Autor Wątek: Manchester United  (Przeczytany 581487 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: !Manchester United!
« Odpowiedź #3900 dnia: Lipiec 02, 2014, 14:47:15 »
Pomarzyć można... ;)

No nie wiem  :)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #3901 dnia: Lipiec 02, 2014, 14:51:02 »
Ciekawe kto więcej wyda w tym okienku kasy, Manchester United czy Chelsea.  ;)
Powinieneś zadać pytanie kto lepiej wyda w tym okienku pieniądze :P

Transfer Andera Herrery to strzał w dziesiątkę. Nie tylko dla kibiców MU, ale również dla sympatyków Premier League. Mimo wszystko myślę, że na chwilę obecną brakować mu będzie idealnego partnera do środka pola. Co do Fellainiego nie jestem przekonany, a Carrick w ubiegłym sezonie wyglądał solidnie, ale tylko jeśli porównamy go z jego kolegami z zespołu. Na tle Premier League, zaliczył bardzo, ale to bardzo przeciętny sezon. Niewykluczone, że w przyszłym sezonie będzie grać gorzej, ale oczywiście może grać lepiej. Chodzi mi o to, że jeśli Carrick nie wespnie się na wyżyny swoich umiejętności to Herrera sam nic w środku pola nie zrobi.

Shaw? Przepłacony. Umiejętności i potencjał ma, ale zostało wydane na niego zbyt dużo kasy (pewnie ze względu na potencjał piłkarza). Jeśli Evra odejdzie to Shaw albo sobie odpuści rozwój bo będzie mieć miejsce w podstawowym składzie, albo się zepnie i będzie z dnia na dzień lepszy. Jeśli dodamy to tego czynnik w postaci wysokiej tygodniówki to może być bardzo ciekawie.

Dla United lepiej by było aby przyszedł William Carvalho, aniżeli Vidal. Serio.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2014, 14:53:39 wysłana przez thekrzychu »

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: !Manchester United!
« Odpowiedź #3902 dnia: Lipiec 02, 2014, 15:11:26 »
No nie wiem  :)
Jaki sens ma odejście Strootmana z Romy, gdzie czeka go Liga Mistrzów i walka o Mistrzostwo Włoch, do United, gdzie nie zagra nawet w Lidze Europy (a walka w lidze jest niewiadomą po ostatnim sezonie ) i to jeszcze w zimie...?
" border="0" border="0

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: !Manchester United!
« Odpowiedź #3903 dnia: Lipiec 02, 2014, 15:22:28 »
Jaki sens ma odejście Strootmana z Romy, gdzie czeka go Liga Mistrzów i walka o Mistrzostwo Włoch, do United, gdzie nie zagra nawet w Lidze Europy (a walka w lidze jest niewiadomą po ostatnim sezonie ) i to jeszcze w zimie...?

Nie można być tego takim pewnym. Równie dobrze sytuacja może się potoczyć inaczej. Roma w pierwszych kolejkach przegra walkę o mistrzostwo i mogą nie wyjść nawet z grupy.  Ja na przykład przed sezonem 13/14 nigdy bym nie powiedział, że United nie będzie w Lidze Mistrzów w następnym sezonie, a co dopiero, że nie będzie ich w Lidze Europy.

Zresztą United rzuci dwa razy więcej $ $ $ niż Strootman obecnie zarabia w Romie to być może się skusi.

« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2014, 15:24:59 wysłana przez thekrzychu »

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: !Manchester United!
« Odpowiedź #3904 dnia: Lipiec 02, 2014, 15:36:28 »
Jaki sens ma odejście Strootmana z Romy, gdzie czeka go Liga Mistrzów i walka o Mistrzostwo Włoch, do United, gdzie nie zagra nawet w Lidze Europy (a walka w lidze jest niewiadomą po ostatnim sezonie ) i to jeszcze w zimie...?
Wiem, że jesteś fanem Romy i nie chciałbyś tego. Ja też tak miałem z Meliksonem w Wiśle, choć na otarcie łez miałem fakt, że Izraelczyk miał za sobą solidny spadek formy.
Ale do rzeczy - pieniądze i mimo wszystko, prestiż United. Oraz oczywiście van Gaal w osobie trenera.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #3905 dnia: Lipiec 02, 2014, 15:38:00 »
Jakbym nie był taki pewien, to bym nie mówił. W tamtym sezonie Romę oglądałem najwięcej, bo w kilkunastu meczach. Grają świetny ofensywny futbol, bardzo uporządkowany przez Garcie. Nie trzeba być geniuszem, żeby wiedzieć jak obecnie rozkłada się podział sił w lidze Włoskiej. Tylko Juventus i Roma mogą tak naprawdę w tym okienku transferowym wzmocnić się znaczącymi piłkarzami. Być może jeszcze Inter, którego przejął bogaty właściciel.

To, że w United działy się takie rzeczy, to też nie jest jakaś sensacja i można tego było się domyślić po tym jaki wpływ miał na tą drużynę Ferguson. Roma obecnie nie przechodzi żadnej rewolucji, a jedynie udoskonala coś co jest już bardzo dobre. Także jak już Strootman odejdzie, to za rok, choć niektórzy mogą się jeszcze zdziwić jak nigdzie się nie ruszy...
Ale do rzeczy - pieniądze i mimo wszystko, prestiż United. Oraz oczywiście van Gaal w osobie trenera.
I co mu z tych pieniędzy i prestiżu, który jest 10-cio krotnie większy, gdy występuje się w Champions League, co gwarantuje mu Roma...? Poza tym robicie z van Gaala ojca Strootmana, jakby biedny bez niego nie mógł się obejść... Chyba, że sam wiesz coś innego - co jeszcze nie usłyszałem od Nederlanda - na ten temat, to wysłucham...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2014, 15:46:22 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #3906 dnia: Lipiec 02, 2014, 15:46:35 »
Możliwe. Nie będę Ci mydlił oczu, że jestem "szpecem" od piłki włoskiej, bo Romy w tamtym sezonie to nie oglądałem chyba w ogóle  :P
Tak czy owak, zobaczymy, co United pokażą. Mimo całego przyjścia van Gaala nie sądzę, by od razu wrócił stary, dobry Manchester.
Z tym Interem to jeszcze nie wiadomo, czy bogaty właściciel czy tylko cwaniaczek, to się okaże. Aha, nie wiadomo, czy będzie chciał inwestować dużych pieniędzy w Inter, nawet jeżeli ma hajs. Słabe porównanie, ale kojarzysz Irka Króla?
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #3907 dnia: Lipiec 02, 2014, 16:34:36 »
Jaki sens ma odejście Strootmana z Romy, gdzie czeka go Liga Mistrzów i walka o Mistrzostwo Włoch, do United, gdzie nie zagra nawet w Lidze Europy (a walka w lidze jest niewiadomą po ostatnim sezonie ) i to jeszcze w zimie...?
Artur, starczy, że kasą sypnie United i Strootman wyladuje w lada moment w Anglii. I żadna walka o LM czy o Serie A nie zastąpi tego czym są pieniądze. We współczesnym futbolu nie liczą się już przywiązania klubowe czy walka o LM itp. itd.



Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: !Manchester United!
« Odpowiedź #3908 dnia: Lipiec 02, 2014, 17:21:37 »
Pomarzyć można... ;)
Nie licząc ponoć dogadanego de Vrija (jak podaje MEN), jest to akurat póki co zdecydowanie najbardziej prawdopodobny transfer.

Cytuj
Jaki sens ma odejście Strootmana z Romy, gdzie czeka go Liga Mistrzów i walka o Mistrzostwo Włoch, do United, gdzie nie zagra nawet w Lidze Europy (a walka w lidze jest niewiadomą po ostatnim sezonie ) i to jeszcze w zimie...?
W United, de facto o wiele większym i bardziej utytułowanym klubie grającym w silniejszej lidze (jego ulubionej), prawdopodobnie też będzie walczył o mistrzostwo, zarabiał znacznie więcej i - jeśli nie wydarzy się żadna katastrofa - począwszy od sezonu 2015/16 będzie grał w LM co roku. Do tego w MU będzie van Gaal - wielki autorytet w Holandii (i nie tylko) i trener, który zrobił ze Strootmana najmłodszego kapitana reprezentacji od ponad 100 lat. Żaden "ojciec", ale na pewno szkoleniowiec bliski jego sercu.

Mówisz o tym transferze, jakby Strootman był łączony z przenosinami na Old Trafford z Bayernu lub Realu, a nie z Romy.
Zresztą, Shaw też miał przejść do Chelsea czy LFC, bo LM.

Cytat: TheKrzychu
Dla United lepiej by było aby przyszedł William Carvalho, aniżeli Vidal. Serio.
Vidala nie chcę w MU, ale Williama Carvalho też nie. Jest stanowczo za drogi (przynajmniej 30 mln), a do tego niezbyt szybki i ociężały jak Mertesacker (gdy walczy z kimś dynamicznym, jest właściwie zmuszony faulować). Wolałbym kogoś bardziej mobilnego i żywiołowego, kogoś o stylu gry Keane'a, De Jonga czy Nocerino.
" border="0

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #3909 dnia: Lipiec 02, 2014, 20:12:13 »
Cytuj
W United, de facto o wiele większym i bardziej utytułowanym klubie grającym w silniejszej lidze (jego ulubionej), prawdopodobnie też będzie walczył o mistrzostwo, zarabiał znacznie więcej i - jeśli nie wydarzy się żadna katastrofa - począwszy od sezonu 2015/16 będzie grał w LM co roku. Do tego w MU będzie van Gaal - wielki autorytet w Holandii (i nie tylko) i trener, który zrobił ze Strootmana najmłodszego kapitana reprezentacji od ponad 100 lat. Żaden "ojciec", ale na pewno szkoleniowiec bliski jego sercu.
Tak, tak, o tym wszystkim już słyszałem. Ale, żeby ten transfer stał faktem jak w Twojej karierze jeszcze sobie poczekasz - a być może w ogóle się nie doczekasz. Strootman narazie nic nie mówił o tym, że jego marzeniem jest gra w United. Z kolei powtarza, że w Rzymie mu dobrze i nigdzie się nie rusza.
Nikt nie wie jak wypali praca van Gaala na Old Traford... Może zrobić równie wielką karierę, co swój poprzednik
Cytuj
Mówisz o tym transferze, jakby Strootman był łączony z przenosinami na Old Trafford z Bayernu lub Realu, a nie z Romy.
Najlepsze jest to, że Roma stoi obecnie wyżej w europejskiej piłce od United...
" border="0" border="0

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #3910 dnia: Lipiec 02, 2014, 23:36:32 »
Tak, tak, o tym wszystkim już słyszałem. Ale, żeby ten transfer stał faktem jak w Twojej karierze jeszcze sobie poczekasz - a być może w ogóle się nie doczekasz.
A mimo to i tak wspominasz o tym przy każdej okazji, jakby ktoś uważał, że to done deal. ::) Jojczysz, jakbyś nie mógł pogodzić się z tym, że Roma nie jest ostatnim ogniwem piłkarskiego łańcucha pokarmowego.

Cytuj
Z kolei powtarza, że w Rzymie mu dobrze i nigdzie się nie rusza.
Jakiś tydzień-dwa temu Ander Herrera też tak mówił. Ba, prawie każdy przed oknem transferowym i potwierdzeniem transferu tak mówi.

Cytuj
Najlepsze jest to, że Roma stoi obecnie wyżej w europejskiej piłce od United...
Super, to tak jak Anderlecht, Ajax, Benfica, Basel, Olympiakos i jeszcze kilka innych klubów, jeśli za wyznacznik "stania wysoko" w europejskiej piłce brać jednorazowy występ w LM (nikt nie spędził w niej więcej sezonów z rzędu niż United) albo jego brak.
" border="0

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #3911 dnia: Lipiec 03, 2014, 00:01:40 »
Cytuj
A mimo to i tak wspominasz o tym przy każdej okazji, jakby ktoś uważał, że to done deal. ::) Jojczysz, jakbyś nie mógł pogodzić się z tym, że Roma nie jest ostatnim ogniwem piłkarskiego łańcucha pokarmowego.
Ja wspominam o tym przy każdej okazji...? Chyba tylko wtedy, gdy pakujesz bagaże za Strootmana...
Cytuj
Jakiś tydzień-dwa temu Ander Herrera też tak mówił. Ba, prawie każdy przed oknem transferowym i potwierdzeniem transferu tak mówi.
I co mam sugerować się jednym przypadkiem? Z kolei z drugiej strony znowu wyszło, że kolejny piłkarz jest fanem Realu Madryt od dziecka i jego transfer do stolicy Hiszpanii jest bliski - James Rodriguez. Pewnie potem powiesz, że to zwykłe gadanie jak w przypadku Bale'a...
Cytuj
Super, to tak jak Anderlecht, Ajax, Benfica, Basel, Olympiakos i jeszcze kilka innych klubów
Super. Szkoda, że te kluby nie grają w Serie A, choć Benfica pokazała, że nawet w takiej lidze mogłaby dać radę
" border="0" border="0

Offline Blues Fan

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 141
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 09.01.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #3912 dnia: Lipiec 03, 2014, 01:06:11 »
Szkoda, że te kluby nie grają w Serie A, choć Benfica pokazała, że nawet w takiej lidze mogłaby dać radę
Legia, Wisła nawet Podbeskidzie prowadziłoby sobie z ManU...  ;D . Może ostatni sezon w wykonaniu ManU był słabszy ale póki co to AS Roma to jeszcze troszkę niższy poziom.
" border="" border="0

To Blues Fan, tego nie ogarniesz ... - Hose444

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #3913 dnia: Lipiec 03, 2014, 01:06:39 »
Ja wspominam o tym przy każdej okazji...?
Przy każdej okazji, gdy ktoś porusza temat (prawdopodobnego skądinąd) transferu Strootmana do Manchesteru United.

Cytuj
Chyba tylko wtedy, gdy pakujesz bagaże za Strootmana...
Chyba sobie kpisz. Właśnie zrobiłeś to, zanim zdążyłem w ogóle zabrać głos.

Cytuj
I co mam sugerować się jednym przypadkiem?
Ba, prawie każdy przed oknem transferowym i potwierdzeniem transferu tak mówi.
Serio, zachowujesz się, jakby otwarte wczoraj okno transferowe było pierwszym, jakie obserwujesz w swoim życiu. Zresztą najbardziej znany przypadek tego typu oświadczeń to Cristiano Ronaldo.

Cytuj
Z kolei z drugiej strony znowu wyszło, że kolejny piłkarz jest fanem Realu Madryt od dziecka i jego transfer do stolicy Hiszpanii jest bliski - James Rodriguez. Pewnie potem powiesz, że to zwykłe gadanie jak w przypadku Bale'a...Super.
On akurat kilka lat temu mówił, że kibicuje Man United. Dobrze to zapamiętałem, bo jeśli chodzi o piłkarzy spoza Wysp Brytyjskich, tacy ludzie w dobie fascynacji Realem i Barceloną to niemal wymarły gatunek (kojarzę tylko Kagawę i Valencię, którzy dla MU już grają).
Cóż, RvP też kibicuje MU "od dziecka".

A w przypadku Bale'a powiedziałem tak, bo wiem, jaka jest mentalność Brytoli i że prawie wszyscy tam kibicują swoim lokalnym zespołom, a jeśli nie, to krajowym. Żaden inny naród nie jest tak zarozumiały i dumny na punkcie swojej, krajowej piłki nożnej. Poza tym, dla ciebie zdjęcie Walijczyka w koszulce Realu było niepodważalnym dowodem, a gdy ci powiedziałem, że chyba też taką miałem w jego wieku, to skwitowałeś, żebym nie porównywał Bale'a do siebie... ::)

W dzisiejszych czasach co drugi piłkarz przechodzący do wielkiego klubu mówi, że kibicował mu od najmłodszych lat.

Cytuj
Szkoda, że te kluby nie grają w Serie A, choć Benfica pokazała, że nawet w takiej lidze mogłaby dać radę
A Roma nie gra w Premier League.
" border="0

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #3914 dnia: Lipiec 04, 2014, 00:06:55 »
Cytuj
Przy każdej okazji, gdy ktoś porusza temat (prawdopodobnego skądinąd) transferu Strootmana do Manchesteru United.
Najlepsze jest to, że ten ktoś, to Ty
Cytuj
Ba, prawie każdy przed oknem transferowym i potwierdzeniem transferu tak mówi.
Super Ronaldo, Herrera  kto jeszcze - Kaka też mówił, że nigdzie się nie rusza z Milanu. No było tych piłkarzy pewnie tylu, co tych, którzy jasno stawiali sprawę, że chcą odejść do tego i tego klubu. 
Cytuj
Poza tym, dla ciebie zdjęcie Walijczyka w koszulce Realu było niepodważalnym dowodem, a gdy ci powiedziałem, że chyba też taką miałem w jego wieku, to skwitowałeś, żebym nie porównywał Bale'a do siebie...
Nie sugerowałem się tylko zdjęciem. Stwierdziłeś, że miałeś kilka koszulek klubów/repr., którym nie kibicowałeś, więc dla Cb zdj, Bale'a w koszulce Realu o niczym nie świadczy. Ja odpowiedziałem, że sam miałem kilka koszulek, ale to nieważne, bo tylko jedna miała wartość - Tottiego... Później już mi nie odpisałeś na tamte kilkanaście cytatów, więc niema już o czym gadać.
Cytuj
A Roma nie gra w Premier League.
Ich gra przypominała futbol Liverpoolu - szybki, skuteczny, efektowny. Nie będę się kminił jakby sobie poradzili w PL, bo to jest bez sensu. Nadejdzie Liga Mistrzów i może potwierdzą to kibicom, którzy widzą ich od święta
Cytuj
On akurat kilka lat temu mówił, że kibicuje Man United.
Jego ojciec mówi co innego: REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2014, 13:53:35 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #3915 dnia: Lipiec 04, 2014, 14:32:16 »
Najlepsze jest to, że ten ktoś, to Ty


To też ja?
Wcześniej napisałem co prawda "Niech przyciąga [Depaya i de Vrija] i w zimie dorzuci jeszcze Strootmana" w kontekście "niech postara się sprowadzić", ale oczywiście musiałeś przylecieć. Zachowujesz się jak bezpański pies, alarmowany dźwiękiem psiego gwizdka, jakaś czerwona lampka ci się w głowie zapala. Zarzucasz mi, że rzekomo robię z van Gaala ojca Strootmana, a sam zastępujesz jego matkę, która mówi jego kolegom "Kevin nie wyjdzie teraz na dwór, musi zjeść podwieczorek".

Cytuj
że sam miałem kilka koszulek, ale to nieważne, bo tylko jedna miała wartość - Tottiego...
To nie miało nic do rzeczy. Sam miałem koszulkę z nazwiskiem RvN-a, Bale zapewne też miał jakąś w barwach Cardiff City.

Cytuj
Super Ronaldo, Herrera  kto jeszcze - Kaka też mówił, że nigdzie się nie rusza z Milanu.
Prawie każdy, kto przed podaniem oficjalnego oświadczenia jest wiązany z jakimś transferem i zostaje zapytany o zdanie. Kluby postępują zresztą bardzo podobnie.

Cytuj
Później już mi nie odpisałeś na tamte kilkanaście cytatów, więc niema już o czym gadać.
Mam taką - być może irytującą - przypadłość, że do mówienia do ściany nie potrzeba mi Internetu.

Cytuj
Jego ojciec mówi co innego: REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Kiedy donoszono o jego rzekomej sympatii do MU, był to o wiele lepszy od Realu klub, może wtedy blefował. Naprawdę, nie dbam o to, w ogóle mnie to nie obchodzi.
" border="0

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #3916 dnia: Lipiec 04, 2014, 15:01:57 »
Heh, w sumie to napisałem to celowo, wiedziałem, że zaraz Ned skontruje Artura i zacznie się ta dyskusja  ;D
Zluzujcie panowie, przejdzie, to przejdzie, nie to nie.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #3917 dnia: Lipiec 04, 2014, 15:21:38 »
Cytuj
To też ja?
Udajesz ciemnego? Przecież druga rozmowa o Strootmanie zaczęła się od Twojego drugiego postu o... Strootmanie
Cytuj
Zachowujesz się jak bezpański pies, alarmowany dźwiękiem psiego gwizdka, jakaś czerwona lampka ci się w głowie zapala. Zarzucasz mi, że rzekomo robię z van Gaala ojca Strootmana, a sam zastępujesz jego matkę, która mówi jego kolegom "Kevin nie wyjdzie teraz na dwór, musi zjeść podwieczorek".
Już daruj sobie tą ,,poezję", może dzieciaki na nią polecą :D ;) Śmiać mi się chce z Twojego ,,obiektywizmu" dotyczącego wszystkiego co ma związek z MU... Napaliłeś się na tego Strootmana, ale na razie Twoja układanka faktów łączących go z MU niema nic do rzeczywistości... To Roma ma asa w rękawie w postaci Champions League. Nie po to Strootman odgrywał jedną z ważniejszych ról w zespole,  by teraz rezygnował z rozgrywek, które są jak coroczne Mistrzostwa Świata, bo czeka go większą tygodniówka i możliwością pracy z trenerem, który "zrobił z niego najmłodszego kapitana reprezentacji od ponad 100 lat!" - tak, już się tego nauczyłem... Także mówiłem, że na razie musisz obejść się smakiem i jak dobrze pójdzie za rok trafi do MU, jak znowu się nie skompromitują w lidze
Cytuj
Bale zapewne też miał jakąś w barwach Cardiff City.
Fakty, albo przypuszczenia. Sfotografowano go w koszulce Realu jak był młody, zrobił protest by przejść do Realu za wszelką ceną, po przejściu do Realu stwierdził, że jego marzenia się spełniły - to wszytko bujda, bo niejaki Nederland zna mentalność prawie wszystkich Brytoli i wie, że nie mają prawa kibicować zagranicznym klubom...
Cytuj
Prawie każdy, kto przed podaniem oficjalnego oświadczenia jest wiązany z jakimś transferem i zostaje zapytany o zdanie.
Teraz dwójka z Monaco - Falcao i James - naciskają, bo chcą grać w Realu. Rok temu Suarez nalegał na przejście do Arsenalu. Z kolei Kroos mówi, że nie potwierdza niczego do zakończenia mistrzostw, a jest już piłkarzem Realu. Pojedyncze przypadki, ale skoro Ty znasz wszystkie to oks
Cytuj
Mam taką - być może irytującą - przypadłość, że do mówienia do ściany nie potrzeba mi Internetu.
Świetnie. W takim razie nie będę już tracił na Ciebie czasu, bo przecież każdy kto ma odmienne zdanie od Ciebie jest pustą ścianą bez argumentów
" border="0" border="0

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #3918 dnia: Lipiec 04, 2014, 17:18:45 »
 Nie może odejść bo ty tak uważasz? Weź skończ :D

A ja nie wiem czemu Artur jesteś taki pewien, że po zimowym okienku Strootman nadal będzie piłkarzem AS Romy ? :P Nie można być pewnym takich rzeczy. A zasłanianie się tym, że Roma asa w postaci Ligii Mistrzów może się bardzo szybko skończyć. Równie dobrze mogą zająć ostatnie miejsce w grupie, a i w lidze może im pójść o wiele gorzej. Gadanie, że tak nie będzie zostać sam sobie.

Fakt, Roma się teraz może porządnie wzmocnić, ale ja jestem realistą i uważam, że wszystko może się zdarzyć.

Przykładowo taki Henderson, który był jednym z głównych piłkarzy ubiegłego sezonu w LFC też może odejść. Niezależnie co by dzisiaj Hendo powiedział w wywiadach to nie ma nigdy 100% pewności, że jutro złoży transfer request i ni stąd, ni zowąd będzie chciał odejść do innej drużyny. Oczywiście klub robiłby wszystko, aby piłkarz został w zespole, ale nigdy nie można takiej możliwości odrzucać.

Wszystko się może zdarzyć.
_______


Tymczasem według niektórych dziennikarzy Patrice Evra uzgodnił warunki swojego indywidualnego kontraktu z Juventusem i teraz tylko oba kluby muszą się porozumieć. Niewykluczone, że Manchester United w transakcję będą chcieli włączyć Artura Vidala - oczywiście z dopłatą  ;D

Zobacz Artur. Jeszcze jakiś miesiąc temu Evra przedłużył kontrakt z United, a teraz jest bliski dołączenia do Juventusu. Niemożliwe, prawda ?  ::)


Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #3919 dnia: Lipiec 04, 2014, 18:00:09 »
Cytuj
Nie może odejść bo ty tak uważasz? Weź skończ
Jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Roma ma zdecydowane większe argumenty od Unieted, by był jej graczem przez nadchodzący sezon - gdzie ja powiedziałem, że nie może odejść...?
" border="0" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Manchester United
« Odpowiedź #3919 dnia: Lipiec 04, 2014, 18:00:09 »