Autor Wątek: Real Madryt - transfery, newsy  (Przeczytany 1390274 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline MaticSergio

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 608
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.05.2009r.
  • OF-maker
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze TYPUJ SKLAD NA MECZ Z TORONTO!!!
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpień 08, 2009, 11:25:27 »
Cytuj
Racja ! i już widze posta wyżej kolesie o nicku: np. Henry,Eto,Victor Valdez,Messi będą kibicami Realu  Niezdecydowanyżal

 Chyba z 10 razy najmiej pisalem dlaczego mam taki a nie inny nick i jestem fanem Realu zara zmienie nick bo mie to wkurza juz!

" border="0

Offline MaticSergio

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 608
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.05.2009r.
  • OF-maker
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze TYPUJ SKLAD NA MECZ Z TORONTO!!!
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpień 08, 2009, 11:27:59 »
"AS": Real Madryt ma Ribery'ego!

" border="0

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze TYPUJ SKLAD NA MECZ Z TORONTO!!!
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpień 08, 2009, 11:47:19 »
Chyba z 10 razy najmiej pisalem dlaczego mam taki a nie inny nick i jestem fanem Realu zara zmienie nick bo mie to wkurza juz!

ja też lubie messiego, xabiego, dani alvesa z Barcelony i co w tym złego ???

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2009, 11:59:34 wysłana przez RealMadrytFan:) $$$ »
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline MaticSergio

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 608
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.05.2009r.
  • OF-maker
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, Toronto pokonane 5:1 BRAWO!!
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpień 08, 2009, 12:01:33 »
Cytuj
ja też lubie messiego, xabiego, dani alvesa z Barcelony i co w tym złego Co?

No wlasnie nic a duzo osub mysli ze jak mam w nicku tego piłkarza co lubie to znaczy ze jeste fanem tej druzyny

" border="0

Offline ckman1973

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1476
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.01.2009r.
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze TYPUJ SKLAD NA MECZ Z TORONTO!!!
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpień 08, 2009, 12:13:38 »
"AS": Real Madryt ma Ribery'ego!
Dopiero za rok ;D
Też tak miałem jak byłem fanem Barcy. A mianowicie rok temu jak nie dostali się do finału to ich znienawidziłem i przeszłem na Manchester United

Offline cube

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze TYPUJ SKLAD NA MECZ Z TORONTO!!!
« Odpowiedź #105 dnia: Sierpień 08, 2009, 16:38:30 »
jak wyjdzie pes2010 i bedzie liga to teraz wielce wszyscy beda realem grac bo jaki sklad i zeby nie przegrywac haha zal
dobra nie pierd**, jak ManU był najlepszy czy Barca to było to samo, a teraz wszyscy srają i mnie to najbardziej wkurwia

C2Q Q6600 4x2.4GHz;Gigabyte S-series;Gigabyte GF GTX260 896MB;4GB DDR2 OCZ 800Mhz;Samsung 320GB, OCZ 600W;DVD LG;MODECOM STEP

Offline Florq

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Wrz 2008
  • location: Racibórz
  • Wiadomości: 979
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2008r.
  • Gary Neville is a red, he hates scousers...
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, Toronto pokonane 5:1 BRAWO!!
« Odpowiedź #106 dnia: Sierpień 08, 2009, 16:45:21 »
dobra nie pierd**, jak ManU był najlepszy czy Barca to było to samo, a teraz wszyscy srają i mnie to najbardziej wkurwia

Sam nie pi*****, tak będzie, zobaczysz, zresztą z takim składem trudno przegrać.

Offline cube

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, Toronto pokonane 5:1 BRAWO!!
« Odpowiedź #107 dnia: Sierpień 08, 2009, 17:17:22 »
Sam nie pi*****, tak będzie, zobaczysz, zresztą z takim składem trudno przegrać.
i co z tego?? w pesa gra sie dla przyjemnosci, a nie zeby wygrac, jak nie chcesz przegrywac to nie graj z nimi proste, ale jak ktos jest na prawde dobry to potrafi grac i slabsza druzyna... ja NIGDY nie zagralbym inna druzyna niz Real, zeby wygrac, im dluzej grasz jakas druzyna tym lepiej, wyrabiasz sobie swoj wlasny styl i tak dobierasz ustawienie pod danych pilkarzy zeby gralo Ci sie jak najlepiej:P
pozdro:p

C2Q Q6600 4x2.4GHz;Gigabyte S-series;Gigabyte GF GTX260 896MB;4GB DDR2 OCZ 800Mhz;Samsung 320GB, OCZ 600W;DVD LG;MODECOM STEP

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, Toronto pokonane 5:1 BRAWO!!
« Odpowiedź #108 dnia: Sierpień 08, 2009, 17:23:40 »
jak wyjdzie pes2010 i bedzie liga to teraz wielce wszyscy beda realem grac bo jaki sklad i zeby nie przegrywac haha zal
Ale tak było z Interem i bOGIEM Adrano,z MU i CR7,Tevez'em oraz Rooney'em,no i rzecz jasna Barcelona gdzie zawsze na pucharach turnieja,był 40 graczy z czego 30 z nich gralo Barca(ok,niech graja Braceloną,ale jak gralem i widzalem,ze ten drugi podaje do E2 i biegnie na "pałe" do bramki to już mnie krew zalewała).Ja osobiscie nigdy nie grałem Barceloną,ale MU TAK :P(w lidze i LM)
A w pucharach tylko Real(jak graliśmy swoimi)i raz doszedlem do finału :P...ale przegrałem w nim własnie z Barceloną....Dlatego to już jest rzeczą normalna,że każdy chce wygrywac,a nie sie bawić,i co roku wiekszość bedzie grała roborami R1 ;D  ::)

Sam nie pi*****, tak będzie, zobaczysz, zresztą z takim składem trudno przegrać.

Z jakim składem jeszcze niewisz jakie beda staty,jak będzie się grałą obrona w nowym PES'ie,a już wygłaszasz opinie...A Barcelona w tym PES'ie jaki miala sklad???Puyol,Messi,Henry i ulubienieć LAMERÓW Eto'o,a jednak niektórzy wygrywali z nimi..zresztą jak,ktos umie grac to wygra grając Polską przeciwko Brazylii..

I czyia to wina,ze niektórzy graja na ranking????
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2009, 17:41:30 wysłana przez Sergio#20 »

Offline cube

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, Toronto pokonane 5:1 BRAWO!!
« Odpowiedź #109 dnia: Sierpień 08, 2009, 17:30:59 »
to wina Konami o statystyk z dupy
Eto' o to już klasyk... ale np. Pirlo technika 95, no sry ale ja na meczu u niego nawet najprostrzego zwody nie widziałem....Ronaldinho, obojętnie jakby niegrał i tak w pesie wymiata, Gerrard to mógłby nawet na bramce grać i byłby świetny, kaka e 2009- od niego sie wszyscy odbijają... nawet Ramosem można przejśc całe boisko...

C2Q Q6600 4x2.4GHz;Gigabyte S-series;Gigabyte GF GTX260 896MB;4GB DDR2 OCZ 800Mhz;Samsung 320GB, OCZ 600W;DVD LG;MODECOM STEP

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, Toronto pokonane 5:1 BRAWO!!
« Odpowiedź #110 dnia: Sierpień 08, 2009, 17:34:12 »
Dokladnie, dobry gracz zeby wygrac wcale nie musi grac najlepsza druzyna w grze. Nie wiem jak w pesie ale w WE2002 np Barcelona grali ci ktorzy ja lubili i ci ktorzy zaczynaja grac online. Tu pewnie bedzie tak samo. Ktos lubi Real, gra Realem, a jak ktos zaczyna gre to wezmie Real zeby miec szanse z tymi co graja dluzej. Bo Realem latwiej bedzie wygrac i nauczyc sie grac niz np Mallorca.

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, Toronto pokonane 5:1 BRAWO!!
« Odpowiedź #111 dnia: Sierpień 08, 2009, 17:41:25 »
to wina Konami o statystyk z dupy
Eto' o to już klasyk... ale np. Pirlo technika 95, no sry ale ja na meczu u niego nawet najprostrzego zwody nie widziałem....Ronaldinho, obojętnie jakby niegrał i tak w pesie wymiata, Gerrard to mógłby nawet na bramce grać i byłby świetny, kaka e 2009- od niego sie wszyscy odbijają... nawet Ramosem można przejśc całe boisko...

W PES powinna być opcja statystyka forma i tam ustawiało by się forme danych piłkarzy
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Zaq

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2009
  • location: Manchester
  • Wiadomości: 277
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.07.2009r.
  • Striker.
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, Toronto pokonane 5:1 BRAWO!!
« Odpowiedź #112 dnia: Sierpień 08, 2009, 17:49:13 »
To chyba jedyny swoją drogą plus fify, jeśli wiecie co mam na mysli, w 09 mianowicie było coś takiego jak sezon live, i forma piłkarzy była aktualna do formy prawdziwych graczy, jeśli Rooney z Chelsea strzelał gola to jego forma szła w górę i w PES'ie, jeśli zaś United przegrywało z Fulham to obrońcy United mieli nagonkę i forma leciała na łeb na szyję. Chciałbym to w PES 2010

Pozdrawiam
PREMIERSHIP > oll.

Offline cube

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, Toronto pokonane 5:1 BRAWO!!
« Odpowiedź #113 dnia: Sierpień 08, 2009, 18:12:47 »
no to by było super

C2Q Q6600 4x2.4GHz;Gigabyte S-series;Gigabyte GF GTX260 896MB;4GB DDR2 OCZ 800Mhz;Samsung 320GB, OCZ 600W;DVD LG;MODECOM STEP

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, Toronto pokonane 5:1 BRAWO!!
« Odpowiedź #114 dnia: Sierpień 08, 2009, 18:15:29 »
no i wtedy koleś źle gra to nie stystyki obniżać tylko pasek formy w dół i gitara
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline wik1992

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2008r.
  • Ronaldinho-The Best Football Player on the World
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, Toronto pokonane 5:1 BRAWO!!
« Odpowiedź #115 dnia: Sierpień 08, 2009, 18:58:53 »
Ale tak było z Interem i bOGIEM Adrano,z MU i CR7,Tevez'em oraz Rooney'em,no i rzecz jasna Barcelona gdzie zawsze na pucharach turnieja,był 40 graczy z czego 30 z nich gralo Barca(ok,niech graja Braceloną,ale jak gralem i widzalem,ze ten drugi podaje do E2 i biegnie na "pałe" do bramki to już mnie krew zalewała).Ja osobiscie nigdy nie grałem Barceloną,ale MU TAK :P(w lidze i LM)
A w pucharach tylko Real(jak graliśmy swoimi)i raz doszedlem do finału :P...ale przegrałem w nim własnie z Barceloną....Dlatego to już jest rzeczą normalna,że każdy chce wygrywac,a nie sie bawić,i co roku wiekszość bedzie grała roborami R1 ;D  ::)

Z jakim składem jeszcze niewisz jakie beda staty,jak będzie się grałą obrona w nowym PES'ie,a już wygłaszasz opinie...A Barcelona w tym PES'ie jaki miala sklad???Puyol,Messi,Henry i ulubienieć LAMERÓW Eto'o,a jednak niektórzy wygrywali z nimi..zresztą jak,ktos umie grac to wygra grając Polską przeciwko Brazylii..

I czyia to wina,ze niektórzy graja na ranking????

No właśnie,liczą się umiejętności  ;) ;) ;) Ja nie chwaląc się pokonałem Polską takie drużyny jak Portugalia czy Francja  :D :D :D Z Brazylią jeszcze o dziwo nie grałem.
Mimo,że jestem kibicem Barcy od zawsze,to w PES nie gram Barcą tylko dlatego żeby mnie nie osądzili o to,że wygrałem tylko dlatego ponieważ grałem najlepszą drużyną w grze  ;) ;) ;)
My terrorist name is: Ahmed The Tanzanian ;]

Offline RAUL_7

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2009r.
  • El Ángel de Madrid
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze TYPUJ SKLAD NA MECZ Z TORONTO!!!
« Odpowiedź #116 dnia: Sierpień 08, 2009, 19:46:13 »
Chyba z 10 razy najmiej pisalem dlaczego mam taki a nie inny nick i jestem fanem Realu zara zmienie nick bo mie to wkurza juz!
Nie chodzi mi o nick ! Jeśli jesteś prawdziwym fanem a nie"sezonowcem" to spoko ,bo ci drudzy ostatnio po transferach Floro Pereza wyrastają jak grzyby po deszczu ! ! widać po sygnaturkach itd. jestem pewien że z nadejściem nowego "Realu" przybedzie nowych fanów ale najbardziej mnie wk...wia że jeszcze w zeszłym sezonie byli fanami Barcy czy Manchesteru ŻAL ! Szacunek dla prawdziwych kibiców ,którzy  ze swoim zespołem są na dobre i na złe ! czyli tacy jak ja  ;D moge pochwalić sie tym że zaczynałem lige pesa 2009 Realem i po eliminacjach do lig zagrałem w 2 lidze ale potem jak po zimowym okienku transferowym odszedł sprzedawczyk Robinho do M.City to zrobiło sie nieciekawie i bardzo cieżko ale nie zmieniłem wtedy klubu na Barce czy Manch ! ale zrezygnowałem z grania w lidze ponieważ nie było żadnego sensu grać ze słabszymi od siebie i przegrywać dlatego że jestem fanatykiem Realu  :'(  Ale nadchodzi "czs chwały " ! czyli GALACTICOS COME BACK !  ;D  i zapowiadam powrót na scene pesa z nadejsciem nowego składu :) a wtedy z wielką radością bede wygrywał (lub czasem nie:P) z wami "sezonowcami" te słowa to do tych którzy nimi są .nawet ostatnio przeczytałem posta o skróceni kary dla graczy którzy zrezygnowali z gry w lidze  :)

                                                               H A L A     M A D R I D   !
    >>>>>>> N I E C H<<<<<<<<<<Z W Y C I Ę Ż A>>>>>>>>>>L E C H<<<<<<<<<<W I E L K I>>>>>>>>>>>K O L E J O R Z<<<<<<<<<<K K S>>>>>>>

Offline Florq

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Wrz 2008
  • location: Racibórz
  • Wiadomości: 979
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2008r.
  • Gary Neville is a red, he hates scousers...
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, Toronto pokonane 5:1 BRAWO!!
« Odpowiedź #117 dnia: Sierpień 08, 2009, 19:50:14 »
Sezonowców nienawidzę, nawet nie rozumiem, po co tak zmieniać cały czas kluby, to chore. Ja zawsze będę za ManUtd, bo to świetny klub i pokażę, że nawet po stracie CR9 potrafią grać chłopcy "Gumożuja" S.Alexa F.

Offline wik1992

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2008r.
  • Ronaldinho-The Best Football Player on the World
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, mecze TYPUJ SKLAD NA MECZ Z TORONTO!!!
« Odpowiedź #118 dnia: Sierpień 08, 2009, 19:54:17 »
Nie chodzi mi o nick ! Jeśli jesteś prawdziwym fanem a nie"sezonowcem" to spoko ,bo ci drudzy ostatnio po transferach Floro Pereza wyrastają jak grzyby po deszczu ! ! widać po sygnaturkach itd. jestem pewien że z nadejściem nowego "Realu" przybedzie nowych fanów ale najbardziej mnie wk...wia że jeszcze w zeszłym sezonie byli fanami Barcy czy Manchesteru ŻAL ! Szacunek dla prawdziwych kibiców ,którzy  ze swoim zespołem są na dobre i na złe ! czyli tacy jak ja  ;D moge pochwalić sie tym że zaczynałem lige pesa 2009 Realem i po eliminacjach do lig zagrałem w 2 lidze ale potem jak po zimowym okienku transferowym odszedł sprzedawczyk Robinho do M.City to zrobiło sie nieciekawie i bardzo cieżko ale nie zmieniłem wtedy klubu na Barce czy Manch ! ale zrezygnowałem z grania w lidze ponieważ nie było żadnego sensu grać ze słabszymi od siebie i przegrywać dlatego że jestem fanatykiem Realu  :'(  Ale nadchodzi "czs chwały " ! czyli GALACTICOS COME BACK !  ;D  i zapowiadam powrót na scene pesa z nadejsciem nowego składu :) a wtedy z wielką radością bede wygrywał (lub czasem nie:P) z wami "sezonowcami" te słowa to do tych którzy nimi są .nawet ostatnio przeczytałem posta o skróceni kary dla graczy którzy zrezygnowali z gry w lidze  :)

                                                               H A L A     M A D R I D   !

To też głupio postąpiłeś odchodząc od gry.Ja bym grał chociażby dlatego żeby pokazać innym,że mimo iż przegrywam to walcze i gram dalej  8) 8) 8) Nie masz serca do walki  :( :( :(
My terrorist name is: Ahmed The Tanzanian ;]

Offline Quaresma.pl

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 459
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.06.2009r.
  • Hala Madrid
Odp: Real Madryt - transfery, informacje, Toronto pokonane 5:1 BRAWO!!
« Odpowiedź #119 dnia: Sierpień 08, 2009, 20:35:58 »
Sezonowców nienawidzę, nawet nie rozumiem, po co tak zmieniać cały czas kluby, to chore. Ja zawsze będę za ManUtd, bo to świetny klub i pokażę, że nawet po stracie CR9 potrafią grać chłopcy "Gumożuja" S.Alexa F.
I szacun tobie. Znam wiele ludzi którzy po stracie CR liczą na Barce czy inny klub. Ja od zawsze jestem za Realem i nawet jak Barcelona wygrała wszysko (byłem zdenerwowany) ale nadal byłem za Realem.
PS. Lecz mam szacunek dla Barcelony, nie potępiam ich bo są przeciwnikami Realu, pokazali że są najlepsi i tyle

                            Hala Madrid !!!!!!!!!!!!!
" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madryt - transfery, informacje, Toronto pokonane 5:1 BRAWO!!
« Odpowiedź #119 dnia: Sierpień 08, 2009, 20:35:58 »