Autor Wątek: Ktory Patch polecacie?  (Przeczytany 7226 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krisztof

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 22
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2009r.
Odp: Ktory Patch polecacie?
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 05, 2009, 23:43:28 »
Polecam BPL patch ...! Praktycznie 0 błędów ... a jak się zdarzają to drobne ... np komuś się pomyli i zawodnika zrobi nie tu ... albo zrobi 2 takich samych... ale to się zdarza rzadko i co update jest poprawiany... :) gram na nim od początku i jeszcze ani razu mnie nie spotkał jakiś większy błąd oprócz tych wymienionych wyżej ;)

Offline Macieyn

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 26
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.08.2009r.
Odp: Ktory Patch polecacie?
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 06, 2009, 14:38:33 »
Polecam BPL patch ...! Praktycznie 0 błędów ... a jak się zdarzają to drobne ... np komuś się pomyli i zawodnika zrobi nie tu ... albo zrobi 2 takich samych... ale to się zdarza rzadko i co update jest poprawiany... :) gram na nim od początku i jeszcze ani razu mnie nie spotkał jakiś większy błąd oprócz tych wymienionych wyżej ;)
Mnie też np. nigdy nie wyrzuciło do windowsa, ale denerwuje mnie to, że Newcastle United jest z lekka olane ;| Co update jest gorzej z nimi ;/ Ale ogólnie to Patch godny polecenia!!

Offline Krisztof

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 22
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2009r.
Odp: Ktory Patch polecacie?
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 06, 2009, 14:45:15 »
Mnie też np. nigdy nie wyrzuciło do windowsa, ale denerwuje mnie to, że Newcastle United jest z lekka olane ;| Co update jest gorzej z nimi ;/ Ale ogólnie to Patch godny polecenia!!

Dobiło mnie też z tymi skillami :(  wszystkim takim mniej liczącym się klubą obniżyli o tyle skilli że ...
A tak naprawdę to np West Ham podchodzi pod niektóre kiepskie polskie zespoły... Lech lepszy od West Hamu  :o no bez przesady... wiem że Polacy robili tego patcha ... ale można np zobaczyć po ostatnich meczach jak Lech sobie radzi z zagranicznymi przeciwnikami ...

Offline MaticSergio

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 608
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.05.2009r.
  • OF-maker
Odp: Ktory Patch polecacie?
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 09, 2009, 21:13:06 »
Po 1 Ja zrobiłem swoje...
a Gajek mówił że zrobi FACE ale se poleciał w HU* gadał że nie ma go w domu jak był , mówi że ma wirusy na PC a nie ma tak na prawdę to ja już nie wiem czy wyjdzie ten patch możliwe że wydam go ale bez FACE...
Ja nie mam zamiaru odwalać roboty za kogoś bo już mnie to dobija
nie mam czasu bo Szkoła a później dziewczyna... więc sami wiecie puzdro :)   


PERSON wydaj patcha bez face ! wtedy.Jak wydaz ktos moze zrobi na wlasna reke face choc wątpie ale jak prawie wszyscy czekaja na tego patcha to warto nawet go wydac bez face
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2009, 21:16:37 wysłana przez Matic10messi »

" border="0

Offline myholot

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.10.2009r.
Odp: Ktory Patch polecacie?
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 10, 2009, 16:18:37 »
witam czy wie ktos moze dlaczego nie umie wgrac zadnego patcha 1.10,1.20,1.30,1.40 tzn moge wgrac ale pozniej pokazuje mi ze i tak mam wersje 1.00.mam oryginalnego pes-a i komputer po formacie.prosze was o pomoc bo sam nie daje rady a i nigdy wczesniej nie mialem takiej padaki z pes-em.

Offline patchdemon

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.07.2009r.
Odp: Ktory Patch polecacie?
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 13, 2009, 18:46:33 »
ej kurde na moim kompie demon patch się zainstalował , ale pod czas meczu jest za szybki przebieg gemplay za szybko leci i się nie da ugrać !! wie ktoś dlaczego ???

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Ktory Patch polecacie?
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 13, 2009, 18:46:33 »