Autor Wątek: Screeny pes2010 na PC  (Przeczytany 7197 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline herubq3

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2008
  • location: Stalowa Wola
  • Wiadomości: 1015
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 25.02.2008r.
  • fuck the Free World
Odp: Screeny pes2010 na PC
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 13, 2009, 09:10:37 »
popieram, wystarczy spojrzeć na Super Mario albo Contre, ile godzin w to się grało i się nie nudziło, a teraz pól dnia i gra jest już nudna....

I ja sie wypowiem:
wszyscy mówią pes 6 jest najlepszym symulatorem piłki nożnej !Zgadzam się bo tam gameplay jest b.dobry
tylko wkurwiają mnie osoby(nie bede wymieniać) co mówią potem że fifa 10 na konsole to cud miód widać ze grafika jest dla was najważniesza

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: Screeny pes2010 na PC
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 13, 2009, 09:16:16 »
I ja sie wypowiem:
wszyscy mówią pes 6 jest najlepszym symulatorem piłki nożnej !Zgadzam się bo tam gameplay jest b.dobry
tylko wkurwiają mnie osoby(nie bede wymieniać) co mówią potem że fifa 10 na konsole to cud miód widać ze grafika jest dla was najważniesza

Tak się składa, że fifa ma przedewszystkim gameplay lepszy od PESA.Grafika jest tylko minimalnie lepsza.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline gryzek16

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.08.2009r.
Odp: Screeny pes2010 na PC
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 13, 2009, 10:33:03 »
Człwoeiku jak dla ciebie żaden gameplay to też gameplay to idź do lekarza ;D

Offline lukasz_17

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 94
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.08.2009r.
  • Glory glory Man United
Odp: Screeny pes2010 na PC
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 13, 2009, 11:01:48 »
fifa ma taki badziewiasty gameplay ze brak słów

Offline bartiveb

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 252
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.06.2009r.
Odp: Screeny pes2010 na PC
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 13, 2009, 11:11:38 »
To chyba kolego nie grałeś w Fife next-gen . Jeżeli według Ciebie Fifa next-genowa ma zryty gameplay to pozdrawiam cię środkowym palcem .


Offline Gipsu22

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2009
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 159
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.07.2009r.
  • FC CHELSEA LONDYN FOREVER !!
Odp: Screeny pes2010 na PC
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 13, 2009, 11:22:22 »
ładnie to wygląda ;]

Offline herubq3

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2008
  • location: Stalowa Wola
  • Wiadomości: 1015
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 25.02.2008r.
  • fuck the Free World
Odp: Screeny pes2010 na PC
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 13, 2009, 13:06:21 »
To chyba kolego nie grałeś w Fife next-gen . Jeżeli według Ciebie Fifa next-genowa ma zryty gameplay to pozdrawiam cię środkowym palcem .

wiec skoro lubisz fife na next-gen to co ty robisz na forum o pes
ja gram od pes 3 i nie mam zamiaru zagrać fife 10 na żadnej platformie
po prostu jestem WIELKIM miłosnikiem pesa i tak to już zostanie

Offline bartiveb

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 252
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.06.2009r.
Odp: Screeny pes2010 na PC
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 13, 2009, 13:14:25 »
wiec skoro lubisz fife na next-gen to co ty robisz na forum o pes
ja gram od pes 3 i nie mam zamiaru zagrać fife 10 na żadnej platformie
po prostu jestem WIELKIM miłosnikiem pesa i tak to już zostanie

Ale co Cię boli ? Ja również jestem fanem Pes`a ale staram się patrzeć obiektywnie , a prawda jest taka , że Pes w straciu z Fifą next-genową wypada blado (chodzi o gameplay) i tego nie zmienisz .
Ja tylko wyraziłem swoje zdanie i większość userów zapewne popiera moją opinie
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2009, 13:16:35 wysłana przez FlAtRoN »


Offline herubq3

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2008
  • location: Stalowa Wola
  • Wiadomości: 1015
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 25.02.2008r.
  • fuck the Free World
Odp: Screeny pes2010 na PC
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 13, 2009, 13:24:17 »
nie zagram w fife next-gen dlatego ze mam skąpych rodziców na kase
i narazie samemu nie kupie konsoli może za 1.5 roku

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: Screeny pes2010 na PC
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 13, 2009, 13:44:21 »
nie zagram w fife next-gen dlatego ze mam skąpych rodziców na kase
i narazie samemu nie kupie konsoli może za 1.5 roku
Ja tak samo.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline ★Master_Rafael★

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 411
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.04.2009r.
  • masterrafael.cba.pl
    • MASTER RAFAEL
Odp: Screeny pes2010 na PC
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 13, 2009, 14:00:21 »
Moim zdaniem to fifa nigdy nie będzie lepsza od PESa, ponieważ to zawsze konami było z przodu a panowie [moze i panie;]) z EA starali się doścignąć PESa. PES zawsze pierwszy wprowadzał innowacje. Pamiętam jak jeszcze na PSX spedziłem z kumplami przed PESem 2 setki godzin a może i tysiące - to było wtedy coś. Mieliśmy też wtedy konkurencyjną fifę i po dwóch meczach dalismy sobię spokój - nawet This is football przyciągnął nas wtedy na dłużej niż fifa. Więc dla mnie najlepszą seria piłek będzie PES; nawet jeśli fifa bezie się dwoić i troić, bedzie miała super grafikę itp. to nie będzie miała tego czegoś za co pokochałem PESa. A nawiasem największą wadą fify jest to że nie pochodzi ona z japoni ;)

KKW RULEZ !!!!!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
OFICJALNA STRONA SPOLSZCZEŃ REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Ballpack PES 2011 by Master_Rafael REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline herubq3

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2008
  • location: Stalowa Wola
  • Wiadomości: 1015
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 25.02.2008r.
  • fuck the Free World
Odp: Screeny pes2010 na PC
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 13, 2009, 14:28:52 »
dokładnie myślę tak samo na ten temat

Offline djzib0

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Gdañsk
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.12.2006r.
Odp: Screeny pes2010 na PC
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 13, 2009, 14:48:05 »
Moim zdaniem to fifa nigdy nie będzie lepsza od PESa, ponieważ to zawsze konami było z przodu a panowie [moze i panie;]) z EA starali się doścignąć PESa. PES zawsze pierwszy wprowadzał innowacje. Pamiętam jak jeszcze na PSX spedziłem z kumplami przed PESem 2 setki godzin a może i tysiące - to było wtedy coś. Mieliśmy też wtedy konkurencyjną fifę i po dwóch meczach dalismy sobię spokój - nawet This is football przyciągnął nas wtedy na dłużej niż fifa. Więc dla mnie najlepszą seria piłek będzie PES; nawet jeśli fifa bezie się dwoić i troić, bedzie miała super grafikę itp. to nie będzie miała tego czegoś za co pokochałem PESa. A nawiasem największą wadą fify jest to że nie pochodzi ona z japoni ;)

KKW RULEZ !!!!!

Był czas że to PES wyznaczał nowy kierunek tworzenia gier piłkarskich. Ale od paru lat stoi w miejscu. To co kiedyś było innowacją teraz nikogo nie dziwi. Taki jest już rynek gier, filmów a nawet książek. Każdy coś pożycza od innego. Z Fifą było tak samo. Stała w miejscu i tylko z roku  na rok zapożyczała jakieś rozwiązania od PES-a. Teraz to PES może się uczyć od FIFY. Next genowa wersja FIFY 10 jest grą niesamowitą, z ogromną dawką realizmu. Animacje są powalające i nie mogę się już doczekać pełnej wersji. W dupie mam sentymenty do PES-a jeżeli ta gra jest słaba. Mam konsolę i mogę sobie pozwolić na najlepszą grę piłkarską. Nie masz/macie konsoli to już wasz problem, a tłumaczenie że rodzice wam na nią nie dadzą jest żenujące. Chcesz pograć idź do pracy i sobie kup.
--==O my God, I trust in thee: let me not be ashamed, let not mine enemies triumph over me==--

Offline ★Aveiro★

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1018
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.04.2009r.
  • MANCHESTER UNITED 4 EVER GLORY
Odp: Screeny pes2010 na PC
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 13, 2009, 15:02:26 »
Był czas że to PES wyznaczał nowy kierunek tworzenia gier piłkarskich. Ale od paru lat stoi w miejscu. To co kiedyś było innowacją teraz nikogo nie dziwi. Taki jest już rynek gier, filmów a nawet książek. Każdy coś pożycza od innego. Z Fifą było tak samo. Stała w miejscu i tylko z roku  na rok zapożyczała jakieś rozwiązania od PES-a. Teraz to PES może się uczyć od FIFY. Next genowa wersja FIFY 10 jest grą niesamowitą, z ogromną dawką realizmu. Animacje są powalające i nie mogę się już doczekać pełnej wersji. W dupie mam sentymenty do PES-a jeżeli ta gra jest słaba. Mam konsolę i mogę sobie pozwolić na najlepszą grę piłkarską. Nie masz/macie konsoli to już wasz problem, a tłumaczenie że rodzice wam na nią nie dadzą jest żenujące. Chcesz pograć idź do pracy i sobie kup.

;oo  jakie to ..... ahhahahaha    to jest dobre  "Chcesz pograć idź do pracy i sobie kup."  ahahhaah idz na forum fify  i pogadaj sobie  o fifie jaka jest świetna  , grałeś w pes 2010 że oceniasz  z góry nie grałeś więc i niemów innym albo mi że jestem zapatrzony "ślepo"hahahaha   nie bez powodu to forum się nazywa pesleague  więc   już nie pisz   tego bo to jest nudne  co chwile piszesz  "wow jaka fife jest piękna stanoł mi wow łał"


Man UTD FOREVER

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Screeny pes2010 na PC
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 13, 2009, 15:16:09 »
idz na forum fify

To już jest nudne. Nie obchodzi mnie, że jest to REJESTRACJA lub LOGOWANIE . Przecież FIFA jest grą konkurencyjną i można, a nawet trzeba o niej rozmawiać.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline djzib0

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Gdañsk
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.12.2006r.
Odp: Screeny pes2010 na PC
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 13, 2009, 15:17:26 »
No to faktycznie forum PES-a to wszyscy powinni głaskać KONAMI po główce, jacy oni są cacy i jakie dobre gry robią. Wiem, że są gusta i guściki. Ale uważam, że FIFA jest realistyczniejsza, a tego oczekuję po grze piłkarskiej.
I co z tego, że napisałem żeby sobie zarobił?? Nie wiem ile masz lat ale za przyjemności płaci się pieniędzmi a nie powietrzem. Jest uczniem?? OK, to niech idzie ulotki roznosić albo na byle jaką budowę zarobić parę groszy.

Moja ocena jest moją oceną a gadki typu jest fanem PES-a od lat to teraz też uważam, że PES jest/będzie lepszy moim zdaniem nie jest oceną obiektywną. Wyjdzie demo PES-a może zmienię zdanie. Na ten czas uważam że korona należy się dla FIFY. Proste

Aha a twoje ciągłe wyganianie ludzi na forum FIFY nikogo nie rusza. Mało konstruktywne wypowiedzi widzę, że są twoją domeną. Brak argumentów i ciągłe nawiązywanie do dema PES-a, które się jeszcze nie pojawiło. Zresztą chcecie to se grajcie w PES-a, to jest wasz wybór. Wy sobie tą grę za własne pieniądze kupicie albo ściągniecie.
--==O my God, I trust in thee: let me not be ashamed, let not mine enemies triumph over me==--

Offline jepes

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2007
  • location:
  • Wiadomości: 114
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2007r.
Odp: Screeny pes2010 na PC
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 13, 2009, 15:21:48 »
No to faktycznie forum PES-a to wszyscy powinni głaskać KONAMI po główce, jacy oni są cacy i jakie dobre gry robią. Wiem, że są gusta i guściki. Ale uważam, że FIFA jest realistyczniejsza, a tego oczekuję po grze piłkarskiej.
I co z tego, że napisałem żeby sobie zarobił?? Nie wiem ile masz lat ale za przyjemności płaci się pieniędzmi a nie powietrzem. Jest uczniem?? OK, to niech idzie ulotki roznosić albo na byle jaką budowę zarobić parę groszy.

Moja ocena jest moją oceną a gadki typu jest fanem PES-a od lat to teraz też uważam, że PES jest/będzie lepszy moim zdaniem nie jest oceną obiektywną. Wyjdzie demo PES-a może zmienię zdanie. Na ten czas uważam że korona należy się dla FIFY. Proste

Aha a twoje ciągłe wyganianie ludzi na forum FIFY nikogo nie rusza. Mało konstruktywne wypowiedzi widzę, że są twoją domeną. Brak argumentów i ciągłe nawiązywanie do dema PES-a, które się jeszcze nie pojawiło. Zresztą chcecie to se grajcie w PES-a, to jest wasz wybór. Wy sobie tą grę za własne pieniądze kupicie albo ściągniecie.


prosiłbym Cie abyś z gory pisal ze mówisz o PES-ie na konsole i to tylko PS3 bo w kazdym innym rankinu Fifa to DNO

Offline djzib0

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Gdañsk
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.12.2006r.
Odp: Screeny pes2010 na PC
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 13, 2009, 15:24:22 »

prosiłbym Cie abyś z gory pisal ze mówisz o PES-ie na konsole i to tylko PS3 bo w kazdym innym rankinu Fifa to DNO

Powiedzmy, że temat taki ja FIFA PC w ogóle nie powinien być poruszany bo tego nie da się nazwać grą. Już lepsza była FIFA 96.
--==O my God, I trust in thee: let me not be ashamed, let not mine enemies triumph over me==--

Offline falcon87pl

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
Odp: Screeny pes2010 na PC
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 13, 2009, 18:49:40 »
wiec skoro lubisz fife na next-gen to co ty robisz na forum o pes
ja gram od pes 3 i nie mam zamiaru zagrać fife 10 na żadnej platformie
po prostu jestem WIELKIM miłosnikiem pesa i tak to już zostanie

A ja i wiele innych osob gramy od czasow ISS'a i po zagraniu w fife na konsolach stwierdzilismy ze od 3 lat konami robi nas w chu*a.

Na Twoje pytanie dlaczego jeszcze siedzimy na tym forum odpowiadam - dlatego ze jestesmy WIELKIMI milosnikami iss'a/ pes'a i nas ku*wa boli ze gra przy ktorej spedzilismy setki godzin stacza sie.

nie zagram w fife next-gen dlatego ze mam skąpych rodziców na kase

Nie musisz od razu kupowac konsoli zeby zagrac i wyrobic wlasne zdanie na ten temat. Jezeli zaden z kumpli nie posiada konsoli to zajrzyj do Empiku po premierze i zagraj. Tak tak wiem ze FIFA ma 100 razy lepsza promocje niz PES w polsce i o pesie nikt nie wie i tylko dzieci graja w fife i generalnie wszyscy sie na fife przerzucili co maja konsole bo grafike ma zajebista... otóż nie K*RWA !! jakos w ISSach i PESach nie mielismy grafy ani nawet poprawnych nazwisk a cielismy godzinami z powodu zajebistego gameplayu !! Miód wylewal sie z ekranu !! Pozniej przyszedl pes 2008 i 2009 i kazdy czul ze to juz nie to. Ci co mieli okazje zagrali w fife next-gen i poczuli jak magia wraca.

A o tych osobach ktore slepo podazaja za konami i nie sluchaja zadnych argumentow to juz Nostradamus pisal w jednej ze swoich ksiag:

"...a zaślepiony tłum będzie przyklaskiwał fałszywym prorokom"
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2009, 18:51:21 wysłana przez falcon87pl »
"FIFA still does a good job, but it just doesn't seem to tweak our footballing nipples the same way."

Offline frogas12

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lut 2008
  • location:
  • Wiadomości: 862
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.02.2008r.
  • Glory Glory Man Utd!!!!! Forza LECH!!!!!
Odp: Screeny pes2010 na PC
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 13, 2009, 19:07:52 »
No to faktycznie forum PES-a to wszyscy powinni głaskać KONAMI po główce, jacy oni są cacy i jakie dobre gry robią. Wiem, że są gusta i guściki. Ale uważam, że FIFA jest realistyczniejsza, a tego oczekuję po grze piłkarskiej.
I co z tego, że napisałem żeby sobie zarobił?? Nie wiem ile masz lat ale za przyjemności płaci się pieniędzmi a nie powietrzem. Jest uczniem?? OK, to niech idzie ulotki roznosić albo na byle jaką budowę zarobić parę groszy.

Moja ocena jest moją oceną a gadki typu jest fanem PES-a od lat to teraz też uważam, że PES jest/będzie lepszy moim zdaniem nie jest oceną obiektywną. Wyjdzie demo PES-a może zmienię zdanie. Na ten czas uważam że korona należy się dla FIFY. Proste

Aha a twoje ciągłe wyganianie ludzi na forum FIFY nikogo nie rusza. Mało konstruktywne wypowiedzi widzę, że są twoją domeną. Brak argumentów i ciągłe nawiązywanie do dema PES-a, które się jeszcze nie pojawiło. Zresztą chcecie to se grajcie w PES-a, to jest wasz wybór. Wy sobie tą grę za własne pieniądze kupicie albo ściągniecie.
hahaha bo kupe zrobie za chwile fifa realistyczniejsza no nie moge z tej wiary jacy oni sa .....?hehe gralem w demo to gorzej byc nie moglo jak jest...idzcie w [cenzura] z taka gra...fujarska gra dla fujarow hehe

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Screeny pes2010 na PC
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 13, 2009, 19:07:52 »