Autor Wątek: Real Madryt - transfery, newsy  (Przeczytany 1390139 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Offline MaticSergio

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 608
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.05.2009r.
  • OF-maker
Real Madryt - transfery, newsy
« dnia: Lipiec 29, 2009, 22:45:01 »
Zgodnie z opiniami innych załozyłem wątek by tutaj wszyscy fani Realu mogli komentowac mecz, transfery, i informacje na temat Realu ! Jak sie podaba taki pomysł?

Przewidywane stroje Real Madryt na sezon 10/11 ;)

home



away







                     NEWS:                                            TRANSFERY:                                       
   
1.Klub zarobił 92,5 mln euro na sprzedaży                   1.Joselu - wzmocnienie na przyszłosc
2.Van der Vaart zostaje w Madrycie                          2.Oficjalnie: Miguel Torres piłkarzem Getafe CF!




       


WYWIAD Z CASILLASEM
Kiedy zamierzasz zgolić brodę?
Sam nie wiem. Naprawdę. Od pewnego momentu przestałem się po prostu golić. Zapuściłem ją aż do teraz.

Myślałem, że powiesz mi, że zgolisz ją po wygraniu Mundialu...
Nie, to nie jest żadna obietnica. Po prostu jeśli pewnego dnia wstanę i broda mi się już znudzi, to ją zgolę.

Wraz z biegiem lat jesteś coraz bardziej przesądny?
Nie, mam takie same nawyki jak zawsze. Od niedawna tylko zacząłem zakładać skarpety piłkarskie na odwrót. Nie muszę tu chyba wspominać także o tym, że zawsze gram z krótkimi rękawkami, a ponadto mam takie przyzwyczajenie, że po zdobyciu bramki muszę dotknąć poprzeczki.

Masz to, co chciałeś - drużynę zdolną powalczyć o Ligę Mistrzów.
Cóż, to prawda. Przybyło do klubu kilku wspaniałych zawodników, którzy bardzo wpłyną na ogólny poziom zespołu i pomogą nam odzyskać hegemonię w Europie. W tym sezonie na pewno przeżyjemy wiele wspaniałych wieczorów z Ligą Mistrzów.

Jakbyś ocenił to, czego dokonał Florentino?
Nie mam nawet słów. Wystarczy zobaczyć, jak wielką nadzieję przywrócił całemu madridismo. O każdym kolejnym transferze dowiadywałem się, będąc na wakacjach. Wraz z biegiem czasu coraz bardziej nie mogłem się doczekać powrotu do pracy i rozpoczęcia tego nowego sezonu.

Czy za pierwszej kadencji Florentino nie czułeś się przez niego wystarczająco wspierany?
Ale wręcz przeciwnie, to przecież on przedłużył ze mną kontrakt. Ludzie po prostu lubią sobie wymyślać tego typu rzeczy. Tak samo jak to, że niby nie lubię się z Raúlem. To nie ma sensu.

Koszulki LM 09/10 Realu!!!





SKRÓT MECZU Z FC ZURICH W LM

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>



« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2014, 20:02:09 wysłana przez Artur 7 »

" border="0

Offline MaticSergio

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 608
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.05.2009r.
  • OF-maker
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 29, 2009, 23:04:35 »
No to wlasnie tutaj jakies mecz mozemy omawiac np. najblizszy z Juventusem w polfinale pucharu pokoju nastepne tez a o transferach tez mozna np. o Xabim Alonso którego transfer stoi bo wielki ????????????

" border="0

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 29, 2009, 23:23:31 »
tylko czemu Ci kibice,chcą dopiero dyskutowac jak Real kupił CR9 I Kake.....bo naprawdę niepamietam,by w przeciagu sezonu każdy mecz byl tak dyskutowany....no nic trzeba teraz się do tego przyzwyczaic ::)
Ponieważ CR i Kaka mieli dużo fanów...:)

PRIDE OF LONDON !

mrowa196

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 30, 2009, 10:33:40 »
Ja raz założyłem temat, ale kibicem Realu jestem od zawsze nie jak jacyś fani CR9 którzy idą za nim. Ja kibicem Realu jestem od dawna i dawno się do tego przyznawałem nawet po meczu z Liverpoolem i z Barcą, a nawet po jednym meczu z Liverpoolem wyszedłem na miasto w koszulce Realu.
Pozdro dla prawdziwych fanów np. Sergio, RealMadrytFan, Maciąg itp.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2009, 10:36:11 wysłana przez mrowa196 »

Maciąg

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 30, 2009, 11:58:42 »
Mecz z Liverpool'em ogladałem z kumplami i też wracałem do domu w koszulce z Realu i flagą ;] Jestem dumny że jestem kibicem Realu niezależnie od wyników. Dobrze że ten temat został założony, więc zacznę jako pierwszy co sądzicie o Granero? Według mnie po ostatnich meczach zasłuzył na grę w 1. jedenastce tylko jest problem za kogo bymiał grać? ;/ Lass, Kaka, Ronaldo, Robben ktoś z nich musiał by siedzieć na ławce według mnie najsłabiej ostatnio Lass wypada ale to jest jedyny pivot w pomocy, a Granero jest raczej ofensywnym pomocnikiem...

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 30, 2009, 12:16:02 »
Mecz z Liverpool'em ogladałem z kumplami i też wracałem do domu w koszulce z Realu i flagą ;] Jestem dumny że jestem kibicem Realu niezależnie od wyników. Dobrze że ten temat został założony, więc zacznę jako pierwszy co sądzicie o Granero? Według mnie po ostatnich meczach zasłuzył na grę w 1. jedenastce tylko jest problem za kogo bymiał grać? ;/ Lass, Kaka, Ronaldo, Robben ktoś z nich musiał by siedzieć na ławce według mnie najsłabiej ostatnio Lass wypada ale to jest jedyny pivot w pomocy, a Granero jest raczej ofensywnym pomocnikiem...
Jako "Niefan" Realu, myślę, że wszystko będzie zależeć od transferu Alonso i dyspozycji napastników. Gdyby Benzema bądź Higuain grali słabo, a Alonso nie przejdzie to Kaka pójdzie do napadu razem z lepiej spisującym się napastnikiem, wtedy powinno się zrobić miejsce dla Granero :)

PRIDE OF LONDON !

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 30, 2009, 12:24:56 »
Lass musi grać,myśle Granero moż grac także bliżej prawego skrzydła tak jak ostatnio w koncowce i w Getafe...
wtedy wygladalo by to tak:

         Benzema/Raul  
                          Higuain/Raul
Ronaldo
               Kaka
                           Granero
              Lass

ale prawdopodobnie ma przyjśc jeszcze Xabi wtedy to on wskoczyłby za Estebana

Offline MaticSergio

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 608
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.05.2009r.
  • OF-maker
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 30, 2009, 12:46:57 »
Cytuj
Ja raz założyłem temat, ale kibicem Realu jestem od zawsze nie jak jacyś fani CR9 którzy idą za nim. Ja kibicem Realu jestem od dawna i dawno się do tego przyznawałem nawet po meczu z Liverpoolem i z Barcą, a nawet po jednym meczu z Liverpoolem wyszedłem na miasto w koszulce Realu.
Pozdro dla prawdziwych fanów np. Sergio, RealMadrytFan, Maciąg itp.

Ja tez jestem kibicem Realu od dawna i ja napewno niepszyszlem za Ranaldo bo miom ulubionym piłkarzem jest Messi dziwne bo fan Realu i ulubiony piłkarz gra u rywala no ale Messiego podziwiam bo mimo młodego wieku super sobie radzi. Nawet bez tych gwiazdy bylem cały czas faem Realu mozna powiedzizec ze RAz sie zawiodłem po meczu z Barceloną ale po nastepnych meczach pokazali mogą walczyc. Ile osub myslało ze jestem fanem Barcy bo meze przez moj nick ale teraz muwie wszyskimze jest fanem Realu od dawna!!
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2009, 12:49:49 wysłana przez Matic10messi »

" border="0

Offline jackiejack

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Ryki
  • Wiadomości: 688
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.02.2009r.
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 30, 2009, 12:58:09 »
ja też jestem fanem Realu i najlepiej było kiedy Real grał Gran Derbi Europa, ale to były emocje jak był pierwszy gol.

Offline wik1992

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2008r.
  • Ronaldinho-The Best Football Player on the World
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 30, 2009, 13:05:03 »
A Ja jestem fanem Barcy i mówie szczerze  :D :D :D Real i tak nic nie osiągnie,nawet gdyby sprowadzili Messiego,Rooneya i jeszcze paru innych pseudo piłkarzy.Ten klub tak ma  ;) ;) ;)
My terrorist name is: Ahmed The Tanzanian ;]

Offline MaticSergio

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 608
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.05.2009r.
  • OF-maker
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 30, 2009, 13:12:38 »
Cytuj
A Ja jestem fanem Barcy i mówie szczerze  Chichot Chichot Chichot Real i tak nic nie osiągnie,nawet gdyby sprowadzili Messiego,Rooneya i jeszcze paru innych pseudo piłkarzy.Ten klub tak ma  Mrugnięcie Mrugnięcie Mrugnięcie

Sie zobaczy

" border="0

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 30, 2009, 14:09:56 »
A Ja jestem fanem Barcy i mówie szczerze  :D :D :D Real i tak nic nie osiągnie,nawet gdyby sprowadzili Messiego,Rooneya i jeszcze paru innych pseudo piłkarzy.Ten klub tak ma  ;) ;) ;)

Wolałbym, żeby Real przeszedł 1/8 i w finale LM na Santiago Bernabeu dostał łupnia od Barcy ;) ;)
Sie zobaczy

Dlaczego w nicku masz Messiego ??? ???
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Zaq

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2009
  • location: Manchester
  • Wiadomości: 277
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.07.2009r.
  • Striker.
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 30, 2009, 14:16:16 »
Jeśli Rooney jest pseudo piłkarzem, to Ci gratuluje:)
PREMIERSHIP > oll.

Maciąg

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 30, 2009, 14:23:43 »
A Ja jestem fanem Barcy i mówie szczerze  :D :D :D Real i tak nic nie osiągnie,nawet gdyby sprowadzili Messiego,Rooneya i jeszcze paru innych pseudo piłkarzy.Ten klub tak ma  ;) ;) ;)
Aha jestes fanem Barcy i Messi to pseudo piłkarz ;] Widzę że wiesz co piszesz ;D Real jeszcze grać nie zaczął ani jednego meczu nie zagrał w podstawowym składzie a ty już wiesz jak będzie ;P
Myślę że do Realu powinien przyjść Alonso a na ławce siedzieć Lass, Perez powinien sprzedać wg mnie Van Nistelrooy'a - nie ten wiek i po kontuzji, Diarre - to samo, Huntelaara - mimo wszystko drewno i mało ruchliwy, Negredo - narazie nie ma u mnie uznania, Van Der Vaart - tylko czasem miewa przebłyski, Heinze - to jest totalna klapa stary wyga (za stary), Salgado - nie te lata, zastanowił bym się co do Drenthe bo w ostatnich meczach pokazuje co potrafi i nawet w obronie przechwytuje piłki.
A do szerokiej kadry włączył bym Adana i Palance i myślę że skład pełny:

                            4-2-2-2                                                                              4-2-3-1


                              Casillas                                                                                 Casillas

Ramos            Pepe              Albiol            Arbeloa (Marcelo)        Ramos       Pepe       Albiol  Alrbeloa(Marcelo)                  

                            Alonso                                                                    Lass           Alonso
Ronaldo                      <=>                    (Granero)Robben             Ronaldo          <=>                (Granero)Robben
                    Kaka
Benzema                          Raul(Igła)                                                                Kaka
                                                                                                                              Benzema(Raul, Igła)

P.S: Raul przez całą karierę zdobył tylę razy Champions League co Barca przez 110 lat istnienia ;]

Offline MaticSergio

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 608
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.05.2009r.
  • OF-maker
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 30, 2009, 14:27:20 »
Cytuj
Dlaczego w nicku masz Messiego Co? Co?

Pisałem wyrzej bo Messi to moj ulubiony piłkarz moze dziwne ze fan Realu a ulubiony piłkarz od rywala ale Messi to swietny gracz jeden z najlepszych mimo młodego wieku

" border="0

Offline MaticSergio

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 608
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.05.2009r.
  • OF-maker
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 30, 2009, 14:34:54 »
Mysle ze pierwsza 11 bedzie taka jesli niedejda:

                               Casilias

    Sergio Ramos    R.Albiol     Pepe   Arbeloa

                 
                           X.Alonso

                             Kaka
       Cristiano                       Robben(V.D.Vaart)(Ribery jak przejdzie)

               Benzema       Raul(Higuain)

Odejsc powinien Van Nisterlooy , M.Diarra, Heinze, Salgado, Huntelaar, (Sneider lub V.D.Vaart ale to niekoniecznie)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2009, 10:10:19 wysłana przez Matic10messi »

" border="0

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 30, 2009, 15:44:17 »
Nie pisz posta pod postem, edytuj je... ;) ;)

Co do twojej jedenastki to gracie praktycznie czterema napastnikami, a to się nie sprawdzi
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 30, 2009, 15:51:30 »
Aha jestes fanem Barcy i Messi to pseudo piłkarz ;] Widzę że wiesz co piszesz ;D Real jeszcze grać nie zaczął ani jednego meczu nie zagrał w podstawowym składzie a ty już wiesz jak będzie ;P
Myślę że do Realu powinien przyjść Alonso a na ławce siedzieć Lass, Perez powinien sprzedać wg mnie Van Nistelrooy'a - nie ten wiek i po kontuzji, Diarre - to samo, Huntelaara - mimo wszystko drewno i mało ruchliwy, Negredo - narazie nie ma u mnie uznania, Van Der Vaart - tylko czasem miewa przebłyski, Heinze - to jest totalna klapa stary wyga (za stary), Salgado - nie te lata, zastanowił bym się co do Drenthe bo w ostatnich meczach pokazuje co potrafi i nawet w obronie przechwytuje piłki.
A do szerokiej kadry włączył bym Adana i Palance i myślę że skład pełny:


Czemu taka niechęć(?) do Lassa?? to co wyrabiał w tamtym sezonie to była bajka

I napisze,że nie moze odejśc trzech napastników naraz.Wtedy zostanie nam Karim(narazie ra super,ale niemamy jeszcze gwarancji goli)Raul-onn mimo krytyki dalej strzela,ale wydaje mi sie że powinien mniej grać od Higuaina-ktory się rozwija,ale tak samo niewiemy czy powtorzy osiągniećia z tamtego sezonu.Tak więc myśle,że powinien zostac Ruud,tak kontuzja,ale jakoś mam do
niego przekonanie,że nadal może strzelać po 15 bramek

Nie pisz posta pod postem, edytuj je... ;) ;)

Co do twojej jedenastki to gracie praktycznie czterema napastnikami, a to się nie sprawdzi


Oj kolego chyba się troche zapomniales bo Barcelona Gra 3-4 napastnikami,ale to co z Realu zawsze złe ::) ::)

a gdzie ty ich 4 widzisz??
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2009, 15:57:12 wysłana przez Sergio#20 »

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 30, 2009, 16:03:51 »

Oj kolego chyba się troche zapomniales bo Barcelona Gra 3-4 napastnikami,ale to co z Realu zawsze złe ::) ::)
a gdzie ty ich 4 widzisz??

Barca grała trzema napastnikami Messi,Ronaldinho,Eto'o... przyszedł Henry i miała być fantastyczna czwórka... a co było to nie wspomnę. Więc czterej napastnicy to zły pomysł...

 Cristiano (Messi)                       Robben (Ronaldinho)

               Benzema(Henry)       Raul(Eto'o)

I co ??? ??? Są dwaj napastnicy i dwaj ekstra ofensywni skrzydłowi

" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 30, 2009, 16:11:00 »
ale teraz Barca z 3napastnikami i ofensywnym Iniestą(on on jest czyms na wzór Kaki) wygrala wszystko.
OK Ronaldo to jescze jest bardziej ofensywny,ale Robben to normalny skrzydlowy,który musi się wracac i atakowac ale i tak watpie by on gral a nie Kaka..

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 30, 2009, 16:11:00 »