Autor Wątek: Demo pes2010 już dostępne - POBIERZ  (Przeczytany 71709 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline MrRontyl

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2009r.
Odp: Demo pes2010 już dostępne - POBIERZ
« Odpowiedź #400 dnia: Wrzesień 19, 2009, 09:35:17 »
Witam
To jest ten 360 dribling?

Offline falcon87pl

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
Odp: Demo pes2010 już dostępne - POBIERZ
« Odpowiedź #401 dnia: Wrzesień 19, 2009, 09:55:20 »
Ale już mówiłem,że nie mogę na D zainstalować. Czy na C do zainstalowania i rozpakowania wystarczy 3,99 GB? >:(

Nie wytarczy. Mialem ten sam problem. Z tego co liczylem to potrzeba okolo 4,4 GB na C:. A to dlatego ze najpierw gra sie tam rozpakowuje w ilosci 2,6 GB, a pozniej wlacza sie ta wlasciwa instalacja i tam widzimy ze jeszcze potrzebujemy 1,7 czy tam 1,8 GB na C: znowu. Ja powywalalem co sie dalo i przenioslem troche plikow z Program Files (pisalo ze niektore programy moga dzialac niepoprawnie :D i myslalem ze jak przerzuce z powrotem to bedzie ok ale niektorych plikow nie moge poniewaz wyskakuje komunikat ze sa obecnie uzywane i musze np office'a przeinstalowac).

NIEMA NA TO SPOSOBU MUSI SIĘ DEMKO NA C WYPAKOWAĆ I BASTA!!

Po co piszesz glupoty jak nie wiesz ???? Da sie. Mozna zmienic sciezke docelowa rozpakowywania sie pliku w Starcie -> Uruchom -> regedit(trzeba wpisac)

i nie pamietam co dalej. Wczoraj ktos opisywal co trzeba zrobic w ktoryms watku. Postaram sie to znalezc na necie jakos.

Znalazlem cos takiego:

"Łap.... to oczywiście na XP....

Uruchom Edytor rejestru (regedit) i przejdź do:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion

Poszukaj wartość nazwie ProgramFilesDir. Domyślnie ta wartość będzie C: \ Program Files. Edycja wartości do wszelkich ważnych dysk lub folder i XP będzie używać nowej lokalizacji, że jako domyślny katalog instalacji nowych programów."

U mnie akurat ten plik w takim ukrytym folderze w Documents and Settings sie zapisywal ale tak czy siak na C:. Moze to Wam pomoze :)

Witam
To jest ten 360 dribling?


hehe tez wczoraj o to pytalem po rozegraniu 10 spotkan. Z tego co ludzie mowia to jest :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2009, 10:08:07 wysłana przez falcon87pl »
"FIFA still does a good job, but it just doesn't seem to tweak our footballing nipples the same way."

Offline Flaj89

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 43
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.04.2009r.
Odp: Demo pes2010 już dostępne - POBIERZ
« Odpowiedź #402 dnia: Wrzesień 19, 2009, 10:21:55 »
Wkurwiają siatki. Mały element ale chyba jeden z ważniejszych kiedy pada bramka. Poprzez dobrą animacje siatki nasza strzelona bramka staje się efektowniejsza. Przynajmniej to moje odczucie. Jeżeli mamy do czynienia z symulatorem piłki nożnej za wysokim poziomie to w każdym elemencie gry powinien być to symulator. Pamietamy żelazne siatki w fifie 2004 lub 2005 :P:P Trzepocenie siatki słyszane wyraźnie a siatka ani drgnie:P Jak dla mnie w kwestii siatek najlepsi są oni: <a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=50fb74b17c5562372a91863e6ddec177&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=50fb74b17c5562372a91863e6ddec177&amp;action=login">LOGOWANIE</a> 

W filmiku podany nawet adres do petycji którą chcą skierować do Namco o sequel.

Offline pawel7879

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2008
  • location:
  • Wiadomości: 12
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.06.2008r.
Odp: Demo pes2010 już dostępne - POBIERZ
« Odpowiedź #403 dnia: Wrzesień 19, 2009, 10:29:14 »
Witam
Od dawna miałem założyć profil na pesleague ale jakoś nie było czasu. Teraz jestem zmuszony moim problemem i liczę na waszą pomoc.  
więc ściągałem pesa już chyba z 5 razy z różnych serwerów . Za każdym razem wyskakuje mi to :




proszę pomóżcie mi bardzo chciałbym pograć tak się cieszyłem na to demo a tu pupcia :(
Jak na moje oko to to jest jakis problem z połączeniem internetowym -> tzn cos przerywa Ci połączenie i dlatego sciaganie nie moze byc kontynuowane  :-\
spróbuj sciągnąć przez jakis  torrent tam mozna pauzować i wznawiać pobieranie :P
A tak nawiasem jaki masz internet radiówka, neo ... czy jak ???

Offline szymo07

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2009r.
  • MANCHESTER UNITED
Odp: Demo pes2010 już dostępne - POBIERZ
« Odpowiedź #404 dnia: Wrzesień 19, 2009, 10:35:31 »
radiówa 512 ;/ ale żeby za każdym razem coś przerywało?

Offline pawel7879

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2008
  • location:
  • Wiadomości: 12
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.06.2008r.
Odp: Demo pes2010 już dostępne - POBIERZ
« Odpowiedź #405 dnia: Wrzesień 19, 2009, 10:42:30 »
To faktycznie dziwne ??? Jak chcesz to mozesz spróbowac przez torrenta REJESTRACJA lub LOGOWANIE
lub REJESTRACJA lub LOGOWANIE  :P
Powinno byc ok

Offline szymo07

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2009r.
  • MANCHESTER UNITED
Odp: Demo pes2010 już dostępne - POBIERZ
« Odpowiedź #406 dnia: Wrzesień 19, 2009, 10:44:51 »
no próbuje ale słabiutki transfer

Offline pawel7879

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2008
  • location:
  • Wiadomości: 12
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.06.2008r.
Odp: Demo pes2010 już dostępne - POBIERZ
« Odpowiedź #407 dnia: Wrzesień 19, 2009, 10:47:57 »
Powinno sie rozkrecic   ;D ustaw wysokie wykorzystanie łącza i limit wysyłania na 10 kb/s
no i oczywiscie bez limitu dla pobierania

Offline djzib0

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Gdañsk
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.12.2006r.
Odp: Demo pes2010 już dostępne - POBIERZ
« Odpowiedź #408 dnia: Wrzesień 19, 2009, 10:50:12 »
I w zasadzie sam sobie tutaj odpowiedziałeś. Jeśli grasz na najniższym poziomie trudności, to nie dziwne, że bramki padają przy każdej okazji, sorry ale w Fife, jest identycznie, więc nie wiem czemu się tego przyczepiłeś. To tak, ma wyglądać nie każdy jest ekspertem w Pesie czy Fifie, i wyobraź sobie, że osoby którym może nawet sprawić problem poziom Regular.

REGULAR kolego nie jest najłatwiejszym poziomem. I nie chodzi mi tutaj o to, że łatwo się gra, bo wiem, że nie każdy ma wprawę i taki poziom jest dla niego wyzwaniem, ale chodzi tutaj o to, że wpadają bramki z nierealnych sytuacji typu Torres z ostrego kąta pod presją obrońcy i strzela pod ręką bramkarza zza pola karnego po ziemi.

Oj głupoty, widać i to bardzo dobrze szczególnie jeśli weźmiemy poprzednią wersję pod kowadło. Biegnąc przykładowo Gerrerdem, widać kiedy piłkarz przyspiesza, choćby po tym, że dalej wypuszcza sobie piłke, co jest bardzo realne.

To w rzeczywistości tylko Gerrard potrafi się rozpędzać?? Powinno to być znacząco widoczne u wszystkich zawodników, dla mnie wielkiej różnicy w poruszaniu się nie ma od PES-a 3.


Lepiej niech nie spoglądają, bo że każdy piłkarz w Fifie, porusza się tak samo jak reszta i może cykać wszystkie zwody czy to Ronaldinho, czy Matusiak, to ma być realne ?

No tak faktycznie ruletkę zrobi tylko Messi albo Henry. Człowieku w FIFIE nie każdy może, zrobić wszystkie zwody. Np. przy niektórych zwodach piłka odskakuje, robią podstawowe np. przekładankę lub jakiś zwód to chyba każdy taki zwód zrobi , łącznie ze mną. I nie wmawiaj mi również, że PES ma większą animację niż FIFA na konsolę.




Tutaj się zgadzam :)

Fajnie, że jesteśmy chociaż w jednej kwestii zgodni

Rzeczywiście racja super realistyczne strzały, że większość to bramki stadiony świata. W Fifie, o wiele łatwiej zdobyć bramkę w samo okienko, co w realnej grze zdarza się bardzo rzadko, tak jak w PESie. Więc tutaj kolego, chyba mocno naciągasz się na Fife.

Nie wiem czy mówisz tutaj o FIFIE na konsolę bo chyba w nią nie grałeś. Nie przypominam sobie, żeby mi wpadały same okna. Były strzały z daleka, z bliska, czasami ale to rzadko bomby zza polar karnego wpadały a demie PES wpadały mi takie, wystarczyło, że było miejsce do oddania strzału.

A kto Ci, powiedział, że tak nie jest ? ustawiasz sobie kamerę na danego piłkarza któremu chcesz podać, i wszystko jest ok, ot cała filozofia.

Tak ale trwa to wieki. Nie można tego rozwiązać inaczej?? I nie oszukujmy się całkowitego wpływu na adresata podania nie mamy.

Cóż, tym stwierdzeniem pokazujesz nam, że nie oceniłeś obiektywnie gry, bo jak sądzę jesteś fanem Fify, i nie mam pojęcia po co wypisujesz takie posty skoro, z góry jesteś na NIE ??
Ja równie dobrze mogę podobne rzeczy napisać o Fife 10, ale po co ?
Każda z tych gier czy Fifa, czy PES ma w sobie coś czego przykładowa nie ma druga. I możemy się tutaj spierać i kłócić, a rozstrzygnięcia nigdy raczej nie będzie. Sam nie twierdzę, że Fifa to gniot, bo widziałem ją na PC i na konsolach, i owszem wygląda bardzo ciekawie, ale mimo to PES, wydaję się bardziej realny.
Sorry ale tu się mylisz. Jestem fanem PES-a odkąd pojawia się na PC. Twierdziłem, że nie ma lepszej gry a w FIFĘ nie grałem od 2001 roku. Więc jednak coś jest na rzeczy, że sporo osób "fanów" PES-a przerzuciło się na FIFĘ (konsolową) nie zważając na sentymenty. I grę oceniłem bardzo obiektywnie. Spójrzmy trzeźwym okiem na PES-a 3 i na PES 2009. Nie licząc prędkości gry i grafiki i jakiś tam innych smaczków to ta gra naprawdę niewiele się przez te lata zmieniła. Wprowadzano stopniowe nowe ciekawe rozwiązania choćby takie głupie ale jakże przydatne podanie do dalej ustawionego przeciwnika. Wystarczyło przytrzymać dłużej przycisk. Ot sprawa prosta. Ale z roku na rok tych innowacji w PES-ie jest coraz mniej. Grafiką niektórzy tak się podniecają, jakby to ona była wyznacznikiem dobrej gry piłkarskiej. Owszem już wcześniej pisałem, że grafika jest naprawdę cudowna. Ale to nie ona stanowi kwintesencję gry piłkarskiej.
--==O my God, I trust in thee: let me not be ashamed, let not mine enemies triumph over me==--

Offline falcon87pl

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
Odp: Demo pes2010 już dostępne - POBIERZ
« Odpowiedź #409 dnia: Wrzesień 19, 2009, 11:01:35 »
Jak dla mnie w kwestii siatek najlepsi są oni: <a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=50fb74b17c5562372a91863e6ddec177&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=50fb74b17c5562372a91863e6ddec177&amp;action=login">LOGOWANIE</a> 

W filmiku podany nawet adres do petycji którą chcą skierować do Namco o sequel.

WOW !!  :o wyglada swietnie. I to z roku 2004 :)
"FIFA still does a good job, but it just doesn't seem to tweak our footballing nipples the same way."

Offline Flaj89

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 43
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.04.2009r.
Odp: Demo pes2010 już dostępne - POBIERZ
« Odpowiedź #410 dnia: Wrzesień 19, 2009, 11:07:14 »
WOW !!  :o wyglada swietnie. I to z roku 2004 :)

Są fantastyczne. Mam tą grę na PS2. Gameplay tak 6,5/10 ale siatki 11/10:D animacja jest nieprawdopodobna. Wiec dlaczego co roku dostajemy taki shit??

Offline MaGik_TS

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 22
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.05.2008r.
Odp: Demo pes2010 już dostępne - POBIERZ
« Odpowiedź #411 dnia: Wrzesień 19, 2009, 11:35:59 »
Jak dla mnie w kwestii siatek najlepsi są oni: <a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=50fb74b17c5562372a91863e6ddec177&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=50fb74b17c5562372a91863e6ddec177&amp;action=login">LOGOWANIE</a> 

W filmiku podany nawet adres do petycji którą chcą skierować do Namco o sequel.

Jest to na PC czy tylko na PS2 ?

Offline Flaj89

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 43
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.04.2009r.
Odp: Demo pes2010 już dostępne - POBIERZ
« Odpowiedź #412 dnia: Wrzesień 19, 2009, 12:35:54 »
Jest to na PC czy tylko na PS2 ?

Tylko na czarnucha. Ale znalazłem coś takiego : REJESTRACJA lub LOGOWANIE 

Offline drunk

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 241
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.10.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Demo pes2010 już dostępne - POBIERZ
« Odpowiedź #413 dnia: Wrzesień 19, 2009, 13:35:57 »
REGULAR kolego nie jest najłatwiejszym poziomem. I nie chodzi mi tutaj o to, że łatwo się gra, bo wiem, że nie każdy ma wprawę i taki poziom jest dla niego wyzwaniem, ale chodzi tutaj o to, że wpadają bramki z nierealnych sytuacji typu Torres z ostrego kąta pod presją obrońcy i strzela pod ręką bramkarza zza pola karnego po ziemi.
Tak, wiem o tym doskonale, że REGULAR jest chyba 3 poziomem trudności gry. Okej, tutaj masz jednak rację, bo sam sprawdziłem jak się gra na Regular, i rzeczywiście można strzelić dość dziwacze bramki, więc zwracam honor :)

To w rzeczywistości tylko Gerrard potrafi się rozpędzać?? Powinno to być znacząco widoczne u wszystkich zawodników, dla mnie wielkiej różnicy w poruszaniu się nie ma od PES-a 3.
Nie każdy jest Gerrardem :D A, tak na serio jednak będę się upierał, że jest to widoczne u innych zawodników mniej lub bardziej.


No tak faktycznie ruletkę zrobi tylko Messi albo Henry. Człowieku w FIFIE nie każdy może, zrobić wszystkie zwody. Np. przy niektórych zwodach piłka odskakuje, robią podstawowe np. przekładankę lub jakiś zwód to chyba każdy taki zwód zrobi , łącznie ze mną. I nie wmawiaj mi również, że PES ma większą animację niż FIFA na konsolę.
Być może, i tak jest, Ja opieram się na demie w wersji PC. Owszem Fifa, ma więcej zwodów czy animacji, ale większość z nich wygląda trochę śmiesznie biegnąc piłkarzem, który wykonuje dość dziwaczne balansowanie ciała, to chyba jednak nie jest super realne.




Fajnie, że jesteśmy chociaż w jednej kwestii zgodni
Też, mnie to cieszy.

Nie wiem czy mówisz tutaj o FIFIE na konsolę bo chyba w nią nie grałeś. Nie przypominam sobie, żeby mi wpadały same okna. Były strzały z daleka, z bliska, czasami ale to rzadko bomby zza polar karnego wpadały a demie PES wpadały mi takie, wystarczyło, że było miejsce do oddania strzału.
Okej, ale chyba nie powiesz mi, że w PESie jest łatwo zdobyć taką bramkę, oczywiście super wprawiony gracz, będzie ładował takie bramki, ale mimo to wydaję mi się, że zdobycie naprawdę pięknego gola, w Pesie jest trudno.  

Tak ale trwa to wieki. Nie można tego rozwiązać inaczej?? I nie oszukujmy się całkowitego wpływu na adresata podania nie mamy.
To jest kwestia przyzwyczajenia. Od samego początku powstania tej gry (ISS, PES), był taki system, mi on raczej nie przeszkadza, jest całkiem ok. Rzeczywiście czasem się zdarzy, że zagrana piłka zmierza do zupełnie innego piłkarza, a co gorsza przeciwnika, ale są to naprawdę sporadyczne przypadki.
Spójrzmy trzeźwym okiem na PES-a 3 i na PES 2009. Nie licząc prędkości gry i grafiki i jakiś tam innych smaczków to ta gra naprawdę niewiele się przez te lata zmieniła. Wprowadzano stopniowe nowe ciekawe rozwiązania choćby takie głupie ale jakże przydatne podanie do dalej ustawionego przeciwnika. Wystarczyło przytrzymać dłużej przycisk. Ot sprawa prosta. Ale z roku na rok tych innowacji w PES-ie jest coraz mniej. Grafiką niektórzy tak się podniecają, jakby to ona była wyznacznikiem dobrej gry piłkarskiej. Owszem już wcześniej pisałem, że grafika jest naprawdę cudowna. Ale to nie ona stanowi kwintesencję gry piłkarskiej.
Fifa, w sumie też zbytnio nie szalała jeśli chodzi o zmiany z poprzednich części, także obie gry jednak mają coś wspólnego. Niby masz rację, ale każda zmiana, była strzałem w dziesiątkę, która uatrakcyjniała grę, wolę dwie trzy nowe "nowości" w grze niż trzydzieści, a będą tylko utrudniać rozgrywkę. Jeśli chodzi o grafikę, to tutaj zgadzam się z tobą jest świetna, ale nie jest to główny "mózg" gry.
Tak naprawdę dostaliśmy bardzo zbugowane demo, i na nie ma co oceniać teraz gry, po słabiutkim demie, mimo to widać, że jest już postęp. Co do konsolowej Fify, dziś będę miał okazję zobaczyć ją w akcji :)
Raczej nigdy się nie dogadamy, bo jak ktoś już tu powiedział, każdy ma inny gust, i zupełnie inne podejście do najlepszego symulatora piłki kopanej :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2009, 13:37:54 wysłana przez Ar2r »

Offline majkoss

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2009
  • location: Kielce
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.09.2009r.
    • twitch.tv/majkoss
  • Gram w: League of Legends
Odp: Demo pes2010 już dostępne - POBIERZ
« Odpowiedź #414 dnia: Wrzesień 19, 2009, 13:37:08 »
jak sciagam przez filefront to staje na 25% i i wyskakuje błąd ;/

Offline djzib0

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Gdañsk
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.12.2006r.
Odp: Demo pes2010 już dostępne - POBIERZ
« Odpowiedź #415 dnia: Wrzesień 19, 2009, 14:43:06 »

Tak naprawdę dostaliśmy bardzo zbugowane demo, i na nie ma co oceniać teraz gry, po słabiutkim demie, mimo to widać, że jest już postęp. Co do konsolowej Fify, dziś będę miał okazję zobaczyć ją w akcji :)
Raczej nigdy się nie dogadamy, bo jak ktoś już tu powiedział, każdy ma inny gust, i zupełnie inne podejście do najlepszego symulatora piłki kopanej :)

Ja nie przekreślam PES-a wiem, że z roku na rok chce być coraz lepszy i dąży do doskonałości. Darzę tą grę naprawdę dużym szacunkiem bo spędziłem przy niej wiele miłych chwil. Co do FIFY i PES-a to wiadomo, że tu decydują gusta i guściki i każdy i tak będzie upierał się co jest lepsze. FIFA 2001 w którą grałem jako ostatnią (mam tu na myśli granie po kilka sezonów itp.) i FIFA 09, nie wspominając FIFY 10 to był dla mnie skok jakościowy tak ogromny, że jestem nim oszołomiony. Szkoda, że EA olewa PC-owców bo sądzę, że i PES byłby w tym roku o wiele lepszy niż jest. A przez te lata tak naprawdę bazują ciągle na jednym i tym samym. Albo nie potrafią albo nie chcą bo myślę, że bazowanie na czymś co było dobre parę lat temu nie jest dobrym rozwiązaniem. Miejmy nadzieję, że przyjdzie czas aż ktoś w końcu da kopa w dupsko panom z KONAMI i sprawi, że przejrzą na oczy, bo pomysły mają dobre ale gorzej z realizacją. Również dziwna jest ich polityka. Na targach pokazują wersję, której tak naprawdę nie powinni pokazywać bo była bardzo słaba. Teraz wypuszczają demo, które według plotek też jest 70% buildem, który może bardziej zaszkodzić popularności tej gry. Jak poprawią te rzeczy, które teraz wszystkich irytują to nie będzie z nimi tak źle i zarobią swoje. Jednak jak po raz kolejny z rzędu Online będzie szwankował i będzie pełno bugów to nie wróżę świetlanej przyszłości.

Pzdr
--==O my God, I trust in thee: let me not be ashamed, let not mine enemies triumph over me==--

Offline Hypnos

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 38
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.05.2009r.
Odp: Demo pes2010 już dostępne - POBIERZ
« Odpowiedź #416 dnia: Wrzesień 19, 2009, 14:55:53 »
To demo zrobiło na mnie pozytywne wrażenie i już sie nie moge doczekać pełnej wersji  :) Zdecydowanie widać poprawe jak i w grafice tak i rozgrywce.

Offline unista

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2008
  • location: Wschowa
  • Wiadomości: 22
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.03.2008r.
Odp: Demo pes2010 już dostępne - POBIERZ
« Odpowiedź #417 dnia: Wrzesień 19, 2009, 16:10:49 »
Panowie, pomóżcie...

Przy instalacji dema wyskakuje mi taki błąd:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

 Nie wiem co robić :/

Offline Cooler

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Chodzież WLKP
  • Wiadomości: 328
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.01.2009r.
  • Coool
Odp: Demo pes2010 już dostępne - POBIERZ
« Odpowiedź #418 dnia: Wrzesień 19, 2009, 16:32:59 »
na twoim miejscu ściągnął bym jeszcze raz bo umnie chodzi doskonale
Man Utd 4 Ever :P
Rooney The Best :D
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
[size=20]Lockerz.com Rozdaje Zaproszenia[/size]

Offline ckman1973

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1476
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.01.2009r.
Odp: Demo pes2010 już dostępne - POBIERZ
« Odpowiedź #419 dnia: Wrzesień 19, 2009, 16:52:42 »
Wrzuci mi ktoś plik pes2010.exe ??? <prosi>
Też tak miałem jak byłem fanem Barcy. A mianowicie rok temu jak nie dostali się do finału to ich znienawidziłem i przeszłem na Manchester United

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Demo pes2010 już dostępne - POBIERZ
« Odpowiedź #419 dnia: Wrzesień 19, 2009, 16:52:42 »