Autor Wątek: Hamachi  (Przeczytany 3221 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Jonez

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 64
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.07.2009r.
  • WTF?! xD
Hamachi
« dnia: Sierpień 20, 2009, 10:27:10 »
Mógłby mi ktoś w miarę klarowny sposób wyjaśnił jak grać w pesa przez hamachi? Najlepiej w punktach i ze screenami... Bo chciałbym zmierzyć się z realnymi przeciwnikami bo nawet najwyższy poziom trudności dla mojego Espanyolu to pryszcz.

Offline Waco WPP

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lip 2009
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 370
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.07.2009r.
  • "Diil Gang Ziom równa się prawdziwy Hip Hop"
Odp: Hamachi
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 20, 2009, 11:16:57 »
Dołączam się do pytania !
Jonez jak co to zagramy Espanyol - Atletico  :)

Offline lew3k

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 135
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.08.2009r.
  • KOLEJORZ
Odp: Hamachi
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 26, 2009, 03:13:07 »
Pro-Evo.pl Connector to program, który wspomaga grę w Pro Evolution Soccer 2009 a zawiera w sobie narzędzia do gry w w wyżej wymienioną grę.

TUTORIAL Jak grać za pomocą Pro-Evo.pl Connector 2009:

!!!!!! Musisz mieć zainstalowaną wersję 1.2 patcha (linki w okni connectora !!!!!!


1. Z menu Pro-Evo Connectora klikamy w link do ściągnięcia Hamachi (chyba, że mamy już ten program).

2. Po instalacji hamachi, dołączeniu do sieci obydwu graczy zabieramy się do instalacji certyfikatu pes09. W tym celu z menu P-E Connectora wybieramy zakładkę "Install Certyficates". Otworzy się folder ze screenami jak wykonać dodawania certyfikatu, w tym też folderze znajdziemy certyfikat potrzebny do importu.

3. Po poprawnym dodaniu certyfikatu z menu P-E Connectora wybieramy "Run Connector", otwrzy się nam białe okienko z opcjami.


4. Ustawienia dla HOSTA (tego, który jest gospodarzem meczu):

1. W okienku wpisujemy: "1" i przyciskamy ENTER.
2. WPisujemy swoje IP z hamachi.
3. Włączamy grę.
4. Wchodzimy w network, akceptujemy licencje, logujemy się (GAME ID i GAME ID Password wpisujemy dowolne). Klikamy "login", po poprawnym zalogowaniu wchodzimy na lobby, z menu po lewej stronie wybieramy "Create a Match room", wciskamy ENTER, czekamy na przeciwnika.

5. 4. Ustawienia dla CLIENTA (tego, który jest gościem w meczu):

1. W okienku wpisujemy: "2" i przyciskamy ENTER.
2. Wpisujemy IP HOSTA z hamachi.
2. Wpisujemy swoje IP z hamachi.
3. Włączamy grę.
4. Wchodzimy w network, akceptujemy licencje, logujemy się (GAME ID i GAME ID Password wpisujemy dowolne). Klikamy "login", po poprawnym zalogowaniu wchodzimy na lobby, z menu po lewej stronie wybieramy "Search for a Match room", wybieramy "Friendly Match" wciskamy ENTER.

5. Gramy!






p. s.
jedna bardzo ważna rzecz do powyższego tutoriala: w ustawieniach gry (settings.exe) w zakładce online należy odznaczyć auto i wpisać port (o ile jest inny) 5739. bez tego wiele osób (m.in. ja) miało problemy.

Offline szabatnik

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Poland
  • Wiadomości: 123
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.08.2009r.
  • Siempre Real Always Real
Odp: Hamachi
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 31, 2009, 18:09:52 »
Pro-Evo.pl Connector to program, który wspomaga grę w Pro Evolution Soccer 2009 a zawiera w sobie narzędzia do gry w w wyżej wymienioną grę.

TUTORIAL Jak grać za pomocą Pro-Evo.pl Connector 2009:

!!!!!! Musisz mieć zainstalowaną wersję 1.2 patcha (linki w okni connectora !!!!!!


1. Z menu Pro-Evo Connectora klikamy w link do ściągnięcia Hamachi (chyba, że mamy już ten program).

2. Po instalacji hamachi, dołączeniu do sieci obydwu graczy zabieramy się do instalacji certyfikatu pes09. W tym celu z menu P-E Connectora wybieramy zakładkę "Install Certyficates". Otworzy się folder ze screenami jak wykonać dodawania certyfikatu, w tym też folderze znajdziemy certyfikat potrzebny do importu.

3. Po poprawnym dodaniu certyfikatu z menu P-E Connectora wybieramy "Run Connector", otwrzy się nam białe okienko z opcjami.


4. Ustawienia dla HOSTA (tego, który jest gospodarzem meczu):

1. W okienku wpisujemy: "1" i przyciskamy ENTER.
2. WPisujemy swoje IP z hamachi.
3. Włączamy grę.
4. Wchodzimy w network, akceptujemy licencje, logujemy się (GAME ID i GAME ID Password wpisujemy dowolne). Klikamy "login", po poprawnym zalogowaniu wchodzimy na lobby, z menu po lewej stronie wybieramy "Create a Match room", wciskamy ENTER, czekamy na przeciwnika.

5. 4. Ustawienia dla CLIENTA (tego, który jest gościem w meczu):

1. W okienku wpisujemy: "2" i przyciskamy ENTER.
2. Wpisujemy IP HOSTA z hamachi.
2. Wpisujemy swoje IP z hamachi.
3. Włączamy grę.
4. Wchodzimy w network, akceptujemy licencje, logujemy się (GAME ID i GAME ID Password wpisujemy dowolne). Klikamy "login", po poprawnym zalogowaniu wchodzimy na lobby, z menu po lewej stronie wybieramy "Search for a Match room", wybieramy "Friendly Match" wciskamy ENTER.

5. Gramy!






p. s.
jedna bardzo ważna rzecz do powyższego tutoriala: w ustawieniach gry (settings.exe) w zakładce online należy odznaczyć auto i wpisać port (o ile jest inny) 5739. bez tego wiele osób (m.in. ja) miało problemy.



a bylbys w stanie napisac jeszcze berdziej szczegolowy poradnik krok po kroku dokladnie
"Urodziłem się jako biały, jestem biały i będę biały aż do śmierci. Kibice pojawiają się wraz ze zwycięstwem, ale prawdziwi madridistas zawsze są z drużyną"

michu5

  • Gość
Odp: Hamachi
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 31, 2009, 18:11:55 »
Znajdz hamachi tu , na pesleagu, i jak sciagniesz to jest b.dokladny poradnik

Offline szabatnik

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Poland
  • Wiadomości: 123
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.08.2009r.
  • Siempre Real Always Real
Odp: Hamachi
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 31, 2009, 18:40:24 »
Znajdz hamachi tu , na pesleagu, i jak sciagniesz to jest b.dokladny poradnik

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

to jest dobre tylko mi sie screeny nie wyswietlaja  wam tez?? jak komus sie wyswietlaja to niech ktos to poprawi i wrzuci jeszcze raz albo na jakis serwer
"Urodziłem się jako biały, jestem biały i będę biały aż do śmierci. Kibice pojawiają się wraz ze zwycięstwem, ale prawdziwi madridistas zawsze są z drużyną"

michu5

  • Gość
Odp: Hamachi
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 28, 2011, 01:54:48 »
Refreshing&Jajcing

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Hamachi
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 28, 2011, 01:54:48 »