Autor Wątek: Real Madryt - transfery, newsy  (Przeczytany 1401879 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9340 dnia: Lipiec 26, 2014, 16:44:40 »
Nawet jeśli 6 mln, to znaczy, że dostał wyższą pensję niż obecnie ma Sergio Ramos, Di Maria, Pepe, Modrić, Marcelo, Isco, Khedira czy Diego López :D
Ramos ponoć dostał już podwyżkę. Popatrzmy też na to, że Kroos był czołową postacią Bayernu, do tego wygrał praktycznie wszystko co było do zgarnięcia(oprócz ME) mimo młodego wieku.

Ponadto wiarygodni dziennikarze Kickera czy Bilda informowali, że Bayern w propozycji nowego kontraktu dla Kroosa była pensja w granicach 4 - 6 mln euro, ale ten i tak ja odrzucił. W Monachium zarabiał 2,5 - 3 mln euro + bonusy.
"Według mnie Kroos jest kompletnie niepotrzebny w Realu i mógł przejść tam tylko dla hajsu." - twoja wcześniejsza wypowiedź. :) A mógł mieć w Bayernie podobną stawkę podaną przez Real. Czyli nie dla hajsu...

Oznacza to, że ktoś miałby siedzieć na ławce przez większą część sezonu bo wątpię, aby Ancelotti co mecz wystawiał inną trójkę w środku pola.

Według gazet: Marca, AS, Le Parisieur - Di Maria zarabia coś w okolicach 3,5 - 4 mln, ale jego agent planuje załatwić dla swojego klienta dwukrotnie wyższą pensję.
Piłkarz, który gra statystycznie co 3 dni mecz nie jest w stanie grać w 100% w każdym spotkaniu. Przemęczenia, walka na 3 frontach, wyjazdy na zgrupowania reprezentacyjne.. Ludzie to nie maszyny i w kązdym klubie musi być rotacja. W ubiegłym sezonie w końcówce wszystko się sypnęło, liczyła się już tylko walka o LM i Carlo nie chcę aby powtórzyła się powtórka właśnie z tamtego sezonu kiedy zabrakło sił. Ronaldo czy Bale'a też łapały kontuzje. I nikt nie mówi, że co mecz musi być rotacja w środku pola.

To jest tylko takie gdybanie ile to tam chce Angel tej forsy.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9341 dnia: Lipiec 30, 2014, 01:22:57 »
Przecież oni obaj potrafią grać w destrukcji, nie wiem na co się uparłeś.
Modrić potrafi (choć i tak daleko mu do defensywnego pomocnika), Kroos nie bardzo. Nawet przy Anderze czy mającym z roku na rok mniej zadań defensywnych Vidalu wypada blado. Wspomniany niżej Scholes też nie bardzo potrafił (bez powodu prawie stu żółtych kartek nie uzbierał), choć istnieje swego rodzaju legenda, że jego największym osiągnięciem było przekonanie wszystkich, że jego wślizgi były spóźnione (były momenty, w których zdawał się specjalnie robić krzywdę rywalom, m.in. w pamiętnym meczu z Arsenalem wygranym 2:0, gdy w pomocy grali bracia da Silva, O'Shea i Fletcher; Scholes wszedł na ostatnie kilka minut i zaliczył dwa wejścia, za które równie dobrze mógłby wylecieć z boiska, a został tylko upomniany).

Gra trójką ofensywnie usposobionych zawodników w środku pola to szaleństwo i uważałbym tak samo, gdyby - hipotetycznie zakładając - w MU grali razem Mata, Herrera i Vidal; żeby nikomu nie przyszło do głowy, że mówię tak, bo Real.

Cytuj
Pomyliłeś Kroosa z Jamesem
Niby gdzie? Napisałem, że Kroos pewnie bez problemu zmieściłby się w składzie, gdyby nie transfer Jamesa - mógłby np. przejść na "dziesiątkę", mając za sobą Modricia i Alonso.

Cytuj
który kosztował 70 mln
80 mln euro.

Cytuj
i był odpowiedzią na transfer Suareza.
Jak myślisz, co innego miałem na myśli, pisząc: W dodatku oczywiście za nieprzyzwoicie wielkie pieniądze, żeby nie być gorszym od Barcelony?

Cytuj
To się okaże. Di Maria tez był niepotrzebny po przyjściu Bale'a, a gdyby nie on nie byłoby Decimy.
Ancelotti zmienił mu pozycję.

Cytuj
A tacy gracze zazwyczaj nie błyszczą przez 90 minut jak Ronaldo czy Messi
Nie musisz mi tego mówić, przez 11 lat oglądałem w MU Paula Scholesa, pioniera w tego typu grze.
Chodzi mi o to, że Kroos póki co często znika w ważnych meczach. Jak to swego czasu powiedział Andrzej Twarowski o Macie czy tam Sturridge'u (w tym pamiętnym meczu zakończonym wynikiem 3:3 i comebackiem MU od 0:3), wyszedł do toalety około 20. minuty i jeszcze nie wrócił. Przecież jego nawet Carrick bez formy z wyczerpanym chorobą Fletcherem w LM zgasili jak peta. Niemiec ma spore umiejętności i potencjał, ale do grania jak profesor mu daleko. Dopiero pracę magisterską pisze.

Verratti (defensywny pomocnik niezły w grze do przodu) zamiast Kroosa i Real byłby w dużo lepszej sytuacji.

Cytat: Douglas
Dalej wierz w to co napiszą szmatławce. Nie każda plotka to prawda.
Zarabiał trochę ponad 2 mln euro, Bayern oferował mu nieco ponad 4 mln, ale Kroos chciał plus minus trzykrotność swoich zarobków, czyli 6 mln. Ile dostanie od Realu? 6 mln euro. Podany przez ciebie news zawiera sprzeczne informacje: skoro Real dał Kroosowi 6 mln, a Bayern chciał dać 4,2 mln (różnica wynosi więc 1,8 mln), to jakim cudem różnica w podwyżce zarobków Kroosa wynosi 2,2 mln? (0,5 mln, gdyby został w Bayernie i 2,7 mln w Realu)

Poza tym, Przegląd Sportowy od czasu, kiedy Pol i Rudzki (zwłaszcza ten drugi) mają w nim sporo do powiedzenia (jeden jest redaktorem naczelnym, a drugi jego zastępcą), stał się właśnie szmatławcem.

Cytuj
Rotacja. Przecież nie da się grać przez cały sezon jedną jedenastką na 3 frontach.
Czyli Real kupił rezerwowego za 30 mln, tak?

Cytuj
Ty stale twierdzisz, że to Perez chce sprzedać Angela. Może jest inaczej?
Ciekawe, skąd w takim razie weźmie pieniądze na powrót do kondycji finansowej po kupnie Jamesa. Rok temu w celu pokrycia strat po transferze Bale'a (o którym było głośno w kontekście wzięcia na niego lewego kredytu w jednym z hiszpańskich banków) sprzedał Oezila, di Marię też ponoć chciał, ale się ostał.

Cytuj
A mógł mieć w Bayernie podobną stawkę podaną przez Real. Czyli nie dla hajsu...
Albo jestem ślepy, albo widełki podane przez TheKrzychu rozciągają się od 4 do 6 mln, a nie od 6 do 6.
" border="0

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9342 dnia: Lipiec 30, 2014, 09:36:31 »
Poza tym, Przegląd Sportowy od czasu, kiedy Pol i Rudzki (zwłaszcza ten drugi) mają w nim sporo do powiedzenia (jeden jest redaktorem naczelnym, a drugi jego zastępcą), stał się właśnie szmatławcem.
Doprawdy? Bo mi się wydaje, że ta dwójka próbuje przywrócić "Przegląd" na wyższy poziom. Nie mów mi, że wolałeś rządy Kality?
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9343 dnia: Lipiec 30, 2014, 14:55:12 »
Wszyscy są lepsi od Pola i Rudzkiego. Zwłaszcza od tego drugiego, który nie dość, że nie ma nic wspólnego z nauką swojego zawodu (studiował bodajże technologię żywności i pojechał do Anglii na zmywak, skąd ściągnął go do "PS" Zarzeczny, kolejny as), to jeszcze z obiektywnym dziennikarstwem nie ma nic wspólnego. Obserwuję fp zarówno jego, jak i "PS" i widzę, jak jest. O okładkach z tytułami rodem z Pudelka (m.in. "Mueller-Killer") i felietonach Stanowskiego już nie wspominając, bo to wierzchołek góry lodowej.

Zresztą Zarzeczny wyleciał kiedyś z roboty, bo bez wiedzy swojego szefa na dzień przed meczem Herthy z Groclinem wykonał okładkę, na której zrobił z Rasiaka, Niedzielana, Mili i bodajże Wieszczyckiego czterech pancernych, dodał Rudego 102 i okrasił tytułem "Na Berlin!". Ale to było kiedyś.

"Przegląd" po prostu nie ma nic wspólnego z marką sprzed lat. Jeśli przyjąć, że "Piłka Nożna" obniżyła loty, on się zwyczajnie zeszmacił.
" border="0

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9344 dnia: Lipiec 30, 2014, 15:53:18 »
Moim zdaniem jego poziom idzie lekko co prawda, ale w górę. Rudzki napisał "Gracza", mam zamiar kiedyś sobie kupić, czytałeś, bo nie wiem, czy dobra lektura?
Co do Rudzkiego jego felietony są tendencyjne, ale nie wiem, co zarzucasz Stanowskiemu? Ja lubię jego teksty, z wieloma się nie zgadzam, ale to naprawdę kawał dobrego opiniotwórczego dziennikarza.

Cytuj
Zresztą Zarzeczny wyleciał kiedyś z roboty, bo bez wiedzy swojego szefa na dzień przed meczem Herthy z Groclinem wykonał okładkę, na której zrobił z Rasiaka, Niedzielana, Mili i bodajże Wieszczyckiego czterech pancernych, dodał Rudego 102 i okrasił tytułem "Na Berlin!". Ale to było kiedyś.
Słyszałem, cały Zarzeczny. Ja go nawet lubię, choć nie raz pisze teksty kompletnie z dupy, np. te o jego rzekomym seksie w siostrzanej stronie Weszło - Wyszło. Imponuje mi jednak jego historia: startował od zera, a na prawdę dużo osiągnął. Nieraz można się pośmiać przy jego tekstach, a nieraz najdzie nawet ciekawa refleksja.

Ogólnie poziom prasy sportowej aktualnie jest słaby, ale tak mówię, Przegląd winiłbym ostatni. Po prostu ludzie wolą poczytać za darmo w necie, gdzie strony takie jak Weszło utrzymują się z reklam i sponsorów (np. bukmacherka) niż płacić za papierowe wydania czasopism. Ja sam PS kupuję tylko, gdy są Skarby Kibica, kolekcjonuję je od dawna.

Mimo wszystko zawsze lepiej jest poczytać książkę - choć pożółkłą i śmierdzącą - niż "czyściutką" na e-booku czy jak tam się to nazywa. Przynajmniej ja tak mam.  :)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9345 dnia: Lipiec 30, 2014, 16:09:43 »
Cytuj
Czyli Real kupił rezerwowego za 30 mln, tak?
Wielkie mi halo... Przecież specjalnie nie będą kupować typowej zapchajdziury w miejsce gdzie można sprowadzić świetnego grajka. 

Jest jeszcze jedna wersja tych wydarzeń, których kompletnie nie możesz sobie wyobrazić. Może to wcześniej Angel powiadomił Pereza, że osiągnął prawie wszystko co było możliwe w Realu i chcę zmienic otoczenie.

Cytuj
Ciekawe, skąd w takim razie weźmie pieniądze na powrót do kondycji finansowej po kupnie Jamesa. Rok temu w celu pokrycia strat po transferze Bale'a (o którym było głośno w kontekście wzięcia na niego lewego kredytu w jednym z hiszpańskich banków) sprzedał Oezila, di Marię też ponoć chciał, ale się ostał.
Chciał sprzedać tylko jednego.

Śmieszne jest twierdzenie, że Kroos przyszedł do Realu za kasę.  :D Ludzie kochani....
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2014, 16:11:32 wysłana przez Douglas »

Offline plumber.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2014
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.01.2014r.
    • twitter
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9346 dnia: Lipiec 31, 2014, 23:43:28 »
Dla Krossa realnie rzecz biorąc nie ma miejsca w składzie. Ale czy on będzie gorszy w defensywie od di Marii? No nie wiem.

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9347 dnia: Sierpień 01, 2014, 16:26:19 »
Tak w ogóle jutro Real gra z Manchesterem United ;)


Diego Lopez odchodzi z klubu. Dla mnie nie porozumienie jeśli już to wolałbym żeby Casillas opuścił Madryt.

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9348 dnia: Sierpień 01, 2014, 16:32:34 »
Jeśli już to powinni obaj zostać, przyjście Navasa kompletnie z dupy.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9349 dnia: Sierpień 01, 2014, 17:39:29 »
Tak w ogóle jutro Real gra z Manchesterem United ;)
Mogliby im nakopać, Real i tak z grupy w International Champions Cup nie wyjdzie.
" border="0

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9350 dnia: Sierpień 01, 2014, 19:06:12 »
A ja mam nadzieję, że Medrany, Mascarelle i inne Vazqueze postawią się Czerwonym Diabłom.  ;) Oczywiście wspomagane przez Bale'a czy Isco.

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9351 dnia: Sierpień 01, 2014, 19:35:38 »
Navasa widziałem w Barcelonie, rywalizowałby z ter Stegenem. Jakoś mi tak pasował na Camp Nou.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9352 dnia: Sierpień 03, 2014, 15:09:23 »
Real ciągle na wakacjach , wczoraj Manchester United wygrał 3:1

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9353 dnia: Sierpień 03, 2014, 16:06:06 »
Cytuj
Isco jako fałszywa dziewiątka.
 
 Carvajal jako fałszywy skrzydłowy.
 
 Casillas jako fałszywy bramkarz
Z rm.pl. :P

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9354 dnia: Sierpień 03, 2014, 19:08:59 »
Real ciągle na wakacjach , wczoraj Manchester United wygrał 3:1
Jakoś mam dziwne wrażenie, że mecze przedsezonowe skończyły się tak szybko tylko po to, żeby jak najszybciej wrócić i przygotować się na superpuchary. Nie zdziwię się jak mecz w Warszawie też będzie w dupę z Fiorentiną.

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9355 dnia: Sierpień 03, 2014, 19:11:37 »
Kiedy ten Real w Wawie będzie?
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9356 dnia: Sierpień 03, 2014, 21:06:02 »
16 sierpnia

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9357 dnia: Sierpień 03, 2014, 21:20:26 »
Keylor Navas oficjalnie w Realu. Btw. wybiera się ktoś do Wa-wy?

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9358 dnia: Sierpień 04, 2014, 13:14:48 »
Btw. wybiera się ktoś do Wa-wy?
Gdyby grała Wisła albo Barcelona...  :)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9359 dnia: Sierpień 05, 2014, 14:07:50 »
Navas już w 100% zawodnikiem Realu.:) Teraz pytanie kto odejdzie: Iker czy Diego?  :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9359 dnia: Sierpień 05, 2014, 14:07:50 »