Autor Wątek: Manchester United  (Przeczytany 577575 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Zaq

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2009
  • location: Manchester
  • Wiadomości: 277
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.07.2009r.
  • Striker.
Odp: Manchester United - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 09, 2009, 08:35:13 »
Milan?? Cię chyba trochę głowa boli - widziałeś, co zrobił z nimi Bayern Monachium, Barca, Real i Bawarczycy będą groźni dla czerwonych diabłów
Choć nie jestem zwolennikiem Włoskiego futbolu, a już tym bardziej Milanu, to wspomnisz moje słowa:)
Myślisz że odszedł Kaka to wszystko się posypie?:) Oni nadal mają duży potencjał i ambicje. A w swoich szeregach mają nie jednego genialnego piłkarza, jak Gattuso, Ronaldinho, Silva czy Pato...

Pozdrawiam
PREMIERSHIP > oll.

Offline Florq

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Wrz 2008
  • location: Racibórz
  • Wiadomości: 979
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2008r.
  • Gary Neville is a red, he hates scousers...
  • Gram w: PES 2013
Odp: Manchester United - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 09, 2009, 17:08:42 »
Milan to banda debili ze średnią wieku 33 lata, poza tym Leonardo to słaby trener, a piłkarze muszą być kierowani przez odpowiedniego szkoleniowca.

Pzdr - floro123

Offline Zaq

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2009
  • location: Manchester
  • Wiadomości: 277
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.07.2009r.
  • Striker.
Odp: Manchester United - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 09, 2009, 18:24:43 »
No i niestety United przegrywa w meczu o "Tarczę Wspólnoty" 3:6(2:2; 1:4-karne) z Chelsea Londyn.

Mecz od początku prowadzony był pod dyktando Czerwonych Diabłów, jednak o dziwo to Chelsea powinna prowadzić, kiedy to po rzucie rożnym piłkę głową z linii bramkowej wybił Evra(wybił ją na poprzeczkę, sparował). Jednak raziła nieskuteczność, jednak co nie udało się z początku, miało miejsce w 10 minucie kiedy to cudownym strzałem zza pola karnego popisał się Nani. Ładnym zwodem minął obrońce i precyzyjnym strzałem w długi róg umieścił piłkę w bramce. Dalsze ataki United nie przynosiły efektu w postaci bramki.

W końcu przebudzenie nastąpiło u Chelsea, i ta zaczęła grać, atakować. Przewaga United stopniała do tego stopnia, że nawet ośmieliłbym sie rzec iż od momentu straty gola to Chelsea miała przewagę, zyskiwała teren. United zaś ograniczyło się tylko do kontr.

Pierwsza połowa zakończona, cieszył wynik, martwiła skuteczność, niepewność w obronie no i gra Fostera(za pierwszą połowę 3/10)

Druga połowa to inny styl gry, Chelsea atakuje szuka gola, United broni się, ogranicza się do sporadycznych kontr, ewentualnie atak pozycyjny. W końcu przychodzi ten moment którego nie lubie gol dla Chelsea, 1:1 strzelcem gola Carvalho, do piłki w polu karnym szybciej dopada Drogba wyprzedzając Fostera, który ratuje się wybiciem piłki na bok, jednak ta niczym zaklęta spada prosto na głowę defensora Chelsea. Mamy remis.

Nadchodzi 70 minuta Chelsea mało z remisu, i jak sie okazuje słusznie, 2:1 dla Chelsea. Dziwi mnie jednak trochę decyzja sędziego kiedy to Evra leżąc na boisku, zwijając się z bólu, nie przerywa gry. Wcześniej o dziwo kiedy taka sytuacja miała miejsce na niekorzyść Chelsea, arbiter przerwał atak United(nic nie sugeruję :)).

Chelsea już się broni wyczekuje końca, desperacka akcja United, piłka do Rooneya, na dobieg, ten popatrzył podciął piłkę nad Cechem i ...gol! Jest 2:2 remis, nie wierzę, ze szczęścia skaczę do góry:)

Koniec, nie ma dogrywki, są karne, wojna nerwów

.........................

Tą wojnę sromotnie przegrywa United zdobywają z 11 metrów zaledwie 1 gola, przy 4 bramkach rywali, i ostatecznie to Chelsea zdobywa trofeum, to Chelsea się cieszy, to Chelsea rewanżuje się za zeszłoroczne upokorzenie(także po karnych 3:0 dla United było)

Pozdrawiam więc i GGMU!!!
PREMIERSHIP > oll.

Offline Florq

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Wrz 2008
  • location: Racibórz
  • Wiadomości: 979
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2008r.
  • Gary Neville is a red, he hates scousers...
  • Gram w: PES 2013
Odp: Manchester United - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 09, 2009, 18:29:45 »
Dupa, dupa, dupa. Jak można strzelić tylko jednego karnego?? Ten Foster do wywalenia, Kuszczak bramkarzem nr.2, panie Glazer, wyłóż pan kasę na stół i kup pan kogoś. Szkoda, ale pokażą w sezonie, że tylko United jest królem Premiership. Szkoda.

Offline Bartek10

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1883
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 06.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Manchester United - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 09, 2009, 18:41:45 »
sialalalalallalal hey Chelsea hop
2 miejsce w :
Typer Premiership 2010/2011, Typer Ligi Mistrzów 2011/2012, Typer Champions League 2012/13
3 miejsce w :
Typer Premiership 2009/2010, Typer Premiership 2011/2012, Typer Premiership 2012/2013, Typer MŚ 2010,Typer Primera Division 2012/2013

Offline Waco WPP

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lip 2009
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 370
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.07.2009r.
  • "Diil Gang Ziom równa się prawdziwy Hip Hop"
Odp: Manchester United - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 09, 2009, 18:46:19 »
Druga bramka dla Manchesteru ewidentnie nie powinna być uznana - SPALONY - ale i tak każdy wie jak się skończyło  :D

Offline Zaq

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2009
  • location: Manchester
  • Wiadomości: 277
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.07.2009r.
  • Striker.
Odp: Manchester United - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 09, 2009, 20:25:52 »
Druga bramka dla Manchesteru ewidentnie nie powinna być uznana - SPALONY - ale i tak każdy wie jak się skończyło  :D

Kiepska prowokacja:)

GGMU!!!
PREMIERSHIP > oll.

Offline wik1992

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2008r.
  • Ronaldinho-The Best Football Player on the World
Odp: Manchester United - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 09, 2009, 20:29:35 »
Wiecie co mnie najbardziej wku***a u Polskich kibiców manchesteru  ??? ??? ??? To ich glory glory man united,nauczyli się czterech słów i szpanują  >:( >:( >:(
My terrorist name is: Ahmed The Tanzanian ;]

Offline Florq

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Wrz 2008
  • location: Racibórz
  • Wiadomości: 979
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2008r.
  • Gary Neville is a red, he hates scousers...
  • Gram w: PES 2013
Odp: Manchester United - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 09, 2009, 20:39:36 »
Wiecie co mnie najbardziej wku***a u Polskich kibiców manchesteru  ??? ??? ??? To ich glory glory man united,nauczyli się czterech słów i szpanują  >:( >:( >:(

Taa, jasne... a mnie wku**** te wasze Visca El Barca i już kozaki albo uno..dos.tre.. Hala Madrid!

Death1234

  • Gość
Odp: Manchester United - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 09, 2009, 20:54:53 »
Milan to banda debili ze średnią wieku 33 lata, poza tym Leonardo to słaby trener, a piłkarze muszą być kierowani przez odpowiedniego szkoleniowca.

Pzdr - floro123
nie ronaldinho i pato są spoko a co do manu i mnie też wkurw****  Visca El Barca ale nie tak jak uno dos tres hala madrid

Offline wik1992

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2008r.
  • Ronaldinho-The Best Football Player on the World
Odp: Manchester United - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 09, 2009, 20:58:41 »
Taa, jasne... a mnie wku**** te wasze Visca El Barca i już kozaki albo uno..dos.tre.. Hala Madrid!

Jeszcze nigdy nie napisałem Visca El Barca  :-* :-* :-*
My terrorist name is: Ahmed The Tanzanian ;]

Death1234

  • Gość
Odp: Manchester United - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 09, 2009, 21:02:32 »
Jeszcze nigdy nie napisałem Visca El Barca  :-* :-* :-*
no bo ty tak się barceloną nie ekscytujesz jak niektórzy jesteś spoko ziomek  ;)

Offline wik1992

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2008r.
  • Ronaldinho-The Best Football Player on the World
Odp: Manchester United - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 09, 2009, 21:21:16 »
Bo Ja jestem normalnym kibicem ;) ;) ;) Ty chyba też  ;) ;) ;)
My terrorist name is: Ahmed The Tanzanian ;]

Offline Florq

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Wrz 2008
  • location: Racibórz
  • Wiadomości: 979
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2008r.
  • Gary Neville is a red, he hates scousers...
  • Gram w: PES 2013
Odp: Manchester United - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 10, 2009, 07:41:53 »
Ja też, ja krzyczę "Forza Inter 8)

Offline Zaq

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2009
  • location: Manchester
  • Wiadomości: 277
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.07.2009r.
  • Striker.
Odp: Manchester United - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 10, 2009, 14:30:27 »
To jest temat o Manchesterze United, więc po jaką cholerę piszecie o Barcy, czy Interze? Aby nabić posty?:)

Piszcie tylko wtedy jeśli macie coś mądrego do powiedzenia.

wik1992 nie chcesz nie czytaj, ale nie wiem co w tym szpanerskiego że wychwalają swój klub?:) Najbardziej to mnie śmieszy jeśli ktoś używa skrótu "ManU" który jest obraźliwy, wtedy można się śmiac, więc gardzić takimi dziećmi neo. A ja uwierz znam więcej niż cztery słowa, a za United szedłem już wtedy kiedy Ty jeszcze mały palec u nogi ssałeś:)

Pozdrawiam :*
PREMIERSHIP > oll.

Offline Friter

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Radom
  • Wiadomości: 1007
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2008r.
Odp: Manchester United - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 10, 2009, 16:04:59 »
Wiecie co mnie najbardziej wku***a u Polskich kibiców manchesteru  ??? ??? ??? To ich glory glory man united,nauczyli się czterech słów i szpanują  >:( >:( >:(
Śmieszny jesteś... Ten okrzyk po prostu jest identyfikatorem jakiejś drużyny... Tak samo ma Barca tak samo ma Real czy Milan. To nie tylko polscy kibice MU tak robią, ale fani z całego świata. To tak jakby najbardziej wkurzało Cię u katolików to, że na każdej mszy jest "Alleluja"... Nie chcę porównywać MU do religii, ale to coś podobnego, czyli każdy powód jest dobry, żeby kogoś nie lubić...
Co do meczu to Evra został uderzony w twarz przez Ballacka. Po tamtym nie odgwizdanym przewinieniu Chelsea zdobyła gola... Już nawet nie wspominając o tym, że Ballack powinien zostać wyrzucony z boiska...

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Manchester United - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 10, 2009, 16:36:05 »
Zgadza się Ballack powinien zostać ukarany, ale sędzia podjął inną decyzję. Poza tym po faulu Manchester utrzymywał się przy piłce - mógł ją wybić.

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>

Co do Manchesteru - uważam, że zarówno w Anglii jak i w Europie między sobą bić się będą Czerwone Diabły i Chelsea. Niedzielny mecz był bardzo wyrównany. Po wczorajszym meczu widzę, że Manchester nadal jest bardzo dobrze zorganizowaną drużyną i bardzo w oczy nie rzucał się brak Ronaldo. Nowe nabytki: Owen, Valencia mogą być groźne. Dodajmy do tego Rooneya, Berbatova, Naniego, Parka czy Giggsa. O obronie wspominać nie muszę. Zaraz na mnie naskoczą kibice Barcy i Realu, ale przepraszam takie jest moje subiektywne zdanie.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

mrowa196

  • Gość
Odp: Manchester United - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 10, 2009, 18:17:47 »
Nikt normalny na ciebie nie naskoczy, bo Manchester ma naprawdę dobrą ekipę, a do tego jeszcze zgranie czego Realowi na razie troszeczkę brakuje.
To jest temat o Manchesterze United, więc po jaką cholerę piszecie o Barcy, czy Interze? Aby nabić posty?:)

Piszcie tylko wtedy jeśli macie coś mądrego do powiedzenia.

wik1992 nie chcesz nie czytaj, ale nie wiem co w tym szpanerskiego że wychwalają swój klub?:) Najbardziej to mnie śmieszy jeśli ktoś używa skrótu "ManU" który jest obraźliwy, wtedy można się śmiac, więc gardzić takimi dziećmi neo. A ja uwierz znam więcej niż cztery słowa, a za United szedłem już wtedy kiedy Ty jeszcze mały palec u nogi ssałeś:)


Pozdrawiam :*
Dlaczego skrót ManU jest obraźliwy? Wiem że jest obraźliwy od dawna, ale nie wiem dlaczego. 

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Manchester United - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 10, 2009, 18:26:38 »
Nikt normalny na ciebie nie naskoczy, bo Manchester ma naprawdę dobrą ekipę, a do tego jeszcze zgranie czego Realowi na razie troszeczkę brakuje.Dlaczego skrót ManU jest obraźliwy? Wiem że jest obraźliwy od dawna, ale nie wiem dlaczego. 

Używanie skrótu `ManU` jest obraźliwe. Dlaczego?

Po katastrofie w Monachium, która miała miejsce 6 lutego 1958r. włodarze Liverpoolu jako jedni z pierwszych wyciągnęli pomocną dłoń. Mimo tego gestu solidarności ze strony oficjalnych władz, kibice drużyny z portowego miasta ułożyli kilka przyśpiewek na temat tragedii, w której zginęło 8 graczy United, 3 członków ekipy, 8 dziennikarzy i 4 innych uczestników lotu. Oto kilka z nich: “ManU ManU went on a plane, ManU ManU never came back again.” “ManU ManU wsiadło do samolotu, ManU ManU nigdy nie powróciło.” “ManU Never Intended Coming Home” (Jeśli połączycie wielkie litery otrzymacie słowo “MUNICH”, czyli Monachium). „ManU nigdy nie wróciło do domu.” Jednak najbardziej dotkliwą przyśpiewkę ułożyli sympatycy West Bromwich Albion, którzy wyśmiewali tragiczną śmierć młodej gwiazdy Manchesteru United i reprezentacji Anglii, Duncana Edwardsa. “Duncan Edwards is Manchester Unitedre, rotting in his grave, man you are Manchester Unitedre- rotting in your grave.” “Duncan Edwards jest nawozem, gnije w swoim grobie. Człowieku (fonetycznie brzmi tak samo jak ManU) jesteś nawozem – gnijesz w swoim grobie.” Właśnie w tym kontekście najczęściej pojawiał się, dość popularny, nawet w dzisiejszych dniach, skrót ManU. W tych przyśpiewkach oznaczał on nie tylko sam klub, lecz także wszystkich jego kibiców (ManU było traktowane jak „Man, you” i używane jako zwrot do kibiców). Szczególnie dotkliwie ten skrót wykorzystali fani WBA w przyśpiewce o Duncanie Edwardsie. Z tego powodu fani United nie powinni używać skrótu ManU, gdyż jest on niezwykle obraźliwy i odnosi się do największej tragedii w historii klubu
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

mrowa196

  • Gość
Odp: Manchester United - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 11, 2009, 09:38:33 »
Dzięki RealMadrytFan, ci kibice West Bromwich byli/są poje_ani.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Manchester United - transfery, informacje, mecze, opinie itp.
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 11, 2009, 09:38:33 »