Autor Wątek: Chelsea FC  (Przeczytany 594610 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline mrozio11

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 62
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 25.01.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #220 dnia: Styczeń 03, 2010, 19:58:48 »
Preston North End vs Chelsea
Losowanie dobre :D

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #221 dnia: Styczeń 03, 2010, 23:08:24 »
Swietny wystep Sturridge'a 2 gole mysle ze da sobie rade, super gol Lamparda zeby takie bramki w lidze strzelal co widzac jego mecze to on wcale strzalow na bramke nie oddaje, chyba raczej nikt meczu nie ogladal bo nie bylo nigdzie transmisji na necie
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #222 dnia: Styczeń 05, 2010, 16:50:39 »
Miejmy teraz nadzieję, że Sturridge będzie strzelał częściej i przedewszystkim w meczach z każdym przeciwnikiem, a nie tylko pokroju Watfordu ;]

PRIDE OF LONDON !

Offline lukasz cfc

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1092
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 09.11.2008r.
  • Chelsea Till I Die
    • http://rapideo.pl/polecam,lukaszcfc
  • Gram w: PES 2013
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #223 dnia: Styczeń 05, 2010, 19:32:56 »
Manchester City chce od Chelsea 7 mln funtów!



Trybunał ma zadecydować o kwocie jaką będzie musiała zapłacić Chelsea Manchesterowi City za letni transfer Daniela Sturridge'a.

Manchester City rząda 7 mon funtów za młodego Anglika, dokładniej za jego wyszkolenie i ukształtowanie jako piłkarza. Trybunał ma wydać wniosek odnośnie odstępnego 14 stycznia.

Sturridge opuścić City zeszłego lata, po tym jak odrzucił nowy kontrakt oferowany przez The Citizens. Daniel zaczynał swoją przygodę z City w wieku 14 lat.

Mark Hughes chciał zatrzymać u siebie Sturridge'a, który został wybrany najlepszym młodym piłkarzem 2008/2009 roku w Manchesterze.

Początkowo The Citizens rządali kwoty 10 mln funtów, jednak teraz zeszli do 7 mln funtów.

Chelsea zamierza zaproponować połowę tej kwoty, biorąc pod uwagę fakt, że Daniel Sturridge zaliczył zaledwie 26 spotkań dla City w zeszym sezonie, większość wchodząc z ławki rezerwowych.



źródło:chelsealondyn.pl
" width="500" height="200

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #224 dnia: Styczeń 05, 2010, 22:21:25 »
Tak tylko w lecie chcieli 5 mln. teraz juz siedem, zawodnik stal sie wolnym graczem i nie zmedzic kasy ale za wyszkolenie ja bym dal jakies 3 i to by bylo wystarczajaco ale i tka szejki maja duzo kasy wiecej niz roman
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline inFamous

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 193
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.11.2009r.
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #225 dnia: Styczeń 06, 2010, 16:58:24 »
Zdzierają kasę jak by mieli jej mało.... Nie chcieli go to odszedł i nie powinno być żadnej kasy dla City...


Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #226 dnia: Styczeń 06, 2010, 18:13:23 »
No i tak powinno byc wolny zawodnik idzie gdzie chce i nikt go nie bedzie trzymal na sile i jeszcze kasa za wolny transfer to chyba jakies zarty
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #227 dnia: Styczeń 06, 2010, 19:43:03 »
Szejkizens przesadzają, co nie zmienia faktu, że po 2 bramkach z Watford Sturridge stał się wielką gwiazdą wśród kibiców, oby nie za wcześnie. Na chelsealondyn.pl gość już wygrywa ankiety, nagle wszyscy go pokochali... A później jak nie będzie nic grał, to będzie by go sprzedać...

PRIDE OF LONDON !

Offline mrozio11

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 62
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 25.01.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #228 dnia: Styczeń 06, 2010, 21:13:48 »
Właśnie to jest najgorsze. Zaraz sodówka mu do głowy uderzy, i będzie chu*a grał a kibice po jednym nieudanym meczu już będą na nim wieszali psy :D

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #229 dnia: Styczeń 06, 2010, 22:49:18 »
Zawsze tak jest pierwsze gwiazda potem sprzedac go i beda go wyzywac od niewiadomokogo
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline lukasz cfc

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1092
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 09.11.2008r.
  • Chelsea Till I Die
    • http://rapideo.pl/polecam,lukaszcfc
  • Gram w: PES 2013
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #230 dnia: Styczeń 07, 2010, 17:56:31 »
PFA: Drogba najlepszym piłkarzem grudnia!




Napastnik Chelsea, Didier Drogba otrzymał nagrodę "PFA Fan's Player for December" za swoją grę w Premier League! Wyróżnienie jest przyznawane co miesiąc i popularny "Tito" okazał się najlepszym piłkarzem Premiership w grudniu.

Aktualny sezon jest dla Didiera bardzo udany. We wszystkich rozgrywkach napastnik zdobył już 19 bramek i walnie przyczynił się do tego, że Chelsea zajmuje pierwszą pozycję w lidze i pewnie awansowała do fazy pucharowej Champions League.

W głosowaniu Drogba w polu pokonanych pozostawił Wayne'a Rooneya z Manchesteru United oraz Cesca Fabregasa - przedstawiciela Arsenalu.

Prowadzący The Blues, Carlo Ancelotti gratuluje Drogbie wyróżnienia, ale podkreśla, że zespół jest wstanie grać i wygrywać bez obecności w składzie bramkostrzelnego napastnika.

"Strzelił dla nas już 19 bramek, ale również bez niego radzimy sobie bardzo dobrze. Bez niego wygraliśmy trzy mecze w Lidze Mistrzów to dlaczego nie możemy być świadkami podobnej sytuacji w styczniu w Premier League? Daniel Sturridge w meczu z Watford udowodnił, że mamy bardzo dobrą alternatywę." - powiedział Carlo.


źródło:chelsealondyn.pl
" width="500" height="200

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #231 dnia: Styczeń 07, 2010, 23:17:45 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE macie wielki platini przyjebal sie PL
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline tyrhen

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Jaworzno
  • Wiadomości: 897
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 24.03.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #232 dnia: Styczeń 08, 2010, 11:26:54 »
No i bardzo dobrze!

Offline mrozio11

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 62
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 25.01.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #233 dnia: Styczeń 08, 2010, 14:39:31 »
Platini uczepił się Chelsea ??? Przecież Real czy nawet Man Utd odniosły porównywalne straty co The Blues. W dodatku Romek te długi już spłacił więc nie wiem o co mu chodzi :D
@ nani17: nie wypowiem się na temat twojego komentarza ale prosiłbym abyś zastanowił się nad nim jeszcze raz ;D

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #234 dnia: Styczeń 08, 2010, 14:55:05 »
Platini to frajer, który po raz kolejny pokazuje że uwziął się na Chelsea, straty jakie kluby ponoszą są spowodowane w dużym stopniu komercyjnym działaniem zarówno Fify jak i Uefy, więc nie wiem o co się ten kretyn czepia. Ciekawe, dlaczego do strat Realu się nie doczepił. Jest wiele zadłużonych klubów m.in. właśnie Real, ManUtd czy Liverpool, które do LM są dopuszczane, a stabilne finansowo Chelsea i ManCity nie zostaną dopuszczone, bo mają jakieś straty? Platini to idiota...

PRIDE OF LONDON !

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #235 dnia: Styczeń 08, 2010, 15:19:34 »
Ty sie Nani17 nie wpi*** tylko popatrz na Glazerow co maja miliard dlugow i oddali pod zastaw klub jezeli nie splaca dlugu
Dobrze gula mowil ze platini to frajer niech popatrzy na dlugi liverpoolu, fuck united i arsenalu za budowe stadionu albo w la liga realu madryt los dluznikos, atletico i valencii tylko czepil sie chelsea i city bo maja bogatych wlascicieli najlepiej powiedz od razu kto ma wygrac LM albo kto bedzie w finale real vs barca.Ja widze ze platini to idiota jakich malo, nie lubi PL to jakies zasady wymysla jeszcze ten zakaz transferow ale czego MUlom nie zrobil zakazu tez kupili francuza Pogbe tez byl pod presja united i na sile opuszczal byly klub i przeniosl sie do MU.Byly klub Pogby wysylal do fify zeby nalozyc zakaz transferowy dla MUlow ale platini woli nalozyc dla chelsea a MUly to samo zrobili i nic nie maja
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline inFamous

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 193
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.11.2009r.
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #236 dnia: Styczeń 08, 2010, 18:30:55 »
Ty sie Nani17 nie wpi*** tylko popatrz na Glazerow co maja miliard dlugow i oddali pod zastaw klub jezeli nie splaca dlugu
Dobrze gula mowil ze platini to frajer niech popatrzy na dlugi liverpoolu, fuck united i arsenalu za budowe stadionu albo w la liga realu madryt los dluznikos, atletico i valencii tylko czepil sie chelsea i city bo maja bogatych wlascicieli najlepiej powiedz od razu kto ma wygrac LM albo kto bedzie w finale real vs barca.Ja widze ze platini to idiota jakich malo, nie lubi PL to jakies zasady wymysla jeszcze ten zakaz transferow ale czego MUlom nie zrobil zakazu tez kupili francuza Pogbe tez byl pod presja united i na sile opuszczal byly klub i przeniosl sie do MU.Byly klub Pogby wysylal do fify zeby nalozyc zakaz transferowy dla MUlow ale platini woli nalozyc dla chelsea a MUly to samo zrobili i nic nie maja

Jejku jacy wy jesteście biedni... Wzruszająca historia aż mi się płakać zachciało ;>
Ps. Sama jesteś MUł


Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #237 dnia: Styczeń 08, 2010, 19:07:08 »
Sternik klubu potwierdził wczorajsze informacje o wysokości budżetu Realu Madryt na sezon 2009/10, który wynosi 442 miliony euro. - To najwyższy budżet w historii organizacji sportowych - mówił Pérez. Dodał także, że w roku budżetowym obejmującym okres od 2008 roku do  2009 roku klub zarobił na czysto, po odjęciu wszystkich wydatków, 25 milionów euro.

Moi kochani,tu nie chodzi ile wasz Romek ma pieniędzy,tylko ile Chelsea,wydała,a ile zarobiła :-*
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2010, 19:12:20 wysłana przez Sergio#20 »

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #238 dnia: Styczeń 08, 2010, 19:37:59 »
Bogo Chelsea i inFamous prezentujecie poziom dna...

Jeden wyskakuje z Mułami i fuck united, drugi pisze sama jesteś muł... masakra. Niech ktoś po nich posprząta...
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #239 dnia: Styczeń 08, 2010, 22:55:15 »
yhy tylko ze kibic MU wyskakuje ze bardzo dobrze chelsea a niech popatrze na manchester, bo napisalem kto ma jakie zadluzenia a platini tylko na nas naskakuje a nie na inne kluby a maja wicej dlugow a chelsea jest 0 koncie
ps. moze ciebie lepiej sprzatnac bo nawet nie zrozumiales co ja napisalem
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2010, 22:57:28 wysłana przez Bogo_Chelsea »
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #239 dnia: Styczeń 08, 2010, 22:55:15 »