Autor Wątek: FC Barcelona - wyniki, aktualności itd.  (Przeczytany 1142368 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline bartiveb

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 252
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.06.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2180 dnia: Grudzień 06, 2010, 19:01:02 »
Porównaj sobie gre Xaviego , który od początku roku gra na wysokim poziomie , kreuje gre reprezentacji i klubu , a gre Sneijdera , który do Mundialu grał swoje , a teraz słuch po nim zaginął. Chyba nie musze udowadniać dlaczego Xavi powinien otrzymać ZP.

basti - w takim razie wiek jest twoim usprawiedliwieniem  ;)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2010, 19:04:14 wysłana przez bartiveb »


Offline basti007

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 320
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.08.2008r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2181 dnia: Grudzień 06, 2010, 19:02:22 »
:o naprawdę masz 26 lat ???

nie wiem ile mam

ale wiem co to jest Zlota Pilka i kto na nia zasluguje za poprzedni sezon, bo to Sneijder byl kluczowym zawodnikiem Interu i reprezentacji Holandii. To on wygral lige wloska, lige mistrzow i jest wice mistrzem swiata, wiec dla mnie on tylko na to zasluguje. Jakby gral w Barcelonie to by zapewne dostal ale ze nie gra to nawet go na podium nie ma.

Zreszta kibice barcelony sa zapatrzeni w swocih zawodnikow i kazdy o tym wie! hej! :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2010, 19:11:42 wysłana przez basti007 »
One life, one game, one team
Trzej Królowie Wielkich Miast-Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk

JacooB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2182 dnia: Grudzień 06, 2010, 19:11:34 »
nie wiem ile mam

ale wiem co to jest Zlota Pilka i kto na nia zasluguje za poprzedni sezon, bo to Sneijder byl kluczowym zawodnikiem Interu i reprezentacji Holandii. To on wygral lige wloska, lige mistrzow i jest wice mistrzem swiata, wiec dla mnie on tylko na to zasluguje. Jakby gral w Barcelonie to by zapewne dostal ale ze nie gra to nawet go na podium nie ma.

Zreszta kibice barcelony sa zapatrzeni w swocih zawodnikow  :)
Jak by grał w Barcelonie to by grzał ławę :D

Offline CiagorexSTW

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.11.2008r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2183 dnia: Grudzień 06, 2010, 19:12:50 »
dokładnie messi w trójce to jest pomyłka bo wybaczcie ale poza mistrzostwem hiszpanii nie zdobył nic a taki np Forlan kluczowy zawodnik Ligi Europejskiej. Bramka w półfinale w dogrywce na Anfield, dwie bramki w Finale, motor napędowy sensacji mundialu, 5 bramek, 4 Miejsce i ??? i nic... żałosne  
" border="0

JacooB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2184 dnia: Grudzień 06, 2010, 19:19:25 »
dokładnie messi w trójce to jest pomyłka bo wybaczcie ale poza mistrzostwem hiszpanii nie zdobył nic a taki np Forlan kluczowy zawodnik Ligi Europejskiej. Bramka w półfinale w dogrywce na Anfield, dwie bramki w Finale, motor napędowy sensacji mundialu, 5 bramek, 4 Miejsce i ??? i nic... żałosne  
Nie no oczywiście Messi słabiutki sezon - król strzelców CL (8 goli), król strzelców Primera División (34 goli), półfinał z Interem jaki był taki był, a na mundialu grał dobrze, bez szału, ale cały zespół Argentyny grał słabo. Choć trzeba przyznać też rację że Forlan też grał rewelacyjnie.
P.S. Nie wiem czy się czasem nie mylę, ale Messi to nazwisko, a nazwiska pisze się chyba z dużej litery, podobnie jak Forlan...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2010, 19:24:43 wysłana przez Jacooß »

JacooB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2185 dnia: Grudzień 06, 2010, 19:52:59 »
Nie wiem jak to wyjaśnić, ale Sneijder po prostu nie wygra. Nie wygra i już. Nie ma dla niego miejsca na szczycie, chociaż końcówkę sezonu miał genialną. Ta nagroda jest za cały rok, a nie za genialną wiosnę i MŚ(trochę na siłę, bo przecież Holandia nie wygrała).
Wygra Xavi/Iniesta/Messi. Xavi i Iniesta za co? Wiadomo. Barcelona co prawda wygrała tylko ligę, ale niektórzy się chyba za bardzo rozpieścili tym poprzednim sezonem i wygranie ligi nie robi już na nikim wrażenia. Nie wiem czemu. To Xavi i Iniesta w KAŻDYM meczu grali i grają pierwsze skrzypce w zespole(o Messim potem :P).Tym się właśnie różnią od Sneijdera, który potrafi rozegrać wspaniały mecz, ale nie sezon.Dodatkowo MŚ, które każdy oglądał i nic nie trzeba dodawać. Nie wiem który z nich bardziej zasłużył, ale będę się bardzo cieszył, bo imo wygra właśnie ktoś z tej dwójki.
Co do Messiego to Ci, którzy piszą:"Co on tu robi?!"etc etc albo są ślepi, albo piłkę znają tylko z FIFY, albo coś im nie pozwala trzeźwo myśleć. MŚ beznadziejne w wykonaniu Argentyny, choć i tak był najlepszym piłkarzem reprezentacji. Sezon, rok; zwał jak zwał, na najwyższym poziomie. W każdym meczu błyszczy, strzela, asystuje. Nie będę już wymieniał tych wszystkich liczb, bo mi się nie chce szukać, ale niektórzy zapominają, że czasem nagrodę tę dostawali piłkarze tylko za Króla Strzelców, a Messi z tego co mi wiadomo byłi królem strzelców ligi oraz LM. Jak patrzy się na jego grę to aż śmiać się chce z tych osób, które piszą, że niezasłużenie znalazł się w najlepszej trójce. Jestem pewny, że gdyby Argentyna wygrała MŚ wtedy na 100% Messi zgarnąłby tę nagrodę, a tak są tylko 2 opcje: Xavi lub Iniesta. Ale Messi na pewno zasłużył na nominację i jeśli wygra to również nie będzie można z się z tym nie zgodzić...
Ktoś chciał obiektywnie, no chyba bardziej się już nie da niż zrobił to kygg ;)

Offline bartiveb

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 252
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.06.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2186 dnia: Grudzień 06, 2010, 20:34:46 »
Dokładnie , podpisuje się pod postem kygg`a :)


Offline CiagorexSTW

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.11.2008r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2187 dnia: Grudzień 06, 2010, 20:59:44 »
no tylko prawda jest taka że jesteście fanami Barcy i nie ma w waszych opiniach obiektywizmu tak jak w opiniach takich niezależnych fanów jak np Ja :P
" border="0

JacooB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2188 dnia: Grudzień 06, 2010, 21:20:56 »
no tylko prawda jest taka że jesteście fanami Barcy i nie ma w waszych opiniach obiektywizmu tak jak w opiniach takich niezależnych fanów jak np Ja :P
A mało to znawców futbolu na całym świecie podziela nasze zdanie? Wprawdzie nie wypowiadają się o Sneijderze, bo o nim już świat zapomniał ;)

Offline ebolek22

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.02.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2189 dnia: Grudzień 06, 2010, 23:46:31 »
A ja jestem kibicem Realu i myślę, że ta 3 zasłużyła sobie na podium a na ZP najbardziej Xavi, jak nie teraz to kiedy?

JacooB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2190 dnia: Grudzień 08, 2010, 14:13:54 »
Barça wychodzi z pierwszego, a Inter z drugiego ;) Co to oznacza? Że obie drużyny mogą na siebie trafić w 1/8 CL :D Módlmy się oto ;) zemsta będzie słodka :D

Offline Robi1908

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1365
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.11.2009r.
  • Główny organizator konkursu na najlepszą karierę.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2191 dnia: Grudzień 08, 2010, 14:34:06 »
Barça wychodzi z pierwszego, a Inter z drugiego ;) Co to oznacza? Że obie drużyny mogą na siebie trafić w 1/8 CL :D Módlmy się oto ;) zemsta będzie słodka :D

Mniam :D

JacooB ale ty zmieniasz te avatary ;D
Moja Kariera F.C. Barcelona ---> REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline CiagorexSTW

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.11.2008r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2192 dnia: Grudzień 08, 2010, 15:36:00 »
troszkę przypadku w tym było co nie zmienia faktu że nieźle pomknął :)
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=222c09b23e4ac12afb36a726446acd27&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=222c09b23e4ac12afb36a726446acd27&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
" border="0

Offline Bujo

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 822
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.10.2009r.
  • Jagiellonia & Sivasspor
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2193 dnia: Grudzień 09, 2010, 12:13:02 »
Odnośnie Messiego:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE ;D

JacooB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2194 dnia: Grudzień 09, 2010, 16:25:50 »
Barça zastanawia się nad reklamami na koszulkach

Dyskusja na temat reklam na koszulkach pierwszego zespołu piłkarskiej FC Barcelony powraca. W ostatnich sezonach sytuacja ekonomiczna klubu poprawiła się i akcje Katalończyków poszły w górę jak nigdy. Według wiarygodnych źródeł zbliżonych do zarządu, klub zamierza zarobić nawet o 25 milionów euro więcej za sezon.

FC Barcelona rozważa różne możliwości zysku. Marketing jest coraz ważniejsza, a Blaugrana jest jedynym liczącym się klubem na świecie, który nie posiada reklam na koszulkach swojej pierwszej drużyny. Porozumienie z UNICEF-em oznacza, że to kataloński klub płaci organizacji. Żadne decyzje nie zostały jeszcze podjęte, ale rozpoczęto analizowanie rynku, aby zobaczyć najlepsze możliwe rozwiązania.

Zarząd rozważa trzy opcje. Pierwsza to udostępnienie miejsca reklamowego sponsorowi na przedniej części koszulki. Jest to klasyczna forma reklamy, zdecydowana większość klubów z niej korzysta. Jest to rozwiązanie najbardziej zyskowne, a Barça jest bardzo pożądanym obiektem na rynku. Za nazwę sponsora w tym miejscu Barcelona mogłaby otrzymać ok. 25 milionów euro za sezon. To o dwa lub trzy miliony więcej od klubów takich jak Real Madryt.

Drugie możliwe miejsce to tylna część koszulki. Za reklamę znajdującą się poniżej numeru zawodnika klub otrzymałby ok. 12 milionów euro.

Ostatnią opcją są spodenki, na których reklama kosztowałaby od 6 do 12 milionów euro.

Barcelona ma ważną umowę z UNICEF-em, funduszem na rzecz dzieci działającym przy Organizacji Narodów Zjednoczonych. Klub nie rozważa zakończenia współpracy z tym organem, ale chce ją nawet poszerzyć. Katalończycy nie chcą stracić społecznego znaczenia drużyny, ale zamierza połączyć marketing z działalnością charytatywną na koszulce.

UNICEF rozumie potrzeby gospodarcze klubu i zaakceptuje każde rozwiązanie. Najbardziej możliwą wizją jest podzielić przestrzeń na koszulce tak, że nazwa sponsora znalazłaby się na przedniej części trykotu a nazwa organizacji międzynarodowej na rękawach. Nie będzie konfliktu, jeśli Barcelona zmieni swoją obecną politykę.

Sandro Rosell już w trakcie swojej kampanii wyborczej zapowiadał, że w przyszłości wszystkie opcje będą możliwe. Barça, jako światowy numer jeden, będzie chciała bronić swojej reputacji i wybierze markę, która również prezentuje sobą najlepsze cechy. Drużyna z Camp Nou odda swój nieskazitelny wizerunek tylko w ręce międzynarodowej korporacji, która przyczyni się do pokazania wartości, których broni klub.

Te zastrzeżenia odrzucają na wstępie kilka firm, które w minionych latach ubiegały się o miano sponsora Barcelony. W grę nie wchodzą również oferty zakładów bukmacherskich, kasyn ani żadnych korporacji trudniących się hazardem, który jest krytykowany przez UNICEF. Rynek jest ograniczony, ale klub zdaje sobie z tego sprawę, a oferty będą dokładnie przeglądane i analizowane. Koszulka jest na sprzedaż i ma swoją cenę.

źródło: fcbarca.com
Co sądzicie? Moim zdaniem mogło by to trochę naruszyć motto Més que un club >:(. No ale z drugiej strony kasa i to duża 25 mln € to nie byle co, a Barça obecnie nie ma najlepszej sytuacji finansowej.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2010, 16:41:45 wysłana przez Jacooß »

Offline Bujo

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 822
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.10.2009r.
  • Jagiellonia & Sivasspor
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2195 dnia: Grudzień 09, 2010, 19:44:51 »
No ja myślę, że mogliby sobie pozwolić ale nie z przodu, a pod numerem bo 12 mln € to też niezła kaska. Jednak i tak myślę, że mogłaby taka operacja naruszyć wizerunek Barcelony ;).

Giggs11

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2196 dnia: Grudzień 09, 2010, 22:35:43 »
Wracając do tematu Piłkarz Roku 2010 to jak nie iniesta , xavi to może Forlan? Grał wyśmienicie w reprezentacji i dość dobrze w klubie. Moim cichym faworytem jest właśnie on ale pewnie zdobędzie ktoś z tej trójki: Iniesta , Xavi , Sneijder. Pozdrawiam

Offline CiagorexSTW

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.11.2008r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2197 dnia: Grudzień 09, 2010, 23:02:56 »
człowieku na jakim świecie Ty żyjesz ;D NOMINOWANI SĄ XAVI, INIESTA I MESSI !!!!
" border="0

Offline Bujo

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 822
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.10.2009r.
  • Jagiellonia & Sivasspor
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2198 dnia: Grudzień 09, 2010, 23:25:21 »
Myślę, że Złotą Piłkę zdobędzie jednak Xavi ;). To co on wyprawia na boisku.. podaje, wrzuca, strzela.. Toż on w Grand Derbi wymienił ponad 130 celnych podań! A dostrzeże się tylko to, że Iniesta strzelił bramkę w finale, a Messi zdobywa gole jak szalony. Oczywiście nie umniejszam ich umiejętności, zwłaszcza Messiego. Ale Xaviemu się to należy, swoje lata już ma. Iniesta dostał szansę na strzelenie bramki w finale MŚ i wykorzystał ją - chwała mu za to, ale on jeszcze parę lat będzie mógł powalczyć o to wyróżnienie, tak samo Leo. To by było zwieńczenie kariery Xaviego. ;)

Offline CiagorexSTW

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.11.2008r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2199 dnia: Grudzień 09, 2010, 23:46:22 »
Cytuj
Toż on w Grand Derbi wymienił ponad 130 celnych podań
Na 119 podań 117 celnych. Z tej trójki dla mnie również Xavi powinien dostać. Jak nie teraz to nigdy a jest to piłkarz który na tą nagrodę zasługuje najbardziej. Iniesta ma jeszcze czas Messi nie strzelił nawet bramki na mundialu więc sama jego obecność w trójce jak na poprzedni sezon jest sukcesem. Dla mnie 1. Xavi. 2.Iniesta. 3.Leoś :)
" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2199 dnia: Grudzień 09, 2010, 23:46:22 »