Autor Wątek: Taktyka @ PES 2010  (Przeczytany 65281 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline draka

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2009
  • location: ChoRzów
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2009r.
    • Footballteam
Odp: Taktyka @ PES 2010
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 28, 2009, 23:01:24 »
Mam problem w ML gram 4-5-1 i zawsze po wrzucie w pole karne z dośrodkowania czy z rogu nigdy nikt nie zostaje przed polem aby przejąć piłkę po wybiciu przeciwnikia, z resztą to samo mam gdy przeciwnik wrzuca z rogu na moje pole też nikt z moich nie zostaje i często strzelają mi ładne bramki, chciałbym tak samo im strzelać. Czy da się ustawić aby zawsze ktoś czekał przed polem? jeśli tak to proszę o szybką odpowiedź ;)

Z góry dziekuje.

Offline RAUL_7

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2009r.
  • El Ángel de Madrid
Odp: Taktyka @ PES 2010
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 04, 2010, 22:48:00 »
moja najlepsza taktyka online to 3 X Warka Strong ! i nie ma mocnych  :D
    >>>>>>> N I E C H<<<<<<<<<<Z W Y C I Ę Ż A>>>>>>>>>>L E C H<<<<<<<<<<W I E L K I>>>>>>>>>>>K O L E J O R Z<<<<<<<<<<K K S>>>>>>>

Offline cyniu2304

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.01.2010r.
Odp: Taktyka @ PES 2010
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 07, 2010, 13:13:16 »
wiitam  ;D
gram realem madryt (tak jak od poczatku mojej historii z pes) . moja taktyka to 4-3-3 z tym ze :
GAGO-dmf
XABI ALONSO-dmf
VAN DE VART-amf
KAKA-SS
C.RONALDO-RWB
BENZEMA-CF
jest to bardzo ofensywne ustawienie . Kontrataki bardzo dobrze wychodza bo atakujesz skrzydłami   ;D a mlodziutki francuz ma dobre głowki . pozatym takimi dryblerami jaki sa KAKA czy RONALDO mozesz spokojnie schodzic do srodka i strzelac  ;D . to wszystko jeszcze wspomaga Holender czyli VAN DE VART który ma super podania . PRzy rożnych zaś dwóch defensywnych(GAGO & ALONSO) strzelaja z pierwszych lub poprsotu zgarniaja pilke z przed pola karnego. Atak pozycyjny tez dobrze wychodzi .
troche gorzej z obrona. ale ja to mam jakies dziwne fazy gdy np gram  z moim kumplem( FC BARCELONA )  który ma srednie  umietnosci:D nie czuje gry wszystko mu sie jakos fuksem udaje czeka tylko na dobry kontratak. potrafi przeleciec jednym zawodnikiem(MESSI lub IBRAHIMOVIĆ) cale boisko w strzelic bezsensowna bramke.  To mnie wkurza i biorac na koniec statysyki meczu ja mam dajmy na to 30 wszystkich 20 celnych a on 10 wszystkich 2 celne a wynik brzmi :D:D - 3:2 dla Realu. nie wiem jak to jest. pozdrawiam

Offline wujaszkov

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Giżycko
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.10.2009r.
Odp: Taktyka @ PES 2010
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 07, 2010, 22:06:16 »
Siema! Gram w PES online i teraz gram po prostu katastrofalnie. Miałem raty 542 a teraz ledwo 460 :/ Nie wiem w czym tkwi problem fakt moge popracowac nad swoja gra, ale prosze o jakies rady odnosnie taktyki. Preferuje gre srodkiem, duzo podan i szybka gre czesto na jeden kontakt. Dzieki za pomoc bo jestem bezradny.

Offline Anarky

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 9
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.01.2010r.
Odp: Taktyka @ PES 2010
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 07, 2010, 22:33:40 »
Siema! Gram w PES online i teraz gram po prostu katastrofalnie. Miałem raty 542 a teraz ledwo 460 :/ Nie wiem w czym tkwi problem fakt moge popracowac nad swoja gra, ale prosze o jakies rady odnosnie taktyki. Preferuje gre srodkiem, duzo podan i szybka gre czesto na jeden kontakt. Dzieki za pomoc bo jestem bezradny.


Ja w sumie przgerałem 10 razy z czego...6 razy przez zerwanie polaczenia (na poczatku jak byly problemy z tym)...

Ogólnie powiem ci tak::

Ja preferuje gre skrzydłami..i częste uderzenia z dystansu...

gram taktyką::

ANGLIA
   
                James

     Johnsson Ferdinand Terry Cole


                Barry
 
                       
                       Gerrard
         
           Lampard


Walcott               Defoe
 
                Rooney



Cos takiego :)... Bardzo skuteczna taktyka...

Tak jak rozrysowałem tak ustawiam ich w Grze.
Głównie robie akcje bokiem schodze do środka i podaje do Rooney...
Często też decyduje się na strzały Rooneyem.
Ogólnie Polecam ci też wrzutki w pOle karne ale po ziemi ... czyli 3 razy Dośrodkowanie
klikasz w szybkim tempie i często do pilki dochodzi albo Defoe...a jak z drugiej strony wrzutka to Walcott :)

Próbuj roznych formacji :)
Ja zawsze preferowałem 4-3-3 :)

Offline draka

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2009
  • location: ChoRzów
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2009r.
    • Footballteam
Odp: Taktyka @ PES 2010
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 07, 2010, 22:35:27 »
Może spróbuj co jakiś czas zrobić akcję skrzydłem, po dobrym wypuszczeniu gracza można łatwo dośrodkować a jeszcze lepiej wysunąć komuś przed pole karne aby oddał strzał z ok. 20m. Co do taktyki to sam gram na 4-5-1 z ofensywnym pomocnikiem i mocno wysuniętym napastnikiem, gra mi się bardzo dobrze ofensywnie i defensywnie, kiedyś też grałem 4-3-3, tylko z jednym defensywnym pomocnikiem. Mocno ofensywna taktyka ale z moimi ustawieniami nastawiona na grę skrzydłami. Nie wiem wszystko zależy od Ciebie, najlepiej by było gdybyś sam wybrał parę formacji i je wypróbował.

Offline haja1979

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Taktyka @ PES 2010
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 09, 2010, 13:24:22 »
Witam i odrazu pytam moze ktos zna odpowiedz na ponizsze pytanie

Witam powiedzcie mi proszę jak można najskuteczniej odebrać piłkę przeciwnikowi taki mega pressing, jak gram z niektórymi online to po prostu nie da się podać nawet do drugiego zawodniki bo piłka od razu zostaje odebrana przy minimalnym kontakcie zawodników. Jak oni to robią? Zawodnik przeciwnika zawsze jest przy Tobie i od razu zabiera ci piłkę togo nie można zrobić tylko naciskając X albo A. Zawodnik zawsze biegnie prosto na Ciebie, jest zawsze przy tobie i zawsze wyprzedza twoje podanie. Jak można coś takiego uzyskać?? Wygląda to jakby było ustawione. Ja mimo, że próbowałem już wielu opcji nie mogę tak gładko dobiegać do zawodników nawet na najniższym poziomie trudności z CPU, więc chyba o czymś nie wiem?
i jeszcze jedno jak ustawic obrone aby sie nie wybierala do ataku zmieniam w kartach na defensywe a oni i tak ida do ataku pozniej szybka kontra i duzo bramek tak trace  denerwuje mni to troche
Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz

Offline pesoholik

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.01.2010r.
Odp: Taktyka @ PES 2010
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 11, 2010, 21:54:55 »
każdy gra po swojemu ale opcja jak najbardziej pomocna ;) w końcu człowiek uczy się całe życie :D

Offline haja1979

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Taktyka @ PES 2010
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 12, 2010, 16:51:27 »
Pomoze ktos ?????????

Offline MaddiMNagic

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 331
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Taktyka @ PES 2010
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 06, 2010, 15:20:22 »
Witam i odrazu pytam moze ktos zna odpowiedz na ponizsze pytanie
i jeszcze jedno jak ustawic obrone aby sie nie wybierala do ataku zmieniam w kartach na defensywe a oni i tak ida do ataku pozniej szybka kontra i duzo bramek tak trace  denerwuje mni to troche
Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz



Odnośnie obrony to trzeba wejść w stałe fragmenty gry i tam masz piłkarze włączający się do ataku tam moze masz zaznaczonych ?

Offline haja1979

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Taktyka @ PES 2010
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 09, 2010, 15:00:15 »



Odnośnie obrony to trzeba wejść w stałe fragmenty gry i tam masz piłkarze włączający się do ataku tam moze masz zaznaczonych ?


dzieki ale nic to nie daje nadal zawodnicy ida do ataku zostaje tylko jeden obronca

Offline kristof26

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 235
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.04.2009r.
Odp: Taktyka @ PES 2010
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 09, 2010, 17:21:32 »
Sprawdz w opcjach taktyki-styl druzyny jak masz ustawione.Jezeli styl ofensywny i linie obrony masz ustawiony powyzej 50 to bardziej atakuja i obrona przesuwa sie do przodu zostawiajc luki.Sprobuj ustawic styl ofensywny na 55 a linie obrony na 40.

Offline haja1979

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Taktyka @ PES 2010
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 09, 2010, 17:57:11 »
jeszcze raz dziekuje za wszelkie sugestie bede testował. A moze znacie jeszcze odpowiedz na takie pytanie.
Powiedzcie mi proszę jak można najskuteczniej odebrać piłkę przeciwnikowi taki mega pressing, jak gram z niektórymi online to po prostu nie da się podać nawet do drugiego zawodnika bo piłka od razu zostaje odebrana przy minimalnym kontakcie zawodników. Jak oni to robią? Zawodnik przeciwnika zawsze jest przy Tobie i od razu zabiera ci piłkę togo nie można zrobić tylko naciskając X albo A. Zawodnik zawsze biegnie prosto na Ciebie, jest zawsze przy tobie i zawsze wyprzedza twoje podanie. Jak można coś takiego uzyskać?? Wygląda to jakby było ustawione. Ja mimo, że próbowałem już wielu opcji nie mogę tak gładko dobiegać do zawodników nawet na najniższym poziomie trudności z CPU, więc chyba o czymś nie wiem?

Offline So_LoW

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.04.2010r.
Odp: Taktyka @ PES 2010
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 02, 2010, 22:05:06 »
Orientuje się ktoś czy da się jakoś zapisać ustawienia kart umiejętnosci? Bo mam zawodnika w podst składzie, który ma 3 karty ataku, ale podstawowo ma ustawioną na defence minded. Za każdym razem przed meczem muszę przez to przestawic kartę na attack minded, żeby reszta działała, co jest denerwujące... idzie to jakoś zapisać, żeby się z tym nie bawić?

Offline CristianoRonaldo

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 389
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.04.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Taktyka @ PES 2010
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 02, 2010, 22:55:56 »
Ja u siebie gram  w realu tak

                    Casillas
Ramos  Albiol Garay  Arbeloa
               Lass
      Guti         Vaart
             Kaka
    Higuain         Ronaldo

Gram bardzo ofensywnie
" border="0
REJESTRACJA lub LOGOWANIE  - Real Madryt By Cristiano Ronaldo

Offline remikfretka6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2009r.
Odp: Taktyka @ PES 2010
« Odpowiedź #75 dnia: Kwiecień 03, 2010, 07:50:47 »
Ja u siebie gram  w realu tak

                    Casillas
Ramos  Albiol Garay  Arbeloa
               Lass
      Guti         Vaart
             Kaka
    Higuain         Ronaldo

Gram bardzo ofensywnie



natomiast ja gram (może to zaszkodzi ale w trybie kariery ;/)

            Casillas

Ramos Pepe Albiol Arberloa

            Lass

            Gago
Ronaldo            Marcelo
 
       Higuain Benzema

   
i


          Fabiański

Sagna Vermerlaen Gallas Clichy

    Fabregas     Ramsey
             
             Nasri

Walcott                   Ronney
       
             Bendtner

Offline massmess

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.05.2010r.
Odp: Taktyka @ PES 2010
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 27, 2010, 23:52:58 »
A ja mam takie pytanie jak na siebie oddziałuje support range z attacking style. Czy jeśli ustawie niski attacking style ( gra szeroko) i wysoki support range to bedzie się to wzajemnie eliminować?
Druga sprawa może to niekoniecznie kwestia taktyki ale zapytam już tu. Jak zrobić żeby podania na wolne pole nie były takie beznadziejne? Kiedy próbuje górą rzucić piłkę za obrońców czy tez do skrzydła podanie wygląda jak wyrzut z autu. Jest słabe wysokie i prawie nigdy nie dociera tam gdzie bym chcial albo jest za mocne i zawsze łapie bramkarz. Po ziemi tez pilki z reguły idą prosto do obrońców i są bardzo słabe albo za mocne i wychodzą na aut. Czego to kwestia? pomocy bo strasznie to irytuje :)

Offline Crisron9

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.10.2009r.
Odp: Taktyka @ PES 2010
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 02, 2010, 01:05:59 »
|Siemanko mam prosbe czy mogł by ktos mi ustawic taktyke dla portugali i ustawienie ich prosba. Z Gory dziekuje

Offline elCommendante

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: bruksela
  • Wiadomości: 52
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Taktyka @ PES 2010
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 26, 2010, 16:27:01 »
ja mam pytanko..

gram najczesciej argentyna i as roma z kumplem na 2 pady

4-4-2 w as roma i 4-3-3 w argentynie i nie wiem czemu ale obrona pozostawia luki nawet przy srednim natarciu przeciwnika.. jak to poprawic ? z gory thx za odp. pozdro

Offline Lacan

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1065
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 18.06.2010r.
Odp: Taktyka @ PES 2010
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 26, 2010, 18:26:07 »
może spróbuj ścisnąć trochę obrońców, albo zmniejsz pressing lub zmień pozycję linii obrony w kierunku bramki

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Taktyka @ PES 2010
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 26, 2010, 18:26:07 »