Autor Wątek: Manchester United  (Przeczytany 581303 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #4080 dnia: Grudzień 29, 2014, 02:06:25 »
Nie ucz ojca dzieci robić. Gdybyś sam umiał czytać ze zrozumieniem, wiedziałbyś, dlaczego nazywam Tottenham beznadziejnym. Wiedziałbyś, że argumentuję to, zwracając uwagę na jego wyniki z pozostałymi większymi/wielkimi klubami, a w dalszej kolejności oczywiście na styl gry czy nawet bilans bramkowy, który od kilkunastu miesięcy Spurs mają bliski zeru, niekiedy nawet ujemny.
" border="0

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #4081 dnia: Grudzień 29, 2014, 10:38:51 »
Ned w formie  ;D ;)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline JacobCFC

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 224
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 30.12.2010r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #4082 dnia: Grudzień 29, 2014, 15:22:04 »
Po pierwsze- takie teksty o robieniach dzieci, możesz wsadzić sobie głęboko gdzieś, bo po prostu mnie śmieszą;
po drugie- co mają wyniki reszty stawki do wyników pomiędzy United a Tottenhamem?;
po trzecie- fakty są takie, że ManU od 5 meczy nie potrafi wygrać i nie da się tego zakwestionować
po czwarte- wyniki mówią same za siebie, że United nie mogą sobie poradzić ze Spurs, choćby w jakim dołku nie była ta drużyna (chociaż ciężko mówić o dołku, gdzie na ostatnie 10 meczy mają bilans 6-2-2)
po piąte- jakie znaczenie mają wyniki sprzed paru sezonów- Chelsea i Wisła, także kiedyś były niepokonane na swoim podwórku, a Arsenal wygrywał ligę bez porażki, a dzisiaj te osiągnięcia nie mają już większego znaczenia poza tym sentymentalnym
po szóste- nie ma się o co spinać wiec wyluzuj- lepiej rzucać argumenty niż obelgi. 

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #4083 dnia: Grudzień 29, 2014, 16:56:04 »
Mnie z kolei śmieszy to, że najpierw się mnie pytasz, czy umiem czytać, a potem oburzasz się, gdy odpowiadam ci w takim samym tonie. Poczytaj sobie czasami swoje posty, gwarantuję ci, że jest to lepsze źródło rozrywki.

Wyniki reszty większych/wielkich klubów z Tottenhamem mają się do wyników MU z Tottenhamem w ten sposób, że tylko jeden z tych zespołów ma ze Spurs jakieś problemy i wiadomo, który. W dodatku te rezultaty do spółki z innymi czynnikami, o których wspomniałem, jasno wskazują poziom prezentowany przez Tottenham od czasu sprzedaży Bale'a, który robił tam za one-man army. Wydaje mi się, że przedstawiłem to w najbardziej łopatologiczny sposób, w jaki tylko się dało.

Cytuj
fakty są takie, że ManU od 5 meczy nie potrafi wygrać i nie da się tego zakwestionować
Brawo Sherlocku, właśnie o tym napisałem na samym początku. ::)

Cytuj
jakie znaczenie mają wyniki sprzed paru sezonów
Mówiłem o bilansie na przestrzeni kilkunastu lat.

Jeżeli uważasz, że nie wysunąłem żadnych argumentów (sprawę obelg pominę, bo w związku z tym, co napisałem na początku tego postu, pękłbym chyba ze śmiechu), to jest to dla mnie obelga. A jeżeli zdałeś maturę z polskiego, to proponuję ją podrzeć i podejść do niej raz jeszcze albo przynajmniej podchodzić do innych rozmówców z szacunkiem i czytać, co piszą.
" border="0

Offline JacobCFC

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 224
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 30.12.2010r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #4084 dnia: Grudzień 29, 2014, 17:17:13 »
Kolego sam masz problemy ze zrozumieniem tego co piszesz, bo miotasz się jak szalony, więc dalsza dyskusja nie ma sensu.

PS: Piłeś pewnie do moich postów dotyczących Legii w Europejskich Pucharach- cóż nic nie poradzę, że zostałem wychowany na kibica swojej drużyny, a Legii nie cierpię (pomimo tego, że mam znajomych ze stolicy, którzy są jej kibicami). Poza tym śmieszy mnie cały "Modern football" i jaranie się jak głupi wynikami drużyny, której mecze ogląda się tylko przed telewizorem z kapciami na nogach. Zanim zaczniesz pisać, ze sam mam w nicku CFC to uprzedzę, Cię, że na meczu Chelsea byłem dwukrotnie...

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #4085 dnia: Grudzień 29, 2014, 19:17:26 »
Lubisz stawać na miny? Nederland równie dobrze też mógł być na meczu United, (stawiam kratę, że był) więc nie wiem czemu miało służyć to przywołanie "modern football", gdzie strzelasz zupełnie na ślepo.


Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #4086 dnia: Grudzień 29, 2014, 22:56:52 »
Traktuję ludzi z wzajemnością. Jeśli ktoś jest w stosunku do mnie uprzejmy i potrafi normalnie dyskutować, jestem taki sam w stosunku do niego. Jeśli zaś ktoś pyta mnie, czy potrafię czytać, odpłacam mu pięknym za nadobne.

Cytuj
Kolego sam masz problemy ze zrozumieniem tego co piszesz, bo miotasz się jak szalony


Cytuj
Piłeś pewnie do moich postów dotyczących Legii w Europejskich Pucharach
Że co?
" border="0

Offline JacobCFC

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 224
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 30.12.2010r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #4087 dnia: Grudzień 30, 2014, 00:05:37 »
Wasze racje są mocniejsze niż moje więc nie mam zamiaru się kłócić o coś co mnie nie interesuję i daję za wygraną.

PS: Nie miałem zamiaru Nederland Ci w żadne sposób nawrzucać (tym bardziej, ze na forum jesteś nie od wczoraj), a jedynie niepotrzebnie się uniosłem. Więc mea culpa

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #4088 dnia: Styczeń 11, 2015, 19:01:28 »
Przez takie bezsensowne parcie w coś, co nie może się udać w tej lidze spowoduje, że wypadniemy poza 4. (formacja 3-5-2)

Nie można się było dzisiaj przyczepić do obrony, ale pomocy nie mamy już od... od ilu lat?
Zmiany Shawa w ogóle nie zrozumiałem. Może nie grał świetnie, ale jego rajdy zawsze przyspieszały grę i robiło się trochę miejsca.

Rvp powinien zaznać smaku ławki, a we dwóch z przodu Falcao i Rooney.

Cytuj
Po 21 kolejkach Premier League poprzedniego sezonu Manchester United również miał na koncie 37 punktów.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2015, 19:07:28 wysłana przez NexaT »

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #4089 dnia: Styczeń 24, 2015, 00:01:31 »
MU 0:0 czwartoligowiec

Jones bije rożne, wolne i strzela z dystansu, Herrera hasa na skrzydle.

Michael Carrick - "jechaliśmy tam z nadzieją na zwycięstwo", "wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo".

To powoli się robi parodia a nie klub.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #4090 dnia: Luty 03, 2015, 22:05:02 »
McNair (obrońca - dla niewtajemniczonych) hasa częściej na skrzydle od Rooneya, który został tam wpakowany. Fellaini na szpicy, obrońcy rozgrywają piłkę a Mata nie potrafi porządnie przyjąć, w dodatku ledwie dobija z dwóch metrów.

#filozofia

Zagranie 4-4-2 z zawodnikami na ich nominalnych pozycjach byłoby opcją zbyt prostą.

Di Maria to według mnie jakaś parodia piłkarza. Nie dość, że kopnąć prosto nie umie, to dodatkowo wrzucić także.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #4091 dnia: Luty 08, 2015, 22:40:34 »
Strasznie wygląda ta nasza gra. Kompletnie nic się nie zmieniło od ostatniego sezonu, zauważyłem jedynie, że mamy graczy w środku pola. (za Moyesa w środku była kompletna dziura)
LVG jest tak uparty, że potrafi postawić własną filozofie nad dobro zespołu. W graczach kompletnie nie widać ducha walki, od dwóch sezonów zresztą. Zawodnicy grają jakby mieli odważniki przyczepione do nogi. Pod tym względem lepiej prezentuje się każda inna drużyna BPL, bo tam widać, że oni chcą zawalczyć i zdobyć trzy punkty w meczu. U nas zrobił się jakiś stos gwiazdeczek, które sądzą, że mecz wygra się sam.
Nie widzę w naszej grze żadnych pozytywnych aspektów, bo gramy to samo co za Moyesa. Piłka na skrzydło i wrzuta w pole karne, i kilka przebłysków, które nie oszukujmy się - były też za Moyesa.

Okazuje się i nie jestem tym zaskoczony, że najlepiej spisują się Blind i Herrera czyli osoby kupione za małe pieniądze w porównaniu do np. Di Marii. Co do Argentyńczyka, to jest cieniem samego siebie z Realu i nie wiem dlaczego gra, dlaczego wykonuje stałe fragmenty. Liczyłem, że LVG to trener, który nie patrzy na nazwiska tylko na formę, a obecnie jest kompletnie odwrotnie.
Na początku sezonu widzieliśmy RvP, który był kompletnie bez formy i świetnego Falcao u którego było widać ogromną chęć wykazania się, ale Holender uznał, że lepiej sadzać go na ławce. (podobno nie był gotowy po kontuzji, ale to nie przeszkadzało LVG wystawiać w kolejnym meczu innego gracza świeżo po kontuzji - on już był gotowy :x) Teraz sytuacja się trochę zmieniła, bo RvP coś próbuje grać, a Falcao kompletnie nie potrafi się odnaleźć. Ma na to wpływ nasza pomoc - oczywiście, ale ja jednak oczekuje od napastnika United walki i trochę indywidualności. Falcao dzisiaj pokazał, że nie potrafi skierować piłki z kilku metrów do bramki, jest strasznie wolny i często traci piłkę. RvP potrzebuje natomiast trzech setek, żeby cokolwiek strzelić.

Nie wiem dlaczego Rooney nadal jest katowany na pomocy, skoro kompletnie mu tam nie idzie. On był dobry na tej pozycji, gdy grał tam z własnej woli, czyli był ustawiony wyżej a wracał się z powodu swojego charakteru. Teraz został tam usadzony i nie wie co robić. Wali nie potrzebne świece i wycofuje piłkę do tyłu. Na tej pozycji o wiele lepiej spisałby się Herrera, ale ten grzeje ławę, mimo iż zawsze po wejściu robi różnicę, ale świętej krowy (Rooneya) nie można posadzić na ławkę, a wsadzić go (Rooneya) na pozycje napastnika także nie, ponieważ tam jest inna krowa - RvP i Falcao bez formy.
Obrona powoli się stabilizuje. Coraz mniej głupich wtop i strat na tamtej pozycji co cieszy, ale to nie przełoży się na nasze miejsce w lidze, skoro nikt nie potrafi umieścić piłki w bramce.

Jako fan United liczyłem dzisiaj na zwycięstwo bez dreszczyku i zbliżenie się do City na 3 punkty. Przyzwyczajony jestem do oglądania się na przód, a nie na tył - a obecnie niestety trzeba spoglądać na tyły. Mamy jeden punkt przewagi nad Tottenhamem, a zaraz za Kogutami jest Arsenal. Myślę, że mimo wszystko zagramy w przyszłej edycji LM, ale słabo widzę naszą grę tam, skoro teraz mimo grania wyłącznie w lidze i FA Cup nie jesteśmy w formie, a piłkarze wyglądają na zmęczonych.

Z dzisiejszej bramki kompletnie się nie cieszyłem, bo taką grą na nią nie zasłużyliśmy. O wiele bardziej cenie sobie zawodników WHU czy Cambridge, ponieważ walczą i mają chęci. Tyle ode mnie, nie chce mi się więcej pisać, a jest co.
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2015, 22:44:18 wysłana przez NexaT »

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #4092 dnia: Luty 09, 2015, 16:25:17 »
Taki post, że myślałem, iż jego autorem jest Nederland.  ;D
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #4093 dnia: Luty 15, 2015, 14:48:16 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Pieprzy głupoty od dłuższego czasu.
Jak przechodził do United to czytałem, że jest typem trenera, który albo zrobi mistrzowski klub, albo zrujnuje go jeszcze bardziej - tutaj na razie jest linia stała.

Ten klub nie zajmuje 3 miejsca z tego względu, iż gra lepiej tylko po prostu rywale grają gorzej. W poprzednim sezonie mając 47 punktów zajmowalibyśmy 5 miejsce ze stratą trzech punktów do czwartego Liverpoolu i siedmioma do trzeciego City.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #4094 dnia: Marzec 22, 2015, 16:31:02 »
Gerrard w tamtym sezonie zawalił majstra, a teraz może zawalić top 4.  ;D

Skrtel za takie zachowanie powinien sobie posiedzieć. Pajac, tak samo jak Balotelli.

gerrard's heat map

skisłem.
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2015, 16:39:45 wysłana przez NexaT »

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #4095 dnia: Kwiecień 12, 2015, 21:45:19 »


Derby dla nas - w końcu chciałoby się rzec. Szkoda, że tylko 4-2. Pierwsze minuty to straszna nerwówka i chyba dla dużej części osób gol City nie był zaskoczeniem. Byliśmy zesrani, jak Arsenal do niedawna, gdy grał z United.

Ważne, że się podnieśliśmy i było spokojne 4-1. Co prawda Mata na spalonym, ale po żółtej Kompanego jest na równo.

Poprzednie posty podtrzymuje, krytyka się należała. :)

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #4096 dnia: Kwiecień 12, 2015, 22:01:06 »
Afroman też na chyba na spalonym
" border="0" border="0

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #4097 dnia: Kwiecień 12, 2015, 22:16:34 »
Jeśli liczyć jego grzywę, to tak.
Nogi miał na linii.

Według mnie przesada mówić o tym golu jako spalonym.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #4098 dnia: Kwiecień 12, 2015, 23:26:03 »
Spalony Fellainiego był tak minimalny, że właściwie niemożliwy do wykrycia gołym okiem. Przy trafieniu Maty był większy, ale jakby Kompany wyleciał z boiska, to sytuacja City byłaby jeszcze gorsza, więc bilans wychodzi na zero.
" border="0

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #4099 dnia: Kwiecień 12, 2015, 23:28:22 »
Jeśli liczyć jego grzywę, to tak.
Nogi miał na linii.

Według mnie przesada mówić o tym golu jako spalonym.
A to ja jestem zacofany, bo myślałem że liczy się dowolna część ciała - tzn nie włosy
" border="0" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Manchester United
« Odpowiedź #4099 dnia: Kwiecień 12, 2015, 23:28:22 »