Autor Wątek: Wszystko o Wiśle!  (Przeczytany 360856 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #160 dnia: Marzec 05, 2010, 22:42:02 »
no i sensacja ;)
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #161 dnia: Marzec 05, 2010, 23:15:44 »
Ciiiiiiiiiiiiiiiiiiisza :D Brawo Arka! :D Cenne 3 punkty. Jednak Wisła jest ostatnio beznadziejna. Bełchatów, teraz (u siebie!) Arka. A Arka potrafi przegrać (u siebie!) 0-3 z Ruchem, a potem wygrać na wyjeździe z mistrzem Polski. Teraz jak to lubił mówić Skorża: Wypada tylko przeprosić kibiców :D

EDIT: Ktoś jeszcze chcę Skorżę jako trenera kadry? :P
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline Adamek923

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.02.2009r.
  • TSW&FCB !
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #162 dnia: Marzec 05, 2010, 23:25:29 »
Wiedziałem, że się zacznie.....
No i co z tego że przegrali 2 mecze z rzędu?
Żadna ale to żadna drużyna na świecie nigdy nie będzie miała dobrej formy przez cały sezon i zawsze przyjdzie okres w danym sezonie że drużyna będzie grała poniżej oczekiwań wszystkich.
Właśnie w takich sytuacjach widać kto jest z drużyną na dobre i na złe! Trudno straciliśmy już 6 pkt w tej rundzie, ale jest jeszcze masa meczy do rozegrania i wierzę, że w przeciągu dwóch-trzech kolejek ta drużyna się odbuduje i zacznie grać tak jak powinna, a poza tym Ja tylko czekam aż klub się ustatkuje, wykończy stadion i wszystko wróci tak jak przed laty. Wrócimy na Reymonta, wróci prawdziwy doping i wrócą też wyniki ;)

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #163 dnia: Marzec 05, 2010, 23:48:10 »
Wiedziałem, że się zacznie.....
No i co z tego że przegrali 2 mecze z rzędu?
Żadna ale to żadna drużyna na świecie nigdy nie będzie miała dobrej formy przez cały sezon i zawsze przyjdzie okres w danym sezonie że drużyna będzie grała poniżej oczekiwań wszystkich.
Właśnie w takich sytuacjach widać kto jest z drużyną na dobre i na złe! Trudno straciliśmy już 6 pkt w tej rundzie, ale jest jeszcze masa meczy do rozegrania i wierzę, że w przeciągu dwóch-trzech kolejek ta drużyna się odbuduje i zacznie grać tak jak powinna, a poza tym Ja tylko czekam aż klub się ustatkuje, wykończy stadion i wszystko wróci tak jak przed laty. Wrócimy na Reymonta, wróci prawdziwy doping i wrócą też wyniki ;)
Zawalony okres przygotowawczy !!
Przecież to co oni grają to jest nędza, jedynie Kirm prezentuje dobry poziom ale sam meczu nie wygra nawet z taką nędzną Arką. Żal, wstyd i  zażenowanie po tym meczu. Skorża przegrał wszystko co ważne Legia Lech nawet cieniutka cracovia , zawalił okres przygotowawczy do rundy wiosennej. Cierpliwość wielu kibiców już sie do tego pana wyczerpała, zarząd jeszcze czeka. Dziękujemy za te dwa mistrzostwa, napewno bardzo sie do nich przyczynił i tego nie zapomnimy. Trzeba teraz z uśmiechem na twarzy pożegnać Skorże życzyć mu wszystkiego dobrego i znaleźć dobrego następce bo to co gramy pod jego wodzą woła o pomstę do nieba. Jeśli w miare szybko sie nie pozbieramy to o Mistrzostwie możemy zapomnieć. Jak nie Wisła ma być mistrzem to kogo wolicie ? Lecha czy Legie ? Ja mimo wszystko w takiej sytuacji będe za Legią bo jednak Wisła i Legia to ikony Ligi Polskiej, Lech jeszcze długo taką nie będzie ;D
Jak myślicie kto mógłby zastąpić Skorżę ? Raczej w trakcie sezonu to trudno będzie kogoś dobrego znaleźć.
Jutro trzeba trzymać kciuki za Odrę W. a nóż trąci Legii punkty a co do lecha to myślę że izraelitki coś wymyślą :D

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #164 dnia: Marzec 05, 2010, 23:56:44 »
Kaczmarek, Majewski? :D

Co do mistrza, kibicuje Lechowi, mniejsze zło to Wisła ;)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #165 dnia: Marzec 06, 2010, 00:06:00 »
Kaczmarek, Majewski? :D

Co do mistrza, kibicuje Lechowi, mniejsze zło to Wisła ;)
Niemożliwe :D Raczej na pewno to będzie ktoś z zagranicy, przed Skorżą był pomysł aby ściągnąć wtedy obecnego trenera Schalke 04 (nie pamiętam nazwiska)

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #166 dnia: Marzec 06, 2010, 00:22:13 »
lool wisła przegrała!!! Lech pnie sie na szczyt!!! Suuper

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #167 dnia: Marzec 06, 2010, 00:49:57 »
hahaha Lech :D

Stoją na stacji jakieś śpiewaczki...
to są z Poznania Lecha chłopaczki,
Stoją i sapią, dyszą i płaczą,
bo swego Lecha już nie zobaczą.
Choć tysiącami tu przybywali
i choć o Lechu ciągle śpiewali,
to nie wiedzieli, że mają pecha,
bo pewna wronka pożre im Lecha.
Jedna wroneczka, Amica z Wronek,
pożarła Lecha w jeden sezonek,
lecz ty się nie martw, drogi kibicu,
nazwiemy wronkę Lechem dla picu.
Damy jej Lecha flagi i szale,
a na stadionie zrobimy bale.
Oddamy także to godło nasze
i Lechem będzie ten z Wronek ptaszek.
Stoi na stacji błękitno-biała
Lechem nazwana Wronka wspaniała. :D

Nie martwcie się,jak nie Wisła to CWKS będzie mistrzem, "Lech" nie ma tendencji do zdobycia Mistrzostwa Polski :D Poza tym lubię słuchać jak Lech co roku idzie na majstra :D

Offline kamilczesio4

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Dąbrowa Górnicza
  • Wiadomości: 2934
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.12.2008r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #168 dnia: Marzec 06, 2010, 08:34:32 »
Wisła przegrała,co prawda na własne życzenie ale cienki mecz Marcelo chyba 3 błędy do gola jedna sytuacja wykorzystana a reszta już nie.
Użyj opcji szukaj!!!!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline pawelszalik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Kwi 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 1787
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.04.2008r.
  • kitsmaker ;)
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #169 dnia: Marzec 06, 2010, 08:47:37 »
Lech na mistrza będzie miał ciężko... Legia chyba ma bliżej. Maja dobrego trenera, super obrona, hiszpański styl, tylko atak  muszą  poprawić i lepiej grać z zespołami z dolnej części tabeli :)
Osiągnięcia:
*2 miejsce w turnieju Persona (Stroje dla gwiazd lig) 2009
*1 miejsce w turnieju Patryka'95 (Fantasy kits) 2009
*1 miejsce w turnieju pawlaszalika (Fantasy, Retro, Real) 2010
*1 miejsce w turnieju stanka1983 (All Stars) 2011

Offline kamilkolejorz

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Lut 2009
  • location: pca
  • Wiadomości: 251
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.02.2009r.
  • Mistrz Mistrz Kolejorz !!
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #170 dnia: Marzec 06, 2010, 12:51:17 »
hahaha Lech :D

Stoją na stacji jakieś śpiewaczki...
to są z Poznania Lecha chłopaczki,
Stoją i sapią, dyszą i płaczą,
bo swego Lecha już nie zobaczą.
Choć tysiącami tu przybywali
i choć o Lechu ciągle śpiewali,
to nie wiedzieli, że mają pecha,
bo pewna wronka pożre im Lecha.
Jedna wroneczka, Amica z Wronek,
pożarła Lecha w jeden sezonek,
lecz ty się nie martw, drogi kibicu,
nazwiemy wronkę Lechem dla picu.
Damy jej Lecha flagi i szale,
a na stadionie zrobimy bale.
Oddamy także to godło nasze
i Lechem będzie ten z Wronek ptaszek.
Stoi na stacji błękitno-biała
Lechem nazwana Wronka wspaniała. :D

Nie martwcie się,jak nie Wisła to CWKS będzie mistrzem, "Lech" nie ma tendencji do zdobycia Mistrzostwa Polski :D Poza tym lubię słuchać jak Lech co roku idzie na majstra :D

1. Nie lubie strasznie , gdy sie ktoś napina na forum , niezwiązanym z rynkiem kibicowskim
2. Ty bardziej nie lubie , gdy robią to chłopaki z " Telefoniki " Kraków : )
3. Pamiętasz jak Olimpia Poznań , połączyła się z Waszą Lechią ? :)  Jak to kiedyś powiedział kumpel , gdy dyskutowalismy na ten temat powiedział tak " Fuzja to fuzja . Jak nam dana Amica , to waszym przyjaciołom Olimpia " : )
4. Jakby Lecha przejął inny sponsor , była mowa o Hydrobudzie , to co ? Będziecie nam mówić Hydrobuda Poznań , hm ?
5. I co najważniejsze jeszcze raz przeindeksuj fuzję Amiki z Lechem , i zastanów się co by zrobiła taka Wisła postawiona w naszej sytuacji .

Mistrza zdobędzie kto ma zdobyć , za wszelką cenę nie chce , aby to była Wisła , bo Wasza napinka , bo zdobyciu mistrza jest tragiczna . Jeśli nie będzie to Kolejorz , to będzie to Legia . "Idziemy na majstra " , idziemy , nie wiem , który już rok , ale gdy w końcu Kolejorz będzie odbierał zasłużony puchar , to żeby Wam szczęki nie poopadały . Dziękuje  :)

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #171 dnia: Marzec 06, 2010, 13:40:25 »
1. Nie lubie strasznie , gdy sie ktoś napina na forum , niezwiązanym z rynkiem kibicowskim
2. Ty bardziej nie lubie , gdy robią to chłopaki z " Telefoniki " Kraków : )
3. Pamiętasz jak Olimpia Poznań , połączyła się z Waszą Lechią ? :)  Jak to kiedyś powiedział kumpel , gdy dyskutowalismy na ten temat powiedział tak " Fuzja to fuzja . Jak nam dana Amica , to waszym przyjaciołom Olimpia " : )
4. Jakby Lecha przejął inny sponsor , była mowa o Hydrobudzie , to co ? Będziecie nam mówić Hydrobuda Poznań , hm ?
5. I co najważniejsze jeszcze raz przeindeksuj fuzję Amiki z Lechem , i zastanów się co by zrobiła taka Wisła postawiona w naszej sytuacji .

Mistrza zdobędzie kto ma zdobyć , za wszelką cenę nie chce , aby to była Wisła , bo Wasza napinka , bo zdobyciu mistrza jest tragiczna .Jeśli nie będzie to Kolejorz , to będzie to Legia . "Idziemy na majstra " , idziemy , nie wiem , który już rok , ale gdy w końcu Kolejorz będzie odbierał zasłużony puchar , to żeby Wam szczęki nie poopadały . Dziękuje  :)
Nie chce mi się na to odpowiadać no ale spróbuje..
1. Ten zajebisty wiersz posłużył mi do odzwierciedlenia tego dlaczego wolę żeby to Legia była mistrzem a nie Lech ? Aluzja przyjęta jak widzę.
2.Telefonikę Kraków ;) Sponsoring to nie to samo co fuzja czyż nie ? Fakt, Wisła bez kasy Cupiała nigdzie by nie doszła ale to tak samo jak np. Chelsea bez Abramowicza. To jest już desperacja nazywać Wisłę - Telefonika Kraków bo skor tak to czemu nie mówicie na Chelsea - Sibnieft/Gazprom Londyn ? Ten sam tok rozumowania. 
3. Tak słyszałem że tak było ale co Lechii dała ta fuzja ? Przecież nazywali się Lechia/Olimpia (chcielibyście sie nazywać Lech/Amica ?) a potem chyba rozwiązali tą fuzje no bo jak widzisz Olimpia gra w którejś tam lidze i Lechia też osobno.
4.A czy hydrobuda miała drużynę która była lepsza od samego Lecha ? Gdyby Amica przejeła Lecha to by większego sporu nie było bo przecież Lech przed fuzją tułał się w dole tabeli więc co to by Amice dało ? NIC
5. W waszej sytuacji ? Fuzja z Amicą to chyba posłużyła wam jako ochrona przed degradacją za kupowanie meczów w PP. Gdy chcieli się do was doczepić to mówiliście że wy już nie jesteście Lech tylko Amica a żaden poznaniak nie powie że kibicuje Amice tylko Lechowi więc coś tu jest nie tak. Strach przed degradacją ? Powód aby zaprzedać klub z wielkimi tradycjami ? Legia przynajmniej walczy z ITI a wy z uśmiechem na twarzy pozwoliliście działaczom aby sprzedali Lecha.

Mistrza zdobędzie kto ma zdobyć , za wszelką cenę nie chce , aby to była Wisła , bo Wasza napinka ,bo zdobyciu mistrza jest tragiczna. hahaha a to dobre ;) Jeśli by Lech był MP to by nie można było słowa złego o nich napisać bo by cie każdy poznaniak zjechał !
Akurat jeśli ci chodzi o internet to właśnie wy jesteście największymi napinaczami, wejdź sobie na wp, interia, onet i poczytaj komentarze zobaczysz kto tu sie napina. Też z całego serca nie chce aby Lech vel. Amica był mistrzem polski z w/w powodu.
Jaki puchar ? Za trzecie miejsce ? :D
Nie chce mi sie już o tym dyskutować, dla każdego kibica w Polsce jesteście i już zawsze będziecie Amicą tylko lechita tego nie zrozumie..
Zaraz i tak mnie zjedzie pół forum bo najwięcej kibiców na forum ma Lech ale mnie już to mało obchodzi.

Offline kamilkolejorz

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Lut 2009
  • location: pca
  • Wiadomości: 251
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.02.2009r.
  • Mistrz Mistrz Kolejorz !!
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #172 dnia: Marzec 06, 2010, 13:56:26 »
Spodziewałem się takiej odpowiedzi Twojej , no bo każdy Wiślak by inaczej nie napisał : ) ale już to zostawmy , KWMTW : )
Kolejna rzecz , napinacze aż się roi na wp , czy onecie , ale nie udowodnisz mi że małolatów napinających się z Lecha jest więcej .
Kolejna rzecz , napisałeś tak "Jeśli by Lech był MP to by nie można było słowa złego o nich napisać bo by cie każdy poznaniak zjechał ! " , czekamy na mistrza wiele lat i jestem pewien , że w końcu się go doczekamy . Jeśli Lech by wygrał w tym roku , to jestem ciekaw kto by pierwszy napisał na wp " Pierd*lony Kuchenkorz " . tak dobrze mówie ? Jestem 100 % pewny , że byłby to Wiślak , albo (L) , a czemu tak myśle ? , bo to My oczywiście słyniemy z napinki mój kolego  ;)
W Polsce wielu nas nie lubi , ale mamy takich przyjaciół jakich nie ma nikt : ) Pozdrowienia Areczka , Pasy i KSZO  . Tylko mi teraz nie wypisuj , że ta zgoda niedługo padnie , bo jesli przeczytałeś to w internecie to się grubo mylisz : )

"Nie chce mi sie już o tym dyskutować, dla każdego kibica w Polsce jesteście i już zawsze będziecie Amicą tylko lechita tego nie zrozumie.."  , Lechita z dużej litery przyjacielu . Ja wiem , że jest Wam ciężko się pogodzić z tym , że po fuzji Lech zaczął odnosić sukcesy , rzecz normalna ... , stąd ta Amica : )   Ale powiedz mi tak , czy Wisła kiedykolwiek wchodziła w drogę Amice ? Jeśli Nas tak nazywacie , to nią przecież według Was jesteśmy , co nie ? To po co się napinacie , dobrze wiecie że Amica zniknęła , i została reaktywowana , nawet powstała ich strona . Chyba teraz dalej występuję pod nazwą Błękitni Wronki  . A Lech , a Lech pozostał ten sam , z taką samą historią .. , nic się nie zmieniło : ) Rząd i piłkarze to według Was ta cała Amica ?

Offline Adamek923

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.02.2009r.
  • TSW&FCB !
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #173 dnia: Marzec 06, 2010, 14:00:18 »
Szkoda czasu i klawiatury na takie napinki.... O tytule mistrzowskim pogadamy w maju!
Z tej trójki klubów czyli Wisła, Lech, Legia każdy zasługuje na mistrza bo w ostatnich latach grali bardzo dobrze (oczywiście mówię tu tylko o naszym podwórku czyli Ekstraklasie) i chociaż próbowali zaistnieć jakoś w Europie, niestety wiemy z jakim skutkiem, ale to jest bardzo głęboki temat i nie chce mi się o nim pisać.
Każdy wie jak wygląda nasza piłka i każdy wie że niestety ale jeszcze nie znalazł się odpowiedni człowiek, który mógłby coś zmienić.. Dało się zmienić na lepsze w Anglii, Niemczech, Holandii mam nadzieje, że z biegiem czasu zmieni się coś u nas i wtedy ta kłótnia jak się robi będzie miała sens...

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #174 dnia: Marzec 06, 2010, 14:18:53 »
Jestem kibicem Legi ale patrząc na  nasz atak to może być ciężko zdobyć mistrza, szczególnie będzie ciężko wygrać z zespołami z dolnej części bo może być autobus.
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline furtak123

  • Asystent trenera
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 569
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.06.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #175 dnia: Marzec 06, 2010, 15:00:20 »
Jestem kibicem Legi ale patrząc na  nasz atak to może być ciężko zdobyć mistrza, szczególnie będzie ciężko wygrać z zespołami z dolnej części bo może być autobus.
NIe zauwazyles ze jest to temat o wisle a nie o legii

co do meczu,wisla nie ma stylu i jesli bedzie tak grac to morze sie powtorzyc sytuacja z sezonu 06/07.
Prawda jest taka ze wisla stracila styl po odejsciu kosowskiego i gdyby nie ogromna przewaga po jesieni i zyciowa forma zienczuka nie wiem czy zdobylibysmy majstra.
"Drętwą mową ust nie kalać, wyjść na boisko i zapierdalać"

ale go w domu biją kablem bez przewodowym :D

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #176 dnia: Marzec 06, 2010, 15:15:27 »
NIe zauwazyles ze jest to temat o wisle a nie o legii

co do meczu,wisla nie ma stylu i jesli bedzie tak grac to morze sie powtorzyc sytuacja z sezonu 06/07.
Prawda jest taka ze wisla stracila styl po odejsciu kosowskiego i gdyby nie ogromna przewaga po jesieni i zyciowa forma zienczuka nie wiem czy zdobylibysmy majstra.
Sorry ale co ty pierd*lisz ? xD
Zieńczuk w tym sezonie nie grał już w Wiśle a Kosowski odszedł po 07/08 o ile pamiętam :D

Offline furtak123

  • Asystent trenera
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 569
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.06.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #177 dnia: Marzec 06, 2010, 15:18:48 »
Sorry ale co ty pierd*lisz ? xD
Zieńczuk w tym sezonie nie grał już w Wiśle a Kosowski odszedł po 07/08 o ile pamiętam :D


Kosowski odszedl zima 2007r a przyszedl lobodzinski,a zienczuk odszedl po sezonie 08/09
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2010, 15:21:49 wysłana przez furtak123 »
"Drętwą mową ust nie kalać, wyjść na boisko i zapierdalać"

ale go w domu biją kablem bez przewodowym :D

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #178 dnia: Marzec 06, 2010, 15:24:37 »
Kamilkolejrz, nawet na forum miałeś przykład sezonowych napinaczy, dobrze pamiętam pana "imQs", więc nie mów mi tu, że wszyscy dookoła się napinają prócz kibiców Lecha. W 100% zgadzam się z Patrykiem. "Telefonika Kraków" -hahaha, toś wymyślił, żałoba chwyta. Te wszystkie spinacze, że Lech będzie mistrzem...to również jest żałosne. Gdzie ten mistrz? Tyle lat minęło, nawet GieKSa była bliżej mistrza, i zdobyłaby go gdyby sędzia nie odgwizdał spalonego, którego nie było w meczu Legia - Zagłębie. Szczerze mówiąc, zauważyłem, że Lechowi przybyło kibiców od czasu gry w Pucharze Uefa, nie sądzisz? Nie przypominam sobie, by wczesniej dookoła było tylu "wiernych" i cwanych w gębie. Mistrza zapewne zdobędzie Wisła, tak jak rok temu w stylu fatalnym, ale kto ma go zdobyć? Lech? Co sezon grają tak samo, początki dobre, a końcówki fatalne. Legia? Może za rok, póki co brakuje im napastników, sam Dong to za mało, przynajmniej tak myślę. Ktokolwiek zdobędzie tego mistrza, czekam tylko na te napinki, i wojny między kibicami tych trzech klubów. :)

PRIDE OF LONDON !

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #179 dnia: Marzec 06, 2010, 15:25:04 »
ta wisła zdobędzie mistrza i co odpadnie z azerskim zespołem w eliminacjach ligi mistrzów... zresztą już nas do tego przyzwyczaili... musi ktoś zmienić wisłe albo lech albo legia

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #179 dnia: Marzec 06, 2010, 15:25:04 »