Autor Wątek: Manchester United  (Przeczytany 581561 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #3920 dnia: Lipiec 04, 2014, 18:04:41 »
Artur, ale Ty się spinasz o tego Strootmana...
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #3921 dnia: Lipiec 04, 2014, 20:20:51 »
Artur...chociażby tutaj:
Cytuj
Także jak już Strootman odejdzie, to za rok, choć niektórzy mogą się jeszcze zdziwić jak nigdzie się nie ruszy...

Ja twierdzę (Nederland pewnie też), że o  ile teraz Holender jest nie do wyciągnięcia, to w zimie jest wszystko możliwe :) Ty tym zdaniem stwierdziłeś, że nawet transfer w styczniu jest nie do przyjęcia :P
 

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #3922 dnia: Lipiec 04, 2014, 20:36:26 »
Bo w przeciwieństwie do was nie jestem niedzielnym kibicem Romy i widziałem ich w kilkunastu spotkaniach w zeszłym sezonie, ceniąc ich na tyle, że śmiało zakładam, iż będą najgroźniejszym rywalem Juventusu w walce o Mistrzostwo i z grupy Ligi Mistrzów wyjdą. Z Romy zrobiła się podobna siła co z Napoli. A nawet jak zaliczą podobną wpadkę do Juventusu w LM, to włodarze z Rzymu nie są na tyle kretynami, żeby już w zimie się spieszyć i sprzedawać Strootmana - dlaczego...? Przecież to 24 letni zawodnik, o którego kluby będą wciąż pytać nie szczędząc 30-40 mln euro.

A co będzie, to zresztą zobaczymy. Czas zweryfikuje
" border="0" border="0

Offline Blues Fan

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 141
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 09.01.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #3923 dnia: Lipiec 04, 2014, 21:24:17 »
Czytałem coś na REJESTRACJA lub LOGOWANIE że Strootman ma przejść do ManU.

i z grupy Ligi Mistrzów wyjdą

Nie bądź taki pewny bo wylosują Real Madryt i PSG (a jest prawdopodobieństwo że może się tak zdarzyć) i jestem pewny że już po fazie grupowej odpadną z LM

Cytuj
dlaczego...? Przecież to 24 letni zawodnik, o którego kluby będą wciąż pytać nie szczędząc 30-40 mln euro.

Co najwyżej straci formę lub dostanie przewlekłej kontuzji ale cóż 40 mln to w końcu nic dla Romy.
" border="" border="0

To Blues Fan, tego nie ogarniesz ... - Hose444

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #3924 dnia: Lipiec 05, 2014, 10:09:41 »
Bo w przeciwieństwie do was nie jestem niedzielnym kibicem Romy i widziałem ich w kilkunastu spotkaniach w zeszłym sezonie, ceniąc ich na tyle, że śmiało zakładam, iż będą najgroźniejszym rywalem Juventusu w walce o Mistrzostwo i z grupy Ligi Mistrzów wyjdą. Z Romy zrobiła się podobna siła co z Napoli. A nawet jak zaliczą podobną wpadkę do Juventusu w LM, to włodarze z Rzymu nie są na tyle kretynami, żeby już w zimie się spieszyć i sprzedawać Strootmana - dlaczego...? Przecież to 24 letni zawodnik, o którego kluby będą wciąż pytać nie szczędząc 30-40 mln euro.

A co będzie, to zresztą zobaczymy. Czas zweryfikuje
Artur nie obraź się, ale wydaje mi się, że trochę za bardzo cenisz siłę Romy. Oczywiście nie będę z Tobą polemizował na temat stylu ich gry, bo to tak jakbyś Ty chciał ze mną dyskutować, jak gra Wisła Kraków. Ale nie mów hop, póki nie przeskoczysz. Na razie to jeszcze z żadnej grupy Ligi Mistrzów nie wyszli, a jak zapewne wiesz to takie rozgrywki żądzą się swoimi prawami i tu każdy może odpaść. Z tą walką o mistrzostwo to się też dopiero okaże. Oczywiście, możesz w nich wierzyć jako fan, ale co będzie, to się okaże. Tak jak napisałeś zresztą.
Obaj z Nederlandem nie zdrowo napaliliście się na tego Strootmana.  ::)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline plumber.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2014
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.01.2014r.
    • twitter
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #3925 dnia: Lipiec 05, 2014, 11:20:05 »
Jestem ciekaw tylko, czy van Gaal będzie chciał czekać pół roku/rok na Strootmana. Być może kupi kogoś innego. Chociaż nie wykluczone, że spróbuje Fellainiego czy Carricka.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #3926 dnia: Lipiec 05, 2014, 15:14:24 »
Nie bądź taki pewny bo wylosują Real Madryt i PSG (a jest prawdopodobieństwo że może się tak zdarzyć) i jestem pewny że już po fazie grupowej odpadną z LM
Jestem pewny, bo mam do tego prawo. Być może jako kibic Romy mam więcej pewności od bogaczy z Londynu
Cytuj
Co najwyżej straci formę lub dostanie przewlekłej kontuzji ale cóż 40 mln to w końcu nic dla Romy.
No. Najlepsze, że kilka miesięcy temu doznał praktycznie najgorszej kontuzji dla piłkarza, czyli zerwania więzadeł krzyżowych, a MU wciąż o niego pyta...
Artur nie obraź się, ale wydaje mi się, że trochę za bardzo cenisz siłę Romy.
Obaj z Nederlandem nie zdrowo napaliliście się na tego Strootmana.  ::)
Ja się nie muszę napalać na Strootmana, bo on już gra w Romie. Jest mi on obojętny jako osobowość, ale to ważne ogniwo zespołu. A ja tutaj nie kłapie o wygrywaniu LM przez Romę, tylko zajściu do fazy pucharowej. Zresztą wy robicie z tego klubu jakiś nowicjuszy, którzy pierwszy raz znaleźli się w tych rozgrywkach... Pewnie nawet nie wiecie, że kilka lat temu mając znacznie słabszy skład, potrafili eliminować Real Madryt z 1/8, a wcześniej ograć w grupie Chelsea 3-0...
" border="0" border="0

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #3927 dnia: Lipiec 05, 2014, 16:28:52 »
Zresztą wy robicie z tego klubu jakiś nowicjuszy, którzy pierwszy raz znaleźli się w tych rozgrywkach... Pewnie nawet nie wiecie, że kilka lat temu mając znacznie słabszy skład, potrafili eliminować Real Madryt z 1/8, a wcześniej ograć w grupie Chelsea 3-0...
Nikt nie robi z Romy słabeusza, tylko, że wszystko zweryfikuje przyszły sezon.
Może skończmy już z tym Strootmanem, Romą, Ligą Mistrzów. Temat już któryś raz wałkowany tutaj, a najgorsze jest to, że do porozumienia nie dojdziecie (dojdziemy :)).
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Blues Fan

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 141
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 09.01.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #3928 dnia: Lipiec 05, 2014, 16:40:23 »
Jestem pewny, bo mam do tego prawo. Być może jako kibic Romy mam więcej pewności od bogaczy z Londynu

Oszczędzcie mi tych bredni że Chelsea to klub bez historii itd

 
Cytuj
Najlepsze, że kilka miesięcy temu doznał praktycznie najgorszej kontuzji dla piłkarza, czyli zerwania więzadeł krzyżowych, a MU wciąż o niego pyta...

Tylko że z kontuzją nie przeszedł a ManU na pewno nie oferowało za niego w tamtym czasie takiej ceny jak teraz.

 
Cytuj
Ja się nie muszę napalać na Strootmana, bo on już gra w Romie. Jest mi on obojętny jako osobowość, ale to ważne ogniwo zespołu. A ja tutaj nie kłapie o wygrywaniu LM przez Romę, tylko zajściu do fazy pucharowej. Zresztą wy robicie z tego klubu jakiś nowicjuszy, którzy pierwszy raz znaleźli się w tych rozgrywkach... Pewnie nawet nie wiecie, że kilka lat temu mając znacznie słabszy skład, potrafili eliminować Real Madryt z 1/8, a wcześniej ograć w grupie Chelsea 3-0..

Szkoda że zapomniałeś dodać że w sparingu przed tym sezonem Roma przegrała z Chelsea 2-1...
" border="" border="0

To Blues Fan, tego nie ogarniesz ... - Hose444

Offline mrozio11

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 62
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 25.01.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #3929 dnia: Lipiec 05, 2014, 21:58:38 »
Pewnie nawet nie wiecie, że kilka lat temu mając znacznie słabszy skład, potrafili eliminować Real Madryt z 1/8, a wcześniej ograć w grupie Chelsea 3-0...

Jeśli chodzi o ten sezon, o którym myślę czyli 2008/09 to z Chelsea było 3-1 a w 1/8 Roma odpadła z Arsenalem

Szkoda że zapomniałeś dodać że w sparingu przed tym sezonem Roma przegrała z Chelsea 2-1...

Sparing przed sezonem to ciągle sparing, drużyny grają w nim po to, by sobie pograć a nie spinają się o wynik.

Co do samego transferu Strootmana to nie wiem dlaczego niby miałby do Man United nie przejść. Klub jest to bez wątpienia większy od Romy, mimo że ostatni sezon mieli słaby. W tym nadchodzącym sezonie o TOP 4 będą walczyć i pewnie uda im się awansować do LM i nie oszukujmy się, jeżeli myśli o trofeach to na dłuższą mete też United mają na to większe szanse. Po jednym sezonie robicie z United jakiegoś średniaka. Roma może i w Serie A nieźle grała ale to ciągle nie ta półka co United.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #3930 dnia: Lipiec 06, 2014, 01:25:30 »
Niektórzy uważają, że po tym nieudanym sezonie United nie ma co marzyć o mistrzostwie, więc wiesz...

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #3931 dnia: Lipiec 06, 2014, 14:35:06 »
Jeśli chodzi o ten sezon, o którym myślę czyli 2008/09 to z Chelsea było 3-1 a w 1/8 Roma odpadła z Arsenalem
Tak, pomyliłem sezony. Rok wcześniej eliminowali Real z 1/8, a w ćwierćfinale pokonali United 2-1, by w rewanżu przegrać 7-1...
Szkoda że zapomniałeś dodać że w sparingu przed tym sezonem Roma przegrała z Chelsea 2-1...
No świetnie... Niema to jak porównywać sparing przed sezonem do meczu o życie w fazie grupowej Ligi Mistrzów...
" border="0" border="0

Offline Blues Fan

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 141
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 09.01.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #3932 dnia: Lipiec 06, 2014, 15:03:19 »
Niema to jak porównywać sparing przed sezonem do meczu o życie w fazie grupowej Ligi Mistrzów...

W fazie grupowej LM w tym samym sezonie Chelsea wygrała z Romą 1-0. Tylko że to było 5 lat temu i w temacie ManU wnosi mniej więcej taką samą wartość jak to że  Chelsea ograła Romą w PZP w 1965 roku 4-1.
" border="" border="0

To Blues Fan, tego nie ogarniesz ... - Hose444

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #3933 dnia: Lipiec 06, 2014, 15:11:45 »
W takim razie po co odnosiłeś się do tamtej srogiej porażki przypominając, że Chelsea po 6 latach zrewanżowała się Romie 2-1 i to w dodatku meczu towarzyskim...?
" border="0" border="0

Offline Blues Fan

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 141
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 09.01.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #3934 dnia: Lipiec 06, 2014, 16:24:54 »
B
W takim razie po co odnosiłeś się do tamtej srogiej porażki przypominając, że Chelsea po 6 latach zrewanżowała się Romie 2-1 i to w dodatku meczu towarzyskim...?

W takim razie po co pisałeś że Roma 5 lat temu wygrała z Chelsea i Realem ? Miało to świadczyć o wielkości Romy (przy okazji nic nie wnosząc o ManU) ?
" border="" border="0

To Blues Fan, tego nie ogarniesz ... - Hose444

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #3935 dnia: Lipiec 06, 2014, 16:49:19 »
O boshe. Wszystko jest w tamtym zdaniu, które miało przypomnieć, że dla Romy wyjście z grupy LM, to nie szczyt możliwości. Ale Ty jako fan Chelsea poczułeś się urażony i rozpocząłeś dyskusję tym śmiesznym sparingiem z tourne po USA - koniec tematu
" border="0" border="0

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #3936 dnia: Lipiec 06, 2014, 16:53:14 »
Sezon na spiny uważam za otwarty. Myślałem, że dotrwamy chociaż do września, jak wystartują najlepsze ligi europejskie.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline plumber.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2014
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.01.2014r.
    • twitter
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #3937 dnia: Lipiec 08, 2014, 02:27:42 »
Domowe stroje Manchesteru United na sezon 2014/15. Zauważalny nowy sponsor. Świetny materiał tak przy okazji je promuje. Zapowiedź właściwie ich.

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=ad8880f621431bf3490e7fa0d5fc0b5a&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=ad8880f621431bf3490e7fa0d5fc0b5a&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Spoiler for Hiden:





Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #3938 dnia: Lipiec 08, 2014, 08:29:08 »
Nike nie przedłuży kontraktu z Manchesterem United.

Aż strach pomyśleć, że nowym sponsorem mógłby zostać Adidas. Wyobrażam już sobie te paski na strojach, coś jak Real czy Bayern. Fuuj.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #3939 dnia: Lipiec 08, 2014, 11:30:51 »
Nike nie przedłuży kontraktu z Manchesterem United.
Bzdury.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Manchester United
« Odpowiedź #3939 dnia: Lipiec 08, 2014, 11:30:51 »