Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > PES 2009

Problem z PES 2009, siec

(1/3) > >>

Oskisko:
Jako iż to mój pierwszy post na tym forum - chciałem się serdecznie przywitać.  :D
Teraz troszkę opiszę na czym polega mój problem. Chciałem pograć sobie przez sieć z bratem, zrobiłem GAME ID, wszystko pięknie, ale gdy próbowałem się zalogować to wyskakiwało, że mam starą wersję. Mówię sobie ok, ściągam patcha, instaluję, wklejam cracka i nagle bach błąd. Ściągam kolejnego cracka i nadal to samo.
Błąd wygląda tak:



Od razu się przyznam, że nie mam oryginalnej gry.
Przed zainstalowaniem patcha było wszystko cacy. Ktoś wie co się stało? Może ktoś mógłby podesłać mi działającego cracka?
Z góry dziękuję i liczę na Waszą pomoc, pozdrawiam.  :)

Oskisko:
Ok mam dobrego cracka, odpaliłem grę ale tym razem gdy chcę włączyć rozgrywkę przez sieć to po zalogowaniu przy ładowaniu wyskakuje taki oto błąd:

Ktoś pomoże   ???

inzaghi:
Wydaje mi się że pzez neta piratem można grac tylko przez hamashi...

kubinistm:
Witam panowie nadal mam ten problem próbowałem już chyba wszystkiego i nic nie pomogło :( . Wiem że Pes 2009 nie jest już hitem :D . Ale jednak pograł bym sobie jeszcze w PES 2009 . Mam neta neostradę 2/MB modem Livebox 2.0 . Próbowałem połączenia przez kabel i przez WI-Fi . Nie pomogło . Próbowałem na XP win7 i Win8 . Też nic .Proszę o pomoc czy to na forum czy pod gg : 12441302

Lukaszeq:
A konami czasem nie wyłaczyło już serwerów PES 09?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej