Autor Wątek: Real Madryt - transfery, newsy  (Przeczytany 1390206 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Maciąg

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 30, 2009, 16:52:26 »
Czemu taka niechęć(?) do Lassa?? to co wyrabiał w tamtym sezonie to była bajka

a widziałeś co wyrabia teraz albo pod koniec zeszłego sezonu? Nie oszukujmy się on był dobry na słabe zespoły a przy tak dobrej jedenastce jaką mamy teraz powinien grać klasowy pivot jakim jest Alonso. Lass w zeszłym sezonie miał ochote wielka do gry ale tera wkurzają mie jego ciągłe straty i zbytnia pewność siebie najlepiej jakby grał tak dobrze jak wtedy gdy przyszedł ;] Bo narazie jest bez formy.

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 30, 2009, 17:48:50 »
a widziałeś co wyrabia teraz albo pod koniec zeszłego sezonu? Nie oszukujmy się on był dobry na słabe zespoły a przy tak dobrej jedenastce jaką mamy teraz powinien grać klasowy pivot jakim jest Alonso. Lass w zeszłym sezonie miał ochote wielka do gry ale tera wkurzają mie jego ciągłe straty i zbytnia pewność siebie najlepiej jakby grał tak dobrze jak wtedy gdy przyszedł ;] Bo narazie jest bez formy.

Narazie czyli w pierwszych sparingach?? Lass to typowy defensywny pomocnik i ma rozbijać ataki przeciwników a nie rozgrywać do rozgrywania to są inni np: Xabi Alonso(jak by przyszedł) który jak typowy defensywny chyba by się niedokońca sprawdził bo sam Pelligrini mówił w wywiadzie że chce w drużynie pomocnika tylko od zadań defensywnych a Lass się sprawdza w tym w 100% ;)
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 30, 2009, 18:00:56 »
a widziałeś co wyrabia teraz albo pod koniec zeszłego sezonu? Nie oszukujmy się on był dobry na słabe zespoły a przy tak dobrej jedenastce jaką mamy teraz powinien grać klasowy pivot jakim jest Alonso. Lass w zeszłym sezonie miał ochote wielka do gry ale tera wkurzają mie jego ciągłe straty i zbytnia pewność siebie najlepiej jakby grał tak dobrze jak wtedy gdy przyszedł ;] Bo narazie jest bez formy.
Tak samo jak Higuain,CR9,Gago,Raúl Guti  ITD pod koniec sezonu mal troche miał gorszą ale nie zla forme
Został wybrany do 11 sezonu w La Liga(grając tam pólroku)
W nawiększym polskim serwisie o Realu był na drugim mięsjcu przed Robbenem za Higuainem piłkarzem sezonu.
Niechce Ci do niego przekonywac do niego,ale tez niemoge słuchac,że on jest słaby czy za słaby,bo ogladałem wszystkie mecze Realu i on był zawodnikem,do ktorego moge powiedzieć,że dawał z siebie wszystko,przeciez w meczu z Shamrock Rovers był wraz z Benzema zawodnikiem meczu,z Al-Ittihad miał 2/3 straty ale o ile więcej odbiorow???tak samo jeden z lepszych w naszych szeregach,a w ostatnim meczy zagral krótko....tak więc nie wiem czemu po meczach przygotowawczych tak sądzisz,że jest bez formy???

a czemu niemoże  grać razem z Xabim?? tak jak w Livepoolu z Mascherano-Xabi,to u nas Lass-Xabi???

       Benzema
                        Higuain

Ronaldo
               Kaka
                         Xabi
       Lass        
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2009, 18:13:27 wysłana przez Sergio#20 »

Offline Michał4KKS

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: D/Program Files/?
  • Wiadomości: 684
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.12.2008r.
  • Skazany na sukcez
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 30, 2009, 19:04:25 »
(Ribery jak przejdzie)

nie przyjdzie  8)
niedostępny

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 30, 2009, 20:39:23 »
Pisałem wyrzej bo Messi to moj ulubiony piłkarz moze dziwne ze fan Realu a ulubiony piłkarz od rywala ale Messi to swietny gracz jeden z najlepszych mimo młodego wieku
Jeszcze nie raz zmienisz ulubionego piłkarza :)

PRIDE OF LONDON !

Offline wik1992

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2008r.
  • Ronaldinho-The Best Football Player on the World
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 30, 2009, 22:56:29 »
Aha jestes fanem Barcy i Messi to pseudo piłkarz ;] Widzę że wiesz co piszesz ;D Real jeszcze grać nie zaczął ani jednego meczu nie zagrał w podstawowym składzie a ty już wiesz jak będzie ;P
Myślę że do Realu powinien przyjść Alonso a na ławce siedzieć Lass, Perez powinien sprzedać wg mnie Van Nistelrooy'a - nie ten wiek i po kontuzji, Diarre - to samo, Huntelaara - mimo wszystko drewno i mało ruchliwy, Negredo - narazie nie ma u mnie uznania, Van Der Vaart - tylko czasem miewa przebłyski, Heinze - to jest totalna klapa stary wyga (za stary), Salgado - nie te lata, zastanowił bym się co do Drenthe bo w ostatnich meczach pokazuje co potrafi i nawet w obronie przechwytuje piłki.
A do szerokiej kadry włączył bym Adana i Palance i myślę że skład pełny:

                            4-2-2-2                                                                              4-2-3-1


                              Casillas                                                                                 Casillas

Ramos            Pepe              Albiol            Arbeloa (Marcelo)        Ramos       Pepe       Albiol  Alrbeloa(Marcelo)                  

                            Alonso                                                                    Lass           Alonso
Ronaldo                      <=>                    (Granero)Robben             Ronaldo          <=>                (Granero)Robben
                    Kaka
Benzema                          Raul(Igła)                                                                Kaka
                                                                                                                              Benzema(Raul, Igła)

P.S: Raul przez całą karierę zdobył tylę razy Champions League co Barca przez 110 lat istnienia ;]
[/quote

To,że kibicuje Barcelonie nie musi oznaczać,że lubie wszystkich zawodników tej drużyny.  :P :P :P Akurat Ja Messiego nie lubie  ;) ;) ;)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2009, 10:05:23 wysłana przez wik1992 »
My terrorist name is: Ahmed The Tanzanian ;]

Maciąg

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 31, 2009, 00:17:34 »
Narazie czyli w pierwszych sparingach?? Lass to typowy defensywny pomocnik i ma rozbijać ataki przeciwników a nie rozgrywać do rozgrywania to są inni np: Xabi Alonso(jak by przyszedł) który jak typowy defensywny chyba by się niedokońca sprawdził bo sam Pelligrini mówił w wywiadzie że chce w drużynie pomocnika tylko od zadań defensywnych a Lass się sprawdza w tym w 100% ;)
def. Pomocnik nie ma rozgrywać? Widziałeś kiedyś tego Makelele z Realu 90 % skutecznych podań... Otóz każdy zawodnik na boisku służy do rozgrywania ;D
Tak samo jak Higuain,CR9,Gago,Raúl Guti  ITD pod koniec sezonu mal troche miał gorszą ale nie zla forme
Został wybrany do 11 sezonu w La Liga(grając tam pólroku)
W nawiększym polskim serwisie o Realu był na drugim mięsjcu przed Robbenem za Higuainem piłkarzem sezonu.
Niechce Ci do niego przekonywac do niego,ale tez niemoge słuchac,że on jest słaby czy za słaby,bo ogladałem wszystkie mecze Realu i on był zawodnikem,do ktorego moge powiedzieć,że dawał z siebie wszystko,przeciez w meczu z Shamrock Rovers był wraz z Benzema zawodnikiem meczu,z Al-Ittihad miał 2/3 straty ale o ile więcej odbiorow???tak samo jeden z lepszych w naszych szeregach,a w ostatnim meczy zagral krótko....tak więc nie wiem czemu po meczach przygotowawczych tak sądzisz,że jest bez formy???

a czemu niemoże  grać razem z Xabim?? tak jak w Livepoolu z Mascherano-Xabi,to u nas Lass-Xabi???

       Benzema
                        Higuain

Ronaldo
               Kaka
                         Xabi
       Lass       
Napisałem parę postów alternatywne jedenastki w jednej z nich był Lass z Xabim ;] A tego piłkarza wręcz uwielbiam jak każdego piłkarza Realu ale jak narazie nie zachwyca ale też źle nie gra - ale powiedzmy sobia szczerze do Makelele jeszcze mu DUUUUŻO  brakuje
To,że kibicuje Barcelonie nie musi oznaczać,że lubie wszytskich zawoników tej drużyny.  :P :P :P Akurat Ja Messiego nie lubie  ;) ;) ;)
Dziwne ;]

Offline wik1992

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2008r.
  • Ronaldinho-The Best Football Player on the World
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 31, 2009, 10:08:31 »
Cytuj
To,że kibicuje Barcelonie nie musi oznaczać,że lubie wszytskich zawoników tej drużyny.     Akurat Ja Messiego nie lubie   

Dziwne ;]

Ja nie widze w tym nic dziwnego  :P :P :P
My terrorist name is: Ahmed The Tanzanian ;]

Offline MaticSergio

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 608
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.05.2009r.
  • OF-maker
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 31, 2009, 20:54:17 »
Dzisaj Real vs Juventus jak muslicie ile bedzie???

ja stawiam 2:0 lub 2:1 dla Realu!

" border="0

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 31, 2009, 21:00:04 »
def. Pomocnik nie ma rozgrywać? Widziałeś kiedyś tego Makelele z Realu 90 % skutecznych podań... Otóz każdy zawodnik na boisku służy do rozgrywania ;DNapisałem parę postów alternatywne jedenastki w jednej z nich był Lass z Xabim ;] A tego piłkarza wręcz uwielbiam jak każdego piłkarza Realu ale jak narazie nie zachwyca ale też źle nie gra - ale powiedzmy sobia szczerze do Makelele jeszcze mu DUUUUŻO  brakujeDziwne ;]

tylko niektórzy robią to kapitalnie a inni słabo ;) a Lass ma zadania destrukcyjne a nie ma bawić się w rozgrywanie ataków tylko podawać dokładnie do najbliższego, a do Makelele to już niedużo mu brakuje ;)

Skład Realu na mecz z Juventusem

Real Madryt: Dudek; Torres, Pepe, Metzelder, Drenthe; Lass, Guti, Granero; Cristiano Ronaldo, Benzema, Raúl.


« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2009, 22:22:35 wysłana przez RealMadrytFan:) $$$ »
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline MaticSergio

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 608
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.05.2009r.
  • OF-maker
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 31, 2009, 22:41:01 »
Juz 1:0 dla Juventusu   jaaaaaaaa!!
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2009, 22:54:09 wysłana przez Matic10messi »

" border="0

Offline MaticSergio

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 608
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.05.2009r.
  • OF-maker
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 31, 2009, 23:19:28 »
1:1 Ronaldo wyrównał!!!!!!!!!!

" border="0

Death1234

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 31, 2009, 23:22:03 »
1:1 Ronaldo wyrównał!!!!!!!!!!
gdzie ten mecz ?!

mrowa196

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 31, 2009, 23:23:12 »
1:1 grają dobrze z piłką, w obronie trochę gorzej, ale to przecież rezerwa w połowie, Drenthe jest jednym z najlepszy jeśli nie najlepszym na boisku, Ronaldo próbuje coś kiwać i często mu wychodzi, Raul gra wyśmienicie tyłem do bramki, Granero potwierdza klasę, Włosi potwierdzają swoje chamstwo z tyloma faulami, Real święty też nie jest, ale nie aż tak, Guti gra lepiej niż zwykle. To chyba na tyle o pierwszej połowie.

mrowa196

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 31, 2009, 23:23:34 »
gdzie ten mecz ?!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Death1234

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 31, 2009, 23:25:15 »
fajny mecz  ;)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2009, 23:28:02 wysłana przez Death1234 »

mrowa196

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 31, 2009, 23:44:19 »
Du*a znowu wpuścili stały fragment.

Death1234

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 31, 2009, 23:46:38 »
Du*a znowu wpuścili stały fragment.
no niestety ale jeśli chodzi ci o real widać ze CR9 sie rozkręca  ;)

Offline MaticSergio

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 608
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.05.2009r.
  • OF-maker
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 31, 2009, 23:46:53 »
Znowu nieprzykryli ze stałego fragmentu 2:1 jaaaa!!! musza jak najszybciej wrucic Raul Albiol i Sergio Ramos do obrony

" border="0

Death1234

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 31, 2009, 23:49:31 »
Jezu co tu Pepe wyprawia gra za cały zespół w obronie i pomocy

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 31, 2009, 23:49:31 »