Autor Wątek: Real Madryt - transfery, newsy  (Przeczytany 1401788 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9580 dnia: Listopad 21, 2015, 20:06:35 »
Jasne, przecież nie zmuszam was, byście tego meczu nie oglądali. Po prostu mówię, jak ja uważam. Dosadnie i szczerze.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9581 dnia: Listopad 21, 2015, 20:26:01 »
Przed oczyma widniała mi manita, na szczęście Munir jest kibicem Realu. Wszyscy dno, środek pola przestał istnieć, że aż się prosi o powrót Carletto. Dziury między formacjami przeraźliwie duże, kwartet w ataku nie istniał. Isco, który więcej zdziałał niż hrabia z Walii czy Ronaldo. Prócz jego dryblingów zaliczył także jakiekolwiek chęci i wkurwien*e . Zasłużona wygrana Barcy.

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9582 dnia: Grudzień 20, 2015, 17:57:26 »
No to Bale się rozszalał, teraz czas na zimowy sen.

Wkurzać mnie będzie sztuczne wychwalanie Realu i Beniteza. Grają ujowo i gdyby nie fakt, że Tito zachował się jak idiota i swoje 3 grosze musiał dorzucić Pan Sędzia, nie byłoby wcale kolorowo. 10-2 to wynik który nie powinien zdarzyć się w futbolu na takim poziomie, Paco Jemez wpuszcza Rayo powoli do Segunda. Nie czas na takie granie, nie czas na pokazywanie jaj.

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9583 dnia: Styczeń 04, 2016, 20:12:17 »
Zidane już oficjalnie, mimo że bez trenerskiego doświadczenia, to jestem zadowolony jednak.

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9584 dnia: Styczeń 05, 2016, 15:08:39 »

Offline veeq.

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 20.02.2014r.
  • HM¡
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9585 dnia: Styczeń 17, 2016, 18:13:03 »
Drugie zwycięstwo Realu pod wodzą ZZ. Jasne można powiedzieć, że z takimi przeciwnikiem 5-1 to żaden wyczyn, ale warto pamiętać, że 19 kolejek temu Benitez z tym samym rywalem zremisował 0-0. Mówi się o dwóch obliczach zespołu w tym meczu, ale po co się forsować i niepotrzebnie szarżować w drugiej połowie skoro spotkanie na dobrą sprawę było zamknięte już po pierwszej odsłonie.

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9586 dnia: Styczeń 17, 2016, 18:50:16 »
Szczerze to nie wiem jak można w dojrzałym wieku kibicować Realowi albo Barcelonie, albo innemu Manchesterowi. Jesteśmy od lat dymani przez tych wielkich, nawet o "Ligę Mistrzów" z łaską pozwalają nam grać w eliminacjach (celowo dałem cudzysłów, aby podkreślić, jak śmieszna jest formuła tych rozgrywek; niby LM, a mistrz Polski nie gra, za to 4 kluby z Anglii mogą). Oglądamy te ich mecze, a wyróżniającego piłkarza podkradają nam jakieś kluby z 2.lig angielskich czy niemieckich. Jeszcze nam narzucają: "Szkolcie młodych adeptów"... Taa, a my wam ich zabierzemy za grosze. Paranoja. Jak ma się poziom podnieść, jak dostajemy ochłapy, nie wpuszczają nas na salony i tłumaczą że u "nas jest wielki poziom, zasłużyliśmy sobie na to". Tak, ale na pewno nie zasłużyliście na ruchanie jak Mariolę na potańcówce w Remizie mniejszych klubów. Od czasu do czasu jakiś kopciuszek zrobi piękną historię, i to ma wystarczyć, bo na więcej im nie pozwolimy. Dlatego dla mnie paranoją jest kibicowanie tym klubom. To tak jakby popierać politykę Niemców, będąc Polakiem: wszystko koniec końców blokuje jeden problem - nie dostaliśmy od nich ani centa za straty wywołane II wojną światową.

Wiem, że trochę odbiegłem od tematu, ale posucha straszna więc proszę nie usuwać posta, może nawiąże się jakaś dyskusja (na pewno, np. "wolę La Ligę niż tych parodystów z Eklapy" - "tylko że nie zastanowiłeś się nad związkiem przyczynowo-skutkowym takiej sytuacji).

A tak żeby nie było - Zidane'a w Realu to można będzie oceniać za rok. Takie moje zdanie.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline veeq.

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 20.02.2014r.
  • HM¡
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9587 dnia: Styczeń 17, 2016, 23:53:10 »
Oj uniosłeś się niesamowicie. Oglądając mecze nie zastanawiam się czy ktoś dyma słabsze drużyny czy też nie. Oglądam mecz dla samej gry. To jest odwieczne prawo - silny osobnik czy też silna organizacja zawsze będzie miała przewagę na tymi mniejszymi jednostkami, więc proszę Cię nie dziw się, że słabsze ligi jak np. nasza Ekstraklasą są traktowane jak chłopcy do bicia. Różnica poziomów pomiędzy naszą rodowitą ligą, a choćby ligą hiszpańską czy angielską jest gigantyczna i na prawdę nie każdy ma ochotę oglądać jak kilkunastu gości zamiast pokazać kawałek fajnej techniki i umiejętności to kopie się po głowach nazywając się przy tym "piłkarzami". Jak będę spragniony takiego poziomu gry to wyjdę sobie na osiedlowe boisko i sam pokopię z grupką kolegów.

Bardzo bym chciał aby Polska liga dorównywała poziomem tym zagranicznym, ale na chwilę obecną nam do tego daleko. Wspomniałeś o Lidze Mistrzów i braku udziału w tej imprezie polskich zespołów. Jak łatwo wywnioskować po samej nazwie jest to liga "mistrzów", czyli najlepszych i najsilniejszych drużyn w Europie. Przyznaj szczerze czy widzisz Legię pomiędzy taki zespołami jak Real, Bayern, Barcelona, Juventus czy PSG?! Nasi krajowi "mistrzowie" nie potrafią nawet przejść przez kwalifikacje, a co dopiero gdyby mieli zagrać od razu w fazie grupowej. Skończyłoby się to jak w tegorocznej edycji z izraelskim Maccabi Tel Awiw (wszystkie mecze przegrane i bilans bramek -15).

Na szacunek i uznanie oraz liczne pokłady kibiców trzeba sobie zapracować. Ani Legia, ani Lech ani żaden polski zespół tego nie dokona, z jednej prostej przyczyny - ich gra wygląda miernie, nużąco po prostu słabo...

Nie ukrywam, że zdecydowanie z większym zadowoleniem i poczuciem patriotyzmu kibicowałoby mi się którejś z naszych polskich ekip, ale na prawdę nie mam ochoty dopingować zespołom, które prezentują niewiele wyższy poziom od ligi podwórkowej.

Możesz mnie uważać za "sezonowca" i bachora, który kibicuje tylko zespołom osiągającym sukcesy, ale na tym to polega. Dopingując komuś musisz mieć jakiś powód, w moim przypadku jest to atrakcyjność samej gry i ewentualnie sympatia do ludzi otaczających się wokół klubu. Prawię od 11 lat sympatyzuje Realowi, od kilku ostatnich lat także interesuje się losami Valencii, miło jest poznać historię klubów, obserwować ich grę, analizować błędy. Oczywiście wszystkim zespołom zdarzają się gorsze chwile i co za tym idzie gra przestaje być już tak atrakcyjna, ale mimo tego dołka drużyny z silniejszych lig nie schodzą poniżej pewnego poziomu, poziomu którego choćby polskie zespoły jeszcze nawet nie osiągnęły. Upraszczając - wolę obejrzeć przeciętny bądź nawet słaby mecz pomiędzy Valencią i Atletico niż  "wielki hit" polskiej ekstraklasy Legia - Lech.

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9588 dnia: Styczeń 18, 2016, 12:35:11 »
Cytat: veeq
Oj uniosłeś się niesamowicie.
Bo nie lubię, jak mój kraj jest dymany, w  czymkolwiek.

Cytuj
Oglądając mecze nie zastanawiam się czy ktoś dyma słabsze drużyny czy też nie.
To szkoda, bo moim zdaniem każdy powinien się zastawiać nad taką sprawą, nie mówię udręczać, ale należałoby się tym zainteresować.

Cytuj
Oglądam mecz dla samej gry.
Ja dla emocji, a na moje są one większe w Ekstraklasie niż w BBVA. Oczywiście, najlepsza jest Premier League, bo tam każdy może z każdym wygrać, a każdy mecz jest świetny.

Cytuj
więc proszę Cię nie dziw się, że słabsze ligi jak np. nasza Ekstraklasą są traktowane jak chłopcy do bicia. Różnica poziomów pomiędzy naszą rodowitą ligą, a choćby ligą hiszpańską czy angielską jest gigantyczna i na prawdę nie każdy ma ochotę oglądać jak kilkunastu gości zamiast pokazać kawałek fajnej techniki i umiejętności to kopie się po głowach nazywając się przy tym "piłkarzami".
Dziwię się, bo niby dlaczego na to zasługujemy? Zrozumiałeś chory związek, układ, który przedstawiłem?

Cytuj
Jak łatwo wywnioskować po samej nazwie jest to liga "mistrzów",
Po mojemu, jak łatwo wywnioskować, powinny to być rozgrywki w których udział biorą mistrzowie wszystkich europejskich lig. Ale co ja tam wiem.

Cytuj
Skończyłoby się to jak w tegorocznej edycji z izraelskim Maccabi Tel Awiw (wszystkie mecze przegrane i bilans bramek -15).
To też wytłumaczyłem na przykładzie "Kopciuszka". Gdyby nie odbierano mistrzowi Polski możliwości gry kosztem np. czwartego klubu w Anglii, nasze kluby szybciej by się rozwijały. To tak jak z korporacjami, ja tam nie widzę logiki.

Cytuj
le na prawdę nie mam ochoty dopingować zespołom, które prezentują niewiele wyższy poziom od ligi podwórkowej.
Czyli - bez urazy - nie jesteś żadnym kibicem, tylko fanem dobrej piłki.

" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9589 dnia: Styczeń 18, 2016, 17:31:11 »
Wszystko rozgrywa się na szczeblu finansowym przecież. Polskie kluby są zwyczajnie za biedne, żeby reprezentować wyższy szczebel piłkarski. Oczywiście można to w jakimś stopniu ominąć przez dobry skauting i szkolenie (co też liczy się z kosztami, ale są one w zasięgu każdego szanującego się klubu), jednak wpadamy w błędne koło, ponieważ kiedy trafi nam się piłkarz z wielkim potencjałem, to polityką każdego polskiego klubu jest drogo go sprzedać. W 90% przypadkach taki piłkarz, albo nie adaptuje się w zagranicznym klubie i tuła się po całej piłkarskiej Europie, albo wraca do Polski i o dziwo nie reprezentuje wcześniejszego poziomu. Zresztą Ekstraklasa jest za mało medialną ligą, żeby uznani zagraniczni gracze chcieli się tutaj przeprowadzać, co niewątpliwie pomogłoby w awansie do europejskich pucharów i tym samym poziom uznania dla naszej ligi wzrósłby. Cały czas błędne koło.

Jeśli mowa już o pieniądzach, to niedawno usłyszałem, że od nowego roku w Premier League wchodzi nowy podział pieniędzy z praw telewizyjnych dla klubów. Najwięcej zarobią najlepsze zespoły, a są to kwoty ok. 180 mln, natomiast najsłabsze zespoły ok. 130mln. I rozumiem, że PL to pod względem marketingowym niedościgniona przez nikogo liga na świece, ale to pokazuje tylko czego nam brakuje. Skoro osiągnięciem finansowym dla polskiego klubu jest awans do Ligi Mistrzów, gdzie kwota oscyluje w granicach 8 mln, to ewidentnie obrazu, że a) po prostu potrzeba więcej pieniędzy i b) potrzeba ludzi, którzy znają się na ich zarządzaniu, bo nawet kiedy polska drużyna osiąga jakikolwiek sukces w europejskich pucharach (w tym przypadku Liga Europejska, a sukcesem jest wyjście z grupy) nie przekłada się to na ulepszenie zespołu w następnym roku i pobicie wyniku sportowego i finansowego.

Szczerze to nie wiem jak można w dojrzałym wieku kibicować Realowi albo Barcelonie, albo innemu Manchesterowi.
Szczerze to ja nie wiem jak można takie coś pisać. To tak jakby powiedzieć: ja nie wiem jak w dojrzałym wieku mogą podobać się komuś Gwiezdne Wojny. Drużyny sportowe i filmy mają fanów na całym świecie. Zarabiają miliony, wyznaczają trendy itp. i nie chodzi mi o to, aby każdy to lubił, ale zrozumiał że to może być najwyższa światowa półka, czy tego chce czy nie.

Jesteśmy od lat dymani przez tych wielkich, nawet o "Ligę Mistrzów" z łaską pozwalają nam grać w eliminacjach (celowo dałem cudzysłów, aby podkreślić, jak śmieszna jest formuła tych rozgrywek; niby LM, a mistrz Polski nie gra, za to 4 kluby z Anglii mogą). zastanowiłeś się nad związkiem przyczynowo-skutkowym takiej sytuacji).
I to jest to co pisałem u góry; potencjał finansowy. Wiadomo, że taki Arsenal przyciągnie więcej kibiców, a co za tym idzie i pieniędzy, niż jakikolwiek mistrz Polski czy innej podobnej ligi.

Oglądamy te ich mecze, a wyróżniającego piłkarza podkradają nam jakieś kluby z 2.lig angielskich czy niemieckich. Jeszcze nam narzucają: "Szkolcie młodych adeptów"... Taa, a my wam ich zabierzemy za grosze. Paranoja. Jak ma się poziom podnieść, jak dostajemy ochłapy, nie wpuszczają nas na salony i tłumaczą że u "nas jest wielki poziom, zasłużyliśmy sobie na to". Tak, ale na pewno nie zasłużyliście na ruchanie jak Mariolę na potańcówce w Remizie mniejszych klubów.
Bez poświęcenia nie ma zwycięstwa, a skoro chcemy aspirować nie tylko do najlepszych, ale i tych bardziej przeciętnych w Europie, to najpierw wypadałoby awansować po 19 latach do LM. Jesteśmy krajem, który najdłużej próbuje wrócić do tych rozgrywek, a to o czymś świadczy.

Dlatego dla mnie paranoją jest kibicowanie tym klubom. To tak jakby popierać politykę Niemców, będąc Polakiem: wszystko koniec końców blokuje jeden problem - nie dostaliśmy od nich ani centa za straty wywołane II wojną światową.
Komu kibicować skoro własne podwórko zawodzi? Owszem kibicuję polskim drużynom w każdym ważnym meczu, ale co z tego skoro brak im powtarzalności.

A tak żeby nie było - Zidane'a w Realu to można będzie oceniać za rok. Takie moje zdanie.
Albo za pół roku, bo więcej nie oczekuję, no chyba że wygra jakiś puchar lub gra zespołu zbliży się do tej za czasów Anchelottiego.

Po mojemu, jak łatwo wywnioskować, powinny to być rozgrywki w których udział biorą mistrzowie wszystkich europejskich lig. Ale co ja tam wiem.
Kto oglądałby mecz (określany jako hit) pomiędzy mistrzem np. Serbii i Austrii. Za nic nie zrezygnowałbym dla takiego spotkania "mistrzów" z meczu np. 2 drużyny hiszpańskiej z 4 drużyną angielską. Poziom sportowy przełożyłby się na finanse UEFY, która nie dopuściłaby do tego.

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9590 dnia: Styczeń 18, 2016, 19:15:38 »
Cytuj
Wszystko rozgrywa się na szczeblu finansowym przecież.
Dokładnie, a my jesteśmy obrabiani, bo nie dostajemy nigdzie szansy.

Cytuj
to polityką każdego polskiego klubu jest drogo go sprzedać.
Taką politykę wymusili na nas giganci.

Cytuj
Cały czas błędne koło.
Moim zdaniem błędnym kołem jest obecny format europejskich pucharów. Ale to moje zdanie.

Cytuj
Najwięcej zarobią najlepsze zespoły, a są to kwoty ok. 180 mln,
Widzisz te kwoty, więc o czym my tu gadamy?

Cytuj
ja nie wiem jak w dojrzałym wieku mogą podobać się komuś Gwiezdne Wojny.
To zdanie wyrwałeś mi z ust.  ;D

Cytuj
Szczerze to ja nie wiem jak można takie coś pisać.
Normalnie, wystarczy uznać, że piszący takie zdania właśnie tak uważa. Nie musisz się z tym zgadzać.

Cytuj
Wiadomo, że taki Arsenal przyciągnie więcej kibiców, a co za tym idzie i pieniędzy, niż jakikolwiek mistrz Polski czy innej podobnej ligi.
Cały czas piszę, dlaczego tak jest...

Cytuj
Bez poświęcenia nie ma zwycięstwa, a skoro chcemy aspirować nie tylko do najlepszych, ale i tych bardziej przeciętnych w Europie, to najpierw wypadałoby awansować po 19 latach do LM. Jesteśmy krajem, który najdłużej próbuje wrócić do tych rozgrywek, a to o czymś świadczy.
Tutaj też zdania nie zmienię - Liga Mistrzów to Liga Mistrzów Koniec pieśni.

Cytuj
Komu kibicować skoro własne podwórko zawodzi?
Kibicowanie nie polega na wspieraniu najlepszych drużyn, nawet wręcz przeciwnie. To żadna agresja względem Was, nawet do końca się z tym nie zgadzam, ale coś z tym jest: Zarzeczny napisał kiedyś, że "ludzie inteligentni zaczynają prędzej czy później kibicować słabym drużynom, są na to skazani".

Cytuj
Poziom sportowy przełożyłby się na finanse UEFY, która nie dopuściłaby do tego
Czyli widzę, że nie wytłumaczę Wam dlaczego nie chcę żeby nawet w piłce rządziły "zorganizowane grupy przestępcze".

Tak nawiasem, wreszcie coś się tutaj dzieje  :)


« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2016, 19:16:08 wysłana przez hose444 »
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline ice123

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.01.2016r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9591 dnia: Styczeń 21, 2016, 07:55:07 »







Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9592 dnia: Kwiecień 03, 2016, 13:09:23 »
Real wczoraj pierwszy raz od pięćdziesięciu lat, czy coś takiego, wygrał z Barcą na Camp Nou, mimo, że pierwsi stracili bramkę, przegrywając. Nie oglądałem tego meczu, nie oglądałem nawet Legii z Lechią, ani Tottenhamu z The Reds, ani nawet Derbów Rzeszowa, wolałem zrobić coś bardziej pożytecznego, np. zęby umyć. A tak serio, to dzisiaj się zaczyna prawdziwe granie for me, czyli Wisła - Ruch. No nie powiem, liczę na kolejne trzy punkty Wisełki. Z wczorajszego dnia żałuję ligi angielskiej, bo to jest porządna piła, dla mnie bezdyskusyjnie najlepsza liga świata. Ci cali Messi, Ronaldo, Neymar czy Suarez, to tacy chłopcy w krótkich spodenkach, dla mnie nuda, a nie futbol. A na Wyspach się dzieje - Lester, Totenham, Liverpool i tak dalej. Jest moc. Do tego nasi kopacze, raczej bramkarze, bo Wasyl to z ławki mecze ogląda, ale i tak jest oczywiście najlepszy (mam inną definicję tego słowa, jeśli ktoś zainteresowany, mogę powiedzieć jaką). A, byłbym zapomniał, mamy ananaska na boisku, ale w Championship, czyli najlepszego piłkarza świata Michała Żyrę. Ale wracając do Premier League - ale mi się podobają te mecze, a jak już piłę bierze Kane albo Vardy, to już w ogóle poezja. Taka rąbana poezja.

Takie to wszystko przeciekawe. Jeden woli kłócić się, kto lepszy: Barcelona czy Real? A ja wolę zaśpiewać: "Barcelona, Barcelona, stara ku>>wa pier___olona! Na Real też bym coś rzucił, ale nic mi się nie przypomina.



« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2016, 13:16:34 wysłana przez hose444 »
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9593 dnia: Kwiecień 05, 2016, 15:08:32 »
Real wczoraj pierwszy raz od pięćdziesięciu lat, czy coś takiego, wygrał z Barcą na Camp Nou, mimo, że pierwsi stracili bramkę, przegrywając. Nie oglądałem tego meczu, nie oglądałem nawet Legii z Lechią, ani Tottenhamu z The Reds, ani nawet Derbów Rzeszowa, wolałem zrobić coś bardziej pożytecznego, np. zęby umyć. A tak serio, to dzisiaj się zaczyna prawdziwe granie for me, czyli Wisła - Ruch. No nie powiem, liczę na kolejne trzy punkty Wisełki. Z wczorajszego dnia żałuję ligi angielskiej, bo to jest porządna piła, dla mnie bezdyskusyjnie najlepsza liga świata. Ci cali Messi, Ronaldo, Neymar czy Suarez, to tacy chłopcy w krótkich spodenkach, dla mnie nuda, a nie futbol. A na Wyspach się dzieje - Lester, Totenham, Liverpool i tak dalej. Jest moc. Do tego nasi kopacze, raczej bramkarze, bo Wasyl to z ławki mecze ogląda, ale i tak jest oczywiście najlepszy (mam inną definicję tego słowa, jeśli ktoś zainteresowany, mogę powiedzieć jaką). A, byłbym zapomniał, mamy ananaska na boisku, ale w Championship, czyli najlepszego piłkarza świata Michała Żyrę. Ale wracając do Premier League - ale mi się podobają te mecze, a jak już piłę bierze Kane albo Vardy, to już w ogóle poezja. Taka rąbana poezja.

Takie to wszystko przeciekawe. Jeden woli kłócić się, kto lepszy: Barcelona czy Real? A ja wolę zaśpiewać: "Barcelona, Barcelona, stara ku>>wa pier___olona! Na Real też bym coś rzucił, ale nic mi się nie przypomina.

Zluzuj majty troszeczkę... Bo na tak szanowanego użytkownika tej strony i byłego członka załogi takie słowa są niestosowne... ;)

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9594 dnia: Kwiecień 05, 2016, 17:50:52 »
Wydaje mi się, że to Ty powinieneś zluzować, bo ja jestem wyjątkowy wylajtowany. Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Tak to jest, jak się piszę opinię, cokolwiek, inaczej, w poprzek.

Tak w ogóle to co słychać?  ^-^
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9595 dnia: Kwiecień 24, 2016, 12:02:36 »
Mówiąc najbardziej szczerze jak tylko potrafię, nigdy nie wierzyłem w teorie spiskowe w piłce, że zarząd ligi czy sędziowie mogą faworyzować jakąś drużynę. I chociaż nadal w to wątpię, to jednak może należy się temu przyjrzeć z czystej ciekawości. Ot tak, dla zobaczenia samych statystyk i nie rozstrzygania czy należało się czy nie.
Spoiler for Hiden:
Drużyna              Rzuty karne        Czerwone kartki
FC Barcelona           19:1 (+18)        8:1 (+7)
Atlético Madryt         2:1 (+1)           4:3 (+1)
Real Madryt             9:4 (+5)            4:5 (-1)


Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9596 dnia: Kwiecień 24, 2016, 12:36:42 »
Kto ustala wynik meczu? Sędzia. Po wcześniejszym porozumieniu, rzecz jasna.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9597 dnia: Maj 29, 2016, 00:36:00 »
Nie pamiętam, a przynajmniej ciężko mi przypomnieć sobie, kiedy ostatni raz Real tak cierpiał na boisku, a ostatecznie odniósł sukces. Kontrowersji sporo, ale emocji jeszcze więcej - dla mnie szczególnie.

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9598 dnia: Maj 29, 2016, 12:33:30 »
Oblak w ogóle nie rzucał się po piłkę, a przecież bramkarzem jest dobrym... Pepe totalny pajac, nie wiem, dlaczego nie dostał drugiej żółtej za bezczelną symulkę. Albo wiem - przepisy...

Ogólnie widowisko ciekawe. Szkoda, że nie wygrało Atletico, ale widocznie Leicester wyczerpało ilość piłkarskiego romantyzmu w tym sezonie. Naprawdę żal mi Simeone i jego bandy, zasługiwali na to zwycięstwo.

Coś czuję, że teraz tak to będzie wyglądać (FM 12 jak zawsze był bezbłędny) - 2014 - Real, 2015 - Barcelona, 2016 - Real, 2017 - Barcelona, 2018 - Real, i tak dalej.

Teraz panowie sparingi przez Euro i za niecałe dwa tygodnie jedziemy z koksem - a po mistrzostwach od razu Ekstraklasa. Przynajmniej nie będzie pustki futbolowej.

" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9599 dnia: Czerwiec 20, 2016, 01:46:18 »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9599 dnia: Czerwiec 20, 2016, 01:46:18 »