Autor Wątek: FC Barcelona - wyniki, aktualności itd.  (Przeczytany 1117545 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #8100 dnia: Grudzień 07, 2014, 14:14:14 »
Rozumiem, że oglądasz go co mecz w Realu/reprezentacji...?
Co do tego, który piłkarz jest obecnie nr. 1 to statystyki mówią same za siebie...

Akurat oglądam całą lige hiszpańską i również Real, więc widze co gościu wyprawia. Tak aktualnie jest numerem 1, ale tylko pod względem statystyk. Jak by to Buffon powiedział ''Ronaldo najprawdopodobniej wygra, zapracował na to - mówi bramkarz. - Jednak według mnie najlepszym piłkarzem pozostaje Messi, ponieważ gdy tylko daje z siebie wszystko, to aż miło się go ogląda'' Ja wiem, że każdy może tak powiedzieć, ale nie powiedział tego byle kto. Prawdą jest też, że Ci co lubią Ronaldo będą za nim, a Ci co Messiego znów za argentyńczykiem. Moim zdaniem i wielu ludzi Messi jest lepszym piłkarzem niż Ronaldo ;)

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #8101 dnia: Grudzień 07, 2014, 14:44:55 »
Akurat oglądam całą lige hiszpańską i również Real, więc widze co gościu wyprawia.
To jak znajdujesz czas, aby oglądnąć cały mecz każdej drużyny w danej kolejce...? Bo żeby wydawać takie opinie trzeba widzieć 90 minut, aby móc coś powiedzieć. To, że Ronaldo czasami zanurkuje w polu karnym i jakiś fanboy Messiego zaraz zrobi z tego gifa i wrzuci w sieć zanim skończy się jeszcze mecz o niczym nie świadczy.

Co do tego kto co powiedział o Messim i Ronaldo mnie nie interesuje. Obecnie najlepszym graczem na ziemi jest Ronaldo. Messi może ma większy potencjał, ale co z tego skoro od 2013 już tak go nie pokazuje. Nadeszła zmiana warty i to obecnie Real i Ronaldo biją rekordy (nie ujmując dwóm ostatnim Messiego, które były kwestią czasu)
" border="0" border="0

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #8102 dnia: Grudzień 07, 2014, 15:22:02 »
To jak znajdujesz czas, aby oglądnąć cały mecz każdej drużyny w danej kolejce...? Bo żeby wydawać takie opinie trzeba widzieć 90 minut, aby móc coś powiedzieć. To, że Ronaldo czasami zanurkuje w polu karnym i jakiś fanboy Messiego zaraz zrobi z tego gifa i wrzuci w sieć zanim skończy się jeszcze mecz o niczym nie świadczy.

Co do tego kto co powiedział o Messim i Ronaldo mnie nie interesuje. Obecnie najlepszym graczem na ziemi jest Ronaldo. Messi może ma większy potencjał, ale co z tego skoro od 2013 już tak go nie pokazuje. Nadeszła zmiana warty i to obecnie Real i Ronaldo biją rekordy (nie ujmując dwóm ostatnim Messiego, które były kwestią czasu)

Źle to ujołem chodziło mi o to, że oglądam najważniejsze mecze ligi hiszpańskiej (Barcelona, Atletico, Real, Valencia). Z tym fanboyem się nie zgodze bo twitter hiszpański zamieścił to video z tym nurkowaniem, a nie żaden fanboy. Zgodze się z tym, że Ronaldo od dwóch sezonoów króluje, ale za niedługo przyjdzie zniżka formy i pewnie to znów argentyńczyk będzie rządzić, tak ja to widze.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #8103 dnia: Grudzień 07, 2014, 16:52:54 »
Gdyby prezydent USA powiedział, że gówno jest smaczne, to znaczy, że gówno rzeczywiście jest smaczne, bo powiedział tak znany człowiek? Nie rozumiem twojego powoływania się na inne osobistości. (czyt. Buffona i twitter)

Cytuj
ale za niedługo przyjdzie zniżka formy
Szczerze wątpię.
Obecnie przechodzi szczyt swoich możliwości, ewentualne spadki w liczbie bramek będzie można tłumaczyć tylko starzeniem się.

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #8104 dnia: Grudzień 07, 2014, 17:26:44 »
Rozliczać z tego, kto był lepszy, będziemy jak oboje zakończą kariery. Ja wolę Messiego ze względu na styl gry i wierzę, że jeszcze przebije Ronaldo i zdobędzie w przyszłym roku Złotą Ballę. Myślę, że stać go na to, by po końcu jego kariery mówić: tak, to był najlepszy piłkarz wszech czasów. Liczę, że Ronaldo będzie wymieniamy w tym gronie, jako trzeci - za Maradonną. A jak będzie, czas pokaże
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #8105 dnia: Grudzień 07, 2014, 19:45:31 »
Rozliczać z tego, kto był lepszy, będziemy jak oboje zakończą kariery. Ja wolę Messiego ze względu na styl gry i wierzę, że jeszcze przebije Ronaldo i zdobędzie w przyszłym roku Złotą Ballę. Myślę, że stać go na to, by po końcu jego kariery mówić: tak, to był najlepszy piłkarz wszech czasów. Liczę, że Ronaldo będzie wymieniamy w tym gronie, jako trzeci - za Maradonną. A jak będzie, czas pokaże

Otóż to, a dzisiejszy mecz z Espanyolem podkreślił, że Messi jest z innej planety.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #8106 dnia: Grudzień 07, 2014, 22:18:18 »
23 hattricki w PD, 23 bramki w 13 meczach, 17 bramek w LM w 11 meczach - niestety, to nie są statystyki Messiego.

 :-X

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #8107 dnia: Grudzień 07, 2014, 22:44:45 »
Otóż to, a dzisiejszy mecz z Espanyolem podkreślił, że Messi jest z innej planety.
W takim razie mecz z Celtą potwierdził to samo w przypadku CR
Liczę, że Ronaldo będzie wymieniamy w tym gronie, jako trzeci - za Maradonną.
oprócz Maradony były jeszcze takie kozaki jak Pele, Cruyff, Di Stefano, Ronaldo, Zidane
" border="0" border="0

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #8108 dnia: Grudzień 07, 2014, 23:34:24 »
Wam się ten temat nigdy nie znudzi?

A krytykowanie Ronaldo za nurkowanie, gdy jest się fanem Barcelony, to już w ogóle beka milion.
" border="0

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #8109 dnia: Grudzień 08, 2014, 14:05:41 »
Wam się ten temat nigdy nie znudzi?

A krytykowanie Ronaldo za nurkowanie, gdy jest się fanem Barcelony, to już w ogóle beka milion.

Chłopie nawet mój kumpel co jest za Realem powiedział, że to co zrobił Ronaldo to parodia. Są ludzie którzy umią się przyznać i skrytykować zawodnika ze swojej drużyny. Ja na przykład nie mogłem patrzeć na Neymara w tamtym sezonie, teraz się ogarnął i bardzo się z tego ciesze ;)

@Nexat połowę z tych statystyk to śmieszne karne, których nie powinno być. Jak oglądam mecze Realu zawsze mówię kumplowi, że będzie karny i tak właśnie się dzieje. Bukmacherzy powinni w meczu Realu obstawiać jakiś kurs na to, czy będzie karny czy nie, więcej kasy by mi leciało.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2014, 14:08:40 wysłana przez MichuVeB »

Offline JacobCFC

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 224
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 30.12.2010r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #8110 dnia: Grudzień 08, 2014, 15:06:03 »
Chłopie nawet mój kumpel co jest za Realem powiedział, że to co zrobił Ronaldo to parodia. Są ludzie którzy umią się przyznać i skrytykować zawodnika ze swojej drużyny. Ja na przykład nie mogłem patrzeć na Neymara w tamtym sezonie, teraz się ogarnął i bardzo się z tego ciesze ;)

@Nexat połowę z tych statystyk to śmieszne karne, których nie powinno być. Jak oglądam mecze Realu zawsze mówię kumplowi, że będzie karny i tak właśnie się dzieje. Bukmacherzy powinni w meczu Realu obstawiać jakiś kurs na to, czy będzie karny czy nie, więcej kasy by mi leciało.

Przypomnij sobie sytuacje bodajże z zeszłego sezonu. Messi w kryzysie w którym nie mógł zdobyć bramki- kiedy w końcu ją zdobył? Po karnym...

Zresztą do ładu niczego i tak nie dojdziemy z tym, że Ty lubisz Messiego bo sympatyzujesz z Barceloną, ja mówię kogo uważam za lepszego, bez żadnych emocji do obydwu klubów i piłkarzy, bo kibicować to ja mogę swojej drużynie, której mecze oglądam na żywo.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2014, 15:20:59 wysłana przez JacobCFC »

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #8111 dnia: Grudzień 08, 2014, 16:15:44 »
@Nederland:
Cytuj
A krytykowanie Ronaldo za nurkowanie, gdy jest się fanem Barcelony, to już w ogóle beka milion.
O to, to. Nawet ja się z tym zgodzę.

Cytuj
Wam się ten temat nigdy nie znudzi?
Przynajmniej coś się tutaj dzieje  :P

@Artur 7:
Cytuj
oprócz Maradony były jeszcze takie kozaki jak Pele, Cruyff, Di Stefano, Ronaldo, Zidane
Wiem, ale ja przedstawiłem tylko moją wymarzoną trójkę wszech czasów. Jak to będzie, czas pokaże.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #8112 dnia: Grudzień 08, 2014, 16:43:39 »
Przypomnij sobie sytuacje bodajże z zeszłego sezonu. Messi w kryzysie w którym nie mógł zdobyć bramki- kiedy w końcu ją zdobył? Po karnym...

Zresztą do ładu niczego i tak nie dojdziemy z tym, że Ty lubisz Messiego bo sympatyzujesz z Barceloną, ja mówię kogo uważam za lepszego, bez żadnych emocji do obydwu klubów i piłkarzy, bo kibicować to ja mogę swojej drużynie, której mecze oglądam na żywo.

Dobra zakończmy ten temat bo nigdy nie dojdziemy do porozumienia :D Zarzucę jakiś nowy np; co sądzicie o środowym meczu Barcy z PSG, kto na prawą stronę (Alves zawieszony za kartki) i kto na DM'a? Jak wiemy Busi w kryzysie od dawna, a Mascherano na swojej nominalnej pozycji jaką jest defensywny pomocnik po prostu wymiata. Mój wymarzony skład na mecz z PSG to; Ter Stegen - Montoya/Pedro, Mathieu, Pique, Alba - Mascherano, Rakitić, Iniesta - Messi, Suarez, Neymar. Dlaczego Pedro na prawej obronie? Ponieważ myślę, że jego szybkość byłaby kluczowa, a i wrzucać piłki też umie i na pewno lepiej robi to niż Alves... Ale pewnie Lucho wystawi jedenastkę z mizernym Busquetsem i Adriano na PO :(

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #8113 dnia: Grudzień 08, 2014, 22:38:05 »
A krytykowanie Ronaldo za nurkowanie, gdy jest się fanem Barcelony, to już w ogóle beka milion.

Jeszcze lepszą beką milion jest to, że Ronaldo wypracował to, co osiągnął, godzinami spędzonymi na siłowni i na treningu, a Messi się już taki urodził. Śmiecham za każdym razem (stronę temu).

Co do tego, który piłkarz jest obecnie nr. 1 to statystyki mówią same za siebie...

Spoiler for Hiden:
Cytuj
In 2014 so far:
 - The worst year for Messi: Goals 56, Assists 21= 77
 - The best year for Ronaldo: Goals 58, Assists 19= 77

:x
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #8114 dnia: Grudzień 09, 2014, 16:03:31 »
Obiły mi się te statystyki ostatnio, tylko nie wiem, czy są sprzed lub po meczu z Malagą i Celtą, gdzie Ronaldo dorzucił dwie asysty i trzy bramki. Jeżeli są aktualne, to zwracam honor, ale to jak teraz punktuje Ronaldo w PD działa na wyobraźnie
" border="0" border="0

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #8115 dnia: Grudzień 11, 2014, 19:12:57 »
Barca 3 - 1 PSG  ;D

Enrique naprawdę zaskoczył tą taktyką i składem, ale opłacało się myślę, że teraz będzie tylko lepiej. Zawodnikiem meczu według mnie był Bartra, co ten chłopak robił to poezja, czyścił i dobrze czytał grę. Ogólnie obrona zagrała bardzo dobry meczu, gorzej już ze środkiem...

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #8116 dnia: Grudzień 11, 2014, 20:15:19 »
Trójca strzelił po golu  :) Działo się, dobry mecz.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline sempre_barca

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 294
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 16.08.2011r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #8117 dnia: Grudzień 15, 2014, 17:56:51 »
Kolejne losowanie i kolejny raz dostajemy jedną z mocniejszych jak nie najmocniejszą ekipę na jaką mogliśmy wpaść na tym etapie.

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #8118 dnia: Grudzień 15, 2014, 18:27:26 »
Kolejne losowanie i kolejny raz dostajemy jedną z mocniejszych jak nie najmocniejszą ekipę na jaką mogliśmy wpaść na tym etapie.

City jest słabsze niż w poprzednim sezonie jestem przekonany, że wygramy, jednak problem będzie w dalszych fazach.

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #8119 dnia: Grudzień 15, 2014, 18:52:42 »
City bądź co bądź, ale pokonali Bayern. Czyli łatwo Barcelonie nie będzie.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #8119 dnia: Grudzień 15, 2014, 18:52:42 »