Autor Wątek: FC Barcelona - wyniki, aktualności itd.  (Przeczytany 1142424 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Offline Grosicki#22

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.04.2011r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2560 dnia: Kwiecień 16, 2011, 23:19:14 »
Nieeee :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Offline Grosicki#22

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.04.2011r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2561 dnia: Kwiecień 16, 2011, 23:26:15 »
Pique na Shakire :D

JacooB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2562 dnia: Kwiecień 16, 2011, 23:57:27 »
Alves wszystko zwalił, po co tam nogi pchał ??? Nie było zagrożenia :-\

Offline karata96

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1282
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.12.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2563 dnia: Kwiecień 17, 2011, 00:03:58 »
No mecz nie w najlepszy wykonanie zobaczymy co bedzie w kolejnych Gran Derbi
" border="0

JacooB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2564 dnia: Kwiecień 17, 2011, 00:04:29 »
Ogólnie mecz słaby... ale widać cudowną myśl szkoleniową geniusza Mou, obrona, obrona i jeszcze raz obrona. :-\ Mam nadzieje że w następnych GD Real podejmie bardziej ofensywny bój.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2011, 00:06:33 wysłana przez Jacooß »

Offline Byegaly17

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Real Madrid
  • Wiadomości: 266
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 23.10.2009r.
  • El Capitano! Raúl, artista, siempre Madridista!
  • Gram w: ...
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2565 dnia: Kwiecień 17, 2011, 00:06:15 »
messi fajnie pilke kopnął w kierunku kibiców...

JacooB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2566 dnia: Kwiecień 17, 2011, 00:07:04 »
No nie najlepiej się Leo zachował... dostał ktoś ???

Offline Byegaly17

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Real Madrid
  • Wiadomości: 266
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 23.10.2009r.
  • El Capitano! Raúl, artista, siempre Madridista!
  • Gram w: ...
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2567 dnia: Kwiecień 17, 2011, 00:20:58 »
Nie pokazywali, ale jaja zrobił troche ; - )
W ŚRODE będzie ostra jazda! ;D

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2568 dnia: Kwiecień 17, 2011, 08:52:13 »
Ogólnie mecz słaby... ale widać cudowną myśl szkoleniową geniusza Mou, obrona, obrona i jeszcze raz obrona. :-\ Mam nadzieje że w następnych GD Real podejmie bardziej ofensywny bój.

Zanim coś napiszesz,to, raz spójrz na statystyki, kto miał więcej sytuacji bramkowych, dwa, że z Barcą inaczej grać nie idzie, trzy, największy atut Realu to kontry, wiec i na to się nastawił, Barcelona z kolei specjalizuje się w klepaniu na swojej połowie,a to już jest ofensywna gra, prawda ?
Miliard podań między Xavim-Pique, Pique-Xavi, Xavi-Puyol, Puyol-Valdes-Adriano(...)i znowu lecimy:Xavi-Pique, Pique-Xavi...
Dlaczego Barca nie zaryzykowała, pewnie dlatego, że jak przekroczyła połowę to zaczynały się schody, wtedy to już Pepe(<3) wkraczał, odbierał piłkę i szła kontra...zobacz też i z tej strony.

Uszanuj grę Realu, bo nie grał gorzej, stwarzał więcej sytuacji, pomimo gry w 10 zremisował z najlepszą Barceloną w historii, mieliście piłkę, a to przecież lubicie prawda?
Nie wiem dlaczego Wam, kibicom, piłkarzom(Xavi już coś tam papla) wydaje się, że trzeba grać tak jak Barcelona nakaże,rozkaże?
Myślisz, że mnie nie nudziło to klepanie między obrońcami, jednak tak gracie, to grajcie, mi nic do tego.

Żoze to geniusz w swoim fachu, to jakie on zmiany zrobił.Mistrz
I Pepe wczoraj gracz meczu.

No nie najlepiej się Leo zachował... dostał ktoś ???
Tak.
-Kartki brak.


do Środy.




Offline bartiveb

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 252
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.06.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2569 dnia: Kwiecień 17, 2011, 09:41:42 »
Ciężko się nie zgodzić z Sergio. Real pokazał charakter, kilka dogodnych sytuacji w pierwszej i drugiej połowie,o wiele płynniej przechodzili z obrony do ataku. Remis stawia w komfortowej sytuacji Barcelone. Mam tylko nadzieje , że wczorajsza gra była tylko zasłoną dymną przed środowym meczem , bo wczoraj praktycznie grał sam Messi.W środę Życzę sobie i wszystkim kibicom lepszego widowiska niż te wczorajsze. VeB !


JacooB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2570 dnia: Kwiecień 17, 2011, 13:27:20 »
Barcelona z kolei specjalizuje się w klepaniu na swojej połowie,a to już jest ofensywna gra, prawda ?
47 podań w 117 sekund wszystko w większości na połowie Realu i skończyło się cudownym podaniem do Messiego, gdyby nie próbował znowu lobować bramkarza to było by już wtedy 1:0, więc oglądaj uważniej mecz zanim coś napiszesz.

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2571 dnia: Kwiecień 17, 2011, 13:54:57 »
To fajnie.
uważniej? tzn. mam liczyć podania Barcelony?
Ta akcja co przywołałeś zaprzecza mojemu stwierdzeniu ?Nie wydaje mi się.
Nie napisałem gra TYLKO na swojej połowie, prawda?

JacooB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2572 dnia: Kwiecień 17, 2011, 14:20:16 »
To fajnie.
uważniej? tzn. mam liczyć podania Barcelony?
Ta akcja co przywołałeś zaprzecza mojemu stwierdzeniu ?Nie wydaje mi się.
Nie napisałem gra TYLKO na swojej połowie, prawda?
Wiesz dobrze że nie chodzi o dokładną liczbę podań, chodzi o to gdzie te podania wymieniali, a wymieniali na połowie Realu co zaprzecza temu co napisałeś, bo napisałeś że specjalizuję się w klepaniu na własnej połowie, ale prawdą to nie jest bo Barça te tysiące podań wymienia na połowie rywala, gdy jest ryzyko utraty piłki wtedy wycofują piłkę do obrony, by nie stracić i nie narazić się na kontrę.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2573 dnia: Kwiecień 19, 2011, 14:39:04 »
Cytat: Sergio
Zanim coś napiszesz,to, raz spójrz na statystyki, kto miał więcej sytuacji bramkowych, dwa, że z Barcą inaczej grać nie idzie, trzy, największy atut Realu to kontry, wiec i na to się nastawił, Barcelona z kolei specjalizuje się w klepaniu na swojej połowie,a to już jest ofensywna gra, prawda ?
Miliard podań między Xavim-Pique, Pique-Xavi, Xavi-Puyol, Puyol-Valdes-Adriano(...)i znowu lecimy:Xavi-Pique, Pique-Xavi...

Puyol, schodząc, miał... 40 podań. Dla przykładu Sneijder, czyli rozgrywający, zalicza niewiele więcej w 90 minut. No ale czego się spodziewać, skoro były takie sytuacje, gdzie dwóch piłkarzy Barcelony stało sobie w odległości kilku metrów i klepało...

Cytuj
Tak.
-Kartki brak.

Jakby zrobił to Ronaldo na Camp Nou, znienawidzono by go jeszcze bardziej niż Figo, katalońskie dzienniki umieszczałyby go w takiej masce Lectera, w jakiej przedstawili Pepe, nazwano by go brutalem, a federacja zawiesiłaby go na kilka meczów. Ale to Leoś, wybaczymy mu...

Cytat: JacooB
bo napisałeś że specjalizuję się w klepaniu na własnej połowie, ale prawdą to nie jest bo Barça te tysiące podań wymienia na połowie rywala,

Naprawdę widzisz tak wielką różnicę pomiędzy klepaniem na swojej połowie, a klepaniem na połowie rywala? Przecież to jeden pies, obie gry w dziadka są metodą murowania bramki poprzez utrzymanie piłki.
" border="0

JacooB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2574 dnia: Kwiecień 19, 2011, 14:44:09 »
Naprawdę widzisz tak wielką różnicę pomiędzy klepaniem na swojej połowie, a klepaniem na połowie rywala? Przecież to jeden pies, obie gry w dziadka są metodą murowania bramki poprzez utrzymanie piłki.
Na połowie rywala jest trudniej utrzymać się przy piłce szczególnie w taki sposób jak robi to Barcelona, prawda że często drużyny stają w miejscu i przyglądają się piłkarzom Barçy i pilnują żeby nie było dziury w obronie, ale np. Real nie stał bezczynnie i próbował odebrać piłkę mimo to bezskutecznie
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2011, 15:05:25 wysłana przez Jacooß »

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2575 dnia: Kwiecień 19, 2011, 16:52:50 »
Zanim coś napiszesz,to, raz spójrz na statystyki, kto miał więcej sytuacji bramkowych,

no kto? kto miał groźniejsze sytuacje? Xavi poprzeczka, messi sam na sam,messi strzał który broni Casillas, Villa 3 setki, a Real? słupek po wolnym którego nie powinno być, karny którego nie powinno być strzał głowa Ronaldo i to by było na tyle...

Co do meczu to był jak na Grand Derbi dość słaby, Praktycznie obie drużyny zadowoliły sie tym remisem bo na niego grały, Mourinho nie chciał sie skompromitować i wystawił 8 defensywnych zawodników a Barcelonie nie zależało aż tak bo przy stanie 1-0 i grając o jednego zawodnika więcej mogli by spokojnie strzelić 2-3 bramki a nieoczekiwanie to Real miał więcej z gry.

Licze że jutro będzie lepsze widowisko i ofensywniejsza gra z obu stron.

Di Stéfano: Wyższość Barcelony była oczywista

             Legenda Realu Madryt Alfredo Di Stéfano nie zawahał się pochwalić Barcelony po sobotnim remisie na Bernabéu.

"Futbol, który Barça zaprezentowała na Bernabéu był godny podziwu", powiedział Di Stéfano, któremu na pewno nie można zarzucić, że nie czuje się przywiązany do barw Realu. "Wyższość Barcelony była oczywista i widziała to cała planeta", dodał. Jego zdaniem to goście byli drużyną, która "grała w piłkę".

Według honorowego prezesa Realu Madryt, "Blancos zagrali murując własne pole karne przeciwko rywalowi, który przez całe spotkanie dominował w środku pola". Mecz zakończył się remisem 1:1, ale głównym tematem dyskusji jest ultradefensywna taktyka José Mourinho. "Oczywiście, że Barcelona jest lepsza niż Real Madryt, dlatego opieranie gry ofensywnej na kontratakach nie jest najlepszym sposobem, aby ich zaskoczyć", skomentował. Dla Di Stéfano "Real był zespołem bez osobowości" i wezwał on Mourinho do zmiany nastawienia w finale Copa del Rey: "Koncepcja gry z pewnością nie była odpowiednia".

Sport

Alves: Marcelo powiedział mi, że musiał się rzucić

Dani Alves ujawnił po sobotnim meczu, iż Marcelo powiedział mu, że musiał symulować upadek w polu karnym, aby jego zespół doprowadził do remisu.

"Marcelo powiedział mi, że musiał rzucić się, aby wpłynąć na wynik meczu", powiedział obrońca Barcelony.

Słowa te sugerują, że arbiter Muñiz Fernández podjął niesłuszną decyzję dyktując rzut karny dla Realu, który na bramkę zamienił Cristiano Ronaldo.

Mimo że część graczy nie zgadzała się z decyzją sędziego, większość wolała milczeć, aby nie dolewać oliwy do ognia.

Sport
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2011, 17:08:45 wysłana przez lukasz200992 »

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2576 dnia: Kwiecień 19, 2011, 17:16:04 »
Jacooß

Barcelona mając piłkę przez 70% czasu gry, stworzyła sobie mnie sytuacji bramowych, od Twoim zdaniem, defensywnie grającego Realu.Czy to jest ofensywne, produktywne granie w piłkę?

Przywołałeś tą akcję z Messim, ale na dobrą sprawę to była jedyna skuteczna Barcelońska akcja.
Cytuj
gdy jest ryzyko utraty piłki wtedy wycofują piłkę do obrony, by nie stracić i nie narazić się na kontrę.
To oczywiście prawdą może być, ale fajnie tym zdaniem możesz zmanipulować.Barca przechodząc do ataku wymienia te setki podań na własnej połowie, nie odwrotnie...Oczywiście, też i wycofuje piłkę, jak piszesz w obawie o jej utratę.
Cytuj
Puyol, schodząc, miał... 40 podań.
...schodząc w 58.min, grając u boku bardziej technicznego obrońcy, który jeszcze częściej operuję piłką.

Odpowiedz mi jeszcze na jedno.Czy ofensywna gra to posiadanie piłki, czy też zdobywanie/próbowanie zdobywać bramki?
Real nie zagrał defensywnie, a dobrze W defensywie.
Cytuj
no kto? kto miał groźniejsze sytuacje? Xavi poprzeczka, messi sam na sam, Villa 3 setki, a Real? słupek po wolnym którego nie powinno być, karny którego nie powinno być strzał głowa Ronaldo i to by było na tyle...
Nie powinno być, nie powinno być...Nie mam na co odpowiadać:(.Poza tym wyrwałeś zdanie z kontekstu, przeczytaj na jakie słowa odpowiedziałem tym zdaniem.To raz
A dwa to, dlaczego przekręcasz kto miał więcej sytuacji na kto miał groźniejsze sytuacje.Główka Ronaldo>>>trzy domniemane setki Villi, a w tych trzech setkach są sytuacje, gdzie nie potrafił opanować piłki ?To równie dobrze setką mogła być akcja Ozila, podanie do Ade,   przed karnym, gdzie nie trafia w piłkę, podanie do CR, który wychodził na czystą pozycję, ale tak samo źle opanował łaciata, sytuacje Marysi, krosowe podanie od Pepsa I.T.D

Chcesz luknij na te statystyki, i powiesz mi kto...
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

JacooB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2577 dnia: Kwiecień 19, 2011, 17:21:36 »
oj Sergio nawet Di Stéfano ma takie samo zdanie jak my i pogódź się z tym niestety, bo taka prawda. Choć pamiętaj że nie jest to złe (czyt. nieskuteczne) w Interze przyniosło to skutki więc powinieneś się cieszyć...
Hehe klikam w te statystyki i wyskakuje
Cytuj
This image has been marked as adult content. You must be 18 years of age or older to proceed.
;D więc sorry, że nie mogę w nie luknąć ;) bo szczerze przyznam, że 18 lat nie mam :D
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2011, 17:26:16 wysłana przez Jacooß »

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2578 dnia: Kwiecień 19, 2011, 17:24:08 »
No jasne jak Chelsea przegrała w dużej mierze przez sędziego z Barceloną to było wielkie halo, że sędziowie sędziują pod Barcelonę itd, a jak w sobotę ewidentnie sędzia wypaczył mecz to oczywiście cisza.....

karny dla realu- Alves robi wślizg, dotyka leciutko piłkę nie dotykajac przy tym nóg Marcelo, gdzie tu niby karny? Nie wspomnę już o karnym który powinien być odgwizdany na Villi w pierwszej połowie....


Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2579 dnia: Kwiecień 19, 2011, 17:49:01 »
Cytuj
No jasne jak Chelsea przegrała w dużej mierze przez sędziego z Barceloną to było wielkie halo, że sędziowie sędziują pod Barcelonę itd, a jak w sobotę ewidentnie sędzia wypaczył mecz to oczywiście cisza.....

Znajdź mi w internecie fana Barcelony, który nie przyznając, że Katalończykom w konfrontacji z Chelsea pomógł sędzia, przy okazji uważa, że Inter wyeliminował Blaugranę zasłużenie. Będziesz miał materiał na magellanowską podróż.
" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2579 dnia: Kwiecień 19, 2011, 17:49:01 »