Autor Wątek: FC Barcelona - wyniki, aktualności itd.  (Przeczytany 1142510 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2820 dnia: Maj 01, 2011, 19:15:53 »
Cytuj
Wszyscy półfinaliści Ligi Mistrzów w tej kolejce przegrali swoje mecze ligowe

Z czego trzej się skompromitowali.

Di Maria wstaje o własnych siłach, a nie dzięki sanitariuszom z noszami.
" border="0

JacooB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2821 dnia: Maj 01, 2011, 19:48:20 »
wymusza faul, nie wymusza kartki, nie koziołkuje z bólu, nie trzyma się za twarz, nie zdrowieje po paru sekundach.
Czyli to co robi Di Maria jest dobre ??? UEFA powinno go nagrodzić za grę fair play ::)

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2822 dnia: Maj 01, 2011, 19:50:52 »
Pokaż mi, gdzie Sergio pochwala jego zaufanie, akolito nadinterpretacji.

Cytuj
UEFA powinno go nagrodzić za grę fair play

Barcelona ma go nagrodzić? To chyba za wiele.
" border="0

JacooB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2823 dnia: Maj 01, 2011, 19:52:42 »
Barcelona ma go nagrodzić? To chyba za wiele.
::)

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2824 dnia: Maj 01, 2011, 20:05:50 »
To co robi Di Maria jest sprytem :D

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2825 dnia: Maj 01, 2011, 20:06:27 »
wymusza faul, nie wymusza kartki, nie koziołkuje z bólu, nie trzyma się za twarz, nie zdrowieje po paru sekundach.

Ja się nie pytałem czy wymusza kartkę czy koziołkuje itd tylko czy symuluje?
Też mogę powiedziec tak: wymusza kartkę, nie wymusza faulu,nie wymachu.je rękoma jakby był na festiwalu w Opolu ,nie krzyczy do sędziego, nie protestuje,

Pamietaj też że symulowanie faulu dość często=wymuszaniem kartki.
« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2011, 20:09:52 wysłana przez lukasz200992 »

Offline ebolek22

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.02.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2826 dnia: Maj 01, 2011, 21:08:37 »

Offline ★THenry14★

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 178
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.01.2009r.
  • |Visca el Barca| & | Go Go Gunners !! |
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2827 dnia: Maj 01, 2011, 22:55:45 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Niestety z takimi "kibicami" Barcelony mam styczność na co dzień :( Komentują grę  Barcelony i podniecają się nią oglądając 2-3 mecze w sezonie podczas meczów LM transmitowanych przez Polsat( GD czasami nie mają czasu oglądać). Mam nadzieję, że z czasem się to zmieni i Barca straci tego typu "kibiców".
« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2011, 22:58:39 wysłana przez LaPulga#10Messi »
"Żywię się futbolem, śpię z futbolem, oddycham futbolem...Jestem szaleńcem? Nie, jedynie pasjonatem." - Thierry Henry

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2828 dnia: Maj 01, 2011, 23:24:32 »
Ja się nie pytałem czy wymusza kartkę czy koziołkuje itd tylko czy symuluje?
Też mogę powiedziec tak: wymusza kartkę, nie wymusza faulu,nie wymachu.je rękoma jakby był na festiwalu w Opolu ,nie krzyczy do sędziego, nie protestuje,


Pewnie możesz powiedzieć, nawet się tego spodziewałem, że i tak zaraz znajdziesz jakieś argumenty aby powiedzieć: zachowanie Di Marii gorsze-równe od Akuku...antyreal?

OOO proszę to tego jeszcze nie było, aby wymusić kartę, bez wymuszania faulu, szczyt aktorstwa :o :o :o

Nie protestuje-przed czym?

Nie, nie symuluje.

Przykład symulantów, na treningu.  ;D
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=c7e72b68eb93d5ce20176de8272290a9&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=c7e72b68eb93d5ce20176de8272290a9&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
Nurków,nurka możesz oglądać w każdym meczu...
No ale masz, jakbyś dalej nie rozróżniał: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Jacooß

Pokaż mi, gdzie Sergio pochwala jego zaufanie, akolito nadinterpretacji.

Barcelona ma go nagrodzić? To chyba za wiele.

To jak ?
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2011, 00:27:56 wysłana przez Sergio#20 »

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2829 dnia: Maj 02, 2011, 10:13:39 »
Aha czyli DiMaria nie wymuszał faulu? to po co sie wywracał? z reszta sędzia wtedy podyktował faul, wiec on wymusił faul, a wywracając się symulował, bo tak na prawdę nic mu się nie stało i mógł dalej biec z piłką.

Czy ja napisałem że zachowanie DiMari jest gorsze lub równe? widzę ze lubisz sobie sam dopowiadać...

« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2011, 10:15:53 wysłana przez lukasz200992 »

Offline ebolek22

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.02.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2830 dnia: Maj 02, 2011, 12:05:02 »
Faul Pepe był tak brutalny ze zawieszenie Alvesa byłoby kompromitacja UEFA.Mamy pretensje do Daniego,że niepotrzebnie odstawił nogę przecież lepiej jakby go  połamał.

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2831 dnia: Maj 02, 2011, 12:47:48 »
Faul Pepe był tak brutalny ze zawieszenie Alvesa byłoby kompromitacja UEFA.Mamy pretensje do Daniego,że niepotrzebnie odstawił nogę przecież lepiej jakby go  połamał.

Brutalny to by był jakby go trafił(co zrobił Sergio w meczu CdR identyczny faul tylko że on trafił Xabiego) tu mamy tylko atak na piłkę z nieuzasadnionym impetem i dzięki teatrowi Alvesa Pepe dostał czerwoną kartkę
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline ebolek22

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.02.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2832 dnia: Maj 02, 2011, 13:06:46 »
Tyle, że w przeciwieństwie do akcji z Pedro, Busquetsem i Mascherano, tutaj teatr ten można spokojnie usprawiedliwić. Brutalne wejście było - na kartkę (żółtą lub czerwoną) i tego nie zmieni symulacja, trafienie w piłkę, itp. Alves mógł równie dobrze leżeć z urwaną nogą - ocena powinna pozostać taka sama.

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2833 dnia: Maj 02, 2011, 13:17:14 »
Aha czyli DiMaria nie wymuszał faulu? to po co sie wywracał? z reszta sędzia wtedy podyktował faul, wiec on wymusił faul, a wywracając się symulował, bo tak na prawdę nic mu się nie stało i mógł dalej biec z piłką.

Czy ja napisałem że zachowanie DiMari jest gorsze lub równe? widzę ze lubisz sobie sam dopowiadać...


Cytuj
wymusza faul, nie wymusza kartki, nie koziołkuje z bólu, nie trzyma się za twarz, nie zdrowieje po paru sekundach.
:-X

Cytuj
Też mogę powiedziec tak: wymusza kartkę, nie wymusza faulu,nie wymachu.je rękoma jakby był na festiwalu w Opolu ,nie krzyczy do sędziego, nie protestuje,
Czemu miało to służyć?
Pierdzielisz dla samego pierdzielenia czy jak?

Mam pytanie widzisz różnicę w zachowaniu Di Marii i Akuku?


Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2834 dnia: Maj 02, 2011, 14:05:27 »
Cytat: JacooB
::)

Zapomniałeś chyba mi pokazać, gdzie Sergio pochwala zachowanie nurków. Nadal czekam, mam czas.

Cytat: LaPulga#10Messi
Mam nadzieję, że z czasem się to zmieni i Barca straci tego typu "kibiców".

W tym sezonie raczej nie, bo najpewniej wlejecie United w finale LM. Chyba, że Ferguson pójdzie po rozum do głowy, ale ja już dawno temu przestałem wierzyć w cuda.

Cytat: ebolek
Faul Pepe był tak brutalny ze zawieszenie Alvesa byłoby kompromitacja UEFA.

Jaki, k*rwa, faul?!
" border="0

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2835 dnia: Maj 02, 2011, 14:23:16 »
Wracam po dość długiej przerwie i widzę, że muszę się ustosunkować co do niektórych spraw...

W ostatnich tygodniach rozpętała się wielka nagonka na Barce, jako to by sędziowie ewidentnie (?) jej pomagali, krzywdząc przy tym po kolei inne kluby, z Realem na czele. Jakże sprytny jest w tym wszystkim pokazujący siebie jako najbiedniejszego, najbardziej pokrzywdzonego człowieka świata Jose Mourinho. Odwrócił on oczy wszystkich od siebie na Blaugrane. Teraz nikt nie mówi o jego słabej taktyce, o jego prostackich wypowiedziach, tylko o przekupstwach Barcy. Najwięcej w tym temacie ma do powiedzenia drużyna Realu. Drużyna, która chciała wygrać z Barceloną broniąc się całą jedenastką na swojej połowie, drużyna, której nie zależało na grze w piłkę, tylko na wyeliminowaniu jak największej ilości piłkarzy gości, drużyna, która u siebie, na wspaniałym Santiago Bernabeu miała piłkę przez 30% czasu gry. Nie wstyd wam kibice? Zwracam się do kibiców z czasów Zidane, Ronaldo i Raula. Wtedy wasza drużyna wygrywała wszystko wspaniałą grą, teraz dzięki Mourinho chce wygrywać wszystko brudną grą, pełną nienawiści, prowokowania i szyderstw.

Mi osobiście, na wpół Katalończykowi, bardzo jest wstyd za beznadziejne zachowanie Pedro i Sergio. Gdyby zostali oni ukarani przez UEFA to nikt nie powinien mieć pretensji. Co do czerwonej kartki dla Pepe sędzia miał PEŁNE prawo ją pokazać, tak samo jak miał pełne prawo pokazać ją Marcelo i Adebayorowi. Co do rzekomego symulowania przez Daniego. Jestem ciekaw ilu z was ma taki refleks jak Alves i po takim wejściu



nie skończyła by na wózku.

Mourinho jest wspaniałym trenerem, z pewnością jednym z najlepszych na świecie. Brakuje mu jednak jednej ważnej rzeczy, pokory. Dlatego nie powinien mieć pretensji, że 4/5 piłkarskiego świata go nienawidzi. Dodatkowo dzięki swoim sprytnym gierkom teraz wszyscy są przeciwko Barcelonie. Mou jest teraz bardzo z siebie dumny, a wam prawdziwym madridistas radziłbym pomyśleć co on robi z wizerunkiem waszego klubu?

Cytuj
Królewski Kibicu
i ty uległeś bzdurnym haladzieciom i piszesz "Pepe jest całkowicie bez winy"?
tzn dopiero gdyby noga Alvesa wyglądała tak jak Wasilewskiego, to Pepe byłby winny ?

gdyby Alves sfaulował taka Pepe, żądali byście kary śmierci.

Z tym narzekaniem na sędziów jesteście śmieszni.
rzecz w tym, że sędziowanie nie nadąża za rozwojem piłki nożnej.
Piłka to straszny szmal, jeżeli za sam awans do LM UEFA płaci 20 baniek- to w każdej lidze "być albo nie być " robi kosmiczna różnice.
Im wyżej tym szmal wiekszy.
A sędziowanie dalej jak za króla ćwieczka.
Dziś sedzia po razie wyrypał Arsenal i MU- ale Vidić powinien dostac czerwo i nie zagrać z Chelsea. A Vidić czy Smalling to wielka różnica. Tak więc to Chelsea moze czuć sie pokrzywdzone.. ale..
Wczoraj Tottenham został wydymany na korzyśc Chelsea.
Tak mozna w kólko.

W całym tym bagnie my (Barcelona) w ostatnich latach wygrywamy trochę więcej niż inni, tak więc jesteśmy ogłaszani "największym beneficjentem" przewałów w sędziowaniu.
Nieważne, że na każdą decyzje korzystna możemy wskazać równie wazna niekorzystna.,. o tym nikt nie chce pamiętać.

Natomiast Mou robi z Realu Madryt- realik i cyrk na kółkach.

Pewnej nocy tak sie stanie.. Mou odejdzie.. smród zostanie..

Cytuj
Szkoda tych uszkodzonych klawiszy "B" na waszych klawiaturach koledzy.
Ale wśród zgrai bezsensownych komentarzy można się doszukać kilku napawających mnie optymizmem, wielkiem optymizmem. Kilku użytkowników zawuważyło to co od dawna podkreślam Real Mourinho to nie jest ten Real z XX wieku. Moim zdaniem w Madrycie powinni zacząć szukać kogoś na wzór Guardioli, kogoś kto odświeży ten klub... Tylko nie wiem kogo.


Cytuj
Dokładnie masz rację.Przestańmy do cholery patrzeć na Barcelonę na "złych" sędziów bo wcześniej ( przed Mourinho) nie sprawiali nam problemów i "nie sędziowali na naszą niekorzyść" a większa jest w tym wina Mourinho niż tego sędziowania. Zacznijmy grać swoją piłkę, ofensywną jak przystało na Real Madryt nie bójmy się Barcelony tylko dlatego że wszystkich pokonuje. Przecież z takim potencjałem jaki mamy możemy spokojnie z nimi rywalizować ale nie w stylu Mou tylko ładną dla oka piłką. Mamy młodą drużynę więc budujmy ją na lata a nie na góra 2 sezony.

Niech Mourinho odejdzie do tej swojej Anglii mi to przeszkadzać nie będzie potrzebujemy trenera z charyzmą lecz rozsądnego pasującego do ofensywnego wspaniałego Realu Madryt!

za rm.pl


Co do tego całego pomagania Barcelonie. W ostatnich latach więcej pomyłek arbitrów jest przeciwko Blaugranie niż za nią. Mournho jednak tego nie widzi/nie chce widzieć. Jak to ładnie gdzieś przeczytałem "zapomniał wół jak cielęciem był."

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=c7e72b68eb93d5ce20176de8272290a9&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=c7e72b68eb93d5ce20176de8272290a9&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Dzięki takiej taktyce Mou każdy mówi o Pinto, ale nikt nie powie o Chendo?



Wszystko, co zdobywa Mou, to efekt ciężkiej pracy i geniuszu, wszystko co przegrywa, to wynik spisków, ciemnych mocy i zła. Gdyby świat był doskonały, Mourinho wygrywałby zawsze.

„Marca” zapytała czytelników, czy skargi trenera Realu na sędziego są uzasadnione. Z 35 tys głosujących prawie 74 proc uważa, że nie. Niemal 90 tys ludzi zdecydowało się odpowiedzieć na pytanie, czy czerwona kartka dla Pepe była słuszna. Niemal 75 proc z nich stwierdziło, że tak. W końcu aż 92 proc czytelników madryckiego dziennika uważa, że defensywna taktyka Mourinho okazała się po prostu zła.

Sędzia popełnia błąd na korzyść Realu? Błąd sędziego
Sędzia popełnia błąd na korzyść United? Błąd sędziego
Sędzia popełnia błąd na korzyść Chelsea? Błąd sędziego
Sędzia popełnia błąd na korzyść Arsenalu? Błąd sędziego
Sędzia popełnia błąd na korzyść Interu? Błąd sędziego
Sędzia popełnia błąd na korzyść Barcy? Jawne oszustwo, przekupiony sędzia itp.

Ludzie zastanówcie się...


Cytuj
może i faktycznie ta czerwona kartka dla Pepe nie jest jednoznaczna i żółty kartonik lepiej by spełnił swoją rolę, ale niech całe środowisko Realu nie będzie hipokrytami. Real gra strasznie brutalnie, mnóstwo jest fauli, prowokacji, których sędziowie nie widzą lub nie chcą widzieć. Przed meczem w studio Polsatu pokazywali urywki z poprzednich spotkań, jak Arbeloa ciągle kopie i prowokuje. W listopadzie było identycznie. Wczoraj Marcelo przeszedł się po Pedro, aż ten musiał zostać zmieniony (co akurat wyszło Dumie Katalonii na dobre). Postanowili grać taką bronią, bronią brutalnyh fauli i zaczepek, więc muszą się liczyć z tym, że mecz mogą skończyć w osłabieniu.
Może jednak po prostu warto grać w piłkę, a nie liczyć na to, że sędzia zamknie oczy, gdy jeden Ramos z drugim Pepe będą chcieli wyeliminować któregoś z rywali.

2:45

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=c7e72b68eb93d5ce20176de8272290a9&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=c7e72b68eb93d5ce20176de8272290a9&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Sergio widzisz, może Di Maria nie jest taki święty w porównaniu do Busquetsa?

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=c7e72b68eb93d5ce20176de8272290a9&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=c7e72b68eb93d5ce20176de8272290a9&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Ja zawsze będę pamiętał taką Barcę, wali mnie co o Blaugranie sądzą kibice klubu, który woli uprawiać jakieś dziwne połączenie rugby z MMA zamiast grać w piłkę



" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline ebolek22

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.02.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2836 dnia: Maj 02, 2011, 15:15:45 »
EE tam głupoty gadasz,lepiej żeby Alvesowi nogę urwało,bo wtedy byłyby podstawy do tej czerwieni.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2837 dnia: Maj 02, 2011, 15:26:19 »
Jasne, że byłoby lepiej.

Tylko jest jeden szkopuł - Pepe trafił w piłkę, nie w nogę Alvesa.

Cytuj
Jawne oszustwo,

Powtórki to jawne oszustwo. Każdy wie, że noga Alvesa wylądowałaby co najmniej w Morzu Śródziemnym, gdyby jej nie cofnął.
" border="0

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2838 dnia: Maj 02, 2011, 15:28:06 »
noga jest w powietrzu nawet jak by go centralnie trafił to by mu nic poza siniakiem nie zrobił.



 
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline ebolek22

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.02.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2839 dnia: Maj 02, 2011, 15:34:40 »
Czyli Alves powinien dostać karę za to,że nie dał sobie złamać nogi??

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2839 dnia: Maj 02, 2011, 15:34:40 »