Autor Wątek: Wszystko o Wiśle!  (Przeczytany 368045 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cinosław

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Wrz 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1788
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.09.2008r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #2480 dnia: Październik 18, 2011, 16:14:03 »
Dobrze zrobili, nie zdajesz sobie sprawy jak to denerwuje kibica gdy trener wystawia swoich ulubieńców mimo że są beznadziejni. Lamey jeszcze cos gra ale Jaliens to jest piłkarskie zero w tej chwili. Co mecz zawala bramkę a gra o 1 do 90 minuty w każdym meczu, mamy to tolerować ?



Dokładnie, wodzirej powiedział przed tą przyśpiewką, że Michał, który nie popełnił błędów z Koroną jest na trybunach a Jaliens gra, Chavez też został na ławce to jest kpina.
Teraz wypadł jeszcze Gordan więc na Fulham Jaliens znów zagra w 11, aż się boję pomyśleć co się może stać. Trzeba wierzyć, że uda się utrzymać czyste konto a może Dudu coś ukłuje z przodu.
 


REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Wygląda na to, że wystarczył "mały" protest i Robert postawi na Polaków. Jeśli wyszło by 4 Polaków w składzie to było by coś niezwykłego :P Jeszcze do tego Mały, który by pewnie zagrał. Robert chyba zrozumiał co śpiewaliśmy.

Zagalopowałem się max. 3 Polaków bo Sobol nie zagra, a Daniel jeszcze nie powinien grać na takim poziomie.
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2011, 17:28:42 wysłana przez cinosław »

Offline Janek994

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 120
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.07.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #2481 dnia: Październik 20, 2011, 00:16:01 »
Ja to bym sprawdził M. Chrapka bo nieźle gra w I lidze. Przynajmniej się ogra w tej rundzie i gdy wróci z wypożyczenia mógłby się nadawać do walki o skład. Wisła powinna sięgnąć bo młodych polaków. Modelski z Bełchatowa, bracia Makowie, Świerczok z Bytomia który ładuje po 3 bramy na mecz. Mogli by wypalić w Wiśle tak jak kiedyś Lewandowski po transferze ze Znicza. Ja osobiście nie mam nic przeciwko zagranicznym zawodnikom ale uważam ze powinno być mnie więcej 4-5 polaków w jedenastce i zachowana proporcja.
Ja sobie wymarzyłem taki skład Wisły ;)

Pawłowski-Jovanovic, Madera, Chavez, Diaz - Wilk, Sobolewski, Melikosn, Małecki, Kirm(Mateusz Mak) - Biton(Genkov)

Reszta: Pareiko, Jaliens, Czekaj, Bunoza, Chrapek, Garguła, Mak, Paljic, Świerczok, Genkov, Iliev, Nunez
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2011, 00:18:13 wysłana przez Janek994 »

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #2482 dnia: Październik 20, 2011, 20:31:28 »
1:0!!!!!!!!!!!!!

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #2483 dnia: Październik 20, 2011, 21:25:29 »
Ładnie, ładnie :)

Nunez jaki Busquets :D szkoda tylko, że nie z umiejętności
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline krab13

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 23.12.2008r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #2484 dnia: Październik 20, 2011, 21:57:21 »
Najważniejsze żeby Polskie kluby nabijały punkty do rankingu

Offline rageman

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2009
  • location: GALERA
  • Wiadomości: 1334
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.06.2009r.
  • Ballpackmaker
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #2485 dnia: Październik 20, 2011, 23:17:55 »
Szczerze mówiąc spodziewałem się porażki, meczu nie oglądałem, więc stylu nie oceniam, najważniejsze że wpadły pierwsze punkty. I uważajcie w niedzielę, nie będzie lekko :)

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #2486 dnia: Październik 23, 2011, 21:53:54 »
Małek(drukarz) uratował Wiśle 3 pkt.
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline cinosław

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Wrz 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1788
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.09.2008r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #2487 dnia: Październik 23, 2011, 22:02:00 »
Może inaczej nie uratował 3 pkt. ale nie dał szansy odrobienia strat ŁKS'owi. Nie wiadomo czy Wisła nie strzeliła by bramki na 2:3. Meczu nie oglądałem, ponieważ oglądałem derby Manchesteru ale zwycięstwo cieszy, może gra nie powala ale jesteśmy cały czas w czołówce.

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #2488 dnia: Październik 23, 2011, 22:05:20 »
Ja też nie oglądałem ale po tym co gadali w Lidze +Ekstra, Małka powinni zawiesić do końca sezonu
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline cinosław

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Wrz 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1788
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.09.2008r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #2489 dnia: Październik 23, 2011, 22:21:53 »
Ja też nie oglądałem ale po tym co gadali w Lidze +Ekstra, Małka powinni zawiesić do końca sezonu


Aa no ja nawet Ligi+Ekstra nie oglądałem dzisiaj. Nie wiem być może, meczu nie oglądałem i nie wiem co tam nawyprawiał. Ale ostatnimi czasy sędziowie u nas w lidze popełniają takie błędy, że jak by wszystkich chcieli zawieszać to by nie miał kto sędziować. Nie bronię tutaj sędziów, którzy pomogli Wiśle bo tak niewątpliwie było w 2 ostatnich kolejkach.

Offline rageman

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2009
  • location: GALERA
  • Wiadomości: 1334
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.06.2009r.
  • Ballpackmaker
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #2490 dnia: Październik 23, 2011, 22:24:27 »
Taka ciekawostka - liniowy nie podniósł chorągiewki w momencie podania, lecz dopiero wtedy, gdy piłka przeszła już nad Pareiką i zmierzała do bramki

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #2491 dnia: Październik 23, 2011, 23:32:36 »
Nie wiem czemu na Małka jedziecie, to liniowy podniósł chorągiewkę. Małek nie miał możliwości widzieć czy był spalony czy nie.
Nie podoba mi się takie wygrywanie ale co tam, choćby za PAO i nieuznanego gola Głowackiego w derbach. Los nam sprzyja, ciekawe jak długo.

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #2492 dnia: Październik 24, 2011, 13:26:24 »
Bo Małek to taki sędzia błąd na błędzie, liniowy podniósł chorągiewkę, techniczny sprawdził u Dziewickiego że nie było spalonego, ten powiedział Małkowi a on i tak nie uznał bramki mówiąc że użył gwizdka zanim piłka wpadła do bramki, w Lidze+Eksta mówili że gwizdek padł 50cm przed linią, jakoś Małek to zauważył a 68cm spalonego nie.
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline pes666

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 81
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.09.2010r.
  • Polska Biało-Czerwoni !! Born in 1982 :)
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #2493 dnia: Październik 24, 2011, 21:05:54 »
Ciężko o konsultację liniowy/główny ... może z powtórek zacząć korzystać ? Jak się chce to można, tylko trzeba rzeczywiście chcieć...


Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #2494 dnia: Październik 24, 2011, 21:12:57 »
Dlaczego ciężko? To po co im sprzęt komunikacyjny?

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #2495 dnia: Październik 24, 2011, 22:39:58 »
Przecież powtórki wideo powinny być już dawno wprowadzone. Widocznie komuś w FIFIE bardzo zależy aby do tego nie doszło. Niestety piłka nożna to biznes

Offline cinosław

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Wrz 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1788
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.09.2008r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #2496 dnia: Październik 29, 2011, 19:27:44 »
Gramy źle, źle i jeszcze raz źle. Zamiast spokojnie wygrać ze słabym Podbeskidziem, w którym cała jedenastka ma pensję równą pensji Jaliensa czy Ilieva, my jak na razie przegrywamy !. I jak tu zapełnić trybuny ? Po pierwsze nie wiem jakim cudem jesteśmy tak wysoko w tabeli, skoro z meczu na mecz nasza gra nie poprawia się w ogóle. Po drugie jak utożsamić się z drużyną w której 60% to obcokrajowcy. Gdy piłkarze są w strefie kibica, my kibice zamiast porozmawiać ze swoimi ulubieńcami, których dopingujemy co tydzień na stadionie czy przed telewizorem słyszymy tylko " What's your name?". To jest nie dopuszczalne większość Wiślaków umie tylko "jazda, jazda, jazda Biała Gwiazda".
Trzeba zrobić DUŻĄ reformę. Wywalić dziadków, którzy przyjechali na emeryture i kupić młodych polaków lub młodych obcokrajowców, którzy widać, że chcą walczyć dla naszej drużyny próbują coś po polsku mówić, utożsamiać się z kibicami. Moim zdaniem trzeba zainwestować również w polaków z ekstraklasy  typu Piech?, Jankowski?, Woźniak? jest jeszcze kilku zawodników, ktorych można zakupić. Oczywiście ceny są wygórowane no ale trzeba zainwestować, jeśli się nie szkoli młodzieży. 


Jest 80 minuta a ja widzę tylko po Czarku Wilku, że ma ochotę wygarnąć wszystkim po kolei. Jest na maskra zaangażowany. Minęła 80 minuta a my oddaliśmy jeden "niby" celny strzał na bramkę w meczy z Podbeskidziem B-B. To jest karygodne i niedopuszczalne. Jeśli tak dalej będzie się działo liczba kibiców na stadionie będzie się zmniejszać a nie zwiększać niestety.
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2011, 19:39:58 wysłana przez cinosław »

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #2497 dnia: Październik 30, 2011, 15:18:20 »
Nie pamiętam tak tragicznego meczu Wisły, na gorąco to już z Groclinem 0:4 nie wyglądało tak źle jak wczorajszy mecz. Maaskant jedzie na niesamowitym farcie bo faktem jest to że dobre mecze w tym sezonie można policzyć na palcach jednej ręki. Rewanż z Litexem, pierwszy mecz z APOELem, z Lechem w Poznaniu i Fulham więcej sobie nie przypominam.

cinosław, kupić polaków ale jakich ? Piech/Jankowski gra w Ruchu który za mniej niż €1mln ich nie puści. Dla przykładu Ailton do APOELu przeszedł za 700tyś, Melikson za 650tyś, sądzisz że Piech jest wart więcej niż ta dwójka ? Wożniak bo co ? Zagrał 2 dobre mecze w beznadziejnej Ekstraklasie ? Nie bądźmy śmieszni. To co wyrabiają polskie kluby to kpina, dyktując takie ceny nie dziwie się Valckxowi że woli szukać zagranicą.

Offline cinosław

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Wrz 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1788
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.09.2008r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #2498 dnia: Październik 30, 2011, 18:32:15 »
Nie pamiętam tak tragicznego meczu Wisły, na gorąco to już z Groclinem 0:4 nie wyglądało tak źle jak wczorajszy mecz. Maaskant jedzie na niesamowitym farcie bo faktem jest to że dobre mecze w tym sezonie można policzyć na palcach jednej ręki. Rewanż z Litexem, pierwszy mecz z APOELem, z Lechem w Poznaniu i Fulham więcej sobie nie przypominam.

cinosław, kupić polaków ale jakich ? Piech/Jankowski gra w Ruchu który za mniej niż €1mln ich nie puści. Dla przykładu Ailton do APOELu przeszedł za 700tyś, Melikson za 650tyś, sądzisz że Piech jest wart więcej niż ta dwójka ? Wożniak bo co ? Zagrał 2 dobre mecze w beznadziejnej Ekstraklasie ? Nie bądźmy śmieszni. To co wyrabiają polskie kluby to kpina, dyktując takie ceny nie dziwie się Valckxowi że woli szukać zagranicą.


Po pierwsze jeśli się nie inwestuje w młodzież to trzeba kupować polaków. Po drugie jeśli będziemy ściągać samych dziadków z Holandii to skończymy bez polaków w składzie. Sobol, Guła młodzi już nie są, Mały, Czarek pewnie też długo w Wiśle nie pograją i kto ich zastąpi ? 30 letni dziadek, który przyjedzie na emeryturę. To jest straszne, najbardziej boli to, że nic dobrze na przyszłość nie wróży. A co do polaków z ekstraklasy to nie ma wyjścia trzeba zainwestować, jeśli się było głupim i nie inwestowało w młodzież. Teraz to będzie niestety ale skutkowało. A jeśli już kupujemy to zawodników pokroju Bitona, Maora, Jovanovicia a nie Jaliensa, Lameya, Diaza czy Paljicia, którego bardzo lubię ale do gry się nie nadaje. Skoro oni nie grali w swoim SŁABYM klubie to niby jak miał błyszczeć w Wiśle ?

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #2499 dnia: Październik 30, 2011, 18:49:05 »
Oczywiście że brak akademii to ogromny błąd jednak tego już się nie cofnie, jak najszybciej musi powstać jednak trochę czasu zajmie odrabianie zmarnowanego czasu. Na ten moment pozostają tylko obcokrajowcy - niestety.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #2499 dnia: Październik 30, 2011, 18:49:05 »