj już raczej tak nie będzie.

Jankes

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8408 dnia: Sierpień 01, 2013, 18:15:16 »
Umiejętności ma wielkie, bez wątpienia należy do światowego topu, ale 120 milionów... Tyle można dać za Messiego czy Cristiano, jak na Bale'a to dwa razy za dużo.

Offline Katalonbar

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Mar 2011
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 773
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 05.03.2011r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: PES 06
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8409 dnia: Sierpień 01, 2013, 22:52:37 »
Za 120 można zbudować niezłą drużynę na LM.
Pharmacie populaire REJESTRACJA lub LOGOWANIE analogues de medicaments

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8410 dnia: Sierpień 02, 2013, 13:32:15 »
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=c864206eaa3cf02b9fc2375b5cb2567c&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=c864206eaa3cf02b9fc2375b5cb2567c&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
w tym 5 goli z rzutu wolnego ciekawe, czy Cristianek będzie się chętnie dzielił... :D
" border="0" border="0

Offline RobSoN7

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 447
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.08.2009r.
  • ¡La vida es blanca!
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8411 dnia: Sierpień 02, 2013, 13:47:21 »
Tak samo jak Leoś z Neymarem.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8412 dnia: Sierpień 02, 2013, 14:08:10 »
Cytat: Nejdro
Tylko martwi mnie, że amatorka Sandro zaczyna blednąć przy Florentino, który chyba kiedyś pierdzielił, że szejki niszczą rynek.
Co za śmierdzący hipokryta. Przecież to on, do spółki z włoskimi klubami, które swego czasu prześcigały się w wielomilionowych transferach (choć część z nich była możliwa dzięki kupnie Zidane'a przez Real) rozpoczął spektakularne szastanie pieniędzmi. Różnica polega na tym, że Serie A z różnych powodów przestała to robić, a Perez praktykuje to nadal.

Ale niech sobie robi, co chce. Podwójnie miło będzie patrzeć na jego minę, jeśli Real znowu nic nie wygra, znowu zostanie odprawiony z kwitkiem z LM, a Bale w przypadku zasilenia "Królewskich" się nie sprawdzi - a z uwagi na niedawną taktykę Tottenhamu i styl gry Walijczyka zdziwię się, jeśli się sprawdzi (podobnie rzecz ma się zresztą z Neymarem).

Ronaldo przechodził do Realu w wieku Bale'a, a był nieporównywalnie bardziej doświadczony i lepszy...

Cytuj
To chyba najbardziej przepłacony piłkarz w historii.
Cóż, Ibrahimović przeszedł do Barcelony za 69 mln euro i Eto'o, który był wtedy wart przynajmniej 30 mln, a zabawił w niej rok i odszedł za bodajże 24.

Cytuj
Przecież zwróci się na koszulkach ::)
Najgorsze jest to, że wiele osób w to wierzy.
" border="0

Offline Nejdro

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Kwi 2012
  • location: Tychy
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 26.04.2012r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8413 dnia: Sierpień 02, 2013, 14:14:51 »
Neymar ciągle liże dupę Messiemu, więc pewnie z pocałowaniem ręki by sobie odpuścił wolne, ale i tak podejrzewam, że będzie bił te z lewej strony, jak to robi często Xavi. Do Bale'a pójdą pewnie te ochłapy, które dostawał Ozil, chyba że CR spierdzieli do United jakiegoś.

Cóż, Ibrahimović przeszedł do Barcelony za 69 mln euro i Eto'o, który był wtedy wart przynajmniej 30 mln, a zabawił w niej rok i odszedł za bodajże 24.

No fakt. Do teraz nie mogę przeboleć tego debilizmu.
Prawdziwą porażką nie jest przegrać, ale nie podjąć walki w ogóle.

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8414 dnia: Sierpień 02, 2013, 14:57:16 »
Labidzicie jakby to była wasza kasa. 120 mln za gracza wartego 50 mln to faktycznie dużo za dużo, ale co was to obchodzi ile Real wydaje. Po pierwsze nikt z nas nie zna sytuacji finansowej klubu, po drugie skąd wiadomo że Real da 120 mln Euro ? z As-a ?

Nederland, ty naprawdę nie widzisz różnicy gdy 200 mln na transfery wyda Real a gdy wyda je Monaco ?   A co do sprawdzenia się Neymara czy Bale to normalka, tak samo w BVB nie sprawdzi się Mchitarian i PEA tak ? Ale już Fernardinho sprawdzi się w City (40 mln) bo jest dobry i ograny w Europie. Kto nie idzie do PL albo z niej odchodzi nagle jest słabiutki
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8415 dnia: Sierpień 02, 2013, 15:35:03 »
Nie widzę, bo nie ma różnicy. Oba te kluby zainwestowały wielkie pieniądze, by powrócić na szczyt. Jedyna różnica jest taka, że Monaco naprawdę spadło na dno, a wielki Real nie mógł znieść tego, że nie wygrywa mistrzostwa i LM co roku. Bo kto to słyszał? Niektórzy rozgraniczają wielkie inwestycje na jakieś petrodolary, rusodolary i "pieniądze Realu", ale to bezcelowe. Dolar to dolar, euro to euro, funt to funt.

Marudzimy, bo ta kasa psuje rynek transferowy i jest wrzodem na światowym futbolu. Płacąc takie pieniądze, Perez i jemu podobni regularnie podbijają ceny zawodników i ich żądania finansowe. To bardzo niebezpieczny proces, który już jakiś czas temu przybrał niezdrowe rozmiary.

Neymar nie pasuje mi do Barcelony, bo jest gwiazdą potrzebującą blasku fleszy do życia tak jak Mr. Freeze z Batmana ujemnej temperatury, a wśród swoich nowych kolegów ma prawie samych świętojebliwych skromnisiów o charakterze zakonników. W Barcelonie nie ma miejsca dla takich jak on. Ostatni był Ibrahimović - wszyscy wiemy, jak skończył. Bale natomiast w Tottenhamie jest numerem jeden, największą gwiazdą zespołu, pod którą ustawiany był cały zespół i która na boisku miała nieograniczoną swobodę oraz nie była ograniczona żadną konkretną pozycją. W Realu po prostu nie będzie mógł liczyć na to samo. Głównie dlatego, że tam jest już Ronaldo.

Mchitarjan to zaś bardzo przemyślany transfer, różniący się od kupna Neymara i (prawdopodobnie) Bale'a głównie tym, że jest rozsądny. To bramkostrzelna "10", może nie pasująca moim zdaniem do Bundesligi, ale do BVB jak ulał. Klopp wiedział, co robi. Mimo że pobił rekord transferowy klubu, skorzystał z funduszy zyskanych ze sprzedaży Goetzego i tylko wymienił tryby w swojej maszynie. Przy odrobinie szczęścia Dortmund wcale nie odczuje straty swojego Judasza, zwłaszcza że już w zeszłym sezonie nierzadko lepiej od niego grał Reus.

O Fernandinho mówiłem tylko tyle, że ze względu na swoje doświadczenie jest wart ponad 30 mln w większym stopniu niż Illarramendi (co do którego szczerze się dziwiłeś, dodając że taka kwota transferu to nic niestosownego ::)), choć też został przepłacony - co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Mówiłem też, że Kevin Strootman powinien w takim razie kosztować 60 mln, ale nie kosztował - po prostu okazało się, że w przeciwieństwie do niektórych działaczy, władze Romy są rozsądne.

Kwota transferu Bale'a, jak i sam transfer zresztą, nie została jeszcze potwierdzona i nie wiadomo, czy Walijczyk w ogóle zmieni klub w lecie, ale cała sprawa jest bardzo możliwa. Perez nie raz już udowadniał, że banknoty mają dla niego podobną wartość, co papier toaletowy, a znając umiejętności Daniela Levy'ego w sprzedawaniu swoich zawodników, na kwocie mniejszej niż 100 mln euro się pewnie nie skończy.
     
Tak jak 2 czy 3 lata temu uważałem cię za jedną z najbardziej inteligentnych i najciekawszych osób tutaj, tak od jakiegoś czasu nie wiem, co w ciebie wstąpiło. Co tylko się odezwiesz, produkujesz jakieś bezduszne głupoty, będące wizytówką pojmowania piłki jako tylko i wyłącznie biznesu. Ogarnij się wreszcie, człowieku.
" border="0

Offline Dendi

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2013
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.01.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8416 dnia: Sierpień 02, 2013, 16:54:25 »
Nederland
Szastać pieniędzmi to możesz Ty, a nie Hiszpan, który dorobił się milionów na koncie, prowadzi jedną z największych firm budowlanych i kieruje klubem, który według innych szasta pieniędzmi, a rokrocznie odnotowuje największe zyski.

Dla Ciebie może to być szastanie, dla ludzi mądrzejszych w pełni przemyślane inwestycje. Tak chciałem tylko zauważyć.

Sam, jestem na nie dla Bejla w Realu, ale jak przyjdzie to myślę, że nie więcej niż za 70-80 mln €. Rok wstecz gazety również pisały o kwotach 40+ mln na transfer Modricia, a skończyło się na 30...

Cytuj
Jakiś wyscig chyba z Sandruszkiem robią kto bardziej zniszczy swój klub.
W jakim sensie?

Offline Nejdro

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Kwi 2012
  • location: Tychy
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 26.04.2012r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8417 dnia: Sierpień 02, 2013, 17:54:35 »
Neymar nie pasuje mi do Barcelony, bo jest gwiazdą potrzebującą blasku fleszy do życia tak jak Mr. Freeze z Batmana ujemnej temperatury, a wśród swoich nowych kolegów ma prawie samych świętojebliwych skromnisiów o charakterze zakonników. W Barcelonie nie ma miejsca dla takich jak on. Ostatni był Ibrahimović - wszyscy wiemy, jak skończył.

Daj mu szanse. Na razie zachowuje się przeciwnie do tego, co piszesz. Zresztą Neymar, w przeciwieństwie do Ibry, nie gra na pozycji, która jest obsadzona przez największą gwiazdę drużyny.

Sam, jestem na nie dla Bejla w Realu, ale jak przyjdzie to myślę, że nie więcej niż za 70-80 mln €.

Nie ma bata. Perez się napalił na Bale'a, jak pies na suczkę z cieczką, a Levy to kawał skurwiela, więc nie wiem czy nie skończy się na 120+. Może jeszcze dorzucą jakiegoś Koncentrao.
Prawdziwą porażką nie jest przegrać, ale nie podjąć walki w ogóle.

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8418 dnia: Sierpień 02, 2013, 18:33:41 »
W jakim sensie?
W takim, że ich ostatnie decyzje są lekko powiedziane nietrafne i pochopnie podejmowanie.

Wgl. niestety transfer coraz bliżej, zresztą ja powinienem się cieszyć, a mnie te ostatnie wydawane grube miliony przez Florention nie przekonują i zbytnio nie cieszą. Chociaż i tak generuje takie zyski, że z forsą nie ma kłopotu. Jestem ciekaw czy banki dadzą mu kredyt na przebudowę stadionu i miasteczko sportowe, jak on chce za 100+ mln chce sprowadzać jednego piłkarza. Jeśli Bale (zacząłem odnosić wrażenie, że już powoli pupilek Pereza) wypali w Realu, to wszyscy zapomną o kwocie, ale jeśli nie to sam będę za tym, żeby określić go niewypałem stulecia.

Offline Dendi

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2013
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.01.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8419 dnia: Sierpień 02, 2013, 20:31:06 »
Ale jakie decyzje(mówię o Perezie) są nietrafne i pochopne? Transfer Bejla z góry już przekreślasz, czy jak? Jak dla mnie na razie poczynania Pereza i spółki, no bo to również Zizou i Ancelotti mają w tym taki sam udział, są przemyślane i dobrze zaplanowane. Widać, że Carlito ma jakiś pomysł na tę drużynę, stąd zakupienie Illary, zostawienie Jese, Moraty i.t.d. Spokojnie naprawdę czas pokaże czy te ruchy są trafne, czy też nie trafne, pochopne czy też wprost przeciwnie. 
A z góry stawianie krzyżyka na tym wydaje mi się, trochę nie wiem, nie na miejscu, a na pewno jest to dziwne. Takie wróżenie z fusów.

Dodam, że ja osobiście ufam Perezowi co do strony ekonomicznej, a futbolowy nos Zizou i Carlo również mnie przekonuje.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2013, 15:03:56 wysłana przez Dendi »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8419 dnia: Sierpień 02, 2013, 20:31:06 »