Autor Wątek: Wszystko o Wiśle!  (Przeczytany 363395 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adamek923

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.02.2009r.
  • TSW&FCB !
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #140 dnia: Styczeń 23, 2010, 00:09:43 »
Najgorsze jest to że cierpią na tym kibice i się śmieje z nas cała Polska.. Bo o LM to nie mamy co na razie myśleć.

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #141 dnia: Styczeń 23, 2010, 00:41:28 »
Najgorsze jest to że cierpią na tym kibice i się śmieje z nas cała Polska.. Bo o LM to nie mamy co na razie myśleć.
no nie wiem, to bardziej my możemy się śmiać z reszty polski że taki klub jak Wisła który robi dwa transfery w okienku transferowym zostaje mistrzem polski raz po razie. Niedługo niestety to sie zmieni i jeśli będziemy w dole tabeli to Cupiał albo sprzeda Wisłe albo w końcu sam zacznie inwestować w tą drużyne.
Bez inwestycji nie ma dochodów i o tym pan biznesmen zapomniał

Offline kamilczesio4

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Dąbrowa Górnicza
  • Wiadomości: 2934
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.12.2008r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #142 dnia: Styczeń 23, 2010, 08:20:45 »
Najgorsze jest to że cierpią na tym kibice i się śmieje z nas cała Polska.. Bo o LM to nie mamy co na razie myśleć.
Nie chce nic mówić ale z dzisiejszą sytuacją pzpn-u i poziom naszych krajowych piłkarzy nie tylko reprezentacja ale i kluby to musimy czekać dalej jakieś 5 lat :/
Chyba że trafi się jakaś osoba która zrobi rewolucje w polskiej piłce.Najgorsze jest to że Rząd daje pieniądze na pzpn a nie może ich kontrolować ani rozwiązać bo należy do uefa :/
Użyj opcji szukaj!!!!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #143 dnia: Styczeń 23, 2010, 12:36:36 »
Nie chce nic mówić ale z dzisiejszą sytuacją pzpn-u i poziom naszych krajowych piłkarzy nie tylko reprezentacja ale i kluby to musimy czekać dalej jakieś 5 lat :/
Chyba że trafi się jakaś osoba która zrobi rewolucje w polskiej piłce.Najgorsze jest to że Rząd daje pieniądze na pzpn a nie może ich kontrolować ani rozwiązać bo należy do uefa :/
Tak ale akurat sytuacji w Wiśle winni są działacze, nie PZPN.
To Cupiał nie chce dawać pieniędzy na transfery, PZPN nie ma nic do tego.
Cupiał jest właścicielem Wisły a PZPN tylko związkiem do którego Wisła należy. Równie dobrze liga mogła by być słaba jak estońska a Wisła grać w finałach LM lub LE gdyby Cupiał dał pieniądze na to.

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #144 dnia: Styczeń 23, 2010, 18:29:59 »

       TS WISŁA KRAKÓW    3:0   TAVRIA SIMFEROPOL
        Jirsak (33.)                   
        Marcelo (36.)                     
        Łobodziński (46.)


W drugim meczu kontrolnym rozgrywanym w Turcji Wisła pewnie ograła szóstą drużynę ligi ukraińskiej. Po zespołowych akcjach wiślacy pokonali Tawriję Simferopol 3:0.

W przeddzień spotkania Antalyę nawiedziła ulewa, jednak w sobotę wypogodziło się i sparing mógł zostać rozegrany. Odbył się na boisku należącym do kompleksu hotelowego zamieszkiwanego przez Wisłę. Kłopoty zdrowotne wykluczyły z udziału w nim Juniora Diaza, Mateusza Kowalskiego i Kamila Rado. Funkcję kapitana pełnił Cleber.

Pełne spotkanie rozegrali dwaj zawodnicy testowani przez klub z Reymonta - chorwacki środkowy pomocnik Stjepan Poljak, który grał z numerem 86, oraz serbski napastnik Branislav Punosevac (14). Do 68. minuty na boisku przebywał też obserwowany Senegalczyk Issa Ba.

Choć przez pierwsze pół godziny gry nie doczekaliśmy się bramek, to Wisła stwarzała sobie więcej sytuacji. W 9. minucie strzał Łobodzińskiego z boku pola karnego tylko minimalnie minął słupek, a chwilę później ten sam zawodnik posłał piłkę nad poprzeczką po rzucie rożnym. Jeszcze w pierwszym kwadransie sytuację miał Punosevac, ale Serb został uprzedzony przez bramkarza Tawriji. W 24. minucie Wisła przeprowadziła groźną akcję i powinna była wyjść na prowadzenie. Wojciech Łobodziński wślizgiem odegrał piłkę do Kirma, ten uderzył ze środka pola karnego, ale mimo dobrej sytuacji trafił w słupek.

Wiślacy naciskali coraz mocniej i w końcu udało im się trafić do siatki. Podopieczni Macieja Skorży zdobyli dwie bramki w przeciągu trzech minut. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Tomas Jirsak, który uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego. Piłka przeleciała nad murem, odbiła się od słupka i zatrzepotała w siatce. W 36. minucie również z wolnego Czech wrzucał futbolówkę pod bramkę, a tam już czaił się Marcelo, który głową skierował ją tuż obok słupka i podwyższył rezultat. Biała Gwiazda prowadziła zasłużenie, bo drużyna z Symferopola nie stworzyła sobie żadnych groźnych okazji. W 42. minucie rywal stanął na nodze Andrażowi Kirmowi. Słoweniec odepchnął go i za to otrzymał niejako dwie żółte kartki. Sędzia zezwolił jednak na zmianę - za Kirma wszedł Mączyński i dzięki temu Wisła nadal grała w komplecie.

Mistrzowie Polski wybornie rozpoczęli drugą część gry. Krzysztof Mączyński fenomenalnie zagrał do Łobodzińskiego, a ten w sytuacji sam na sam strzelił w krótki róg i po wcześniejszych nieudanych próbach wreszcie mógł cieszyć się z bramki. Dopiero w 51. minucie do głosu doszli Ukraińcy. Po faulu Marcelo z wolnego strzelał Maksym Feszczuk, szczęśliwie na posterunku czujność zachował Filip Kurto, który po chwili zneutralizował także zagrożenie z rożnego. W 57. minucie, podobnie jak Kirm, dwie żółte kartki w jednej sytuacji ujrzał Tomas Jirsak. Za Czecha na boisku pojawił się Mariusz Jop, a Marcelo przeszedł do ataku. Nominalny środkowy obrońca miał więc okazję zostać złapanym na pozycji spalonej na kwadrans przed końcem spotkania. W końcowych minutach wiślacy dążyli do podwyższenia przewagi. Przeszkadzali im w tym obrońcy albo brak zrozumienia. Ostatecznie drużyna Macieja Skorży wygrała 3:0 i może być zadowolona ze swojej gry. Kolejnym rywalem Wisły będzie Szachtar Doniec, konfrontacja odbędzie się we wtorek.

Wisła: Kurto (68 Jarosiński) - Burliga, Cleber, Marcelo, Alvarez (68 Czekaj) - Łobodziński, Jirsak (59 Jop), Issa Ba (68 Chrapek), Kirm (43 Mączyński) - Poljak, Punosevac

Tawrija: 1. połowa: Starcew - Antoniuk, Monachow, Kowalczuk, Haliuza - Chabłow, Kornew, Zborowski, Dawidow - Idahor, Platon
2. połowa: Starcew - Hajduczek, Donec, Lucenko, Korobka, Ljubenowić, Markowić, Pnicki, Gigiadze, Feszczuk, Proszenko


Czerwona kartka: Kirm 42 min., Jirsak 57 min.
Żółte kartki: Marcelo, Chrapek, Poljak - Haliuza, Proszenko

Offline Adamek923

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.02.2009r.
  • TSW&FCB !
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #145 dnia: Luty 26, 2010, 18:16:29 »
HRISTOV w Wiślę !!
Georgi Hristov, bułgarski napastnik, podpisał kontrakt z Wisłą Kraków. 25-letni napastnik został wypożyczony z Levskiego Sofia na rok z opcją pierwokupu.
Myślicie, że to dobry zakup ??

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #146 dnia: Luty 26, 2010, 18:44:59 »
Myśle,że tak, był królem strzelców Ligi Bułgarskiej, wiec..............
Mówi się,że Makinwa ma jeszcze być wypożyczony, ale byłaby to za duża konkurencja w ataku Brożek,Małecki,Hristov to w zupełności wystarczy :)
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #147 dnia: Luty 26, 2010, 19:41:10 »
Myśle,że tak, był królem strzelców Ligi Bułgarskiej, wiec..............
Mówi się,że Makinwa ma jeszcze być wypożyczony, ale byłaby to za duża konkurencja w ataku Brożek,Małecki,Hristov to w zupełności wystarczy :)
Czytałem forum Levskiego i dla niektórych jest to najlepszy napastnik levskiego tylko przez słabego trenera siedział na ławce, podobno jest dobry i myśle ze sobie poradzi w ekstraklasie
Makinwa to jest jakiś wymysł mediów według mnie, za dobry piłkarz żeby do Wisły przyszedł a co do konkurencji w ataku to im więcej tym lepiej Boguski ciagle ma coś z tą nogą, brożek jest cieńki, małecki gwiazdorzy a więc atak Makinwa Hristov byłby prawdopodobny

Offline furtak123

  • Asystent trenera
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 569
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.06.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #148 dnia: Luty 27, 2010, 10:02:29 »
mam nadzieje ze wkoncu wisla doczekala sie dobrego napstnika
"Drętwą mową ust nie kalać, wyjść na boisko i zapierdalać"

ale go w domu biją kablem bez przewodowym :D

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #149 dnia: Luty 27, 2010, 14:32:11 »
Niemu tu zbyt wielu kibiców koleżanki zza błoń więc nie powinno być jakiejś napinki z tego powodu a coś mnie urzekło podczas meczu z legią ;)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
WTF ?!? :D

Offline Adamek923

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.02.2009r.
  • TSW&FCB !
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #150 dnia: Luty 27, 2010, 14:37:41 »
Chodzi Ci o rękawiczki w barwach Wisły xD :D?

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #151 dnia: Luty 27, 2010, 14:54:10 »
nie, o nasz szalik na pierwszym planie :D

Offline Adamek923

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.02.2009r.
  • TSW&FCB !
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #152 dnia: Luty 27, 2010, 15:40:58 »
Aaa no tak nie zwróciłem uwagi na szaliki bo nie myślałem że są takie łby żeby założyć taki szalik :D :D

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #153 dnia: Luty 27, 2010, 19:54:43 »
Żałosna gra Wisły..
GKS - Wisła 1:0

Pawełek i Diaz to jakieś nieporozumienie w ogóle cały skład zawalił, Z 2 metrów do pustej 7 metrowej bramki nie strzelić to trzeba mieć talent...
Issa Ba w 20 minut zrobił więcej niż Jirsak w 70 ;/ Dobry Transfer
Hristov'a narazie nie da sie ocenic bo musi sie z nimi zgrać, Skorża nie miał kogo wziąść i tylko dlatego grał
Kirm najlepszy na boisku, Alvarez też niezły
Szkoda tych trzech punktów, do Legii już tylko 2pkt
Podoba mi się logo Telefoniki na koszulce, wygląda bardzo dobrze i wracają wspomnienia ;)
Kibice też na plus, w pewnych momentach tylko nas było słychać.
Za tydzień Arka i miejmy nadzieje 3pkt, Jutro trzeba trzymać kciuki za polonie żeby Lechowi punkty urwała ;)
Skorża jeszcze 2-3 porażki i może sie pożegnać z Wisłą, coś tak czuje
Cały okres przygotowawczy zawalony

Offline Adamek923

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.02.2009r.
  • TSW&FCB !
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #154 dnia: Luty 27, 2010, 21:06:49 »
No lista kontuzjowanych jest niestety długa i myślę, że to jest przyczyna tak złej gry Wisły w dzisiejszym meczu, bo z dwoma nowymi zawodnikami to już nie to samo, nie to zgranie, rozumienie na boisku, ale mam nadzieje, że z biegiem czasu wszystko się zgra i będzie chodziło jak powinno :)

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #155 dnia: Luty 27, 2010, 22:03:45 »
Gra Wisły nie wyglądała źle, a Diaz w pierwzej połowie zagrał najlepiej, a w drugiej poza rzucaniem się do sędziego i każdego zawodnika GKS-u nie robił nic. Issa Ba jak się rozgrzewał to ciągle się za jaja trzymał -wiem bo podawaliśmy piłki i się rozgrzewał przy mnie :D Smieszny gosc :D:D

PRIDE OF LONDON !

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #156 dnia: Luty 28, 2010, 10:56:48 »
O co chodziło z "Prawda jest taka -nie chcemy w Wiśle Łaciaka" ? Kto to jest? Co zrobił? :]

PRIDE OF LONDON !

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #157 dnia: Luty 28, 2010, 14:44:37 »
Łaciak to nasz masażysta ale ktoś puścił plotke że z cracovią sympatyzował
Nie wiem za wiele na ten temat więc sie nie wypowiadam
Powiem tylko tyle że prezes sekcji (chyba hokeja) cracovii jest/był kibicem Wisły i jakoś nikt od nich z tego problemu nie robi..

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #158 dnia: Luty 28, 2010, 18:02:29 »
Nie rozumiem, to, że jest za Cracovią nic nie znaczy, wkońcu to tylko masażysta  ::)

PRIDE OF LONDON !

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #159 dnia: Luty 28, 2010, 20:39:36 »
Nie rozumiem, to, że jest za Cracovią nic nie znaczy, wkońcu to tylko masażysta  ::)
Dla niektórych jednak ma.
Nienawiść między Wisłą a Cracovią nie jest tak zwyczajna jak w innych klubach. Są idioci którzy potrafią zabić za bycie kibicem Wisły/Cracovii co sie już wiele razy potwierdziło. Więc nawet coś tak prostego traktują bardzo poważnie. 

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #159 dnia: Luty 28, 2010, 20:39:36 »