Autor Wątek: Wszystko o Wiśle!  (Przeczytany 360811 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 02, 2009, 11:28:02 »
A nazywanie Kielc wiocha to co to jest? Pozatym nie porownuj spiewania ze cos trzeba pier*olic z darciem ryja o smierci czyjejs co jest ponizej godnosci czlowieka. Tego, ze zabil czlowieka komentowac nie bede, ale jedna osoba tego nie spiewala. A to zdanie juz mnie totalnie rozje*alo:
To już poza faktami ale nie wydaje mi sie żeby bez żadnej zaczepki go zamordował bo skoro był nie winny to czemu innym nie zrobił tego samego ?  
Usprawiedliwianie tego czynu jest rownie zalosne jak spiewanie o smierci czlowieka, jesli nie bardziej. Bo skoro byl niewinny to czemu nie zrobil tego samego... Hehe no nie wiem czy sie smiac czy plakac.. To jak kibice Korony spiewali: Wisle trzbea pier&olic to wszystkich trzbea bylo nozem poczestowac nie? Wez sie ogarnij. Usprawiedliwiasz zabicie czlowieka bo biedny kibic Wisly zostal sprowokowany, a reszta tego stada(bo inaczej tego nazwac nie mozna) zamiast odciac sie od tej tragedii i pokazac, ze zaluja tego co sie stalo to idioci spiewaja" Malpa w piachu a my bawimy sie". No ku*wa zwierzyniec.
Teraz przestroga dla kibicow przeciwnych druzyn. NIE SPIEWAJCIE WISLE TRZEBA PIER*OLIC BO JESLI ZOBACZYCIE NOZ W KLACIE TO BEDZIE TO WASZA WINA
Poza tym co roku po derbach w Krakowie giną ludzie i tego jakoś aż tak się nie pamięta jak tego jednego kibica korony    
To zwierzeta niech zostana w klatce" Krakow" i niech sie wymorduja nawzajem bo jak widac nie sa przystosowani do zycie w spoleczenstwie.
Jeszcze jedno.. Gdybys ty spiewal: "cos trzeba pier*olic" to chcialbys zeby ktos w odpowiedzi spiewal o smierci jakiejs bliskiej ci osoby? Zastanow sie dwa razy zanim cos napiszesz
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2009, 11:40:09 wysłana przez eMeK »

Offline furtak123

  • Asystent trenera
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 569
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.06.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 02, 2009, 16:30:06 »
A nazywanie Kielc wiocha to co to jest? Pozatym nie porownuj spiewania ze cos trzeba pier*olic z darciem ryja o smierci czyjejs co jest ponizej godnosci czlowieka. Tego, ze zabil czlowieka komentowac nie bede, ale jedna osoba tego nie spiewala. A to zdanie juz mnie totalnie rozje*alo:Usprawiedliwianie tego czynu jest rownie zalosne jak spiewanie o smierci czlowieka, jesli nie bardziej. Bo skoro byl niewinny to czemu nie zrobil tego samego... Hehe no nie wiem czy sie smiac czy plakac.. To jak kibice Korony spiewali: Wisle trzbea pier&olic to wszystkich trzbea bylo nozem poczestowac nie? Wez sie ogarnij. Usprawiedliwiasz zabicie czlowieka bo biedny kibic Wisly zostal sprowokowany, a reszta tego stada(bo inaczej tego nazwac nie mozna) zamiast odciac sie od tej tragedii i pokazac, ze zaluja tego co sie stalo to idioci spiewaja" Malpa w piachu a my bawimy sie". No ku*wa zwierzyniec.
Teraz przestroga dla kibicow przeciwnych druzyn. NIE SPIEWAJCIE WISLE TRZEBA PIER*OLIC BO JESLI ZOBACZYCIE NOZ W KLACIE TO BEDZIE TO WASZA WINATo zwierzeta niech zostana w klatce" Krakow" i niech sie wymorduja nawzajem bo jak widac nie sa przystosowani do zycie w spoleczenstwie.
Jeszcze jedno.. Gdybys ty spiewal: "cos trzeba pier*olic" to chcialbys zeby ktos w odpowiedzi spiewal o smierci jakiejs bliskiej ci osoby? Zastanow sie dwa razy zanim cos napiszesz

Twoji starzy to zwierzeta >:(
"Drętwą mową ust nie kalać, wyjść na boisko i zapierdalać"

ale go w domu biją kablem bez przewodowym :D

kuba19934

  • Gość
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 02, 2009, 16:43:38 »
co to wogole ma byc?całkowicie popieram eMeKa a patryk jestes żałosny, wiekszeego debilizmu nie widziałem ani nie słyszałem, widac wiekszosc kibiców wisły to chamy i prostaki

Offline Adamek923

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.02.2009r.
  • TSW&FCB !
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 02, 2009, 17:54:48 »
W ogóle po co wy się o jakieś głupoty kłócicie ;/ Nie wiem jak wy ale ja nie jestem żadnym hooliganem itp tylko normalnym kibicem który chodzi na młyn i śpiewa ile może, interesuje się swoją drużyną i jest z nią na prawie każdym meczu, a to co robią Ci bandyci którzy zabijają to już jest osobny wątek! Gadajmy tu tylko na temat sportowy Wisły a nie o pseudokibicach, którzy nawet nie wiedzą kto jest w składzie "swojej" drużyny :P Pokój ;)

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 02, 2009, 17:56:20 »
A nazywanie Kielc wiocha to co to jest? Pozatym nie porownuj spiewania ze cos trzeba pier*olic z darciem ryja o smierci czyjejs co jest ponizej godnosci czlowieka. Tego, ze zabil czlowieka komentowac nie bede, ale jedna osoba tego nie spiewala. A to zdanie juz mnie totalnie rozje*alo:Usprawiedliwianie tego czynu jest rownie zalosne jak spiewanie o smierci czlowieka, jesli nie bardziej. Bo skoro byl niewinny to czemu nie zrobil tego samego... Hehe no nie wiem czy sie smiac czy plakac.. To jak kibice Korony spiewali: Wisle trzbea pier&olic to wszystkich trzbea bylo nozem poczestowac nie? Wez sie ogarnij. Usprawiedliwiasz zabicie czlowieka bo biedny kibic Wisly zostal sprowokowany, a reszta tego stada(bo inaczej tego nazwac nie mozna) zamiast odciac sie od tej tragedii i pokazac, ze zaluja tego co sie stalo to idioci spiewaja" Malpa w piachu a my bawimy sie". No ku*wa zwierzyniec.
Teraz przestroga dla kibicow przeciwnych druzyn. NIE SPIEWAJCIE WISLE TRZEBA PIER*OLIC BO JESLI ZOBACZYCIE NOZ W KLACIE TO BEDZIE TO WASZA WINATo zwierzeta niech zostana w klatce" Krakow" i niech sie wymorduja nawzajem bo jak widac nie sa przystosowani do zycie w spoleczenstwie.
Jeszcze jedno.. Gdybys ty spiewal: "cos trzeba pier*olic" to chcialbys zeby ktos w odpowiedzi spiewal o smierci jakiejs bliskiej ci osoby? Zastanow sie dwa razy zanim cos napiszesz
Byłeś w kielcach ? Ja mieszkałem 45km od kielc więc je znam bardzo dobrze. Nie twoja sprawa jak sobie je nazywam
Po drugie, czytaj uważnie ja ich nie usprawiedliwiam bo nie powinni tak śpiewać masz racje ale to dlatego że kibice korony ich do tego prowokowali a wiesz jak jest na meczu chyba, ktoś palnie głupote i sie zaczęło. Poza tym poczytaj sobie co kibice pewnego angielskiego klubu (nie pamietam nazwy) wymyślili o katastrofie lotniczej manchesteru utd, jeśli uważasz że to było w porządku to już nie wiem. Więc masz przykład że takie rzeczy pewni "chorzy" ludzie wymyślają. Co do kolejnej części twojej wypowiedzi; Bo skoro byl niewinny to czemu nie zrobil tego samego... Skąd wiesz czy nie miał zamiaru zrobić tego samego tylko ten go uprzedził. Poza tym to był chuligan korony nie kibic najprawdopodobniej  (no bo skąd by miał ksywe którą każdy by znał ? ze szkoły ? ) a więc sam sobie jest winien. Po prostu dwóch idiotów sie pobiło, jeden zabił drugiego.
Jeśli tak było to czemu nie było tak samo z Fujinem jednym z największych chuliganów wisły ? dlatego że wszyscy wiedzieli że to CHULIGAN.
Klatka Kraków - poniekąd sie z tobą zgadzam, to co wspominałem dziesiątki osób ginie po derbach w Krakowie a to przez to że chuligani Wisły i cracovii używają "sprzętu". Dla mnie to też jest chore, można bronić honoru klubu ale trzeba znać jakieś zasady których w Krakowie chyba niema.
  

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 02, 2009, 18:07:34 »
W ogóle po co wy się o jakieś głupoty kłócicie ;/ Nie wiem jak wy ale ja nie jestem żadnym hooliganem itp tylko normalnym kibicem który chodzi na młyn i śpiewa ile może, interesuje się swoją drużyną i jest z nią na prawie każdym meczu, a to co robią Ci bandyci którzy zabijają to już jest osobny wątek! Gadajmy tu tylko na temat sportowy Wisły a nie o pseudokibicach, którzy nawet nie wiedzą kto jest w składzie "swojej" drużyny :P Pokój ;)
najmądrzejszy post w tym wątku.
W 100% sie z tobą zgadzam. Jaki mamy mieć wpływ co robią pseudokibice naszej drużyny. 

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 02, 2009, 18:12:33 »
Poza tym poczytaj sobie co kibice pewnego angielskiego klubu (nie pamietam nazwy) wymyślili o katastrofie lotniczej manchesteru utd, jeśli uważasz że to było w porządku to już nie wiem.

Można, bo w Anglii tak zrobili ???
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline Adamek923

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.02.2009r.
  • TSW&FCB !
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 02, 2009, 18:16:36 »
Dokładnie jakieś koksy pójdą na mecz po meczu się schleją potem zobaczą jakiegoś kolesia który jest Bogu winien że akurat znalazł się w tym samym miejscu i czasie co oni i już leci kosa albo coś podobnego w jego stronę. Co innego jak się ustawiają na walki niech tam się wszyscy pozabijają i będzie spokój ;]

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 02, 2009, 18:32:27 »
Nie raz bylem na meczu, ile razy slyszalem teksty typu Lecha trzeba pier*olic czy Peszko, hooy ci na imie, na tez Legie spiewaja uzywajac wulgarnych okreslen ale jakos nikt o smierci durgiego czlowieka nie spiewa. A oni jeszcze sie przy tym dobrze bawili. Ja nie mowie ze ci ktorzy byli w Kielcach sa kibolami. Kibolem byl ten ktory zabil. Natomiast ci ktorzy teraz byli w Kielcach okazali sie zwyklymi prostakami. Bo normalny kibic nigdy nie zaakceptowal by odebrania komus zycia. Niby nie sa kibolami ale utozsamiaja sie z tym co zaszlo 2 lata temu. Tak jakby szczycili sie z tego powodu, ze koles z Wisly zabil kolesia z Korony.
Teksty typu NAZWA trzeba pier*olic sluza temu zeby zdekoncentrowac rywala a nie po to zeby pojsc na wymiane ciosow z kibicami. Gdyby byli normalni spiewali by cos o Koronie a nie o smierci czlowieka. Moim zdaniem bardziej prowokujace jest wlasnie "Rachu ciachu, Małpa w piachu.. "  niz spiewanie ze Wisle trzeba pier*dolic. Ktora przyspiewka wywola wieksza agresje?
I nie zgodze sie z tym, ze jak jakis kibic ma ksywke i jest znany innym to jest kibolem. W Stowarzyszeniu Wiary Lecha posluguja sie tylko ksywkami, kibice znaja prezesa WL nie z nazwiska tylko z ksywki. I jakos nie swiadczy to o tym, ze ktos z pseudo musi byc kibolem bo normalni ludzie ktorzy dzialaja w klubie tez wlasne ksywki maja.
Spiewanie o smierci drugiego czlowieka dla mnie jest pokazem prymitywizmu..
Jesli masz zamiar pisac o kibicach Lecha, ze sa sezonowcy bo nie przychodza na twoja wisle, to najpierw zobacz co robia kibice twojego klubu. Pozniej dopiero komentuj zachowanie innych

Twoji starzy to zwierzeta >:(
Polecam w wolnych chwilach siegnac po książke pt. Słownik ortograficzny. Moze odrazu twoje posty nie beda madrymi wypowiedziami ale przynajmniej poprawnie napisanymi.
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2009, 18:36:08 wysłana przez eMeK »

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #69 dnia: Listopad 02, 2009, 19:46:56 »
Nie raz bylem na meczu, ile razy slyszalem teksty typu Lecha trzeba pier*olic czy Peszko, hooy ci na imie, na tez Legie spiewaja uzywajac
Cytuj
wulgarnych okreslen ale jakos nikt o smierci durgiego czlowieka nie spiewa.
A oni jeszcze sie przy tym dobrze bawili. Ja nie mowie ze ci ktorzy byli w Kielcach sa kibolami. Kibolem byl ten ktory zabil. Natomiast ci ktorzy teraz byli w Kielcach okazali sie zwyklymi prostakami. Bo normalny kibic nigdy nie zaakceptowal by odebrania komus zycia.
Cytuj
Niby nie sa kibolami ale utozsamiaja sie z tym co zaszlo 2 lata temu.
Cytuj
Tak jakby szczycili sie z tego powodu, ze koles z Wisly zabil kolesia z Korony.
Teksty typu NAZWA trzeba pier*olic sluza temu zeby zdekoncentrowac rywala a nie po to zeby pojsc na wymiane ciosow z kibicami. Gdyby byli normalni spiewali by cos o Koronie a nie o smierci czlowieka. Moim zdaniem bardziej prowokujace jest wlasnie "Rachu ciachu, Małpa w piachu.. "  niz spiewanie ze Wisle trzeba pier*dolic. Ktora przyspiewka wywola wieksza agresje?
I nie zgodze sie z tym, ze jak jakis kibic ma ksywke i jest znany innym to jest kibolem. W Stowarzyszeniu Wiary Lecha posluguja sie tylko ksywkami, kibice znaja prezesa WL nie z nazwiska tylko z ksywki. I jakos nie swiadczy to o tym, ze ktos z pseudo musi byc kibolem bo normalni ludzie ktorzy dzialaja w klubie tez wlasne ksywki maja.
Spiewanie o smierci drugiego czlowieka dla mnie jest pokazem prymitywizmu..
Cytuj
Jesli masz zamiar pisac o kibicach Lecha, ze sa sezonowcy bo nie przychodza na twoja wisle, to najpierw zobacz co robia kibice twojego klubu. Pozniej dopiero komentuj zachowanie innych

1)No to zobacz sobie pierwszy z brzegu link dlaczego nie mówi sie MAN U na manchester
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

2)taka sama sytuacja, może nawet gorsza więc widzisz że takie rzeczy sie niestety zdarzają

3)skoro sie z tym utożsamiają to znaczy że są kibolami, bo tu masz racje, normalny kibic nie cieszyłby się ze śmierci człowieka, nawet chuligana.

4)Tego też nie rozumiem ale kolejny przykład; dwóch chuliganów cracovii po derbach zabiło chuligana wisły, dla nich to było jak awans, napewno nie żałują tego co zrobili. Napewno zyskali ogromny szacunek wśród kiboli cracovii.

Nie nazywaj chuliganów kibicami. Kibic to ktoś kto wspiera swój klub a nie działa na szkodę klubu. Chuliganów nie obchodzą wyniki sportowe, oni chodzą na mecze żeby zrobić zadyme a walki z innymi kibicami traktują jak wojne.
Mi nie chodzi o to że lech ma kibiców sukcesu bo na wisłe nie przyszedł. Zobacz co sie dzieje. Odkąd Amica zmieniła nazwę na Lech przybyło wam tysiące kibiców (bo zaczęliście wygrywać).Wcześniej to bło nie do pomyślenia żeby np. ktoś był kibicem Lecha we Wrocławiu albo Szczecinie gdzie Lecha lekko mówiąc nie lubią.A teraz jak Lech był w dole to pokazują jacy z nich kibice. Wcześniej pełne trybuny były nawet we Wronkach a teraz ?

  
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2009, 19:49:11 wysłana przez patrykg1995 »

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 02, 2009, 20:04:16 »
Dziwi mnie to, ze wrzucasz wszystkich kibicow do jednego worka. Sukces przyciaga kibicow ( przypomne tylko, ze Lech zadnego sukcesu nie osiagnal) a polowa z nich moze zostac wierna klubowi do konca. Wiec nie mow ze kazdy kibic we Wroclawiu jest kibicem sukcesu(tylko jakiego sukcesu?). Wisla tez ma pelno takich kibicow, gdyby nie mistrzostwa ktore zdobyla to teraz w Krakowie ludzi za Wisla o polowe mniej by bylo.
 Mam ci przypomniec ile osob chodzilo na mecze przed fuzja? Bo widze, ze nie masz pojecia o tym. I nie nazwalem chuliganow kibicami. Przyspiweki typu: NAZWA trzeba pierdo*lic sa na kazdym boisku. W Krakowie tez i dziwi mnie to, ze twierdzisz ze spiewanie "Rachu ciachu.." bylo wynikiem prowokacji ze strony kibicow Korony. Chuligani to ci ktorzy chodza na mecze tylko po to zeby komus obic pysk. Jeszcze jedna rzecz, nie mowie teraz o tym kolesiu ktory zabil, tylko o tych kibicach ktorzy byli w Kielcach. i teraz twoj cytat
W 100% sie z tobą zgadzam. Jaki mamy mieć wpływ co robią pseudokibice naszej drużyny.  
Teraz widzisz jakich macie kibicow? Bo to nie byl jeden czlowiek, to byla cala grupa ludzi.
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2009, 20:07:47 wysłana przez eMeK »

Offline Adamek923

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.02.2009r.
  • TSW&FCB !
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 02, 2009, 20:08:54 »
Teraz widzisz jakich macie kibicow? Bo to nie byl jeden czlowiek, to byla cala grupa ludzi.
Sęk w tym że to nie tylko Wisła ma takich pseudokibiców tylko każda drużyna z Ekstraklasy i nie tylko. I każda z tych grup pseudokibiców może coś podobnego zrobić w każdej chwili !

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 02, 2009, 22:20:54 »
taa kazda druzyna ma pseudokibicow ktorzy zamiast na mecz wola naparzac sie p oryjach. Ale z tego wychodzi, ze na wyjazdowe mecze Wisly jezdza tylko pseudokibice. A normalnych na wyjazdach, brak

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 02, 2009, 22:38:46 »
taa kazda druzyna ma pseudokibicow ktorzy zamiast na mecz wola naparzac sie p oryjach. Ale z tego wychodzi, ze na wyjazdowe mecze Wisly jezdza tylko pseudokibice. A normalnych na wyjazdach, brak
akurat na tym meczu tak było. dlaczego ? bo wszyscy wiedzieli że będzie gorąco a więc normalni kibice woleli zostać w domu.
Szczerze to nie miałem o tej prowokacji pojęcia dopóki nie napisałeś wątku o tym i teraz szukałem o co chodziło a więc już wiadomo - o prowokacje.
Natknąłem się właśnie na blog Chuliganów wisły i jeden z nich opisał tą historie.
Ja to pozostawie bez komentarza bo to nie są prawdziwi kibice ale polecam przeczytanie tego
REJESTRACJA lub LOGOWANIE - pierwszy wpis (to ostrzezenie z tresciami dla dorosłych to tylko taka norma, niema tam nic takiego wiec spokojnie)

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a> <-- zobacz też to
początek meczu a oni już zaczęli nas wyzywac i tak przez cały mecz. Nie dziw sie że doszło do takiej sytuacji.
I jeszcze jedno ta małpa też był chuliganem
i wogóle skończmy już tę rozmowe bo z teog co teraz czytam była mnóstwo takich przypadków i tylko ten tak bardzo został nagłośniony. Już powiedziałem że tą przyśpiewke wymyślili CHULIGANI Wisły a nie kibice więc dajmy już sobie spokój.
Dziwne że nie poruszyłeś tematu Legii gdy krzyczeli "jeszcze jeden" po śmierci jednego z ITI na meczu z ruchem
Myśle że to może sie bić z naszą przyśpiewką o miano głupoty kolejki albo sezonu. W końcu to był zwykły człowiek, a ten to chuligan.
Już spokój  ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2009, 23:30:52 wysłana przez patrykg1995 »

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #74 dnia: Listopad 05, 2009, 13:30:51 »
sorry że post pod postem ale trzeba uaktualnić wątek
jutro klasyk ligowy z legią.
U nas wyleczyli się Pawełęk i Piotr Brożek a w Legii Mięciel doznał kontuzji.
Jakie wyniki typujecie ? Ja 2-1 dla nas

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 05, 2009, 16:01:43 »
Typuje 1:3 Legia!!

Chinyama come back!!
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Adamek923

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.02.2009r.
  • TSW&FCB !
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #76 dnia: Listopad 05, 2009, 16:26:49 »
Jedno jest pewne jak jutro wygrają to mają już mistrza na 89%. To będzie trudny mecz ale mam nadzieje, że jak na klasyk przystało emocjonujący ;] Obstawiam 1-0 dla Wisły. Gdzie twoje berło... !!!!

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #77 dnia: Listopad 05, 2009, 18:32:13 »
Wisła gra całą runde ławką rezerwowych więc strata Głowackiego nie będzie chyba aż tak odczuwalna chociaż Jop to katastrofa ! Piłkarze bytovii go mijali bez problemu a co dopiero legia. No ale będzie dobrze
Adamek923 z "gdzie twoje berło.." lepiej sie wstrzymać do jutra  bo jak nie wygramy to głupio wyjdzie ;)

Offline Adamek923

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.02.2009r.
  • TSW&FCB !
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #78 dnia: Listopad 05, 2009, 18:42:20 »
To nigdy głupio nie wychodzi  ;D ;D Nawet jak i przegramy to za wcześniejsze sezony można im to śpiewać  ;D

Offline furtak123

  • Asystent trenera
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 569
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.06.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #79 dnia: Listopad 06, 2009, 14:56:09 »
Typuje 1:3 Legia!!

Chinyama come back!!
Nie wydaje mi sie aby to bylo wzmocnienie dla legii :D
"Drętwą mową ust nie kalać, wyjść na boisko i zapierdalać"

ale go w domu biją kablem bez przewodowym :D

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #79 dnia: Listopad 06, 2009, 14:56:09 »