Autor Wątek: Real Madryt - transfery, newsy  (Przeczytany 1401060 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9500 dnia: Sierpień 23, 2015, 23:22:42 »
Jakbym był zgryźliwy to powiedziałbym, że Barcelonie strzelać karnych nie kazano, no ale po co miałbym to robić. Ja już się nauczyłem, że Real jest jedną z tych drużyn, którą omijam szerokim łukiem przy obstawianiu.

Nie tyle Sporting okazał się tak dobry dziś (choć w jakiejś części też), co brak pomysłu z przodu - na szczęście Modrić i Isco nadrabiali, chociaż i to nie pomogło.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2015, 23:25:54 wysłana przez Mejor »

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9501 dnia: Sierpień 24, 2015, 12:43:27 »
Oglądałem drugą połowę i powiem, że nie było źle. Atak pozycyjny wyglądał całkiem nieźle chociaż do ideału brakuje wiele. Kovacić pokazał się z dobrej strony, jak na pierwszy mecz całkiem nieźle. Brawa dla Gijon, taka intensywność grania, 90 minuta, a chłopaki dalej popierdzielali. Za tydzień z Betisem, damy radę.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9502 dnia: Sierpień 24, 2015, 17:33:05 »
Real zaczął tak jak Juventus. Ponad 20 bramkowych sytuacji i nic nie wpadło. Z kolei przeciwnicy 1 klarowna sytuacja i gol - w przypadku Udine, bo ta bramka Sportingu tez mogłaby być uznana.
" border="0" border="0

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9503 dnia: Sierpień 24, 2015, 18:05:59 »
Gdyby sędzia uznał to nie można byłoby mieć do niego pretensji. Tak samo gdyby zagwizdał po faulu na CR w polu karnym. Może nie było to ewidentne, ale w tej lidze dyktowano już nie jednego karnego za takie coś.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9504 dnia: Sierpień 24, 2015, 18:13:52 »
Tylko powiedz mi, jak C. Ronaldo ze swoją masą ciała i sylwetką może przewracać się w polu karnym przy tak lekkim kontakcie...? Ostatnio jakiś geniusz wrzucił na meczyki porównanie sylwetki C. Ronaldo z... Ronaldo. Z tym, że jak "real" Ronaldo był kopany i szarpany za koszulke przez dwóch-trzech rywali, to się nie przewracał, tylko leciał dalej. Od razu przypomina mi się jego najlepsza bramka w karierze z <a href="">Compostelą[/url]. Ciekawe ile razy CR byłby już na ziemi w tej sytuacji z płaczącą miną i rozłożonymi rękoma w kierunku sędziego?

A poza tym La Liga niema goalline?
" border="0" border="0

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9505 dnia: Sierpień 24, 2015, 22:16:48 »
Mejor muszę zasmucić może i zdenerwować, ale Cris tam symulował :)

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9506 dnia: Sierpień 24, 2015, 22:32:14 »
Tylko powiedz mi, jak C. Ronaldo ze swoją masą ciała i sylwetką może przewracać się w polu karnym przy tak lekkim kontakcie...? Ostatnio jakiś geniusz wrzucił na meczyki porównanie sylwetki C. Ronaldo z... Ronaldo. Z tym, że jak "real" Ronaldo był kopany i szarpany za koszulke przez dwóch-trzech rywali, to się nie przewracał, tylko leciał dalej. Od razu przypomina mi się jego najlepsza bramka w karierze z <a href="">Compostelą[/url]. Ciekawe ile razy CR byłby już na ziemi w tej sytuacji z płaczącą miną i rozłożonymi rękoma w kierunku sędziego?

A poza tym La Liga niema goalline?
Artur, mówisz tak jakbyś nie oglądał meczów prawie przez ostatnie 10 lat z udziałem Neymara, Di Marii, Suareza, Robbena, CR i innych, których nie chce mi się wymieniać już. Przeanalizowałem sytuację jeszcze raz i faktycznie karnego nie powinno być, co nie zmienia faktu, że w przeszłości dyktowano jedenastki za takie coś (pojedyncze przypadki, ale jednak). Gdyby wtedy Luis Nazario położył się to na pewno dostałby zasłużony faul, ale piłkarze dawniej grali do gwizdka sędziego, a nie do gwizdka w głowie, którym sami sobie wyznaczają czy było przewinienie czy nie. Zresztą piłkarze nie od dziś zaczęli stosować swoje "sztuczki", a sędziowie często się nabierają. Futbol idzie do przodu, przepisy też.

Nie, La Liga pod względem techniki jest daleko i nawet nie może porównywać się do Premier League.


Mejor muszę zasmucić może i zdenerwować, ale Cris tam symulował :)
To co wyżej pisałem. Na jednej/dwóch powtórkach telewizyjnych wyglądało to bardziej przekonująco. Obejrzałem dopiero teraz w internecie.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9507 dnia: Sierpień 25, 2015, 02:20:24 »
Co to ma wszystko do rzeczy? Wymieniłeś tych wszystkich najlepszych aktorów - nurków typu Neymar, C. Ronaldo i co? Czy zasady dot. fauli przez tą dekadę jakoś się zmieniły? Nie, to piłkarz się zmienili i zrobili z siebie pindo - lindy, a sędziowie to kupują, bo tak wypada. To jak to stwierdziłeś "futbol idzie do przodu" nie oznacza, że wiąże się to z progresem, bo jest coraz gorzej. Przymykajmy na to wszystko oko i za 10 lat futbol pójdzie jeszcze bardziej "do przodu"
" border="0" border="0

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9508 dnia: Sierpień 25, 2015, 17:01:08 »
To, że obecnie są najbardziej topowymi graczami na świecie. Jeśli na najwyższym poziomie gwiżdże się takie "faule", a zawodnicy tak się zachowują to analogicznie można przyjmować to jako pewną normę. Inaczej gdyby takie coś działo się w ligach okręgowych. Skoro sędziowie to kupują to widocznie przepisy na to pozwalają.

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9509 dnia: Sierpień 25, 2015, 21:08:42 »
Dodam jeszcze, że Neymar już nie jest nurkiem ;D I zrobił się twardszy w grze niż aktualnie jest Ronaldo co dziwne bo jego ciało jest dobrze zbudowane w przeciwieństwie do Neymara.

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9510 dnia: Sierpień 25, 2015, 22:41:23 »
Nie jest chyba od wczoraj. Ostatni mecze w LM tylko to potwierdzały. Zresztą nie chodzi mi tylko o jakieś symulowanie, a o zwyczajne buractwo (nie potrafię tego inaczej nazwać) i cwaniactwo chociażby w Copa America i meczu z Juve. Autentycznie wierzyłem, że mimo jego porywczego charakteru, zarabianych milionów, bycia kapitanem kadry narodowej (o zgrozo), a to wszystko w tak młodym wieku poradzi sobie z tym. Widać, że jeszcze nie teraz.

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9511 dnia: Sierpień 25, 2015, 22:59:12 »
Neymar racja zachowuje się czasem chamsko, ale kiedy ostatni raz symulował? Chyba w sezonie 2013/14 bo w poprzednim nie była żadnego takiego ''zagrania'' chyba że coś mnie ominęło...

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9512 dnia: Sierpień 26, 2015, 00:44:35 »
Nie oglądam meczów Barcelony w lidze, więc nie mam prawa pamiętać i wymieniać, ale w LM, spotkaniach z Realem i w kadrze znajdą się perełki.

Spoiler for Hiden:

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=414468d5dd4cb48979cb32bdbb0af750&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=414468d5dd4cb48979cb32bdbb0af750&amp;action=login">LOGOWANIE</a> - faul był wcześniej, a nie wtedy kiedy się położył

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9513 dnia: Sierpień 26, 2015, 00:57:44 »
To, że obecnie są najbardziej topowymi graczami na świecie. Jeśli na najwyższym poziomie gwiżdże się takie "faule", a zawodnicy tak się zachowują to analogicznie można przyjmować to jako pewną normę. Inaczej gdyby takie coś działo się w ligach okręgowych. Skoro sędziowie to kupują to widocznie przepisy na to pozwalają.
To tak, jakbyś powiedział, że jeżeli w FIFIE korupcja stała się na porządku dziennym, to analogicznie można już przyjmować sprzedawczyków w futbolu, jako pewnego rodzaju normę, nieodbiegającą od wykroczenia...
A tak nie jest, bo są pewne ZASADY. I ZASADY obowiązują wszystkich. Każdy arbiter wie, że Cristiano Ronaldo to zwykły nurek, który tylko szuka odgwizdania fauli przy bliskim kontakcie i używa swojego statusu jednego z największych gwiazdorów w historii futbolu do wywarcia presji na arbitrze głównym, by ten zagwizdał na wapno. Gdyby na jego miejscu był pan Franek Leja, to nie byłoby mowy o jakimkolwiek karnym, bo sędzia nie miałby jakiekolwiek presji. Dla mnie proste, jak 1+2.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2015, 01:01:19 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9514 dnia: Sierpień 26, 2015, 03:03:03 »
Popatrz na posturę Neymara. On ma prawo po takim kontakcie upaść. Ronaldo znów nie powinien... Z tego co widzę na tych filmikach to albo był lekko wytrącany z równowagi lub lekko popchnięty co przy wadze Neymara prowadzi do upadku.

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9515 dnia: Sierpień 26, 2015, 09:43:04 »
Ronaldo z taką posturą fizyczną jest nurkiem? Mogę to skomentować tylko w jeden sposób: żenada. Neymar zresztą też nie lepszy, rzeczywiście chucherko, ale to nie znaczy, że ma nie jeździć na dupie. Straszne panienki i oszuści.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline DamianLP

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2015
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.07.2015r.
  • NSNP
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9516 dnia: Sierpień 26, 2015, 10:33:50 »
Powiem Wam, że w tym sezonie ani Real nie wygra ligi (brak trenera), ani Barcelona (brak obrony). W Lidze Mistrzów pewnie Bayern lub Chelsea wygra, ewentualnie Man Utd.
P E S N E X T . P L - Zapraszam i polecam ~ Jakub Wawrzyniak

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9517 dnia: Sierpień 26, 2015, 11:35:56 »
Powiem Wam, że w tym sezonie ani Real nie wygra ligi (brak trenera), ani Barcelona (brak obrony). W Lidze Mistrzów pewnie Bayern lub Chelsea wygra, ewentualnie Man Utd.

Dzięki, że nam to powiedziałeś. Teraz nie musze oglądać La Liga bo wiem, że ani Barca ani Real ligi nie wygra. A no i Liga Mistrzów idę obstawić na Bayern lub Chelsea.  ::)

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9518 dnia: Sierpień 26, 2015, 11:50:24 »
Powiem Wam, że w tym sezonie ani Real nie wygra ligi (brak trenera), ani Barcelona (brak obrony). W Lidze Mistrzów pewnie Bayern lub Chelsea wygra, ewentualnie Man Utd.
To popłynąłeś trochę.

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9519 dnia: Sierpień 26, 2015, 12:31:53 »
United bez napastnika i z Van Gaalem ma wygrać Champions League? :o ::) Mój typ na niespodziankę w LM to Atletico.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9519 dnia: Sierpień 26, 2015, 12:31:53 »